25. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 32 | Jacek Dmowski Witalis Talar | 12.0 13.0 | | MA | Rezydencja Szeligówka Bridge Team | 61.06 | 100 | 69 | |
2 | 33 | Ryszard Bałuk Andrzej Fengler | 4.0 5.0 | N | MA | Singleton Warszawa DRYL TEAM Warszawa | 58.83 | 91 | 65 | |
3 | 35 | Piotr Tuszyński Waldemar Sroczyński | 24.0 9.0 | S | LB | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 58.33 | 84 | 61 | |
4 | 21 | Halina Borewicz Andrzej Borewicz | 9.0 11.0 | KN N | MA | 58.27 | 77 | 58 | ||
5 | 60 | Łukasz Sobkiewicz Robert Chmielak | 4.0 5.0 | | MA | NOTUS Bridge Team Warszawa SOFTMAN Piaseczno | 57.73 | 69 | 55 | |
6 | 30 | Wojciech Biegajło Maciej Kowalski | 13.0 11.0 | S | MA | Apteki Arnica Ciechanów WKRA Żuromin | 56.52 | 62 | 52 | |
7 | 17 | Artur Duczmalewski Edward Krusiewicz | 3.0 7.0 | S S | MA | KBS Legionowianin 2 K2 Oldersi Raszyn | 56.19 | 55 | 50 | |
8 | 27 | Michał Wróbel Agnieszka Pietrzyk | 4.0 4.0 | K | MA OP | Domwaluty.pl Warszawa MODERNALODZ.pl | 56.05 | 48 | 48 | |
9 | 37 | Zbigniew Rychlik Marcin Piotrowski | 4.0 5.0 | S | KP | MOSiR Rypin | 55.99 | 41 | 46 | |
10 | 18 | Jarosław Malarski Paweł Babecki | 1.5 4.0 | | LD | KDK3 Kutno KDK2 Kutno | 55.95 | 33 | 45 | |
11 | 51 | Wojciech Palmowski Przemysław Ślesicki | 9.0 7.0 | | MA | MKS Przasnysz | 55.04 | 26 | 44 | |
12 | 42 | Maciej Boczar Lech Sadoś | 1.5 12.0 | N | MA | AZS UW Warszawa IV GOK Bielsk | 54.75 | 20 | 43 | |
13 | 54 | Adam Cybulski Leszek Pęcherzewski | 7.0 5.0 | N S | MA | MASOVIA Płock | 54.07 | 19 | 42 | |
14 | 15 | Aleksander Marciniak Kazimierz Falkowski | 5.0 5.0 | S | MA | GOK Bielsk | 53.88 | 18 | 41 | |
15 | 25 | Jacek Wróbel Piotr Kopko | 1.0 1.5 | | MA | Hefajstos Otwock | 53.59 | 17 | 40 | |
16 | 47 | Paweł Klapper Włodzimierz Ilnicki | 3.0 17.0 | S | WP MA | CONSUS CARBON Kalisz Singleton Warszawa | 53.45 | 15 | 39 | |
17 | 24 | Jerzy Manecki Leszek Dzieńkowski | 4.0 7.0 | S N | MA | Mazowsze Płock | 52.65 | 14 | 38 | |
18 | 58 | Lech Warwocki Krzysztof Wośkowiak | 7.0 5.0 | S S | LD WP | KDK1 Kutno KS UNIA II Leszno | 52.24 | 13 | 37 | |
19 | 62 | Olga Wrzos Henryk Przybysławski | 3.0 5.0 | K S | MA | WIST Pomiechówek | 51.67 | 12 | 36 | |
20 | 14 | Andrzej Serwach Piotr Łyczkowski | 11.0 11.0 | | MA | K2 | 51.08 | 10 | 35 | |
21 | 13 | Maciej Dąbrowski Sławomir Czech | 4.0 5.0 | | MA | Domwaluty.pl Warszawa MKS Przasnysz | 50.80 | 9 | 34 | |
22 | 63 | Anna Makarewicz Tomasz Paluchowski | 3.0 13.0 | K | DS | Erbud AZS Wratislavia IX | 50.51 | 8 | 33 | |
23 | 45 | Kazimierz Wielechowski Jan Kandybowicz | 12.0 13.0 | S N | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media Czwórka Warszawa | 50.33 | 7 | 32 | |
24 | 20 | Andrzej Szepczyński Ewa Miszewska | 2.5 19.0 | K | MA WP | Reaktywacja Warszawa ELEKTROWNIA Żelichowo | 50.31 | 5 | 31 | |
25 | 31 | Sylwester Sokół Roman Jagielski | 2.5 2.5 | S | LD | Olimpia Chąśno | 50.22 | 4 | 30 | |
26 | 48 | Przemysław Kacprzak Mirosław Szparaga | 3.0 5.0 | S | KP | Toruński Klub Brydżowy Singleton Łuczniczka Bydgoszcz | 50.22 | 3 | 29 | |
27 | 41 | Tadeusz Szczepański Jerzy Znajdek | 1.5 1.5 | S N | LD | Olimpia Chąśno | 49.87 | 2 | 28 | |
28 | 44 | Anna Leśniewska Andrzej Rywocki | 3.0 2.5 | K S | KP | MOSiR Rypin | 49.77 | 27 | ||
29 | 46 | Dariusz Kosiorek Piotr Trębski | 0.5 1.5 | | LD | Olimpia Chąśno | 49.32 | 26 | ||
30 | 53 | Leszek Łuniewski Maciej Wiącek | 12.0 12.0 | | MA | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | 49.25 | 25 | ||
31 | 26 | Piotr Iwanus Józef Adamski | 5.0 4.0 | S S | KP | MOSiR Rypin | 49.08 | 24 | ||
32 | 19 | Kazimierz Paczkowski Piotr Nowak | 3.0 5.0 | N N | MA | Mazowsze Płock | 48.90 | 23 | ||
33 | 56 | Marek Kolasiński Lesław Mandecki | 3.0 3.0 | | MA | Hefajstos Otwock Singleton Warszawa | 48.79 | 22 | ||
34 | 12 | Wiesław Andruk Krzysztof Najda | 9.0 5.0 | | MA | DRYL TEAM Warszawa WKRA Żuromin | 48.18 | 21 | ||
35 | 64 | Tadeusz Luzak Joanna Derewońko | 12.0 1.5 | K | MA | KBS Legionowianin CORALILLOS Warszawa | 48.11 | 20 | ||
36 | 43 | Andrzej Sokołowski Dariusz Piotrkiewicz | 2.5 1.5 | | MA | PIK Zajazd Oaza Sierpc | 47.37 | 19 | ||
37 | 61 | Ireneusz Jagielski Danuta Krupnik | 7.0 5.0 | K | MA | SINGLETON Płock | 47.26 | 18 | ||
38 | 59 | Leszek Szeląg Piotr Nowicki | 5.0 5.0 | S S | MA | MASOVIA Płock | 47.06 | 17 | ||
39 | 50 | Anna Nożyńska Jarek Markowski | 0.5 1.0 | K | MA | CORALILLOS Warszawa | 46.67 | 16 | ||
40 | 16 | Sławomir Grędziński Adam Karczmarz | 7.0 5.0 | | MA | MKS Przasnysz II | 46.52 | 15 | ||
41 | 49 | Tadeusz Gawroński Renata Gawrońska | 4.0 2.0 | S K | MA | Gok Bielsk II | 46.21 | 14 | ||
42 | 38 | Andrzej Kretkowski Krzysztof Bielicki | 3.0 3.0 | S | KP | MOSiR Rypin | 46.03 | 13 | ||
43 | 28 | Bolesław Krzewski Rafał Maszenda | 9.0 2.5 | S J | MA | MASOVIA Płock BATMIX AZS UW Warszawa | 45.93 | 12 | ||
44 | 34 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 3.0 3.0 | K | MA | GOK Bielsk | 45.66 | 11 | ||
45 | 22 | Andrzej Sasin Urszula Kielak | 3.0 1.5 | S K | MA | CORALILLOS Warszawa | 45.63 | 10 | ||
46 | 40 | Jerzy Kudlik Zbyszek Ratajczak | 1.0 1.5 | | LD | KDK3 Kutno | 45.36 | 9 | ||
47 | 55 | Grzegorz Zgorzelski Władysław Dziachan | 3.0 4.0 | S | MA | MASOVIA Płock | 44.91 | 8 | ||
48 | 39 | Eliza Gardzińska Wojciech Gardziński | 1.5 1.5 | K | MA | SINGLETON Płock | 44.58 | 7 | ||
49 | 36 | Albin Borkowski Kazimierz Buchalski | 5.0 1.0 | N S | KP | MOSiR Rypin | 44.51 | 6 | ||
50 | 52 | Piotr Urbański Maryla Zdrojewska | 3.0 2.0 | K | MA | GOK Bielsk | 44.46 | 5 | ||
51 | 23 | Bogdan Jaskulski Jerzy Sadowski | 3.0 3.0 | | MA | MKS Przasnysz II | 44.03 | 4 | ||
52 | 29 | Jarosław Kostrzewa Ireneusz Saturski | 9.0 1.0 | | PD | Zięba Spójnia ALK | 41.12 | 3 | ||
53 | 57 | Zbigniew Dembiński Andrzej Łukianiuk | 2.0 2.5 | S | MA | SMART Altkom Akademia TRASER Warszawa | 36.84 | 2 | ||
54 | 11 | Waldemar Burakowski Jerzy Pawelec | 15.0 4.0 | S S | MA | NOTUS Bridge Team Warszawa | 18.85 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-01-16 o 17:00:44