OTP** o Puchar Burmistrza Lidzbarka 13 sierpnia 2017, Lidzbark Warmiński | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 70 | Adolf Bocheński Zbigniew Zemanowicz | 12.0 9.0 | S S | WM | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | 61.26 | 100 | |
2 | 18 | Piotr Nowicki Leszek Hejne | 5.0 7.0 | S | LD KP | Masovia Płock Forta Rogowo | 60.32 | 93 | |
3 | 65 | Maja Żabierek Hubert Urban | 4.0 7.0 | K | SW | Kamienna Ostrowiec | 58.90 | 86 | |
4 | 55 | Leszek Mielczarek Bogdan Lesiński | 12.0 7.0 | S S | WM | SM Odrodzenie Szczytno | 58.36 | 80 | |
5 | 13 | Zbigniew Rogowski Roman Kierznowski | 18.0 21.0 | S | WM | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | 57.81 | 74 | |
6 | 44 | Adam Wróblewski Janusz Wróblewski | 1.0 9.0 | J | WM | SEWIL-2 Olsztyn LEŚNIK Nowe Ramuki | 57.36 | 67 | |
7 | 48 | Marek Drukier Piotr Kucharski | 4.0 18.0 | S | WP SW | PAB Poznań HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 56.14 | 61 | |
8 | 27 | Tomasz Lisica Mirosław Roesler | 7.0 11.0 | N | WM | ETB PRIM Ełk ZORRO-17 Olsztyn | 55.79 | 55 | |
9 | 34 | Andrzej Fronczak Kazimierz Konefał | 18.0 4.0 | S S | WM | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz ZORRO-17 Olsztyn | 55.52 | 49 | |
10 | 28 | Piotr Ciak Tomasz Sinkiewicz | 5.0 5.0 | | WM | ZORRO-17 Olsztyn BSBS 1 Bartoszyce | 55.03 | 43 | |
11 | 49 | Sławomir Dytkowski Paweł Abramski | 5.0 5.0 | S | WM | WILGA Trans Olsztyn | 54.60 | 37 | |
12 | 14 | Grzegorz Probola Jan Rogowski | 11.0 18.0 | S S | WM | ETB PRIM Ełk | 54.58 | 30 | |
13 | 50 | Adam Cybulski Leszek Pęcherzewski | 7.0 7.0 | N S | LD | Masovia Płock | 54.09 | 24 | |
14 | 63 | Janusz Gomoliński Sławomir Wrzosek | 9.0 11.0 | N N | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 53.90 | 20 | |
15 | 21 | Bernard Pszczoła Ryszard Pichla | 11.0 7.0 | S | WM | LEŚNIK Nowe Ramuki Zatoka Braniewo | 53.44 | 19 | |
16 | 52 | Ryszard Karp Wojciech Bobrek | 9.0 12.0 | N S | WM | ETB PRIM Ełk | 53.36 | 18 | |
17 | 11 | Janusz Gawęcki Stanisław Pająk | 18.0 13.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 53.23 | 17 | |
18 | 35 | Jacek Komodziński Barbara Szydłowska | 3.0 3.0 | S KN | WM | BSBS 2 Bartoszyve | 53.01 | 16 | |
19 | 47 | Dariusz Kozłowski Radosław Kozłowski | 12.0 7.0 | | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 52.97 | 15 | |
20 | 24 | Krzysztof Pakuła Marek Klepacki | 9.0 5.0 | S | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 52.85 | 14 | |
21 | 68 | Adam Karczmarz Sławomir Grędziński | 5.0 7.0 | | MA | GAMA Przasnysz | 52.69 | 13 | |
22 | 67 | Stanisław Król Jan Janiak | 1.5 7.0 | S | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 52.50 | 12 | |
23 | 57 | Dariusz Prawdzik Przemysław Bednarski | 9.0 7.0 | | WM | ETB PRIM Ełk | 52.44 | 11 | |
24 | 60 | Józef Kamiński Mirosław Grodzki | 7.0 5.0 | S N | WM | INEX Giżycko | 52.34 | 9 | |
25 | 31 | Jakub Milkamanowicz Paweł Łata | 2.0 2.0 | | WM | MAGIC Olsztyn | 52.28 | 8 | |
26 | 51 | Paweł Jarząbek Janina Bakuła | 3.0 5.0 | KS | WM | WILGA Trans Olsztyn NARIE Morąg | 52.27 | 7 | |
27 | 25 | Jacek Lasota Piotr Wiankowski | 11.0 19.0 | | PM MA | KOSMETERIA Żukowo Bridge24.pl | 52.01 | 6 | |
28 | 22 | Grażyna Piszczek Anna Jaskowiak | 1.5 | KS KN | WM | Premar OSBS Olsztyn | 51.89 | 5 | |
29 | 71 | Dominik Głowacki Hilary Ślesicki | 1.0 4.0 | | MA WP | 51.27 | 4 | ||
30 | 54 | Jan Romot Tadeusz Banach | 9.0 5.0 | S S | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo PISA Pisz | 51.20 | 3 | |
31 | 66 | Marcin Bartoszewski Grzegorz Deptuła | 7.0 7.0 | | WM | BSBS 1 Bartoszyce | 51.15 | 2 | |
32 | 36 | Zbigniew Krzepkowski Edward Kończak | 5.0 2.5 | S | WM | Zatoka Braniewo | 51.14 | 1 | |
33 | 64 | Jacek Trętowski Dariusz Filipek | 4.0 5.0 | | WM | BSBS 1 Bartoszyce | 50.99 | ||
34 | 42 | Jan Stańczak Edmund Reczuga | 9.0 7.0 | S | WM | NARIE Morąg | 50.94 | ||
35 | 59 | Krzysztof Michalczyk Jarosław Łosiak | 12.0 9.0 | S | WM | LEŚNIK Nowe Ramuki PISA Pisz | 50.56 | ||
36 | 30 | Leonard Jaskowiak Wiesław Krzemieński | 12.0 12.0 | N N | WM | Premar OSBS Olsztyn | 50.53 | ||
37 | 40 | Robert Pogorzelski Piotr Solecki | 5.0 7.0 | | WP | GOK Kaczory RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno | 50.41 | ||
38 | 37 | Wiesław Pietrzak Krzysztof Pękała | 5.0 0.5 | N | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 50.09 | ||
39 | 20 | Robert Grad Jan Chodkiewicz | 3.0 4.0 | | WM | Zatoka Braniewo | 50.00 | ||
40 | 17 | Jan Warda Andrzej Daszczuk | 1.5 4.0 | S N | WM | ZORRO-17 Olsztyn | 49.94 | ||
41 | 12 | Mirosław Makatrewicz Marek Witek | 13.0 21.0 | S | WM PK | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński Carlo Bossi Parfumes Nisko | 49.85 | ||
42 | 69 | Leszek Ostrowski Alina Gudecka | 1.5 2.0 | S KS | WM | ZORRO-17 Olsztyn Sprawni Inaczej Olsztyn | 49.56 | ||
43 | 39 | Jarosław Skibiński Jarosław Kostrzewa | 2.0 9.0 | J | PD | 49.19 | |||
44 | 32 | Tadeusz Kądzielewski Ryszard Borodko | 9.0 7.0 | S S | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo INEX Giżycko | 48.30 | ||
45 | 41 | Mieczysław Lebiecki Marek Słowikowski | 0.5 3.0 | S | WM | ZORRO-17 Olsztyn INEX Giżycko | 48.04 | ||
46 | 33 | Jarosław Hryniewicz Mirosław Makuch | 3.0 3.0 | S | WM | MAGIC Olsztyn | 47.85 | ||
47 | 26 | Zdzisław Koza Mirosław Makurat | 2.5 2.0 | S | PM | KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum | 46.93 | ||
48 | 53 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | K | MA | Piast I Feliksów | 46.90 | ||
49 | 56 | Waldemar Niewiński Dorota Niewińska | | S K | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 46.76 | ||
50 | 72 | Jerzy Uscki Stanisław Orzoł | 1.5 2.5 | S | WM | MAGIC Olsztyn | 46.58 | ||
51 | 61 | Mateusz Mania Jarosław Kotecki | 2.0 2.0 | | PM PK | BLOTKA Gdańsk Singleton Podkarpacki | 46.19 | ||
52 | 73 | Wiesław Podlecki Lech Skwarżyński | 2.5 2.5 | S | WM | SEWIL Olsztyn | 46.18 | ||
53 | 15 | Andrzej Sulima Henryk Łakomski | 11.0 12.0 | S | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 45.96 | ||
54 | 38 | Mieczysław Dunikowski Janusz Binkis | 2.0 | S | WM | 45.23 | |||
55 | 43 | Teresa Pióro Halina Podlecka | 0.5 1.5 | KN KS | WM | 43.99 | |||
56 | 16 | Janina Biała Tadeusz Kaczan | 2.0 | KN | WM | Warmia i Mazury Olsztyn | 42.43 | ||
57 | 46 | Kamil Puczyłowski Iwona Puczyłowska | 1.5 1.5 | K | WM | SEWIL Olsztyn SEWIL-2 Olsztyn | 40.85 | ||
58 | 19 | Ewa Tutaj Andrzej Tutaj | 4.0 5.0 | KS S | WM | ZORRO-17 Olsztyn ETB PRIM Ełk | 40.43 | ||
59 | 62 | Eugeniusz Wróblewski Marek Wróblewski | | | 40.27 | ||||
60 | 45 | Ryszard Piotrowicz Tadeusz Dąbrowski | 0.5 1.0 | N N | WM | ZORRO-17 Olsztyn Sprawni Inaczej Olsztyn | 39.36 | ||
61 | 29 | Celina Sienkiewicz Maria Pilat | | K K | 39.12 | ||||
62 | 58 | Jarosław Kłosiński Krzysztof Mielniczuk | 2.5 1.5 | S | WM LU | SM Odrodzenie Szczytno REKONTRA MPWiK Lublin | 37.36 | ||
63 | 23 | Grażyna Blech Andrzej Gumienny | | S | WM | ZORRO-17 Olsztyn | 32.85 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-08-13 o 17:21:13