[ Strona Mistrzostw ] | |||||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||||||
1 | 28 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 5.0 7.0 | WP | ELEKTROWNIA Żelichowo | 64.98 | 37 | ||||||
2 | 45 | Anna Makarewicz Artur Guła | 4.0 15.0 | DS SL | Erbud KS AZS Wratislavia IX WR | 59.80 | 34 | ||||||
3 | 15 | Katarzyna Michałek Jerzy Michałek | 7.0 21.0 | MP SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 59.59 | 30 | ||||||
4 | 20 | Maria Krasowska Marian Czopek | 4.0 7.0 | MP | Lajkonik Kraków | 57.98 | 27 | ||||||
5 | 44 | Joanna Kokot Tomasz Kiełbasa | 2.0 4.0 | DS MA | KS AZS Wratislavia XV WR Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 57.81 | 24 | ||||||
6 | 22 | Ewa Kwiecień Piotr Radzikowski | 3.0 9.0 | MP | Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów | 56.34 | 21 | ||||||
7 | 39 | Eugenia Stefanów Stanisław Jaros | 2.0 5.0 | MP | Gold Drop Limanowa | 56.19 | 18 | ||||||
8 | 37 | Ewa Beldzik Michał Igła | 2.5 4.0 | MP | Kiery Głogoczów | 56.10 | 15 | ||||||
9 | 32 | Hanna Ciuńczyk Piotr Marcinowski | 2.5 9.0 | MA DS | AZS UW Warszawa V KS AZS Wratislavia I WR | 55.30 | 12 | ||||||
10 | 51 | Iwona Czajka Leszek Sztyrak | 7.0 19.0 | MA OP | INTER BLOCK Warszawa SYNIS Opole | 55.15 | 9 | ||||||
11 | 31 | Justyna Stachowiak-Kluz Artur Pomarański | 7.0 5.0 | WP ZP | GRICON STARKA Poznań ZZBS Szczecin | 55.14 | 7 | ||||||
12 | 41 | Marta Makarewicz Tadeusz Garbacik | 3.0 12.0 | MA MP | INTER BLOCK Warszawa ALF-1 Nowy Sącz | 54.79 | 7 | ||||||
13 | 25 | Danuta Kazmucha Cezary Serek | 15.0 15.0 | WM WP | SYNTEX CONNECTOR Poznań | 54.64 | 6 | ||||||
14 | 19 | Aleksandra Pacura Grzegorz Andrzejowski | 2.0 5.0 | MP | CKiS Skawina | 54.61 | 6 | ||||||
15 | 55 | Dorota Gadaś Władysław Kaczor | 3.0 4.0 | MP | Piki Kurdwanów Nowy Kraków TKKF Drogowiec Kraków | 54.24 | 5 | ||||||
16 | 46 | Anna Bułat Janusz Natorski | 3.0 5.0 | MP | J&J Kraków | 54.02 | 5 | ||||||
17 | 42 | Anna Sarniak Przemysław Zawada | 19.0 17.0 | WM MA | SYNTEX Bridge24.pl | 53.16 | 4 | ||||||
18 | 54 | Katarzyna Dufrat Dominik Filipowicz | 15.0 21.0 | MP DS | Diebold Nixdorf Cracovia COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR | 52.79 | 4 | ||||||
19 | 36 | Natalia Gaweł Mateusz Sobczak | 4.0 9.0 | MP DS | KS AZS Wratislavia I WR | 52.56 | 3 | ||||||
20 | 34 | Joanna Zalewska Kacper Kopka | 1.5 4.0 | MA | Akademia Brydża AZS UW Warszawa Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 52.09 | 3 | ||||||
21 | 16 | Danuta Krupnik Michał Tuszyński | 7.0 4.0 | WM MP | Amado Trans Olsztyn Piast Kraków | 52.06 | 2 | ||||||
22 | 21 | Agnieszka Pietrzyk Michał Błach | 5.0 5.0 | OP WP | JKBS Jastrzębie Zdrój CONNECTOR Poznań | 51.84 | 2 | ||||||
23 | 12 | Hanna Leskiewicz Zbigniew Sagan | 3.0 9.0 | MP | Lajkonik Kraków Singleton Kraków | 49.77 | 1 | ||||||
24 | 26 | Maja Żabierek Hubert Urban | 4.0 7.0 | SW | Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski | 48.96 | |||||||
25 | 27 | Barbara Batkiewicz Jarosław Nowakowski | 9.0 4.0 | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków Piast Kraków | 48.74 | |||||||
26 | 11 | Cathy Bałdysz Andrzej Jaszczak | 19.0 15.0 | DS OP | Objectivity KS AZS Wratislavia III WR SYNIS Opole | 48.64 | |||||||
27 | 43 | Kinga Kowal Konrad Ciborowski | 1.5 1.0 | MP | CKiS Skawina II | 48.57 | |||||||
28 | 29 | Magdalena Lankosz Jacek Kalinowski | 9.0 7.0 | MP | Ekspans Kraków Sapico Kraków | 48.46 | |||||||
29 | 18 | Iwona Gronkiewicz-Marcisz Andrzej Majkowski | 2.0 1.0 | MP PM | 47.92 | ||||||||
30 | 33 | Mariana Hernandez Krzysztof Cichy | 1.5 3.0 | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 47.59 | |||||||
31 | 47 | Małgorzata Praszałowicz Wit Klapper | 5.0 21.0 | MP SL | Lajkonik Kraków KONSTANTA Bielsko-Biała | 47.33 | |||||||
32 | 17 | Agata Warunek Przemysław Pasiński | 1.5 | MP | UKS Olimpia Dwójka Mankiet - Olimpia Dwójka Kraków | 47.04 | |||||||
33 | 50 | Magdalena Fornal Konrad Ciborowski | 11.0 | MP | Sfora Cibora Kraków | 46.44 | |||||||
34 | 49 | Dominika Ocylok Piotr Dybicz | 2.0 11.0 | DS MA | KS AZS Wratislavia XV WR Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 45.90 | |||||||
35 | 30 | Maria Zarzycka Maciej Kędzierski | 0.5 3.0 | MA MP | Singleton Warszawa Sfora Cibora Kraków | 45.64 | |||||||
36 | 38 | Anna Dymek Wiesław Dymek | 2.5 2.0 | MP | Piki Kurdwanów Nowy Kraków | 45.11 | |||||||
37 | 14 | Aleksandra Jurkiewicz Józef Barczyk | 5.0 7.0 | MP | Ekspans Kraków | 44.69 | |||||||
38 | 56 | Agata Kowal Jakub Kowal | 7.0 12.0 | MP | CKiS Skawina MTS Piast Skawina | 44.67 | |||||||
39 | 48 | Ewa Miszewska Witold Tomaszek | 19.0 12.0 | WP | ELEKTROWNIA Żelichowo | 44.11 | |||||||
40 | 24 | Karolina Melkonyan Filip Parol | 1.5 2.0 | MA | Akademia Brydża AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa V | 43.75 | |||||||
41 | 13 | Halina Samborek Marek Pietrzak | 2.0 2.0 | MP | MPEC Nowy Sącz | 42.81 | |||||||
42 | 23 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 4.0 1.5 | MA | FORSING WARSZAWA | 42.54 | |||||||
43 | 52 | Halina Święch Bogusław Wardzała | 7.0 7.0 | MP | Światowid Kraków Gold Drop Limanowa | 41.99 | |||||||
44 | 35 | Barbara Lesiecka Tytus Bisping | 7.0 5.0 | MP | Ekspans Kraków Lajkonik Kraków | 40.36 | |||||||
45 | 53 | Grażyna Leskiewicz-Furdzik Aleksander Wójcik | 1.5 5.0 | MP | Singleton Kraków | 40.12 | |||||||
46 | 40 | Łucja Ciborowska Aleks Bukat | 1.0 1.0 | MP DS | UKS Olimpia Dwójka KBS Miłkowice Miłkowice | 37.67 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-03-24 o 00:36:40