428

Zgłoszone drużyny

II liga 2016/17

Grupa NE

Lp. Drużyna Składka
drużynowa
Opłata
startowa
Składki
zawodnicze
1 ATUT Rumia (PM) OK OK 10 / 10
2 AZS PJATK Gdańsk (PM) OK OK 10 / 10
3 AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa (MA) OK OK 7 / 7
4 COMPENSA Gdańsk (PM) OK OK 9 / 12
5 ESTIMA Sopot (PM) OK OK 7 / 7
6 ETB PRIM Ełk (WM) OK OK 8 / 8
7 Enigma Mińsk (PD) OK OK 7 / 7
8 INTERBUD Płock (MA) OK OK 6 / 6
9 K2 (MA) OK OK 6 / 6
10 KBS Legionowianin (MA) OK OK 8 / 8
11 KOSMETERIA Żukowo (PM) OK OK 9 / 9
12 MKS Arnica Przasnysz (MA) OK OK 9 / 9
13 SPEKTR Mińsk (PD) OK OK 6 / 6
14 Vęgoria WCK Węgorzewo (WM) OK OK 13 / 13
15 Zachęta Białystok (PD) OK OK 11 / 11
16 Zatoka Braniewo (WM) OK OK 10 / 10

Grupa NW

Lp. Drużyna Składka
drużynowa
Opłata
startowa
Składki
zawodnicze
1 ADMIRA Poznań (WP) OK OK 9 / 9
2 BIN Aleksandrów Kujawski (KP) OK OK 13 / 13
3 BLACKWOOD Gdańsk (PM) OK OK 6 / 6
4 Bemix Więcbork (KP) OK OK 9 / 9
5 DĄBRÓWKA SENIOR Poznań (WP) OK OK 7 / 7
6 FUNDACJA RBS Szczecin (ZP) OK OK 8 / 8
7 Instalko SBS 1 Międzyrzecz (LB) OK OK 6 / 6
8 Jantar Toruń (KP) OK OK 11 / 11
9 Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin (LB) OK OK 7 / 7
10 PAAK Bydgoszcz (KP) OK OK 9 / 9
11 POMORZANIN Nowogard (ZP) OK OK 13 / 13
12 RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno (WP) OK OK 8 / 8
13 STB Słupsk (PM) OK OK 6 / 6
14 UNIA II Leszno (WP) OK OK 10 / 10
15 ZIEL-BRUK Zielona Góra (LB) OK OK 7 / 7
16 ZM Mestil Gorzów Wlkp. (LB) OK OK 12 / 12

Grupa SE

Lp. Drużyna Składka
drużynowa
Opłata
startowa
Składki
zawodnicze
1 ALF 1 Nowy Sącz (MP) OK OK 7 / 7
2 Carlo Bossi Parfumes Nisko (PK) OK OK 9 / 9
3 Dyktator - Last Minute Kraków (MP) OK OK 10 / 10
4 Kamienna Ostrowiec (SW) OK OK 7 / 7
5 Ketz Super Bond Kraków (MP) OK OK 7 / 7
6 Kiery Głogoczów (MP) OK OK 10 / 10
7 Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów (MP) OK OK 7 / 7
8 MPEC I Tarnów (MP) OK OK 7 / 9
9 Miasto Radłów (PK) OK OK 11 / 11
10 NOTUS Doradcy Finansowi (MA) OK OK 8 / 8
11 SPS EKO-RÓŻANKA (LU) OK OK 8 / 8
12 Sfora Cibora Kraków (MP) OK OK 6 / 6
13 TS Wisła Kraków (MP) OK OK 11 / 11
14 WIKR.PL Kraków (MP) OK OK 7 / 7
15 YAMIT Zamość (LU) OK OK 9 / 9

Grupa SW

Lp. Drużyna Składka
drużynowa
Opłata
startowa
Składki
zawodnicze
1 BUKS MDK MOSM I Bytom (SL) OK OK 8 / 9
2 COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR (DS) OK OK 7 / 7
3 DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE (SL) OK OK 9 / 9
4 Erbud KS AZS Wratislavia IX WR (DS) OK OK 9 / 9
5 JOCKER Oświęcim (OP) OK OK 8 / 8
6 LKS Piast Sieradz (LD) OK OK 8 / 8
7 MULTI Opole (OP) OK OK 6 / 6
8 Objectivity KS AZS Wratislavia III WR (DS) OK OK 8 / 8
9 PREMONT Senior Impas Katowice (SL) OK OK 8 / 8
10 RSB Racibórz (OP) OK OK 9 / 9
11 Termet KS AZS Wratislavia VIII WR (DS) OK OK 9 / 9
12 TriVita (OP) OK OK 11 / 11
13 VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR (DS) OK OK 6 / 6
14 W.Szk.Bank.KBS Kolejarz II WR (DS) OK OK 7 / 7
15 WIELUNSKI DOM KULTURY (OP) OK OK 10 / 10
16 ZTB 7TREFL Zawiercie (SL) OK OK 9 / 9