BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Jakub Kotorowicz | BINŻ | +45 | 13 | |
2 | 21-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | +38 | 14 | |
3 | 11-zNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | UNIA Leszno | +34 | 15 | |
20-zNS | Andrzej Cholewa-Maciej Mąka | LESKOWIEC | +34 | 16 | ||
5 | 8-oNS | Jacek Turczynowicz-Dariusz Zembrzuski | KRAJEWSKI Łowicz | +28 | 17 | |
6 | 27-oEW | Wiesław Tabiszewski-Lech Warężak | BKB PRNJAVOR | +25 | 18 | |
7 | 24-oEW | Józef Małysz-Andrzej Potrzyszcz | BUDMAT | +24 | 19 | |
23-zNS | Jerzy Maludziński-Wojciech Arczewski | GSM OK | +24 | 20 | ||
31-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | AZS POL. II | +24 | 21 | ||
10 | 23-oNS | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | ID MARKETING | +23 | 22 | |
21-oNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | SKOBUD | +23 | 23 | ||
12 | 17-oEW | Krzysztof Kleinrok-Zbigniew Papierniak | CRACOVIA | +20 | 24 | |
13 | 9-zNS | Remigiusz Góralczyk-Andrzej Wasylko | KLIKA KREMIKA | +19 | ||
25-oEW | Jerzy Skwark-Waldemar Jaworski | CBA | +19 | |||
3-oEW | Dariusz Kardas-Andrzej Kaźmierczak | BINŻ | +19 | |||
16 | 7-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | PRIM Ełk | +18 | ||
30-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | ENERGETYK | +18 | |||
7-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +18 | |||
6-zEW | Dariusz Sierocki-Marek Osiecki | NOWOGAMES Warszawa | +18 | |||
20 | 13-zNS | Jacek Piotrowski-Przemysław Piotrowski | SPÓJNIA Gdańsk | +17 | ||
27-zNS | Jarosław Molenda-Jerzy Olenderek | BKB PRNJAVOR | +17 | |||
10-zNS | Marcin Kut-Eugeniusz Starzyński | EKSPRES Z KASZUB | +17 | |||
23 | 14-zEW | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | PAB Poznań | +16 | ||
4-oNS | Włodzimierz Buze-Zdzisław Laszczak | Autostrada Eksploatacja & | +16 | |||
1-zEW | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | +16 | |||
26 | 17-zEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | ELEKTROMONTAŻ | +15 | ||
27 | 18-oNS | Zbigniew Borkowski-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | +14 | ||
14-oEW | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | CHEMIK MEGAZEC | +14 | |||
5-zEW | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | +14 | |||
30 | 24-zEW | Jacek Stasica-Piotr Stopa | TS WISŁA | +13 | ||
28-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | KANTORY P | +13 | |||
13-oNS | Aleksander Kaźmierski-Marek Ostrowski | POLFERRIES | +13 | |||
33 | 15-zEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | ALFA Gdynia | +12 | ||
11-oNS | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | +12 | |||
35 | 19-oEW | Artur Machno-Bartłomiej Igła | CKiS | +11 | ||
36 | 26-oNS | Marek Czerepak-Grzegorz Jarząbek | AZS POL. IV | +10 | ||
5-oNS | Tadeusz Gumkowski-Stanisław Kalinowski | DRUŻYNA Ostrołęka | +10 | |||
38 | 32-zEW | Mariusz Ilnicki-Jan Ślipek | MKS NYSA KLUK | +9 | ||
28-oNS | Alfred Czech-Janusz Kurdej | KANTORY P | +9 | |||
15-oEW | Bogusław Dyk-Andrzej Garstka | FESTIWAL Słupsk | +9 | |||
9-oEW | Damian Wroński-Tomasz Rusiecki | KLIKA KREMIKA | +9 | |||
42 | 4-zEW | Henryk Brodawski-Artur Rutkowski | Autostrada Eksploatacja & | +7 | ||
29-oNS | Grzegorz Dembiński-Mirosław Świeca | KTB | +7 | |||
32-oEW | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | a-MEDIA | +7 | |||
6-oEW | Jerzy Trescher-Michał Włoszek | BIN Aleksandrów Kujawski | +7 | |||
18-zEW | Grzegorz Głasek-Jacek Janowski | SPS CONSTRUCTION | +7 | |||
47 | 10-oNS | Jerzy Kowalski-Kazimierz Ligęza | GOK BENMAR | +6 | ||
2-zEW | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | INWIT - Armatura PTC Pabi | +6 | |||
25-zNS | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | CBA | +6 | |||
12-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | KART-EL Gorzów | +6 | |||
1-oEW | Vytautas Ciegis-Tomas Stakenas | Simpleksas Kowno | +6 | |||
52 | 31-zNS | Bogdan Sosulski-Rafał Wolański | AZS POL. II | +5 | ||
53 | 8-zNS | Tadeusz Luzak-Jolanta Krogulska | KBS LEGIONOWIANIN | +4 | ||
16-zNS | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +4 | |||
55 | 22-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SBS ALF | +3 | ||
56 | 22-zNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | SBS ALF | +2 | ||
2-oEW | Grzegorz Matula-Tomasz Winciorek | K2 Raszyn | +2 | |||
29-zNS | Jan Sobol-Edwin Szenkelbach | PŁOMIEŃ | +2 | |||
12-zNS | Grażyna Busse-Danuta Kazmucha | CATMAN-TAURUS | +2 | |||
60 | 16-oNS | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA | +1 | ||
20-oEW | Tomasz Kadłubicki-Maciej Zarębski | LESKOWIEC | +1 | |||
30-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK | +1 | |||
63 | 26-zNS | Jan Szwachuła-Stanisław Drabczyk | SILESIA 3 | 0 | ||
26-zEW | Karol Filipowicz-Maciej Wręczycki | AZS POL. IV | 0 | |||
19-zEW | Dariusz Kulpiński-Robert Przybyło | DROPOL | 0 | |||
19-zNS | Kamila Wesołowska-Grzegorz Andrzejowski | CKiS | 0 | |||
67 | 20-oNS | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | -1 | ||
30-zEW | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | -1 | |||
16-oEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | -1 | |||
70 | 22-zEW | Marian Górecki-Ryszard Zdon | CZARNI ZETO | -2 | ||
2-oNS | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | -2 | |||
29-zEW | Eugeniusz Furs-Mirosław Stawicki | KTB | -2 | |||
12-zEW | Ryszard Sakowicz-Zdzisław Świątek | KART-EL Gorzów | -2 | |||
74 | 22-oNS | Adam Żarnowski-Roman Cieśla | CZARNI ZETO | -3 | ||
75 | 16-zEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | STEINPOL-ILANKA | -4 | ||
8-zEW | Jarosław Świderski-Paweł Miechowicz | KRAJEWSKI Łowicz | -4 | |||
77 | 31-zEW | Robert Majorczyk-Jacek Szwed | POGOŃ | -5 | ||
78 | 12-oEW | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | -6 | ||
25-zEW | Joanna Krawczyk-Magdalena Holeksa | PIAST III | -6 | |||
10-oEW | Wacław Janicki-Wacław Wejknis | EKSPRES Z KASZUB | -6 | |||
1-oNS | Jerzy Sukow-Andrzej Fronczak | SBS Pale Franki Elbląg | -6 | |||
2-zNS | Janusz Goławski-Sławomir Sulima | K2 Raszyn | -6 | |||
83 | 29-oEW | Zbigniew Tymków-Rudolf Zając | PŁOMIEŃ | -7 | ||
18-zNS | Sławomir Piętak-Jacek Przybyś | TKKF CHEMIK | -7 | |||
32-oNS | Przemysław Saliński-Bożena Rakuzy | MKS NYSA KLUK | -7 | |||
6-oNS | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | NOWOGAMES Warszawa | -7 | |||
4-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | Spójnia II Warszawa | -7 | |||
88 | 15-oNS | Jacek Lew-Józef Pochroń | ALFA Gdynia | -9 | ||
28-oEW | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | PROGRESS I | -9 | |||
9-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | ANDRZEJKI Gdańsk | -9 | |||
32-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | a-MEDIA | -9 | |||
92 | 5-oEW | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -10 | ||
26-oEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SILESIA 3 | -10 | |||
94 | 19-oNS | Stanisław Drobot-Grzegorz Rewer | DROPOL | -11 | ||
95 | 11-oEW | Jerzy Rymwid-Kazimierz Omernik | UNIA Leszno | -12 | ||
15-zNS | Ireneusz Jarosz-Wiesław Mączkowski | FESTIWAL Słupsk | -12 | |||
97 | 13-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | SPÓJNIA Gdańsk | -13 | ||
24-zNS | Tadeusz Kustra-Wiesław Pawelec | BUDMAT | -13 | |||
28-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | PROGRESS I | -13 | |||
100 | 18-oEW | Lech Adach-Bartosz Matras | TKKF CHEMIK | -14 | ||
5-zNS | Tomasz Jochymski-Kamila Szczepańska | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -14 | |||
14-oNS | Aleksander Nowakowski-Janusz Zwierzyński | PAB Poznań | -14 | |||
103 | 17-zNS | Kazimierz Latawiec-Andrzej Lubojemski | CRACOVIA | -15 | ||
104 | 1-zNS | Valdemaras Minkus-Arturas Salasevicius | Simpleksas Kowno | -16 | ||
4-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | Spójnia II Warszawa | -16 | |||
14-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | -16 | |||
107 | 10-zEW | Tomasz Borucki-Dariusz Kuliberda | GOK BENMAR | -17 | ||
13-zEW | Jacek Frąckowiak-Grzegorz Płaziński | POLFERRIES | -17 | |||
27-zEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Piecuch | SILESIA I-EPK | -17 | |||
110 | 7-oNS | Przemysław Bednarski-Jerzy Wiśniewski | PRIM Ełk | -18 | ||
7-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | -18 | |||
6-zNS | Józef Kaźmierczak-Stefan Kaźmierczak | BIN Aleksandrów Kujawski | -18 | |||
30-oNS | Wojciech Łyskawa-Andrzej Mączyński | PIAST II | -18 | |||
114 | 9-zEW | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | ANDRZEJKI Gdańsk | -19 | ||
25-oNS | Grzegorz Bohosiewicz-Grzegorz Parjaszewski | PIAST III | -19 | |||
3-oNS | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -19 | |||
117 | 17-oNS | Marek Pietraszek-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | -20 | ||
118 | 23-oEW | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kozak | GSM OK | -23 | ||
21-oEW | Jacek Baka-Zenon Białasz | WOTEX | -23 | |||
120 | 24-oNS | Wojciech Rozwadowski-Andrzej Wilkosz | TS WISŁA | -24 | ||
31-oNS | Aleksander Murtazajew-Bernard Maciński | POGOŃ | -24 | |||
23-zEW | Cezary Komajda-Tadeusz Niedźwiadek | ID MARKETING | -24 | |||
123 | 27-oNS | Andrzej Maszczyszyn-Czesław Michalak | SILESIA I-EPK | -25 | ||
124 | 8-oEW | Sylwester Młynarczuk-Witold Tomaszek | KBS LEGIONOWIANIN | -28 | ||
125 | 20-zEW | Leszek Nowak-Zdzisław Reczek | ABCD | -34 | ||
11-zEW | Andrzej Rękosiak-Lidia Wilczak | GSBS OSiR 1 | -34 | |||
127 | 21-zNS | Zdzisław Herbut-Stanisław Matusz | WOTEX | -38 | ||
128 | 3-zEW | Mieczysław Maciążek-Jan Romot | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |