BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 24-zNS | Andrzej Lubojemski-Jarosław Posłuszny | CRACOVIA | +53 | 1 | |
2 | 28-oEW | Andrzej Gołygowski-Ryszard Pałasz | KTB | +45 | 2 | |
3 | 11-zEW | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +43 | 3 | |
4 | 9-oEW | Bogdan Małysz-Andrzej Zaleski | ANDRZEJKI Gdańsk | +35 | 4 | |
5 | 18-oNS | Andrzej Potrzyszcz-Piotr Zawiślak | BUDMAT | +33 | 5 | |
6 | 10-zEW | Skarbimir Kozar-Mirosław Soroka | STEINPOL-ILANKA | +32 | 6 | |
16-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA Leszno | +32 | 7 | ||
8 | 29-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | KANTORY P | +31 | 8 | |
9 | 4-oEW | Tadeusz Gumkowski-Stanisław Kalinowski | DRUŻYNA Ostrołęka | +30 | 9 | |
10 | 24-oEW | Krzysztof Kleinrok-Zbigniew Papierniak | CRACOVIA | +29 | 10 | |
21-oNS | Jacek Baka-Zenon Białasz | WOTEX | +29 | 11 | ||
12 | 15-zNS | Sławomir Niajko-Piotr Wasylko | KLIKA KREMIKA | +28 | 12 | |
7-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Igor Łobodziński | BINŻ | +28 | |||
14 | 11-oNS | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | +27 | ||
15 | 13-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | CHEMIK MEGAZEC | +25 | ||
29-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | KANTORY P | +25 | |||
31-zEW | Jarosław Molenda-Jerzy Olenderek | BKB PRNJAVOR | +25 | |||
26-zEW | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | a-MEDIA | +25 | |||
19 | 30-oEW | Zdzisław Krzemiński-Jerzy Ciesielczuk | SILESIA I-EPK | +24 | ||
20 | 12-oEW | Adam Kozłowski-Paweł Siwiński | KART-EL Gorzów | +23 | ||
32-zNS | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | CBA | +23 | |||
7-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Jakub Kotorowicz | BINŻ | +23 | |||
16-oEW | Piotr Buczkowski-Piotr Dybowski | EKSPRES Z KASZUB | +23 | |||
24 | 1-zNS | Jarosław Świderski-Paweł Miechowicz | KRAJEWSKI Łowicz | +22 | ||
26-oEW | Aleksander Murtazajew-Bernard Maciński | POGOŃ | +22 | |||
26 | 25-oEW | Adam Śmieszkoł-Mateusz Mroczkowski | PIAST III | +20 | ||
27 | 2-oEW | Tadeusz Kądzielewski-Janusz Kowalówka | PRIM Ełk | +18 | ||
28 | 4-zNS | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | +17 | ||
5-oNS | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | +17 | |||
30 | 8-zEW | Janusz Goławski-Sławomir Sulima | K2 Raszyn | +16 | ||
31 | 14-zNS | Waldemar Kamiński-Eugeniusz Krawczyk | GOK BENMAR | +15 | ||
6-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | Spójnia II Warszawa | +15 | |||
13-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | +15 | |||
34 | 20-oNS | Marek Urbański-Ryszard Woliński | SBS ALF | +14 | ||
2-zEW | Sylwester Młynarczuk-Witold Tomaszek | KBS LEGIONOWIANIN | +14 | |||
25-zNS | Joanna Krawczyk-Artur Wasiak | PIAST III | +14 | |||
37 | 27-oNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | AZS POL. II | +13 | ||
17-zNS | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | ELEKTROMONTAŻ | +13 | |||
28-zEW | Leszek Niemiec-Mirosław Zieliński | ENERGETYK | +13 | |||
40 | 1-oEW | Janusz Marzec-Krzysztof Michalak | KRAJEWSKI Łowicz | +11 | ||
3-zEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +11 | |||
42 | 14-oNS | Bogusław Matuszkiewicz-Jan Wieczorek | SPÓJNIA Gdańsk | +10 | ||
43 | 19-oEW | Roman Cieśla-Ryszard Zdon | CZARNI ZETO | +9 | ||
20-zNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | SKOBUD | +9 | |||
9-zEW | Jacek Lew-Józef Pochroń | ALFA Gdynia | +9 | |||
22-zNS | Robert Przybyło-Grzegorz Rewer | DROPOL | +9 | |||
6-oNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | Spójnia II Warszawa | +9 | |||
48 | 10-oNS | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA | +8 | ||
12-zEW | Bogusław Dyk-Andrzej Garstka | FESTIWAL Słupsk | +8 | |||
50 | 18-zEW | Tadeusz Kustra-Wiesław Pawelec | BUDMAT | +7 | ||
17-oNS | Marek Jaworski-Andrzej Wilkosz | TS WISŁA | +7 | |||
52 | 23-zNS | Grzegorz Zakrzewski-Marek Piórecki | SPS CONSTRUCTION | +6 | ||
22-oNS | Piotr Kamiński-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC | +6 | |||
5-zNS | Jerzy Kniga-Leosz-Zdzisław Kowalewski | Autostrada Eksploatacja & | +6 | |||
3-oEW | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | NOWOGAMES Warszawa | +6 | |||
19-zNS | Adam Żarnowski-Kazimierz Dziok | CZARNI ZETO | +6 | |||
57 | 8-oEW | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | +2 | ||
27-zEW | Bogdan Sosulski-Rafał Wolański | AZS POL. II | +2 | |||
23-oNS | Bartłomiej Igła-Grzegorz Andrzejowski | CKiS | +2 | |||
60 | 30-zEW | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | PROGRESS I | +1 | ||
31-oNS | Marek Drecki-Sławomir Zimniak | BKB PRNJAVOR | +1 | |||
32-oEW | Waldemar Jaworski-Jacek Cholewik | CBA | +1 | |||
63 | 15-oEW | Damian Wroński-Tomasz Rusiecki | KLIKA KREMIKA | 0 | ||
21-zNS | Leszek Nowak-Zdzisław Reczek | ABCD | 0 | |||
21-zEW | Ryszard Maciąg-Wiesław Siek | WOTEX | 0 | |||
15-oNS | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | 0 | |||
67 | 32-oNS | Andrzej Bacik-Jacek Radomski | SILESIA 3 | -1 | ||
31-oEW | Robert Sekulski-Maciej Wręczycki | AZS POL. IV | -1 | |||
30-zNS | Kajetan Olewicz-Aleksander Wład | SILESIA I-EPK | -1 | |||
70 | 23-oEW | Zbigniew Borkowski-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | -2 | ||
27-zNS | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | -2 | |||
8-oNS | Grzegorz Matula-Tomasz Winciorek | K2 Raszyn | -2 | |||
73 | 22-oEW | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | DROPOL | -6 | ||
19-zEW | Andrzej Kokoryka-Grzegorz Kułak | GSM OK | -6 | |||
5-zEW | Tomasz Jochymski-Kamila Szczepańska | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -6 | |||
3-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | -6 | |||
23-zEW | Angelika Ferrer-Lopez-Kamila Wesołowska | CKiS | -6 | |||
78 | 17-oEW | Marek Pietraszek-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | -7 | ||
18-zNS | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | ID MARKETING | -7 | |||
80 | 12-zNS | Ryszard Sakowicz-Zdzisław Świątek | KART-EL Gorzów | -8 | ||
10-oEW | Aleksander Nowakowski-Janusz Zwierzyński | PAB Poznań | -8 | |||
82 | 20-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | SBS ALF | -9 | ||
9-zNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | ANDRZEJKI Gdańsk | -9 | |||
22-zEW | Andrzej Cholewa-Maciej Mąka | LESKOWIEC | -9 | |||
6-oEW | Mieczysław Maciążek-Jan Romot | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -9 | |||
19-oNS | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kozak | GSM OK | -9 | |||
87 | 14-oEW | Jerzy Kowalski-Kazimierz Ligęza | GOK BENMAR | -10 | ||
88 | 3-zNS | Dariusz Sierocki-Paweł Chindelewicz | NOWOGAMES Warszawa | -11 | ||
1-oNS | Valdemaras Minkus-Arturas Salasevicius | Simpleksas Kowno | -11 | |||
90 | 27-oEW | Marek Nicieja-Jerzy Ujma | PIAST II | -13 | ||
17-zEW | Wojciech Rozwadowski-Piotr Stopa | TS WISŁA | -13 | |||
28-zNS | Eugeniusz Furs-Jacek Kokociński | KTB | -13 | |||
93 | 2-zNS | Józef Kamiński-Dariusz Prawdzik | PRIM Ełk | -14 | ||
20-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | -14 | |||
25-zEW | Mariusz Ilnicki-Jan Ślipek | MKS NYSA KLUK | -14 | |||
96 | 14-zEW | Witold Kaliński-Waldemar Warzała | SPÓJNIA Gdańsk | -15 | ||
13-zNS | Andrzej Rękosiak-Lidia Wilczak | GSBS OSiR 1 | -15 | |||
6-zNS | Zdzisław Godlewski-Wiesław Pietrzak | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -15 | |||
99 | 8-zNS | Marek Lichocki-Ziemowit Nowak | SBS Pale Franki Elbląg | -16 | ||
100 | 4-zEW | Michał Włoszek-Maciej Wzięch | BIN Aleksandrów Kujawski | -17 | ||
5-oEW | Włodzimierz Buze-Zdzisław Laszczak | Autostrada Eksploatacja & | -17 | |||
102 | 2-oNS | Robert Głowacki-Piotr Szymborski | KBS LEGIONOWIANIN | -18 | ||
103 | 25-oNS | Przemysław Saliński-Ryszard Lachowicz | MKS NYSA KLUK | -20 | ||
104 | 26-oNS | Jarosław Łaszczuk-Konrad Składowski | a-MEDIA | -22 | ||
1-zEW | Vytautas Ciegis-Tomas Stakenas | Simpleksas Kowno | -22 | |||
106 | 32-zEW | Jan Szwachuła-Stanisław Drabczyk | SILESIA 3 | -23 | ||
16-oNS | Jerzy Rymwid-Kazimierz Omernik | UNIA Leszno | -23 | |||
7-zNS | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | -23 | |||
12-oNS | Ireneusz Jarosz-Wiesław Mączkowski | FESTIWAL Słupsk | -23 | |||
110 | 30-oNS | Przemysław Machowczyk-Janusz Kościelny | PROGRESS I | -24 | ||
111 | 29-oNS | Zbigniew Tymków-Rudolf Zając | PŁOMIEŃ | -25 | ||
26-zNS | Robert Majorczyk-Jacek Szwed | POGOŃ | -25 | |||
13-oEW | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | -25 | |||
31-zNS | Marek Czerepak-Grzegorz Jarząbek | AZS POL. IV | -25 | |||
115 | 11-oEW | Grzegorz Płaziński-Tadeusz Rutkowski | POLFERRIES | -27 | ||
116 | 15-zEW | Grażyna Busse-Danuta Kazmucha | CATMAN-TAURUS | -28 | ||
7-oEW | Przemysław Błaszczyk-Marek Tyran | INWIT - Armatura PTC Pabi | -28 | |||
118 | 24-oNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | TKKF CHEMIK | -29 | ||
21-oEW | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | -29 | |||
120 | 4-oNS | Jerzy Erwiński-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -30 | ||
121 | 29-zEW | Jan Sobol-Edwin Szenkelbach | PŁOMIEŃ | -31 | ||
122 | 16-zNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | EKSPRES Z KASZUB | -32 | ||
10-zNS | Andrzej Pietrzak-Janusz Przybysz | PAB Poznań | -32 | |||
124 | 18-oEW | Paweł Szymonik-Lena Leszczyńska | ID MARKETING | -33 | ||
125 | 9-oNS | Jan Klapkowski-Zbigniew Walczyński | ALFA Gdynia | -35 | ||
126 | 11-zNS | Jacek Frąckowiak-Marek Ostrowski | POLFERRIES | -43 | ||
127 | 28-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK | -45 | ||
128 | 24-zEW | Sławomir Piętak-Jacek Przybyś | TKKF CHEMIK | -53 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |