BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 12-zNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | CHEMIK MEGAZEC | +46 | 13 | |
2 | 27-oEW | Przemysław Machowczyk-Janusz Kościelny | PROGRESS I | +32 | 14 | |
3 | 3-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | Spójnia II Warszawa | +31 | 15 | |
4 | 17-oNS | Roman Opaliński-Marek Pietraszek | ELEKTROMONTAŻ | +30 | 16 | |
5 | 18-zNS | Grzegorz Merynda-Grzegorz Andrzejowski | CKiS | +29 | 17 | |
20-oNS | Dariusz Kulpiński-Grzegorz Rewer | DROPOL | +29 | 18 | ||
7 | 26-zEW | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | CBA | +28 | 19 | |
17-zEW | Marek Cyrkiel-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | +28 | 20 | ||
9 | 8-zNS | Janusz Marzec-Krzysztof Michalak | KRAJEWSKI Łowicz | +25 | 21 | |
10 | 9-zNS | Jerzy Rymwid-Kazimierz Omernik | UNIA Leszno | +22 | 22 | |
11 | 4-zEW | Wiesław Pietrzak-Jan Romot | CWKS Vęgoria Węgorzewo | +21 | 23 | |
12 | 9-oEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA Leszno | +20 | 24 | |
26-oEW | Jarosław Molenda-Jerzy Olenderek | BKB PRNJAVOR | +20 | |||
14 | 10-oNS | Wacław Janicki-Wacław Wejknis | EKSPRES Z KASZUB | +19 | ||
8-oEW | Jacek Turczynowicz-Dariusz Zembrzuski | KRAJEWSKI Łowicz | +19 | |||
16 | 19-zEW | Zbigniew Borkowski-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | +18 | ||
25-oEW | Andrzej Bacik-Jacek Radomski | SILESIA 3 | +18 | |||
28-oNS | Andrzej Maszczyszyn-Czesław Michalak | SILESIA I-EPK | +18 | |||
21-zEW | Leszek Nowak-Zdzisław Reczek | ABCD | +18 | |||
20 | 11-zNS | Bogusław Matuszkiewicz-Przemysław Piotrowski | SPÓJNIA Gdańsk | +17 | ||
11-oEW | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | SPÓJNIA Gdańsk | +17 | |||
22 | 24-oEW | Wojciech Rozwadowski-Andrzej Wilkosz | TS WISŁA | +16 | ||
23 | 32-zEW | Robert Majorczyk-Jacek Szwed | POGOŃ | +15 | ||
24 | 2-oNS | Marek Lichocki-Ziemowit Nowak | SBS Pale Franki Elbląg | +13 | ||
29-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK | +13 | |||
14-oEW | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +13 | |||
7-oEW | Robert Głowacki-Piotr Szymborski | KBS LEGIONOWIANIN | +13 | |||
28 | 18-oNS | Andrzej Lubojemski-Zbigniew Papierniak | CRACOVIA | +12 | ||
29 | 19-oEW | Piotr Kamiński-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC | +11 | ||
10-zEW | Krzysztof Borkowski-Piotr Buczkowski | EKSPRES Z KASZUB | +11 | |||
3-zNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | Spójnia II Warszawa | +11 | |||
32 | 29-zNS | Ryszard Rogala-Mirosław Zieliński | ENERGETYK | +10 | ||
21-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SBS ALF | +10 | |||
6-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +10 | |||
14-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | KART-EL Gorzów | +10 | |||
28-zNS | Jan Sobol-Edwin Szenkelbach | PŁOMIEŃ | +10 | |||
32-oNS | Aleksander Murtazajew-Bernard Maciński | POGOŃ | +10 | |||
15-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | STEINPOL-ILANKA | +10 | |||
39 | 27-zEW | Robert Sekulski-Karol Filipowicz | AZS POL. IV | +9 | ||
5-oEW | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | BIN Aleksandrów Kujawski | +9 | |||
5-zEW | Jerzy Kniga-Leosz-Zdzisław Kowalewski | Autostrada Eksploatacja & | +9 | |||
42 | 31-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | PIAST II | +8 | ||
1-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 Raszyn | +8 | |||
12-oEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | +8 | |||
22-zNS | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kozak | GSM OK | +8 | |||
16-zEW | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | PAB Poznań | +8 | |||
47 | 30-oEW | Maciej Dorabiała-Bogdan Sosulski | AZS POL. II | +7 | ||
13-zEW | Andrzej Rękosiak-Lidia Wilczak | GSBS OSiR 1 | +7 | |||
4-oNS | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | CWKS Vęgoria Węgorzewo | +7 | |||
50 | 1-zNS | Valdemaras Minkus-Arturas Salasevicius | Simpleksas Kowno | +6 | ||
20-zEW | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | DROPOL | +6 | |||
52 | 24-zNS | Jacek Stasica-Piotr Stopa | TS WISŁA | +4 | ||
22-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | +4 | |||
6-oEW | Tadeusz Kościesza-Andrzej Potyński | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +4 | |||
25-zEW | Grzegorz Bohosiewicz-Grzegorz Parjaszewski | PIAST III | +4 | |||
15-zNS | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA | +4 | |||
30-zEW | Eugeniusz Furs-Jacek Kokociński | KTB | +4 | |||
58 | 23-zEW | Marian Górecki-Ryszard Zdon | CZARNI ZETO | +3 | ||
13-oNS | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | +3 | |||
60 | 31-zEW | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | +2 | ||
61 | 2-zEW | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | +1 | ||
16-oEW | Jacek Lew-Józef Pochroń | ALFA Gdynia | +1 | |||
63 | 7-zEW | Waldemar Burakowski-Sylwester Smoluchowski | NOWOGAMES Warszawa | 0 | ||
7-zNS | Sylwester Młynarczuk-Witold Tomaszek | KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
23-oEW | Andrzej Potrzyszcz-Piotr Zawiślak | BUDMAT | 0 | |||
23-oNS | Adam Żarnowski-Kazimierz Dziok | CZARNI ZETO | 0 | |||
67 | 16-oNS | Aleksander Nowakowski-Janusz Zwierzyński | PAB Poznań | -1 | ||
2-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Jakub Kotorowicz | BINŻ | -1 | |||
69 | 31-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | a-MEDIA | -2 | ||
70 | 23-zNS | Tadeusz Kustra-Wiesław Pawelec | BUDMAT | -3 | ||
13-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | FESTIWAL Słupsk | -3 | |||
72 | 15-zEW | Jacek Frąckowiak-Grzegorz Płaziński | POLFERRIES | -4 | ||
25-zNS | Jan Szwachuła-Stanisław Drabczyk | SILESIA 3 | -4 | |||
30-zNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | AZS POL. II | -4 | |||
22-oEW | Andrzej Kokoryka-Grzegorz Kułak | GSM OK | -4 | |||
6-oNS | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | -4 | |||
24-zEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | ID MARKETING | -4 | |||
78 | 1-zEW | Janusz Goławski-Sławomir Sulima | K2 Raszyn | -6 | ||
20-zNS | Zdzisław Herbut-Stanisław Matusz | WOTEX | -6 | |||
80 | 30-oNS | Grzegorz Dembiński-Mirosław Świeca | KTB | -7 | ||
4-oEW | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -7 | |||
13-zNS | Andrzej Garstka-Ireneusz Jarosz | FESTIWAL Słupsk | -7 | |||
83 | 16-zNS | Jan Klapkowski-Zbigniew Walczyński | ALFA Gdynia | -8 | ||
12-oNS | Tomasz Borucki-Dariusz Kuliberda | GOK BENMAR | -8 | |||
1-oEW | Vytautas Ciegis-Tomas Stakenas | Simpleksas Kowno | -8 | |||
22-zEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD | -8 | |||
31-oEW | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | a-MEDIA | -8 | |||
88 | 5-oNS | Henryk Brodawski-Artur Rutkowski | Autostrada Eksploatacja & | -9 | ||
5-zNS | Stefan Kaźmierczak-Maciej Wzięch | BIN Aleksandrów Kujawski | -9 | |||
27-zNS | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | PROGRESS I | -9 | |||
91 | 15-oNS | Aleksander Kaźmierski-Tadeusz Rutkowski | POLFERRIES | -10 | ||
21-oNS | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | -10 | |||
32-oEW | Mariusz Ilnicki-Jan Ślipek | MKS NYSA KLUK | -10 | |||
29-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | KANTORY P | -10 | |||
6-zEW | Tadeusz Gumkowski-Andrzej Jezierski | DRUŻYNA Ostrołęka | -10 | |||
28-zEW | Zdzisław Krzemiński-Jerzy Ciesielczuk | SILESIA I-EPK | -10 | |||
14-zNS | Tomasz Osiński-Radosław Szczepański | JANTAR Toruń | -10 | |||
98 | 19-oNS | Grzegorz Zakrzewski-Marek Piórecki | SPS CONSTRUCTION | -11 | ||
3-zEW | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | -11 | |||
10-zNS | Grażyna Busse-Danuta Kazmucha | CATMAN-TAURUS | -11 | |||
101 | 18-oEW | Artur Machno-Bartłomiej Igła | CKiS | -12 | ||
102 | 2-oEW | Dariusz Kardas-Igor Łobodziński | BINŻ | -13 | ||
7-oNS | Marek Barylewski-Małgorzata Jeleniewska | NOWOGAMES Warszawa | -13 | |||
14-oNS | Ryszard Sakowicz-Zdzisław Świątek | KART-EL Gorzów | -13 | |||
29-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | KANTORY P | -13 | |||
106 | 32-zNS | Przemysław Saliński-Ryszard Kluk | MKS NYSA KLUK | -15 | ||
107 | 24-oNS | Cezary Komajda-Tadeusz Niedźwiadek | ID MARKETING | -16 | ||
108 | 11-zEW | Remigiusz Góralczyk-Damian Wroński | KLIKA KREMIKA | -17 | ||
11-oNS | Sławomir Niajko-Piotr Wasylko | KLIKA KREMIKA | -17 | |||
110 | 25-oNS | Joanna Krawczyk-Artur Wasiak | PIAST III | -18 | ||
28-oEW | Włodzimierz Skowroński-Jan Świątkowski | PŁOMIEŃ | -18 | |||
21-zNS | Marek Urbański-Ryszard Woliński | SBS ALF | -18 | |||
19-zNS | Andrzej Cholewa-Maciej Mąka | LESKOWIEC | -18 | |||
114 | 8-oNS | Przemysław Bednarski-Jerzy Wiśniewski | PRIM Ełk | -19 | ||
10-oEW | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | -19 | |||
116 | 26-oNS | Waldemar Jaworski-Jacek Cholewik | CBA | -20 | ||
9-oNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | ANDRZEJKI Gdańsk | -20 | |||
118 | 4-zNS | Łukasz Witkowski-Jakub Wojcieszek | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -21 | ||
119 | 9-zEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | ANDRZEJKI Gdańsk | -22 | ||
120 | 8-zEW | Ryszard Karp-Tadeusz Kądzielewski | PRIM Ełk | -25 | ||
121 | 17-zNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | TKKF CHEMIK | -28 | ||
26-zNS | Marek Drecki-Sławomir Zimniak | BKB PRNJAVOR | -28 | |||
123 | 18-zEW | Kazimierz Latawiec-Jarosław Posłuszny | CRACOVIA | -29 | ||
20-oEW | Jacek Baka-Zenon Białasz | WOTEX | -29 | |||
125 | 17-oEW | Lech Adach-Bartosz Matras | TKKF CHEMIK | -30 | ||
126 | 3-oNS | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | INWIT - Armatura PTC Pabi | -31 | ||
127 | 27-oNS | Marek Czerepak-Grzegorz Jarząbek | AZS POL. IV | -32 | ||
128 | 12-zEW | Waldemar Kamiński-Eugeniusz Krawczyk | GOK BENMAR | -46 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |