BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 21-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SBS ALF | +43 | 13 | |
31-oEW | Marek Blat-Waldemar Jaworski | CBA | +43 | 14 | ||
3 | 9-zEW | Skarbimir Kozar-Mirosław Soroka | STEINPOL-ILANKA | +40 | 15 | |
4 | 20-zNS | Andrzej Dudzik-Aleksander Zawadzki | ABCD | +39 | 16 | |
5 | 25-zNS | Joanna Krawczyk-Artur Wasiak | PIAST III | +36 | 17 | |
6 | 11-zEW | Bogusław Dyk-Andrzej Garstka | FESTIWAL Słupsk | +31 | 18 | |
7 | 22-zNS | Grzegorz Zakrzewski-Jacek Janowski | SPS CONSTRUCTION | +30 | 19 | |
8 | 7-zNS | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | +29 | 20 | |
18-zEW | Jacek Stasica-Piotr Stopa | TS WISŁA | +29 | 21 | ||
10 | 32-oNS | Wiesław Tabiszewski-Lech Warężak | BKB PRNJAVOR | +28 | 22 | |
11 | 19-oEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | +27 | 23 | |
24-zEW | Angelika Ferrer-Lopez-Kamila Wesołowska | CKiS | +27 | 24 | ||
13 | 27-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | a-MEDIA | +24 | ||
6-oEW | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | INWIT - Armatura PTC Pabi | +24 | |||
15 | 15-oNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | UNIA Leszno | +23 | ||
17-oEW | Marek Cyrkiel-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | +23 | |||
30-oNS | Włodzimierz Skowroński-Jan Świątkowski | PŁOMIEŃ | +23 | |||
18 | 12-zNS | Jacek Frąckowiak-Tadeusz Rutkowski | POLFERRIES | +22 | ||
19 | 9-oEW | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | ANDRZEJKI Gdańsk | +21 | ||
20 | 23-zEW | Andrzej Cholewa-Maciej Mąka | LESKOWIEC | +20 | ||
23-oNS | Tomasz Kadłubicki-Maciej Zarębski | LESKOWIEC | +20 | |||
15-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA Leszno | +20 | |||
23 | 22-oEW | Zbigniew Borkowski-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | +19 | ||
28-oEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | KANTORY P | +19 | |||
25 | 30-zEW | Stanisław Fangor-Henryk Grządziel | PŁOMIEŃ | +18 | ||
26 | 20-oNS | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kozak | GSM OK | +17 | ||
28-zEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | AZS POL. II | +17 | |||
28 | 2-zEW | Jarosław Świderski-Paweł Miechowicz | KRAJEWSKI Łowicz | +16 | ||
29-zEW | Leszek Niemiec-Mirosław Zieliński | ENERGETYK | +16 | |||
11-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | FESTIWAL Słupsk | +16 | |||
31 | 21-zNS | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | DROPOL | +15 | ||
4-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +15 | |||
13-zNS | Ryszard Sakowicz-Zdzisław Świątek | KART-EL Gorzów | +15 | |||
34 | 1-oEW | Przemysław Bednarski-Jerzy Wiśniewski | PRIM Ełk | +14 | ||
5-oNS | Józef Kaźmierczak-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | +14 | |||
5-zNS | Zdzisław Godlewski-Wiesław Pietrzak | CWKS Vęgoria Węgorzewo | +14 | |||
37 | 14-zNS | Andrzej Rękosiak-Lidia Wilczak | GSBS OSiR 1 | +13 | ||
12-oNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | +13 | |||
8-oEW | Grzegorz Matula-Tomasz Winciorek | K2 Raszyn | +13 | |||
1-zEW | Vytautas Ciegis-Tomas Stakenas | Simpleksas Kowno | +13 | |||
41 | 16-zNS | Remigiusz Góralczyk-Sławomir Niajko | KLIKA KREMIKA | +10 | ||
8-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 Raszyn | +10 | |||
43 | 29-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | ENERGETYK | +9 | ||
7-oNS | Ewa Grabowska-Piotr Nawrocki | Spójnia II Warszawa | +9 | |||
45 | 26-zEW | Mariusz Ilnicki-Jan Ślipek | MKS NYSA KLUK | +8 | ||
46 | 10-oNS | Radosław Szczepański-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | +7 | ||
3-zEW | Sylwester Młynarczuk-Witold Tomaszek | KBS LEGIONOWIANIN | +7 | |||
13-oNS | Bogusław Matuszkiewicz-Przemysław Piotrowski | SPÓJNIA Gdańsk | +7 | |||
24-oNS | Artur Machno-Bartłomiej Igła | CKiS | +7 | |||
16-oEW | Damian Wroński-Tomasz Rusiecki | KLIKA KREMIKA | +7 | |||
18-oNS | Wojciech Rozwadowski-Andrzej Wilkosz | TS WISŁA | +7 | |||
52 | 2-oEW | Waldemar Burakowski-Sylwester Smoluchowski | NOWOGAMES Warszawa | +6 | ||
32-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SILESIA 3 | +6 | |||
26-oNS | Przemysław Saliński-Ryszard Lachowicz | MKS NYSA KLUK | +6 | |||
55 | 17-zEW | Jacek Karwowski-Krzysztof Warzocha | ID MARKETING | +4 | ||
27-zEW | Jacek Grzelczak-Konrad Składowski | a-MEDIA | +4 | |||
57 | 25-oNS | Robert Majorczyk-Jacek Szwed | POGOŃ | +3 | ||
10-zNS | Jan Klapkowski-Zbigniew Walczyński | ALFA Gdynia | +3 | |||
19-zNS | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | SKOBUD | +3 | |||
14-oEW | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | +3 | |||
61 | 6-zEW | Maciej Sikora-Jan Betley | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | +2 | ||
62 | 3-oNS | Robert Głowacki-Piotr Szymborski | KBS LEGIONOWIANIN | +1 | ||
63 | 4-zNS | Zdzisław Kowalewski-Artur Rutkowski | Autostrada Eksploatacja & | 0 | ||
31-zNS | Jerzy Skwark-Jacek Cholewik | CBA | 0 | |||
4-zEW | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | 0 | |||
31-zEW | Przemysław Machowczyk-Janusz Kościelny | PROGRESS I | 0 | |||
67 | 3-oEW | Tadeusz Gumkowski-Andrzej Jezierski | DRUŻYNA Ostrołęka | -1 | ||
68 | 6-zNS | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | -2 | ||
69 | 19-zEW | Wiesław Pawelec-Piotr Zawiślak | BUDMAT | -3 | ||
10-zEW | Tomasz Osiński-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | -3 | |||
14-oNS | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | -3 | |||
25-oEW | Adam Śmieszkoł-Mateusz Mroczkowski | PIAST III | -3 | |||
73 | 17-zNS | Marek Pietraszek-Przemysław Zawada | ELEKTROMONTAŻ | -4 | ||
27-zNS | Grzegorz Dembiński-Ryszard Pałasz | KTB | -4 | |||
75 | 32-zEW | Marek Drecki-Sławomir Zimniak | BKB PRNJAVOR | -6 | ||
2-oNS | Jacek Turczynowicz-Dariusz Zembrzuski | KRAJEWSKI Łowicz | -6 | |||
26-oEW | Marek Nicieja-Jerzy Ujma | PIAST II | -6 | |||
78 | 16-oNS | Wacław Janicki-Wacław Wejknis | EKSPRES Z KASZUB | -7 | ||
18-oEW | Hieronim Furman-Marian Górecki | CZARNI ZETO | -7 | |||
13-oEW | Adam Kozłowski-Paweł Siwiński | KART-EL Gorzów | -7 | |||
10-oEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | ALFA Gdynia | -7 | |||
3-zNS | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | -7 | |||
24-oEW | Sławomir Piętak-Jacek Przybyś | TKKF CHEMIK | -7 | |||
84 | 26-zNS | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | -8 | ||
85 | 29-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Piecuch | SILESIA I-EPK | -9 | ||
7-oEW | Jerzy Sukow-Andrzej Fronczak | SBS Pale Franki Elbląg | -9 | |||
87 | 8-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Igor Łobodziński | BINŻ | -10 | ||
16-zEW | Piotr Buczkowski-Piotr Dybowski | EKSPRES Z KASZUB | -10 | |||
89 | 8-oNS | Mirosław Marszał-Mirosław Rytych | BINŻ | -13 | ||
1-zNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | PRIM Ełk | -13 | |||
12-oEW | Aleksander Kaźmierski-Marek Ostrowski | POLFERRIES | -13 | |||
14-zEW | Grażyna Busse-Danuta Kazmucha | CATMAN-TAURUS | -13 | |||
93 | 5-zEW | Michał Włoszek-Maciej Wzięch | BIN Aleksandrów Kujawski | -14 | ||
1-oNS | Valdemaras Minkus-Arturas Salasevicius | Simpleksas Kowno | -14 | |||
5-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -14 | |||
96 | 21-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | SBS ALF | -15 | ||
4-oEW | Włodzimierz Buze-Zdzisław Laszczak | Autostrada Eksploatacja & | -15 | |||
13-zEW | Witold Kaliński-Waldemar Warzała | SPÓJNIA Gdańsk | -15 | |||
99 | 29-zNS | Andrzej Maszczyszyn-Czesław Michalak | SILESIA I-EPK | -16 | ||
2-zNS | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | NOWOGAMES Warszawa | -16 | |||
11-oEW | Aleksander Nowakowski-Janusz Zwierzyński | PAB Poznań | -16 | |||
102 | 28-zNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | KANTORY P | -17 | ||
20-oEW | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | -17 | |||
104 | 30-zNS | Robert Sekulski-Karol Filipowicz | AZS POL. IV | -18 | ||
105 | 28-oNS | Maciej Dorabiała-Bogdan Sosulski | AZS POL. II | -19 | ||
22-oNS | Jacek Baka-Zenon Białasz | WOTEX | -19 | |||
107 | 23-oEW | Andrzej Lubojemski-Zbigniew Papierniak | CRACOVIA | -20 | ||
15-zNS | Tomasz Borucki-Waldemar Kamiński | GOK BENMAR | -20 | |||
23-zNS | Kazimierz Latawiec-Jarosław Posłuszny | CRACOVIA | -20 | |||
110 | 9-oNS | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA | -21 | ||
111 | 12-zEW | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | CHEMIK MEGAZEC | -22 | ||
112 | 15-oEW | Jerzy Kowalski-Kazimierz Ligęza | GOK BENMAR | -23 | ||
17-oNS | Paweł Szymonik-Lena Leszczyńska | ID MARKETING | -23 | |||
30-oEW | Marek Czerepak-Grzegorz Jarząbek | AZS POL. IV | -23 | |||
115 | 27-oEW | Andrzej Gołygowski-Mirosław Stawicki | KTB | -24 | ||
6-oNS | Łukasz Witkowski-Jakub Wojcieszek | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -24 | |||
117 | 19-oNS | Józef Małysz-Andrzej Potrzyszcz | BUDMAT | -27 | ||
24-zNS | Lech Adach-Bartosz Matras | TKKF CHEMIK | -27 | |||
119 | 32-oEW | Jan Szwachuła-Stefan Osadnik | SILESIA 3 | -28 | ||
120 | 18-zNS | Adam Żarnowski-Kazimierz Dziok | CZARNI ZETO | -29 | ||
7-zEW | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | Spójnia II Warszawa | -29 | |||
122 | 22-zEW | Ryszard Maciąg-Wiesław Siek | WOTEX | -30 | ||
123 | 11-zNS | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | PAB Poznań | -31 | ||
124 | 25-zEW | Aleksander Murtazajew-Bernard Maciński | POGOŃ | -36 | ||
125 | 20-zEW | Jerzy Maludziński-Wojciech Arczewski | GSM OK | -39 | ||
126 | 9-zNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | ANDRZEJKI Gdańsk | -40 | ||
127 | 21-oEW | Bogusław Kruczek-Grzegorz Rewer | DROPOL | -43 | ||
31-oNS | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | PROGRESS I | -43 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |