BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 18-oEW | Piotr Kamiński-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC | +36 | 1 | |
2 | 2-zNS | Grzegorz Matula-Tomasz Winciorek | K2 Raszyn | +33 | 2 | |
3 | 26-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | PROGRESS I | +32 | 3 | |
4 | 23-zEW | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | +29 | 4 | |
5 | 7-oNS | Janusz Marzec-Krzysztof Michalak | KRAJEWSKI Łowicz | +28 | 5 | |
7-zEW | Jarosław Świderski-Paweł Miechowicz | KRAJEWSKI Łowicz | +28 | 6 | ||
6-oNS | Sylwester Młynarczuk-Witold Tomaszek | KBS LEGIONOWIANIN | +28 | 7 | ||
8 | 8-oNS | Ryszard Karp-Tadeusz Kądzielewski | PRIM Ełk | +27 | 8 | |
9 | 8-zEW | Józef Kamiński-Dariusz Prawdzik | PRIM Ełk | +26 | 9 | |
10 | 15-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | EKSPRES Z KASZUB | +25 | 10 | |
11 | 17-zNS | Grzegorz Merynda-Grzegorz Andrzejowski | CKiS | +24 | 11 | |
12 | 14-oNS | Krzysztof Antas-Tadeusz Kaczanowski | UNIA Leszno | +22 | 12 | |
1-zEW | Mirosław Marszał-Mirosław Rytych | BINŻ | +22 | |||
14 | 13-zEW | Grażyna Busse-Danuta Kazmucha | CATMAN-TAURUS | +21 | ||
11-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | +21 | |||
16 | 32-oNS | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | +20 | ||
17 | 11-oEW | Jacek Lew-Józef Pochroń | ALFA Gdynia | +18 | ||
22-oNS | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | +18 | |||
19 | 29-oNS | Zdzisław Krzemiński-Jerzy Ciesielczuk | SILESIA I-EPK | +17 | ||
17-oEW | Artur Machno-Bartłomiej Igła | CKiS | +17 | |||
4-oNS | Józef Kaźmierczak-Jerzy Trescher | BIN Aleksandrów Kujawski | +17 | |||
22 | 10-zEW | Bogusław Dyk-Andrzej Garstka | FESTIWAL Słupsk | +16 | ||
3-zNS | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | +16 | |||
20-oNS | Zbigniew Borkowski-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | +16 | |||
25 | 30-oEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | a-MEDIA | +15 | ||
26 | 15-oEW | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | +14 | ||
9-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | JANTAR Toruń | +14 | |||
10-oNS | Ireneusz Jarosz-Wiesław Mączkowski | FESTIWAL Słupsk | +14 | |||
29 | 3-oNS | Łukasz Witkowski-Jakub Wojcieszek | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | +13 | ||
30 | 16-zEW | Remigiusz Góralczyk-Sławomir Niajko | KLIKA KREMIKA | +12 | ||
24-oNS | Hieronim Furman-Ryszard Zdon | CZARNI ZETO | +12 | |||
31-oEW | Przemysław Saliński-Ryszard Lachowicz | MKS NYSA KLUK | +12 | |||
27-oNS | Marek Blat-Waldemar Jaworski | CBA | +12 | |||
34 | 19-oNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Lubojemski | CRACOVIA | +11 | ||
28-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | ENERGETYK | +11 | |||
24-zEW | Adam Żarnowski-Kazimierz Dziok | CZARNI ZETO | +11 | |||
25-zEW | Grzegorz Bohosiewicz-Grzegorz Parjaszewski | PIAST III | +11 | |||
38 | 31-zEW | Eugeniusz Furs-Jacek Kokociński | KTB | +10 | ||
5-zEW | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +10 | |||
40 | 26-oNS | Jan Szwachuła-Stefan Osadnik | SILESIA 3 | +8 | ||
12-oNS | Jacek Piotrowski-Przemysław Piotrowski | SPÓJNIA Gdańsk | +8 | |||
42 | 12-zEW | Waldemar Warzała-Jan Wieczorek | SPÓJNIA Gdańsk | +7 | ||
4-zNS | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | +7 | |||
5-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +7 | |||
45 | 6-zNS | Włodzimierz Buze-Zdzisław Laszczak | Autostrada Eksploatacja & | +6 | ||
1-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Igor Łobodziński | BINŻ | +6 | |||
27-zNS | Stanisław Fangor-Henryk Grządziel | PŁOMIEŃ | +6 | |||
21-oNS | Dariusz Kulpiński-Robert Przybyło | DROPOL | +6 | |||
30-zNS | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | a-MEDIA | +6 | |||
19-zEW | Kazimierz Latawiec-Jarosław Posłuszny | CRACOVIA | +6 | |||
51 | 20-zEW | Grzegorz Zakrzewski-Jacek Janowski | SPS CONSTRUCTION | +5 | ||
29-zEW | Andrzej Maszczyszyn-Czesław Michalak | SILESIA I-EPK | +5 | |||
53 | 32-zEW | Marek Nicieja-Jerzy Ujma | PIAST II | +4 | ||
14-zNS | Ryszard Sakowicz-Zdzisław Świątek | KART-EL Gorzów | +4 | |||
55 | 13-oEW | Jacek Frąckowiak-Marek Ostrowski | POLFERRIES | +3 | ||
28-zEW | Robert Sekulski-Karol Filipowicz | AZS POL. IV | +3 | |||
57 | 16-oEW | Jerzy Kowalski-Kazimierz Ligęza | GOK BENMAR | +2 | ||
2-oNS | Ewa Grabowska-Piotr Nawrocki | Spójnia II Warszawa | +2 | |||
18-zEW | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | TKKF CHEMIK | +2 | |||
9-zNS | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | +2 | |||
61 | 21-zNS | Jerzy Maludziński-Wojciech Arczewski | GSM OK | +1 | ||
25-oNS | Adam Śmieszkoł-Mateusz Mroczkowski | PIAST III | +1 | |||
23-oEW | Marek Jaworski-Andrzej Wilkosz | TS WISŁA | +1 | |||
64 | 22-zNS | Józef Małysz-Tadeusz Kustra | BUDMAT | 0 | ||
22-zEW | Andrzej Dudzik-Aleksander Zawadzki | ABCD | 0 | |||
66 | 25-oEW | Marek Drecki-Sławomir Zimniak | BKB PRNJAVOR | -1 | ||
21-zEW | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | DROPOL | -1 | |||
23-oNS | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD | -1 | |||
69 | 2-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 Raszyn | -2 | ||
16-oNS | Piotr Wasylko-Tomasz Rusiecki | KLIKA KREMIKA | -2 | |||
9-zEW | Bogdan Małysz-Andrzej Zaleski | ANDRZEJKI Gdańsk | -2 | |||
18-zNS | Andrzej Cholewa-Maciej Mąka | LESKOWIEC | -2 | |||
73 | 13-oNS | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | -3 | ||
28-zNS | Leszek Niemiec-Mirosław Zieliński | ENERGETYK | -3 | |||
75 | 14-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA Leszno | -4 | ||
32-zNS | Robert Majorczyk-Jacek Szwed | POGOŃ | -4 | |||
77 | 20-zNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | SBS ALF | -5 | ||
29-zNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | AZS POL. II | -5 | |||
79 | 19-zNS | Zdzisław Herbut-Stanisław Matusz | WOTEX | -6 | ||
1-oEW | Vytautas Ciegis-Tomas Stakenas | Simpleksas Kowno | -6 | |||
21-oEW | Andrzej Kokoryka-Grzegorz Kułak | GSM OK | -6 | |||
6-zEW | Tadeusz Luzak-Jolanta Krogulska | KBS LEGIONOWIANIN | -6 | |||
30-zEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | KANTORY P | -6 | |||
27-zEW | Jerzy Skwark-Jacek Cholewik | CBA | -6 | |||
85 | 12-zNS | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | PAB Poznań | -7 | ||
4-zEW | Michał Włoszek-Maciej Wzięch | BIN Aleksandrów Kujawski | -7 | |||
5-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -7 | |||
88 | 12-oEW | Aleksander Nowakowski-Janusz Zwierzyński | PAB Poznań | -8 | ||
26-oEW | Przemysław Machowczyk-Janusz Kościelny | PROGRESS I | -8 | |||
90 | 5-zNS | Wiesław Pietrzak-Jan Romot | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -10 | ||
31-zNS | Jan Ślipek-Ryszard Kluk | MKS NYSA KLUK | -10 | |||
92 | 24-zNS | Paweł Szymonik-Lena Leszczyńska | ID MARKETING | -11 | ||
19-oEW | Jacek Baka-Zenon Białasz | WOTEX | -11 | |||
25-zNS | Jarosław Molenda-Jerzy Olenderek | BKB PRNJAVOR | -11 | |||
28-oNS | Andrzej Bondarewicz-Marek Czerepak | AZS POL. IV | -11 | |||
96 | 24-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | ID MARKETING | -12 | ||
31-oNS | Grzegorz Dembiński-Ryszard Pałasz | KTB | -12 | |||
27-oEW | Włodzimierz Skowroński-Jan Świątkowski | PŁOMIEŃ | -12 | |||
16-zNS | Tomasz Borucki-Waldemar Kamiński | GOK BENMAR | -12 | |||
100 | 3-oEW | Jerzy Sukow-Andrzej Fronczak | SBS Pale Franki Elbląg | -13 | ||
101 | 15-oNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | EKSPRES Z KASZUB | -14 | ||
10-oEW | Zbigniew Halat-Krzysztof Rogoziński | STEINPOL-ILANKA | -14 | |||
9-oNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | ANDRZEJKI Gdańsk | -14 | |||
104 | 30-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | KANTORY P | -15 | ||
105 | 10-zNS | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | STEINPOL-ILANKA | -16 | ||
3-zEW | Maciej Sikora-Jan Betley | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -16 | |||
20-oEW | Marek Urbański-Ryszard Woliński | SBS ALF | -16 | |||
108 | 29-oEW | Maciej Dorabiała-Bogdan Sosulski | AZS POL. II | -17 | ||
4-oEW | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | INWIT - Armatura PTC Pabi | -17 | |||
17-oNS | Marek Cyrkiel-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | -17 | |||
111 | 11-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | CHEMIK MEGAZEC | -18 | ||
22-oEW | Andrzej Potrzyszcz-Piotr Zawiślak | BUDMAT | -18 | |||
113 | 32-oEW | Aleksander Murtazajew-Bernard Maciński | POGOŃ | -20 | ||
114 | 11-zNS | Jan Klapkowski-Zbigniew Walczyński | ALFA Gdynia | -21 | ||
13-zNS | Aleksander Kaźmierski-Tadeusz Rutkowski | POLFERRIES | -21 | |||
116 | 14-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | KART-EL Gorzów | -22 | ||
1-zNS | Valdemaras Minkus-Arturas Salasevicius | Simpleksas Kowno | -22 | |||
118 | 17-zEW | Marek Pietraszek-Przemysław Zawada | ELEKTROMONTAŻ | -24 | ||
119 | 15-zNS | Andrzej Rękosiak-Lidia Wilczak | GSBS OSiR 1 | -25 | ||
120 | 8-zNS | Paweł Ludwicki-Jerzy Pawelec | NOWOGAMES Warszawa | -26 | ||
121 | 8-oEW | Marek Barylewski-Małgorzata Jeleniewska | NOWOGAMES Warszawa | -27 | ||
122 | 7-oEW | Tadeusz Gumkowski-Andrzej Jezierski | DRUŻYNA Ostrołęka | -28 | ||
6-oEW | Henryk Brodawski-Artur Rutkowski | Autostrada Eksploatacja & | -28 | |||
7-zNS | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | -28 | |||
125 | 23-zNS | Wojciech Rozwadowski-Piotr Stopa | TS WISŁA | -29 | ||
126 | 26-zEW | Andrzej Bacik-Jacek Radomski | SILESIA 3 | -32 | ||
127 | 2-zEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | Spójnia II Warszawa | -33 | ||
128 | 18-oNS | Sławomir Piętak-Jacek Przybyś | TKKF CHEMIK | -36 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |