BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 20-zEW | Maciej Mąka-Piotr Zięba | LESKOWIEC | +38 | 1 | |
2 | 15-oNS | Tomasz Borucki-Dariusz Kuliberda | GOK BENMAR | +37 | 2 | |
3 | 10-zEW | Bogusław Matuszkiewicz-Stanisław Szejko | SPÓJNIA Gdańsk | +36 | 3 | |
23-zEW | Kazimierz Latawiec-Jarosław Posłuszny | CRACOVIA | +36 | 4 | ||
5 | 31-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | KANTORY P | +35 | 5 | |
6 | 32-zEW | Karol Filipowicz-Grzegorz Jarząbek | AZS POL. IV | +34 | 6 | |
7 | 7-oNS | Jerzy Sukow-Andrzej Fronczak | SBS Pale Franki Elbląg | +29 | 7 | |
8 | 4-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | PRIM Ełk | +28 | 8 | |
9 | 24-oEW | Bogusław Kruczek-Grzegorz Rewer | DROPOL | +26 | 9 | |
10 | 18-oEW | Andrzej Potrzyszcz-Piotr Zawiślak | BUDMAT | +25 | 10 | |
24-zEW | Grzegorz Zakrzewski-Jacek Janowski | SPS CONSTRUCTION | +25 | 11 | ||
12 | 13-oEW | Marek Banasiński-Roman Budzik | ALFA Gdynia | +24 | 12 | |
6-zNS | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | +24 | |||
14 | 4-zNS | Tadeusz Kądzielewski-Janusz Kowalówka | PRIM Ełk | +23 | ||
15 | 12-zNS | Andrzej Jeleniewski-Mirosław Soroka | STEINPOL-ILANKA | +22 | ||
1-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +22 | |||
25-oEW | Joanna Krawczyk-Artur Wasiak | PIAST III | +22 | |||
2-zEW | Michał Włoszek-Maciej Wzięch | BIN Aleksandrów Kujawski | +22 | |||
5-oNS | Andrzej Krakowiak-Igor Łobodziński | BINŻ | +22 | |||
20 | 13-zNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | ALFA Gdynia | +20 | ||
6-oNS | Zygmunt Sołtysiak-Ryszard Niżnik | K2 Raszyn | +20 | |||
22 | 22-oNS | Sławomir Piętak-Jacek Przybyś | TKKF CHEMIK | +19 | ||
23 | 9-oEW | Ireneusz Dzikowski-Bogdan Małysz | ANDRZEJKI Gdańsk | +18 | ||
10-oNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | SPÓJNIA Gdańsk | +18 | |||
25 | 29-zNS | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | +17 | ||
26 | 16-zNS | Adam Kozłowski-Paweł Siwiński | KART-EL Gorzów | +16 | ||
27 | 11-zNS | Tomasz Osiński-Radosław Szczepański | JANTAR Toruń | +15 | ||
28 | 28-zNS | Zbigniew Sobczyk-Piotr Klubiński | POGOŃ | +14 | ||
7-zNS | Henryk Brodawski-Artur Rutkowski | Autostrada Eksploatacja & | +14 | |||
30 | 27-zEW | Zbigniew Tymków-Rudolf Zając | PŁOMIEŃ | +13 | ||
22-zNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | +13 | |||
20-oNS | Piotr Kamiński-Maciej Zarębski | LESKOWIEC | +13 | |||
25-zNS | Artur Guła-Andrzej Wojtusiak | PIAST III | +13 | |||
34 | 28-oNS | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | PROGRESS I | +12 | ||
8-zNS | Mieczysław Maciążek-Jan Romot | CWKS Vęgoria Węgorzewo | +12 | |||
36 | 16-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | KART-EL Gorzów | +11 | ||
29-oNS | Marek Drecki-Sławomir Zimniak | BKB PRNJAVOR | +11 | |||
38 | 27-oNS | Jan Świątkowski-Adam Esnekier | PŁOMIEŃ | +10 | ||
26-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | ENERGETYK | +10 | |||
2-oEW | Tadeusz Luzak-Jolanta Krogulska | KBS LEGIONOWIANIN | +10 | |||
41 | 30-zEW | Andrzej Bacik-Jacek Radomski | SILESIA 3 | +9 | ||
11-oEW | Cezary Bołądź-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | +9 | |||
3-zEW | Tomasz Jochymski-Wojciech Kaźmierczak | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | +9 | |||
18-zNS | Janusz Krawczyński-Krzysztof Marucha | BUDMAT | +9 | |||
21-zEW | Grzegorz Merynda-Grzegorz Andrzejowski | CKiS | +9 | |||
46 | 14-zNS | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | PAB Poznań | +8 | ||
26-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK | +8 | |||
48 | 19-zNS | Marek Jaworski-Włodzimierz Wala | TS WISŁA | +7 | ||
49 | 30-oEW | Grzegorz Dembiński-Mirosław Świeca | KTB | +6 | ||
23-oEW | Andrzej Dudzik-Aleksander Zawadzki | ABCD | +6 | |||
15-zNS | Marek Banach-Andrzej Lichtorowicz | POLFERRIES | +6 | |||
52 | 32-oNS | Andrzej Bondarewicz-Marek Czerepak | AZS POL. IV | +5 | ||
53 | 5-zNS | Paweł Ludwicki-Jerzy Pawelec | NOWOGAMES Warszawa | +4 | ||
54 | 19-oEW | Wojciech Rozwadowski-Piotr Stopa | TS WISŁA | +3 | ||
14-oEW | Aleksander Nowakowski-Maciej Sobieralski | PAB Poznań | +3 | |||
56 | 9-zNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | ANDRZEJKI Gdańsk | +2 | ||
8-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | CWKS Vęgoria Węgorzewo | +2 | |||
31-zNS | Alfred Czech-Janusz Kurdej | KANTORY P | +2 | |||
12-oNS | Jacek Leśniczak-Jerzy Rymwid | UNIA Leszno | +2 | |||
60 | 3-oEW | Adolf Bocheński-Aleksander Kot | KRAJEWSKI Łowicz | +1 | ||
17-zNS | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | ELEKTROMONTAŻ | +1 | |||
1-oNS | Arturas Salasevicius-Geraldas Urbonas | Simpleksas Kowno | +1 | |||
17-oEW | Marek Cyrkiel-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | +1 | |||
64 | 21-oEW | Adam Żarnowski-Roman Cieśla | CZARNI ZETO | 0 | ||
21-oNS | Artur Machno-Bartłomiej Igła | CKiS | 0 | |||
66 | 17-zEW | Jerzy Maludziński-Wojciech Arczewski | GSM OK | -1 | ||
3-oNS | Piotr Butryn-Natalia Sakowska | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -1 | |||
1-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | -1 | |||
17-oNS | Andrzej Kokoryka-Grzegorz Kułak | GSM OK | -1 | |||
70 | 31-zEW | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | CBA | -2 | ||
12-oEW | Zbigniew Halat-Skarbimir Kozar | STEINPOL-ILANKA | -2 | |||
9-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | -2 | |||
8-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | INWIT - Armatura PTC Pabi | -2 | |||
74 | 19-oNS | Zenon Białasz-Stanisław Matusz | WOTEX | -3 | ||
14-oNS | Ryszard Smejda-Damian Wroński | KLIKA KREMIKA | -3 | |||
76 | 5-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Jakub Kotorowicz | BINŻ | -4 | ||
77 | 32-oEW | Zdzisław Krzemiński-Jerzy Ciesielczuk | SILESIA I-EPK | -5 | ||
78 | 23-oNS | Andrzej Lubojemski-Jerzy Grabowski | CRACOVIA | -6 | ||
30-oNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SILESIA 3 | -6 | |||
15-zEW | Waldemar Kamiński-Eugeniusz Krawczyk | GOK BENMAR | -6 | |||
81 | 19-zEW | Andrzej Koziejowski-Zdzisław Widomski | WOTEX | -7 | ||
82 | 14-zEW | Remigiusz Góralczyk-Maciej Mazurowski | KLIKA KREMIKA | -8 | ||
26-zNS | Jacek Grzelczak-Tomasz Stasiołek | a-MEDIA | -8 | |||
84 | 3-zNS | Jarosław Świderski-Paweł Miechowicz | KRAJEWSKI Łowicz | -9 | ||
21-zNS | Tomasz Bajorek-Kazimierz Dziok | CZARNI ZETO | -9 | |||
18-zEW | Marek Urbański-Ryszard Woliński | SBS ALF | -9 | |||
11-oNS | Michał Dembiński-Eugeniusz Grzybek | CATMAN-TAURUS | -9 | |||
30-zNS | Eugeniusz Furs-Jacek Kokociński | KTB | -9 | |||
89 | 26-oEW | Piotr Kaczorowski-Tomasz Radwański | a-MEDIA | -10 | ||
2-oNS | Józef Kaźmierczak-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -10 | |||
27-oEW | Przemysław Saliński-Ryszard Lachowicz | MKS NYSA KLUK | -10 | |||
92 | 16-oNS | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | -11 | ||
93 | 28-oEW | Marek Kędzior-Jacek Szwed | POGOŃ | -12 | ||
8-zEW | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | -12 | |||
95 | 22-zEW | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | TKKF CHEMIK | -13 | ||
25-zEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | AZS POL. II | -13 | |||
27-zNS | Mariusz Ilnicki-Jan Ślipek | MKS NYSA KLUK | -13 | |||
20-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Latus | ID MARKETING | -13 | |||
99 | 28-zEW | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | PROGRESS I | -14 | ||
7-zEW | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | -14 | |||
29-oEW | Wojciech Łyskawa-Andrzej Mączyński | PIAST II | -14 | |||
102 | 11-zEW | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | -15 | ||
103 | 16-zEW | Mateusz Magdoń-Kacper Wilczak | GSBS OSiR 1 | -16 | ||
104 | 29-zEW | Antoni Ochot-Artur Winkler | BKB PRNJAVOR | -17 | ||
105 | 9-oNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | CHEMIK MEGAZEC | -18 | ||
10-oEW | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | FESTIWAL Słupsk | -18 | |||
107 | 22-oEW | Andrzej Hycnar-Renata Wajdowicz | SKOBUD | -19 | ||
108 | 13-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | EKSPRES Z KASZUB | -20 | ||
6-oEW | Tadeusz Gumkowski-Andrzej Jezierski | DRUŻYNA Ostrołęka | -20 | |||
110 | 12-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA Leszno | -22 | ||
2-zNS | Beata Rumińska-Stanisław Rumiński | KBS LEGIONOWIANIN | -22 | |||
5-oEW | Waldemar Burakowski-Sylwester Smoluchowski | NOWOGAMES Warszawa | -22 | |||
1-zEW | Vytautas Ciegis-Vaclovas Kucinskas | Simpleksas Kowno | -22 | |||
25-oNS | Maciej Dorabiała-Maciej Hutyra | AZS POL. II | -22 | |||
115 | 4-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | Spójnia II Warszawa | -23 | ||
116 | 6-zEW | Sławomir Sulima-Cezary Wolski | K2 Raszyn | -24 | ||
13-oNS | Eugeniusz Starzyński-Danuta Żabicka | EKSPRES Z KASZUB | -24 | |||
118 | 24-zNS | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | DROPOL | -25 | ||
18-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SBS ALF | -25 | |||
120 | 24-oNS | Grzegorz Głasek-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | -26 | ||
121 | 4-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | Spójnia II Warszawa | -28 | ||
122 | 7-oEW | Włodzimierz Buze-Zdzisław Laszczak | Autostrada Eksploatacja & | -29 | ||
123 | 32-zNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Piecuch | SILESIA I-EPK | -34 | ||
124 | 31-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | CBA | -35 | ||
125 | 10-zNS | Andrzej Garstka-Ireneusz Jarosz | FESTIWAL Słupsk | -36 | ||
23-zNS | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | -36 | |||
127 | 15-oEW | Jacek Frąckowiak-Tadeusz Rutkowski | POLFERRIES | -37 | ||
128 | 20-zNS | Konrad Codello-Tadeusz Niedźwiadek | ID MARKETING | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |