BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-oNS | Tomasz Borucki-Dariusz Kuliberda | GOK BENMAR | +48 | 13 | |
2 | 1-zEW | Stanisław Owczarek-Przemysław Teleszyński | INWIT - Armatura PTC Pabi | +47 | 14 | |
3 | 17-zEW | Roman Opaliński-Jacek Znamirowski | ELEKTROMONTAŻ | +46 | 15 | |
4 | 21-zNS | Maciej Mąka-Piotr Zięba | LESKOWIEC | +45 | 16 | |
5 | 13-oEW | Andrzej Jeleniewski-Mirosław Soroka | STEINPOL-ILANKA | +43 | 17 | |
25-zEW | Joanna Krawczyk-Artur Wasiak | PIAST III | +43 | 18 | ||
7 | 12-oNS | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | EKSPRES Z KASZUB | +37 | 19 | |
6-zNS | Łukasz Witkowski-Jakub Wojcieszek | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | +37 | 20 | ||
18-zNS | Kazimierz Latawiec-Jarosław Posłuszny | CRACOVIA | +37 | 21 | ||
10 | 20-oEW | Angelika Ferrer-Lopez-Kamila Wesołowska | CKiS | +35 | 22 | |
19-zEW | Wacław Gąssowski-Zbigniew Sagan | ABCD | +35 | 23 | ||
12 | 23-zNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | SBS ALF | +32 | 24 | |
22-oNS | Konrad Codello-Tadeusz Niedźwiadek | ID MARKETING | +32 | |||
14 | 11-zNS | Andrzej Garstka-Ireneusz Jarosz | FESTIWAL Słupsk | +31 | ||
15 | 4-zNS | Mirosław Marszał-Mirosław Rytych | BINŻ | +29 | ||
30-zNS | Jan Sobol-Edwin Szenkelbach | PŁOMIEŃ | +29 | |||
15-oEW | Marek Szukała-Janusz Zwierzyński | PAB Poznań | +29 | |||
18 | 26-zNS | Jerzy Michałek-Jerzy Stworzewicz | CBA | +25 | ||
19 | 3-oNS | Henryk Brodawski-Artur Rutkowski | Autostrada Eksploatacja & | +24 | ||
20 | 27-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | KANTORY P | +23 | ||
16-oEW | Jacek Frąckowiak-Tadeusz Rutkowski | POLFERRIES | +23 | |||
22 | 6-oNS | Przemysław Bednarski-Jerzy Wiśniewski | PRIM Ełk | +22 | ||
8-oNS | Sylwester Młynarczuk-Witold Tomaszek | KBS LEGIONOWIANIN | +22 | |||
24 | 10-zNS | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | CHEMIK MEGAZEC | +20 | ||
9-zEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | ANDRZEJKI Gdańsk | +20 | |||
32-zEW | Piotr Kaczorowski-Tomasz Radwański | a-MEDIA | +20 | |||
20-zNS | Artur Machno-Bartłomiej Igła | CKiS | +20 | |||
29-oNS | Marek Nicieja-Jerzy Ujma | PIAST II | +20 | |||
29 | 23-oEW | Marek Urbański-Ryszard Woliński | SBS ALF | +19 | ||
27-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SILESIA 3 | +19 | |||
3-zEW | Jerzy Kniga-Leosz-Zdzisław Kowalewski | Autostrada Eksploatacja & | +19 | |||
32 | 11-oNS | Jacek Leśniczak-Jerzy Rymwid | UNIA Leszno | +18 | ||
33 | 28-oEW | Antoni Ochot-Artur Winkler | BKB PRNJAVOR | +17 | ||
34 | 19-oNS | Andrzej Dudzik-Aleksander Zawadzki | ABCD | +16 | ||
9-oNS | Sławomir Henclik-Krzysztof Sikorski | ANDRZEJKI Gdańsk | +16 | |||
16-zEW | Adam Kozłowski-Paweł Siwiński | KART-EL Gorzów | +16 | |||
37 | 10-oEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK MEGAZEC | +15 | ||
8-zNS | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | +15 | |||
32-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | AZS POL. II | +15 | |||
40 | 5-zNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | Spójnia II Warszawa | +14 | ||
29-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | PROGRESS I | +14 | |||
7-zEW | Jarosław Świderski-Paweł Miechowicz | KRAJEWSKI Łowicz | +14 | |||
43 | 14-zEW | Waldemar Kamiński-Eugeniusz Krawczyk | GOK BENMAR | +13 | ||
2-oEW | Wojciech Karpiński-Krzysztof Nagielski | SBS Pale Franki Elbląg | +13 | |||
45 | 1-oEW | Vytautas Ciegis-Vaclovas Kucinskas | Simpleksas Kowno | +11 | ||
22-zEW | Rafał Niedzielski-Jan Przygrodzki | ID MARKETING | +11 | |||
24-oNS | Andrzej Potrzyszcz-Piotr Zawiślak | BUDMAT | +11 | |||
21-oEW | Andrzej Cholewa-Krzysztof Szymala | LESKOWIEC | +11 | |||
49 | 15-zNS | Włodzimierz Kwiatkowski-Andrzej Witkowski | PAB Poznań | +10 | ||
31-zEW | Mariusz Ilnicki-Jan Ślipek | MKS NYSA KLUK | +10 | |||
13-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | KLIKA KREMIKA | +10 | |||
52 | 5-oEW | Ewa Grabowska-Piotr Nawrocki | Spójnia II Warszawa | +9 | ||
7-oNS | Jacek Turczynowicz-Dariusz Zembrzuski | KRAJEWSKI Łowicz | +9 | |||
54 | 25-oEW | Robert Sekulski-Karol Mykietyn | AZS POL. IV | +7 | ||
17-oNS | Marek Cyrkiel-Tomasz Ukraiński | ELEKTROMONTAŻ | +7 | |||
56 | 4-oNS | Tadeusz Gumkowski-Andrzej Jezierski | DRUŻYNA Ostrołęka | +6 | ||
31-oNS | Przemysław Saliński-Ryszard Lachowicz | MKS NYSA KLUK | +6 | |||
58 | 24-zNS | Jerzy Maludziński-Wojciech Arczewski | GSM OK | +4 | ||
26-oEW | Jerzy Skwark-Waldemar Jaworski | CBA | +4 | |||
60 | 18-oNS | Bogusław Kruczek-Grzegorz Rewer | DROPOL | +3 | ||
28-zEW | Grzegorz Dembiński-Mirosław Świeca | KTB | +3 | |||
62 | 12-zNS | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | JANTAR Toruń | +2 | ||
63 | 2-zEW | Eugeniusz Haśko-Wiesław Pietrzak | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 0 | ||
2-zNS | Marek Lichocki-Ziemowit Nowak | SBS Pale Franki Elbląg | 0 | |||
30-oNS | Aleksander Murtazajew-Bernard Maciński | POGOŃ | 0 | |||
30-oEW | Stanisław Fangor-Henryk Grządziel | PŁOMIEŃ | 0 | |||
67 | 12-zEW | Eugeniusz Starzyński-Danuta Żabicka | EKSPRES Z KASZUB | -2 | ||
68 | 28-zNS | Jarosław Molenda-Jerzy Olenderek | BKB PRNJAVOR | -3 | ||
18-oEW | Tomasz Kluz-Andrzej Lubojemski | CRACOVIA | -3 | |||
70 | 24-zEW | Janusz Krawczyński-Krzysztof Marucha | BUDMAT | -4 | ||
26-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Piecuch | SILESIA I-EPK | -4 | |||
72 | 31-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | ENERGETYK | -6 | ||
4-oEW | Jarosław Gąsiorowski-Jakub Kotorowicz | BINŻ | -6 | |||
74 | 25-oNS | Adam Śmieszkoł-Mateusz Mroczkowski | PIAST III | -7 | ||
17-oEW | Grzegorz Głasek-Marcin Piwowarczyk | SPS CONSTRUCTION | -7 | |||
76 | 7-oEW | Krzysztof Majkowski-Michał Włoszek | BIN Aleksandrów Kujawski | -9 | ||
5-oNS | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | NOWOGAMES Warszawa | -9 | |||
78 | 13-zNS | Zbigniew Halat-Skarbimir Kozar | STEINPOL-ILANKA | -10 | ||
15-zEW | Andrzej Rękosiak-Lidia Wilczak | GSBS OSiR 1 | -10 | |||
31-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | ENERGETYK | -10 | |||
81 | 24-oEW | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kozak | GSM OK | -11 | ||
22-zNS | Jacek Baka-Wojciech Gąska | WOTEX | -11 | |||
21-oNS | Adam Żarnowski-Tomasz Bajorek | CZARNI ZETO | -11 | |||
1-oNS | Przemysław Błaszczyk-Mirosław Samujłło | INWIT - Armatura PTC Pabi | -11 | |||
85 | 14-zNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | ALFA Gdynia | -13 | ||
2-oNS | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | CWKS Vęgoria Węgorzewo | -13 | |||
87 | 5-zEW | Dariusz Sierocki-Paweł Chindelewicz | NOWOGAMES Warszawa | -14 | ||
29-zEW | Mirosław Białożyt-Zbigniew Mącior | PIAST II | -14 | |||
7-zNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | BIN Aleksandrów Kujawski | -14 | |||
90 | 32-oNS | Jarosław Łaszczuk-Konrad Składowski | a-MEDIA | -15 | ||
8-zEW | Beata Rumińska-Stanisław Rumiński | KBS LEGIONOWIANIN | -15 | |||
10-oNS | Cezary Serek-Marcin Woźniak | CATMAN-TAURUS | -15 | |||
93 | 8-oEW | Zygmunt Kuczyński-Andrzej Potyński | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowie | -16 | ||
19-oEW | Sławomir Piętak-Jacek Przybyś | TKKF CHEMIK | -16 | |||
16-zNS | Marek Banach-Andrzej Lichtorowicz | POLFERRIES | -16 | |||
9-oEW | Bogusław Matuszkiewicz-Stanisław Szejko | SPÓJNIA Gdańsk | -16 | |||
97 | 28-oNS | Andrzej Gołygowski-Mirosław Stawicki | KTB | -17 | ||
98 | 11-oEW | Mirosław Kopowski-Ryszard Leśniewski | FESTIWAL Słupsk | -18 | ||
99 | 27-zEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | KANTORY P | -19 | ||
3-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 Raszyn | -19 | |||
23-oNS | Wojciech Rozwadowski-Piotr Stopa | TS WISŁA | -19 | |||
102 | 29-oEW | Zbigniew Sabała-Artur Wójcik | PROGRESS I | -20 | ||
20-zEW | Jacek Czaykowski-Stefan Skowron | SKOBUD | -20 | |||
32-zNS | Bogdan Sosulski-Jacek Wojnarowicz | AZS POL. II | -20 | |||
10-zEW | Michał Dembiński-Eugeniusz Grzybek | CATMAN-TAURUS | -20 | |||
9-zNS | Michał Górski-Przemysław Piotrowski | SPÓJNIA Gdańsk | -20 | |||
107 | 6-oEW | Maciej Sikora-Jan Betley | AZS UW TECHNIKUM GASTRONO | -22 | ||
108 | 27-oEW | Andrzej Bacik-Jacek Radomski | SILESIA 3 | -23 | ||
16-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | KART-EL Gorzów | -23 | |||
110 | 3-oEW | Sławomir Sulima-Cezary Wolski | K2 Raszyn | -24 | ||
111 | 26-zEW | Zdzisław Krzemiński-Jerzy Ciesielczuk | SILESIA I-EPK | -25 | ||
112 | 30-zEW | Zbigniew Sobczyk-Piotr Klubiński | POGOŃ | -29 | ||
4-zEW | Joanna Wielechowska-Kazimierz Wielechowski | DRUŻYNA Ostrołęka | -29 | |||
15-oNS | Ilya Shpuntou-Yan Shpuntou | GSBS OSiR 1 | -29 | |||
115 | 11-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA Leszno | -31 | ||
116 | 23-zEW | Tytus Bisping-Włodzimierz Wala | TS WISŁA | -32 | ||
22-oEW | Zenon Białasz-Stanisław Matusz | WOTEX | -32 | |||
118 | 20-oNS | Krzysztof Czul-Janusz Wesołowski | SKOBUD | -35 | ||
19-zNS | Lech Adach-Bartosz Matras | TKKF CHEMIK | -35 | |||
120 | 18-zEW | Stanisław Drobot-Bogusław Nidecki | DROPOL | -37 | ||
12-oEW | Cezary Bołądź-Radosław Szczepański | JANTAR Toruń | -37 | |||
6-zEW | Ryszard Karp-Dariusz Prawdzik | PRIM Ełk | -37 | |||
123 | 25-zNS | Marek Czerepak-Karol Filipowicz | AZS POL. IV | -43 | ||
13-oNS | Damian Wroński-Tomasz Rusiecki | KLIKA KREMIKA | -43 | |||
125 | 21-zEW | Hieronim Furman-Ryszard Zdon | CZARNI ZETO | -45 | ||
126 | 17-zNS | Grzegorz Zakrzewski-Zbigniew Borkowski | SPS CONSTRUCTION | -46 | ||
127 | 1-zNS | Arturas Salasevicius-Geraldas Urbonas | Simpleksas Kowno | -47 | ||
128 | 14-oEW | Marek Banasiński-Roman Budzik | ALFA Gdynia | -48 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |