Regulamin rozgrywek kadrowych 2020
Regulamin Wyłaniania Reprezentacji Polski Open
DS | 5 | LU | 2 | PD | 2 | SW | 2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KP | 3 | MA | 7 | PK | 2 | WM | 3 |
LB | 3 | MP | 4 | PM | 4 | WP | 5 |
LD | 3 | OP | 2 | SL | 4 | ZP | 3 |
Zwycięzcy Kadry Krajowej Open
Grupa warszawska: Michał Wróbel i Maciej Dąbrowski |
Grupa wrocławska: Jakub Patreuha i Patryk Patreuha |
Witold Stachnik
Prezes Zarządu PZBS
Osoby, które potrzebują miejsca noclegowe we Wrocławiu, w wysokości 65 PLN/osobę proszone są o kontakt ze Stanisławem Gołębiowskim - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 601 795 136 do dnia 03.02.2020 r.
Zgodnie z punktem III.3.7 Regulaminu Rozgrywek Kadry Open 2020 przy zgłoszonych 12 parach do Kadry Mistrzowskiej, z Kadry Krajowej awansuje 20 par w tym 6 par z każdego kotła oraz 8 par z klasyfikacji łącznej Kadry Krajowej
Stanisław Gołębiowski
Przewodniczący WG
Marek Pietraszek
Selekcjoner Reprezentacji Open
1 | Robert | Chmielak | Krzysztof | Kluf | |
2 | Iwona | Czajka | Anna | Sarniak | |
3 | Edmund | Czubak | Jakub | Urbanowicz | |
4 | Maciej | Dąbrowski | Michał | Wróbel | |
5 | Maciej | Dobrzyński | Hubert | Urban | |
6 | Grzegorz | Fijałkowski | Zdzisław | Kowalewski | |
7 | Michał | Górski | Sebastian | Piepióra | |
8 | Jacek | Grzelczak | Robert | Nowicki | |
9 | Dariusz | Hutnik | Andrzej | Jakimiec | |
10 | Jakub | Jagodziński | Dariusz | Koproń | |
11 | Łukasz | Kalbarczyk | Arkadiusz | Majcher | |
12 | Jacek | Kapela | Jerzy | Kosowicz | |
13 | Dariusz | Kłodos | Arkadiusz | Wódkowski | |
14 | Sławomir | Kolarz | Leszek | Sztyrak | |
15 | Dariusz | Krakowiak | Dariusz | Wojna | |
16 | Anna | Kręglewska-Wnuk | Tomasz | Wnuk | |
17 | Bogusław | Kruczek | Tadeusz | Przybyło | |
18 | Igor | Ciborowski | Bartosz | Mer | |
19 | Włodzimierz | Krysztofczyk | Tomasz | Krysztofiak | |
20 | Maciej | Kulikowski | Paweł | Sierakowski | |
21 | Andrzej | Łukianiuk | Andrzej | Rzechuła | |
22 | Jan | Mazurkiewicz | Marek | Różański | |
23 | Ewa | Miszewska | Jacek | Dmowski | |
24 | Marek | Niesłuchowski | Leszek | Szkudlarek | |
25 | Marek | Pietraszek | Jacek | Znamirowski | |
26 | Sławomir | Piętak | Robert | Rostek | |
27 | Piotr | Piotrowski | Krzysztof | Robaszek | |
28 | Teresa | Pudelewicz | Dariusz | Kardas | |
29 | Monika | Sautaux | Andrzej | Hycnar | |
30 | Tomasz | Sielicki | Marek | Wójcicki | |
31 | Marta | Sikora | Witold | Tomaszek | |
32 | Adam | Wszeborowski | Tomasz | Zaleski |
33 | Marek | Bałdysz | Samuel | Bałdysz | |
34 | Marek | Banach | Marek | Ostrowski | |
35 | Jacek | Batóg | Grzegorz | Rybacki | |
36 | Olech | Bestrzyński | Marcin | Pędziński | |
37 | Artur | Bobołowicz | Mirosław | Mamoń | |
38 | Andrzej | Chodowski | Stanisław | Greszta | |
39 | Andrzej | Dachtera | Andrzej | Grześko | |
40 | Paweł | Fiebig | Michał | Pabich | |
41 | Przemysław | Gałek | Rafał | Synowiec | |
42 | Jerzy | Gładysz | Mariusz | Kowalczyk | |
43 | Roman | Jarmuż | Marek | Rużyło | |
44 | Grzegorz | Jędrzejewski | Bartosz | Kaczmarek | |
45 | Krzysztof | Kleinrok | Jarosław | Posłuszny | |
46 | Piotr | Kuc-Dzierzawski | Tomasz | Stryszewski | |
47 | Piotr | Kulesza | Przemysław | Saliński | |
48 | Jerzy | Kullas | Marek | Wawrzyniak | |
49 | Marek | Lewandowicz | Jerzy | Wilczek | |
50 | Anna | Maduzia | Marcin | Dobrowolski | |
51 | Piotr | Matkowski | Krzysztof | Śliwoń | |
52 | Antoni | Paja | Aleksander | Wodyńsk | |
53 | Jakub | Patreuha | Patryk | Patreuha | |
54 | Janusz | Pawlicki | Arkadiusz | Poziemski | |
55 | Dawid | Permus | Adam | Waszkiewicz | |
56 | Agnieszka | Pietrzyk | Andrzej | Pawlak | |
57 | Barbara | Podgórska | Witold | Szczepaniak | |
58 | Piotr | Radzikowski | Piotr | Stopa | |
59 | Olgierd | Rodziewicz-Bielewicz | Sławomir | Piechocki | |
60 | Adam | Krysa | Mateusz | Sobczak | |
61 | Andrzej | Skotniczny | Marek | Skotniczny | |
62 | Jolanta | Sławenta | Józef | Sławenta | |
63 | Jacek | Szczerbowski | Ryszard | Zwolak | |
64 | Małgorzata | Turska-Marcinowska | Adam | Marcinowski |
Rozgrywki (kotły) odbędą się w Warszawie, ul. Żurawia 47 sala nr 5
12.30 - 2 mecze x 10 rozdań
17.00 - 3 mecze x 10 rozdań
10.00 - 3 mecze x 10 rozdań
16.00 - 3 mecze x 10 rozdań
9.30 - 4 mecze x 10 rozdań (bez przerwy obiadowej)
Przewidywane zakończenie około 15.30, ale może się przeciągnąć do 16.00.
Stanisław Gołębiowski
Przewodniczący WG
Marek Pietraszek
Selekcjoner Reprezentacji Open
|
Para |
RSP |
---|---|---|
1 | Przemysław Janiszewski - Łukasz Witkowski | 590,15 |
2 | Piotr Lutostański - Piotr Zatorski | 589,79 |
3 | Kamil Nowak - Jakub Wojcieszek | 581,38 |
4 | Piotr Ilczuk - Piotr Kołuda | 507,97 |
5 | Jarosław Cieślak - Dominik Filipowicz | 493,81 |
6 | Przemysław Błaszczyk - Dariusz Bogucki | 489,33 |
7 | Jacek Ciechomski - Tomasz Winciorek | 489,13 |
8 | Adam Krysa - Mateusz Sobczak | 438,99 |
9 | Maciej Dąbrowski - Michał Wróbel | 419,97 |
10 | Agnieszka Pietrzyk - Andrzej Pawlak | 416,79 |
11 | Grzegorz Głasek - Bogdan Szulejewski | 394,22 |
12 | Lech Ohrysko - Sławomir Zawiślak | 382,00 |
13 | Janusz Gawęcki - Stanisław Pająk | 370,15 |
14 | Sabina Grzejdziak - Igor Grzejdziak | 343,79 |
15 | Anna Maduzia - Marcin Dobrowolski | 323 |
16 | Marek Pietraszek - Jacek Znamirowski | 301,92 |
17 | Sławomir Kolarz - Leszek Sztyrak | 266,56 |
18 | Jakub Patreuha - Patryk Patreuha | 222,48 |
19 | Piotr Kuc - Dzierżawski - Tomasz Stryszawski | |
20 | Monika Sautaux - Andrzej Hycnar | 200,05 |
21 | Jacek Grzelczak - Robert Nowicki | 199,51 |
22 | Piotr Matkowski - Krzysztof Śliwoń | 149,91 |
23 | Przemysław Gałek - Rafał Synowiec | 135,15 |
24 | Olech Bestrzyński - Marcin Pędziński | 134,44 |
25 | Małgorzata Turska-Marcinowska - Adam Marcinowski | 119,60 |
26 | Anna Kręglewska-Wnuk - Tomasz Wnuk | 97,98 |
27 | Krzysztof Kleinrok - Tomasz Kluz | 95,79 |
28 | Adam Wszeborowski - Tomasz Zaleski | 74,44 |
29 | Jacek Batóg - Grzegorz Rybacki | 66,40 |
30 | Andrzej Skotniczny - Marek Skotniczny | 53,45 |
31 | Dariusz Krakowiak - Dariusz Wojna | 33,56 |
32 | Artur Bobołowicz - Mirosław Mamoń | 7,87 |
1. | Sabina Grzejdziak | Igor Grzejdziak |
2. | Grzegorz Głasek | Bogdan Szulejewski |
3. | Kamil Nowak | Jakub Wojcieszek |
4. | Przemysław Janiszewski | Łukasz Witkowski |
5. | Jarosław Cieślak | Dominik Filipowicz |
6. | Przemysław Błaszczyk | Dariusz Bogucki |
7. | Janusz Gawęcki | Stanisław Pająk |
8. | Piotr Ilczuk | Piotr Kołuda |
9. | Piotr Lutostański | Piotr Zatorski |
10. | Lech Ohrysko | Sławomir Zawiślak |
11. | Jacek Ciechomski | Tomasz Winciorek |
12. | Mariusz Bartkowski | Jeremi Stępiński |
Zwycięzcy kadry - Team AZS Wratislavia
Piotr Marcinowski, Mateusz Sobczak, Jakub Patreuha, Stanisław Gołębiowski, Patryk Patreuha, Krzysztof Jassem
1. ZAWADA |
Konrad Araszkiewicz - Krzysztof Kotorowicz |
Piotr Nawrocki - Piotr Wiankowski |
Wojciech Strzemecki - Przemysław Zawada |
2. AZS Wratislavia |
Stanisław Gołębiowski - Krzysztof Jassem |
Mateusz Sobczak - Piotr Marcinowski |
Jakub Patreuha - Patryk Patreuha |
3. JANISZEWSKI |
Przemysław Janiszewski - Łukasz Witkowski |
Maciej Dąbrowski - Michał Wróbel |
Piotr Ilczuk - Piotr Kołuda |
4. FILIPOWICZ |
Dominik Filipowicz - Jarosław Cieślak |
Kamil Nowak - Jakub Wojcieszek |
Piotr Lutostański - Krzysztof Buras |
5. WINCIOREK |
Tomasz Winciorek - Arkadiusz Majcher |
Rafał Marks - Maksymilian Chodacki |
Lech Ohrysko - Sławomir Zawiślak |
6. BOGUCKI |
Dariusz Bogucki - Przemysław Błaszczyk |
Sabina Grzejdziak - Igor Grzejdziak |
Jacek Sikora - Adam Suchodolski |
7. GAŁEK |
Przemysław Gałek - Rafał Synowiec |
Stanisław Pająk - Janusz Gawęcki |
Jarosław Stach - Rafał Wolański |
8. MATKOWSKI |
Piotr Matkowski - Krzysztof Śliwoń |
Jacek Grzelczak - Andrzej Kozikowski |
Grzegorz Głasek - Bogdan Szulejewski |
Zwycięzcy - AZS Wratislavia
Mateusz Sobczak, Jakub Patreuha,, Patryk Patreuha,Piotr Marcinowski, Stanisław Gołębiowski, Krzysztof Jassem.
GRATULACJE!