Kadra Seniorów

Regulamin Kadry Seniorów 2020


Zgłoszone teamy

 

Lp.    
1.  Zbigniew Mącior  Jerzy Michałek
   Mirosław Miłaszewski  Stefan Szenberg
   Wojciech Uszyński  Andrzej Zawada
2.  Wit Klapper  Jerzy Russyan
   Apolinary Kowalski  Jacek Romański
   Piotr Tuszyński  Sławomir Zawiślak
3.  Viktor Markowicz  Krzysztof Moszczyński
   Piotr Bizoń  Marek Blat
   Michał Kwiecień  Włodzimierz Starkowski
4.  Andrzej Kondeja  Dariusz Węgrowicz
   Janusz Radecki  Andrzej Ziomek
   Tadeusz Bożek  Jacek Metter
5. MAGMA Zawiercie  
   Wojciech Sołtysik  Marek Witek
   Ireneusz Kowalczyk  Zbigniew Papierniak
   Andrzej Pawlak  
6.  Stefan Cabaj  Włodzimierz Ilnicki
   Adam Grobler  Jacek Stasica
   Wojciech Biegajło  Ryszard Pałasz
7  Waldemar Burakowski  Krzysztof Gołaś
    Krzysztof Kluf  Maciej Kowalski
8  Adolf Bocheński  Krzysztof Pikus
   Janusz Gawęcki  Stanisław Pająk
   Andrzej Iwański  Piotr Walczak

 


Harmonogram I etapu

Selekcjoner nie powoła teamu uprawnionego do bezpośredniego startu w rozgrywkach Kadry Narodowej Seniorów. W tej sytuacji, zgodnie z pkt. III.4 Regulaminu Kadry Seniorów, uprawnienie do startu w rozgrywkach Kadry Narodowej Seniorów  nabywa team zajmujący w rozgrywkach Kadry Mistrzowskiej Seniorów drugie miejsce.

  1. Informacje organizacyjne
    1. W rozgrywkach Kadry Mistrzowskiej uczestniczy 8 teamów.
    2. Rozgrywane będą dziesięciorozdaniowe mecze. Ogółem rozegranych zostanie 140 rozdań.
    3. Każdy team rozegra z wszystkimi pozostałymi 2 mecze (2 x round robin).
    4. W RR 1 (7 meczów) o kolejności rozgrywania meczów decydować będzie losowanie.
    5. W RR 2 kolejność rozgrywania meczów będzie określona w taki sposób, aby w końcowej fazie rozgrywek spotykały się teamy zajmujące po RR 1 sąsiadujące miejsca.
    6. O miejscu zajętym w rozgrywkach Kadry Mistrzowskiej decyduje w kolejności:
      • liczba VP,
      • saldo VP pomiędzy zainteresowanymi teamami,
      • ogólne saldo IMP,
      • saldo IMP pomiędzy zainteresowanymi teamami.
    7. Do rozgrywek Kadry Narodowej awansują 2 najlepsze teamy.
    8. Uczestnicy rozgrywek są zobowiązani do opłacenia składki członkowskiej PZBS za rok 2020.
  2. Harmonogram
    1. Kadra Mistrzowska
      Piątek, 17.01.2020 13.00—13.15 Rejestracja
      13.15—13.25 Odprawa kapitanów
      13.30—15.05 Round Robin 1, mecz 1
      15.05—16.40 Round Robin 1, mecz 2
      16.40—18.15 Round Robin 1, mecz 3
      18.15—19.00 Kolacja
      19.00—20.35 Round Robin 1, mecz 4
      20.35—22.10 Round Robin 1, mecz 5
      Sobota, 18.01.2020 9.30—11.05 Round Robin 1, mecz 6
      11.05—12.40 Round Robin 1, mecz 7
      12.40—13.40 Obiad
      13.40—15.15 Round Robin 2, mecz 1
      15.15—16.50 Round Robin 2, mecz 2
      16.50—18.25 Round Robin 2, mecz 3
      18.25—20.00 Round Robin 2, mecz 4
      Niedziela, 19.01.2020 9.30—11.05 Round Robin 2, mecz 5
      11.05—12.40 Round Robin 2, mecz 6
      12.40—14.15 Round Robin 2, mecz 7
      14.15 Obiad
    2. Kadra Narodowa
      Niedziela, 19.01.2020 15.50—15.55 Odprawa kapitanów
      16.00—18.30 Segment 1
      18.30—21.00 Segment 2
      Poniedziałek, 20.01.2020 9.30—12.00 Segment 3
      12.00—14.30 Segment 4
      14.30—15.30 Obiad
      15.30—18.00 Segment 5
      18.00—20.30 Segment 6
      Wtorek, 21.01.2020 9.30—12.00 Segment 7
      12.00—14.30 Segment 8

Istnieje możliwość wykupienia kolacji (25zł) oraz obiadów (34zł). Zamówienia będą zbierane przez kelnera podczas pierwszego meczu każdego dnia.

Miejsce rozgrywek

Hotel Poleczki

Poleczki 40A
02-822 Warszawa

tel: +48 22 332 75 25

Ceny noclegów na hasło:brydż:

17/18 i 18/19
  • 190 zł - 1-osobowy
  • 220 zł - 2-osobowy
19/20
  • 180 zł - 1-osobowy
  • 210 zł - 2-osobowy
20/21
  • 200 zł - 1 osobowy
  • 230 zł - 2 osobowy

Poprawiony (niedziela, 19 stycznia 2020 16:05)