Kolejność po eliminacjach regulamin ogólny RUCH MPT komunikat RUCH MPT 2014
Lista uczestników finału RUCH Mistrzostw Polski Teamów, 11-13 grudnia 2014
Zgodnie z pkt. 18 regulaminu ogólnego RUCH MPT zawodnicy z miejsc 1-11 (i ewentualnie z miejsc dalszych zgodnie z pkt. 19 regulaminu ogólnego) proszeni są o podanie składów oraz nazwy teamu w terminie do 14 listopada 2014 do sędziego głównego (Sławek Latała, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 501 162 924)
Miejsce rozgrywek
Hotel Senator, ul. Krywki 18, 27-200 Starachowice
tel./fax 41 274 03 90
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Lp |
Wybierający |
Miejsce | Wybrani zawodnicy | Miejsce |
1 |
Przemysław Janiszewski "ZAWADA" |
1 | Wojciech Strzemecki | 2/3 |
Przemysław Zawada | 2/3 | |||
Marcin Krupowicz | 16 | |||
Jacek Kalita | 4/5 | |||
Michał Nowosadzki | 4/5 | |||
2 |
Tomasz Pilch "PILONI" |
6 | Grażyna Busse | 27 |
Piotr Busse | 11 | |||
Sławomir Zawiślak | 26 | |||
Krzysztof Kujawa | 108 | |||
3 |
Bogusław Gierulski "VYTAS" |
7/8 | Jerzy Skrzypczak | 7/8 |
Wojciech Olański | 12/13 | |||
Vytautas Vainikonis | 12/13 | |||
Cezary Krzemiński | 32 | |||
Marek Barylewski | 60 | |||
4 |
Stanisław Gołębiowski "AZS PWr Wrocław" |
9/10 | Włodzimierz Starkowski | 9/10 |
Michał Klukowski | 20 | |||
Piotr Gawryś | 63 | |||
-- | ||||
-- | ||||
5 |
Adam Wujków "KONKRET" |
11 | Adam Błachnio | 15 |
Krzysztof Jassem | 40 | |||
Marcin Mazurkiewicz | 41 | |||
6 |
Jacek Ciechomski "SPS CONSTRUCTION" |
14 | Łukasz Witkowski | 34 |
Wojciech Kaźmierczak | 66 | |||
Grzegorz Głasek | 99 | |||
Sławomir Niajko | 82 | |||
7 |
Piotr Zatorski "ERA" |
17 | Andrei Arlovich | 21/22 |
Erikas Vainikonis | 21/22 | |||
Paweł Jassem | 24 | |||
Piotr Nawrocki | 97 | |||
Łukasz Brede | 81 | |||
8 |
Ewa Miszewska "FERFI" |
18 | Apolinary Kowalski | 25 |
Piotr Tuszyński | 52 | |||
Jakub Wojcieszek | 35 | |||
Marek Wójcicki | 104 | |||
Dominik Filipowicz | 31 | |||
9 |
Edmund Czubak "BATMIX" |
19 | Arkadiusz Majcher | 78 |
Tomasz Winciorek | 28 | |||
Bartosz Chmurski | 88 | |||
Piotr Tuczyński | 44 | |||
Piotr Walczak | 54 | |||
10 |
Tomasz Paluchowski "DERMIKA" |
29 | Andrzej Jaszczak | 53 |
Bogdan Szulejewski | 45 | |||
Piotr Ilczuk | 46 | |||
Danuta Kazmucha | 36 | |||
Cezary Serek | 37 | |||
11 |
Wit Klapper "GRZELAK" |
30 | Roman Grzelak | 76 |
Jacek Romański | 102 | |||
Kazimierz Omernik | 50 | |||
12 |
team organizatora "SENATOR" Stanisław Pająk - kapitan |
Mirosław Rafalski | ||
Mariusz Kowalski | ||||
Piotr Kucharski | ||||
Janusz Gawęcki | ||||
Andrzej Iwański |
Sławek Latała - sędzia główny RUCH MPT 2014
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
501 162 924
czwartek, 11 grudnia 2014
15.00-15.45 – rejestracja, podział na grupy
16.00-17.50 – eliminacje, runda 1
18.00-19.50 – eliminacje, runda 2
20.00-21.50 – eliminacje, runda 3
21.30 – kolacja
piątek, 12 grudnia 2014
10.00-11.50 – eliminacje, runda 4
12.00-13.50 – eliminacje, runda 5
13.30 – obiad
14.30-16.20 – PF 1/4, swiss dla drużyn 5-12, runda 1
16.30-18.20 – PF 2/4, swiss dla drużyn 5-12, runda 2
18.30 – kolacja
19.30-21.20 – PF 3/4, swiss dla drużyn 5-12, runda 3
21.30-23.20 – PF 4/4, swiss dla drużyn 5-12, runda 4
sobota, 13 grudnia 2014
10.00-11.50 – F1
12.00-13.50 – F2, play-off o 3. m-ce, w grupach 5-8, 9-12, runda 1
13.30 – obiad
15.00-16.50 – F3, play-off o 3. m-ce, w grupach 5-8, 9-12, runda 2
17.00-18.30 – F4, play-off o 3. m-ce, w grupach 5-8, 9-12, runda 3
19.00 Ceremonia Zakończenia
Miejsce gry, zakwaterowanie
Hotel Senator, ul. Krywki 18, 27-200 Starachowice
tel./fax 41 274 03 90
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
link do brydżowego cennika na finał MPT tutaj
Ustalenia regulaminowe
1. Odprawa, rejestracja teamów, podział na grupy A i B metodą wypychania 15.00–15.45.
2. Wpisowe - 200 zł od teamu (bez ulg)
3. Eliminacje - 5 rund 12-rozdaniowych na tabelkę ułamkową imp/VP 20:0
4. Półfinały - zwycięzca A z drugim z B, zwycięzca B z drugim A, 4 x 12 rozdań
5. Finał - 4 x 12 rozdań, mecz o 3 m-ce - 3 x 12 rozdań
6. Pozostali swiss - 4 x 12 rozdań
7. Podział na dwie grupy 5-8 i 9-12
8. 3 rundy x 12 rozdań w grupach "każdy z każdym"
Zgodnie z pkt. 5 komunikatu Mistrz Polski Teamów 2014 zostanie reprezentantem Polski na 7. Otwarte Mistrzostwa Europy w Tromso, Norwegia w kategorii teamów open
Nagrody finansowe:
1. 5 000 zł
2. 3 200 zł
3-4. 1 600 zł
5-12. 280 zł