Brydżysta roku 2019
Juniorki
Stan na 2024-03-29 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Mistrz Międzynarodowy | 8 080 | ||
2 | WP | Mistrz Międzynarodowy | 7 215 | ||
3 | WP | Mistrz Krajowy | 2 884 | ||
4 | Anna Zaręba | SW | Mistrz Krajowy | 2 750 | |
5 | Joanna Zalewska | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 487 | |
6 | Dominika Ocylok | WP | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
7 | Joanna Kokot | DS | Mistrz Regionalny | 1 823 | |
8 | Rita Andruszkiewicz | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 301 | |
9 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 1 088 | |
10 | Monika Granica | PM | Mistrz Krajowy | 1 069 | |
11 | Elżbieta Chodacka | MP | Mistrz Regionalny | 976 | |
12 | Ewa Morawska | WP | Mistrz Krajowy | 737 | |
13 | Joanna Szymaszczyk | MA | Mistrz Regionalny | 561 | |
14 | Joanna Kotwica | DS | Mistrz Okręgowy | 550 | |
15 | Alicja Bączek | MA | Mistrz Okręgowy | 539 | |
16 | Alicja Sołtys | DS | Mistrz Wojewódzki | 506 | |
17 | Kinga Kowal | MP | Mistrz Wojewódzki | 490 | |
18 | Barbara Superson | MP | Mistrz Wojewódzki | 451 | |
19 | Aleksandra Byra | MP | Mistrz Regionalny | 428 | |
20 | Julia Grodzka | LU | Mistrz Wojewódzki | 398 | |
21 | Agnieszka Mankiewicz | WP | Mistrz Klubowy | 378 | |
22 | Anna Spyszkiewicz-Kaczmarek | WP | Mistrz Klubowy | 370 | |
23 | Maria Banaszkiewicz | WP | Mistrz Wojewódzki | 330 | |
24 | Patrycja Krupnik | PD | Mistrz Okręgowy | 285 | |
25 | Mariana Hernandez-Rizo | MA | Mistrz Okręgowy | 279 | |
26 | Zofia Trojan | DS | Mistrz Wojewódzki | 277 | |
27 | Aleksandra Andrzejowska | MP | Mistrz Wojewódzki | 260 | |
28 | Aleksandra Talaczek | MP | Mistrz Okręgowy | 244 | |
29 | Anna Burda | MP | Mistrz Regionalny | 236 | |
30 | Agata Warunek | MP | Mistrz Okręgowy | 231 | |
31 | Maria Niklaus | WP | Mistrz Regionalny | 217 | |
32 | Sylwia Burzyńska | PD | Mistrz Klubowy | 209 | |
Michalina Krysiak | MA | Mistrz Okręgowy | 209 | ||
34 | Anna Basiura | MP | Mistrz Okręgowy | 204 | |
35 | Gabriela Kroner | MP | Mistrz Klubowy | 199 | |
36 | Maria Mączka | MA | Mistrz Klubowy | 196 | |
37 | Anna Pytka | LU | Mistrz Klubowy | 188 | |
38 | Anna Skalny | MP | Mistrz Klubowy | 187 | |
39 | Natalia Szoka | SL | Mistrz Okręgowy | 178 | |
40 | Karolina Gabara | MA | Adept | 159 | |
41 | Karolina Kupczyk | MA | Mistrz Wojewódzki | 156 | |
42 | Zofia Duda | LD | Mistrz Okręgowy | 151 | |
43 | Agnieszka Piesiewicz | MA | Mistrz Okręgowy | 149 | |
44 | Karolina Melkonyan | MA | Mistrz Okręgowy | 148 | |
45 | Julia Bojanowska | LD | Mistrz Okręgowy | 146 | |
46 | Małgorzata Bielińska | LD | Mistrz Okręgowy | 139 | |
47 | Maja Trojańska | MA | Mistrz Okręgowy | 137 | |
48 | Marta Bugała | MA | Kandydat | 133 | |
49 | Agnieszka Cieślik | MP | Adept | 130 | |
Elżbieta Gołdyn | DS | Mistrz Okręgowy | 130 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 8 080 | ||
2 | Anna Maduzia | Mistrz Międzynarodowy | 7 215 | |
3 | Marta Wójcik | Mistrz Krajowy | 2 884 | |
4 | Anna Zaręba | Mistrz Krajowy | 2 750 | |
5 | Joanna Zalewska | Mistrz Międzynarodowy | 2 487 | |
6 | Dominika Ocylok | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
7 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 1 823 | |
8 | Rita Andruszkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 1 301 | |
9 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 1 088 | |
10 | Monika Granica | Mistrz Krajowy | 1 069 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 8 080 | ||
2 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 1 823 | |
3 | Joanna Kotwica | Mistrz Okręgowy | 550 | |
4 | Alicja Sołtys | Mistrz Wojewódzki | 506 | |
5 | Zofia Trojan | Mistrz Wojewódzki | 277 | |
6 | Elżbieta Gołdyn | Mistrz Okręgowy | 130 | |
7 | Joanna Brandt | Mistrz Okręgowy | 122 | |
8 | Paulina Mrozińska | Kandydat | 42 | |
9 | Jagoda Jankowska | Adept | 33 | |
10 | Joanna Suwaj | Kandydat | 33 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 7 215 | ||
2 | Marta Wójcik | Mistrz Krajowy | 2 884 | |
3 | Dominika Ocylok | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
4 | Ewa Morawska | Mistrz Krajowy | 737 | |
5 | Agnieszka Mankiewicz | Mistrz Klubowy | 378 | |
6 | Anna Spyszkiewicz-Kaczmarek | Mistrz Klubowy | 370 | |
7 | Maria Banaszkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 330 | |
8 | Maria Niklaus | Mistrz Regionalny | 217 | |
9 | Magdalena Pawlak | Mistrz Klubowy | 119 | |
10 | Kinga Zawada | Mistrz Okręgowy | 84 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 750 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 487 | ||
2 | Rita Andruszkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 1 301 | |
3 | Joanna Szymaszczyk | Mistrz Regionalny | 561 | |
4 | Alicja Bączek | Mistrz Okręgowy | 539 | |
5 | Mariana Hernandez-Rizo | Mistrz Okręgowy | 279 | |
6 | Michalina Krysiak | Mistrz Okręgowy | 209 | |
7 | Maria Mączka | Mistrz Klubowy | 196 | |
8 | Karolina Gabara | Adept | 159 | |
9 | Karolina Kupczyk | Mistrz Wojewódzki | 156 | |
10 | Agnieszka Piesiewicz | Mistrz Okręgowy | 149 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 088 | ||
2 | Elżbieta Chodacka | Mistrz Regionalny | 976 | |
3 | Kinga Kowal | Mistrz Wojewódzki | 490 | |
4 | Barbara Superson | Mistrz Wojewódzki | 451 | |
5 | Aleksandra Byra | Mistrz Regionalny | 428 | |
6 | Aleksandra Andrzejowska | Mistrz Wojewódzki | 260 | |
7 | Aleksandra Talaczek | Mistrz Okręgowy | 244 | |
8 | Anna Burda | Mistrz Regionalny | 236 | |
9 | Agata Warunek | Mistrz Okręgowy | 231 | |
10 | Anna Basiura | Mistrz Okręgowy | 204 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 069 | ||
2 | Angelika Konderak | Mistrz Okręgowy | 126 | |
3 | Joanna Łata | Adept | 103 | |
4 | Milena Smoleń | Mistrz Okręgowy | 103 | |
5 | Martyna Smoleń | Mistrz Wojewódzki | 85 | |
6 | Marianna Gołębiewska | Debiutant | 55 | |
7 | Justyna Palikowska | Debiutant | 19 | |
8 | Zuzanna Rolbiecka | Debiutant | 18 | |
9 | Angelika Drywa | Debiutant | 16 | |
10 | Nikola Leszka | Debiutant | 15 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 398 | ||
2 | Anna Pytka | Mistrz Klubowy | 188 | |
3 | Natalia Pytka | Adept | 78 | |
4 | Paulina Malesa | Debiutant | 21 | |
5 | Anna Starek | Debiutant | 9 | |
6 | Julia Pietras | Debiutant | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 285 | ||
2 | Sylwia Burzyńska | Mistrz Klubowy | 209 | |
3 | Natalia Domalewska | Adept | 34 | |
4 | Wiktoria Kondraszow | Kandydat | 15 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 178 | ||
2 | Katarzyna Roszyk | Mistrz Okręgowy | 124 | |
3 | Marianna Pantak | Mistrz Okręgowy | 49 | |
4 | Wiktoria Hałas | Mistrz Klubowy | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 151 | ||
2 | Julia Bojanowska | Mistrz Okręgowy | 146 | |
3 | Małgorzata Bielińska | Mistrz Okręgowy | 139 | |
4 | Katarzyna Bielicka | Adept | 100 | |
5 | Wioletta Kaźmierczak | Mistrz Klubowy | 75 | |
6 | Martyna Śnieg | Mistrz Klubowy | 75 | |
7 | Maria Pająk | Kandydat | 68 | |
8 | Klara Walicka | Kandydat | 39 | |
9 | Kinga Kraś | Debiutant | 38 | |
10 | Natalia Korytek | Kandydat | 35 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 67 | ||
2 | Klaudia Kosińska | Kandydat | 66 | |
3 | Agnieszka Pieńkowska | Kandydat | 62 | |
4 | Wanesa Gilewska | Kandydat | 61 | |
5 | Wanessa Bara | Kandydat | 58 | |
6 | Anna Lewandowska | Debiutant | 48 | |
7 | Natalia Mielczarek | Debiutant | 41 | |
8 | Roksana Sekulska | Debiutant | 10 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 28 | ||
2 | Martyna Dorszewska | Adept | 24 | |
3 | Marta Piątkowska | Adept | 16 | |
4 | Oliwia Wróblewska | Adept | 16 | |
5 | Oliwia Malinowska | Debiutant | 12 | |
6 | Zofia Gaszak | Debiutant | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 2 | ||
2 | Paulina Mainka | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 1 | ||
2 | Oliwia Steć | Debiutant | 1 |