Brydżysta roku 2015
Juniorzy U-16
Stan na 2024-03-29 00:15:05
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 539 | ||
2 | MP | Mistrz Okręgowy | 885 | ||
3 | LU | Mistrz Międzynarodowy | 708 | ||
4 | Michał Kuczkowski | PK | Mistrz Wojewódzki | 692 | |
5 | Mateusz Słuszniak | MP | Mistrz Regionalny | 641 | |
6 | Michał Maszenda | MA | Mistrz Krajowy | 597 | |
7 | Tomasz Kiełbasa | MA | Mistrz Międzynarodowy | 562 | |
8 | Paweł Hulanicki | MA | Mistrz Wojewódzki | 481 | |
9 | Mirosław Syncerek | LD | Mistrz Okręgowy | 417 | |
10 | Krzysztof Maciak | LD | Mistrz Okręgowy | 400 | |
11 | Roman Madej | DS | Mistrz Krajowy | 384 | |
12 | Jakub Janasiak | LD | Mistrz Wojewódzki | 364 | |
13 | Wiktor Pantak | MP | Mistrz Regionalny | 354 | |
14 | Patryk Morawski | WP | Mistrz Regionalny | 320 | |
15 | Mikołaj Cankudis | WP | Mistrz Wojewódzki | 317 | |
16 | Adam Pigulski | DS | Mistrz Krajowy | 300 | |
17 | Bartosz Wróbel | MP | Mistrz Klubowy | 281 | |
18 | Bartosz Wolak | MP | Mistrz Okręgowy | 254 | |
19 | Maciej Racewicz | DS | Mistrz Krajowy | 250 | |
20 | Jeremiasz Mazur | MA | Mistrz Okręgowy | 240 | |
21 | Mateusz Bartosik | LD | Mistrz Okręgowy | 239 | |
22 | Radosław Lityński | LD | Mistrz Klubowy | 209 | |
23 | Dominik Rajtar | MP | Mistrz Wojewódzki | 208 | |
24 | Kacper Kuflowski | MA | Mistrz Krajowy | 206 | |
25 | Bartosz Bunar | DS | Mistrz Regionalny | 201 | |
26 | Franciszek Kurlit | MP | Mistrz Krajowy | 172 | |
27 | Filip Trojański | MA | Mistrz Krajowy | 170 | |
28 | Dominik Brożyna | PK | Mistrz Okręgowy | 164 | |
29 | Kamila Kiraga | MP | Mistrz Okręgowy | 156 | |
30 | Krzysztof Cichy | MA | Mistrz Międzynarodowy | 144 | |
31 | Łukasz Bielejewski | WP | Mistrz Okręgowy | 142 | |
32 | Joanna Gubrynowicz | MA | Adept | 127 | |
33 | Julia Franczyk | LB | Mistrz Klubowy | 125 | |
34 | Sandra Wilcząb | LB | Kandydat | 124 | |
35 | Kacper Rymarczyk | LB | Mistrz Klubowy | 121 | |
36 | Julia Grodzka | LU | Mistrz Wojewódzki | 116 | |
37 | Kacper Tanaś | LB | Mistrz Klubowy | 115 | |
38 | Dominik Caus | MP | Mistrz Wojewódzki | 114 | |
39 | Stanisław Zieliński | LB | Adept | 113 | |
40 | Jakub Pietrończyk | LB | Adept | 105 | |
Kacper Wieczorkowski | MP | Mistrz Okręgowy | 105 | ||
42 | Piotr Kruczek | PK | Mistrz Regionalny | 104 | |
43 | Hieronim Dzieślewski | MP | Mistrz Klubowy | 102 | |
44 | Szymon Superson | MP | Mistrz Regionalny | 101 | |
45 | Maria Osmolak | MA | Mistrz Klubowy | 96 | |
46 | Daniel Ryszka | MP | Kandydat | 88 | |
47 | Jędrzej Bartosik | WP | Kandydat | 86 | |
48 | Wiktor Witkowski | MA | Kandydat | 82 | |
49 | Piotr Czechak | SL | Kandydat | 81 | |
Karolina Kowalska | MA | Mistrz Okręgowy | 81 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 539 | ||
2 | Oskar Trybus | Mistrz Okręgowy | 885 | |
3 | Maciej Kędzierski | Mistrz Międzynarodowy | 708 | |
4 | Michał Kuczkowski | Mistrz Wojewódzki | 692 | |
5 | Mateusz Słuszniak | Mistrz Regionalny | 641 | |
6 | Michał Maszenda | Mistrz Krajowy | 597 | |
7 | Tomasz Kiełbasa | Mistrz Międzynarodowy | 562 | |
8 | Paweł Hulanicki | Mistrz Wojewódzki | 481 | |
9 | Mirosław Syncerek | Mistrz Okręgowy | 417 | |
10 | Krzysztof Maciak | Mistrz Okręgowy | 400 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 539 | ||
2 | Michał Maszenda | Mistrz Krajowy | 597 | |
3 | Tomasz Kiełbasa | Mistrz Międzynarodowy | 562 | |
4 | Paweł Hulanicki | Mistrz Wojewódzki | 481 | |
5 | Jeremiasz Mazur | Mistrz Okręgowy | 240 | |
6 | Kacper Kuflowski | Mistrz Krajowy | 206 | |
7 | Filip Trojański | Mistrz Krajowy | 170 | |
8 | Krzysztof Cichy | Mistrz Międzynarodowy | 144 | |
9 | Joanna Gubrynowicz | Adept | 127 | |
10 | Maria Osmolak | Mistrz Klubowy | 96 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 885 | ||
2 | Mateusz Słuszniak | Mistrz Regionalny | 641 | |
3 | Wiktor Pantak | Mistrz Regionalny | 354 | |
4 | Bartosz Wróbel | Mistrz Klubowy | 281 | |
5 | Bartosz Wolak | Mistrz Okręgowy | 254 | |
6 | Dominik Rajtar | Mistrz Wojewódzki | 208 | |
7 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 172 | |
8 | Kamila Kiraga | Mistrz Okręgowy | 156 | |
9 | Dominik Caus | Mistrz Wojewódzki | 114 | |
10 | Kacper Wieczorkowski | Mistrz Okręgowy | 105 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 708 | ||
2 | Julia Grodzka | Mistrz Wojewódzki | 116 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 692 | ||
2 | Dominik Brożyna | Mistrz Okręgowy | 164 | |
3 | Piotr Kruczek | Mistrz Regionalny | 104 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 417 | ||
2 | Krzysztof Maciak | Mistrz Okręgowy | 400 | |
3 | Jakub Janasiak | Mistrz Wojewódzki | 364 | |
4 | Mateusz Bartosik | Mistrz Okręgowy | 239 | |
5 | Radosław Lityński | Mistrz Klubowy | 209 | |
6 | Małgorzata Bielińska | Mistrz Okręgowy | 56 | |
7 | Andrzej Nowakowski | Kandydat | 38 | |
8 | Szymon Jaskólski | Debiutant | 33 | |
9 | Sebastian Wojtczak | Mistrz Wojewódzki | 20 | |
10 | Piotr Bednarek | Debiutant | 9 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 384 | ||
2 | Adam Pigulski | Mistrz Krajowy | 300 | |
3 | Maciej Racewicz | Mistrz Krajowy | 250 | |
4 | Bartosz Bunar | Mistrz Regionalny | 201 | |
5 | Oskar Tokarczuk | Mistrz Regionalny | 57 | |
6 | Łukasz Kasperczyk | Mistrz Regionalny | 36 | |
7 | Gordian Czerkawski | Debiutant | 34 | |
8 | Jakub Kokot | Kandydat | 32 | |
9 | Łukasz Radliński | Kandydat | 30 | |
10 | Mateusz Soboń | Debiutant | 30 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 320 | ||
2 | Mikołaj Cankudis | Mistrz Wojewódzki | 317 | |
3 | Łukasz Bielejewski | Mistrz Okręgowy | 142 | |
4 | Jędrzej Bartosik | Kandydat | 86 | |
5 | Michał Pilawski | Mistrz Klubowy | 81 | |
6 | Maciej Jankowski | Adept | 77 | |
7 | Konstanty Kordas | Adept | 77 | |
8 | Mikołaj Jankowski | Mistrz Wojewódzki | 75 | |
9 | Karol Maćkowiak | Mistrz Wojewódzki | 73 | |
10 | Jan Cieśliński | Mistrz Wojewódzki | 68 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 125 | ||
2 | Sandra Wilcząb | Kandydat | 124 | |
3 | Kacper Rymarczyk | Mistrz Klubowy | 121 | |
4 | Kacper Tanaś | Mistrz Klubowy | 115 | |
5 | Stanisław Zieliński | Adept | 113 | |
6 | Jakub Pietrończyk | Adept | 105 | |
7 | Nicola Łuczak | Mistrz Klubowy | 8 | |
8 | Krzysztof Krzeszowski | Mistrz Klubowy | 5 | |
9 | Filip Szerment | Debiutant | 3 | |
10 | Filip Nawrocki | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 81 | ||
2 | Martin Kaleta | Adept | 70 | |
3 | Paweł Hermansdorfer | Kandydat | 51 | |
4 | Jakub Ryczan | Kandydat | 51 | |
5 | Jan Michałowski | Debiutant | 37 | |
6 | Maciej Sikora | Kandydat | 26 | |
7 | Jakub Sęk | Debiutant | 15 | |
8 | Mateusz Czerwień-Knora | Debiutant | 11 | |
9 | Michał Tomalka | Debiutant | 11 | |
10 | Kajetan Zimny | Debiutant | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 70 | ||
2 | Sylwia Suchodolska | Adept | 64 | |
3 | Szymon Konkel | Debiutant | 30 | |
4 | Błażej Jaszczerski | Debiutant | 11 | |
5 | Filip Łukaszczyk | Debiutant | 11 | |
6 | Bartek Drabiński | Adept | 7 | |
7 | Hanna Łazarczyk | Debiutant | 4 | |
8 | Anna Żuralska | Debiutant | 3 | |
9 | Kaja Miłek | Kandydat | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 2 | ||
2 | Magdalena Szafrańska | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 2 | ||
2 | Rafał Skalny | Mistrz Klubowy | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 2 | ||
2 | Grzegorz Tabaka | Debiutant | 2 | |
3 | Filip Tokarz | Debiutant | 2 | |
4 | Jakub Tokarz | Debiutant | 2 | |
5 | Krystian Gnes | Debiutant | 1 |