Brydżysta roku 2016
Juniorzy U-21
Stan na 2024-03-29 00:15:05
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Arcymistrz Światowy | 28 782 | ||
2 | WP | Mistrz Międzynarodowy | 5 127 | ||
3 | MA | Mistrz Krajowy | 2 274 | ||
4 | Stanisław Mączka | MA | Mistrz Krajowy | 2 223 | |
5 | Edward Sucharda | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 176 | |
6 | Piotr Jasiński | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 089 | |
7 | Patryk Patreuha | DS | Arcymistrz | 1 974 | |
8 | Kacper Kopka | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 830 | |
9 | Łukasz Trendak | MA | Mistrz Krajowy | 1 752 | |
10 | Jakub Patreuha | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 739 | |
11 | Krystian Bączek | MA | Mistrz Krajowy | 1 551 | |
12 | Michał Kaleta | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 351 | |
13 | Błażej Krawczyk | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 255 | |
14 | Tomasz Kiełbasa | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 229 | |
15 | Krzysztof Cichy | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 221 | |
16 | Adam Suchodolski | PM | Mistrz Krajowy | 1 209 | |
17 | Tomasz Pawełczyk | SL | Mistrz Regionalny | 1 149 | |
18 | Jakub Lenkiewicz | MP | Mistrz Regionalny | 1 148 | |
19 | Maciej Kędzierski | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 035 | |
20 | Piotr Godlewski | MA | Mistrz Wojewódzki | 929 | |
21 | Konrad Majewski | MA | Mistrz Krajowy | 911 | |
22 | Arkadiusz Poziemski | DS | Mistrz Krajowy | 879 | |
23 | Mateusz Słuszniak | MP | Mistrz Regionalny | 854 | |
24 | Michał Maszenda | MA | Mistrz Krajowy | 768 | |
25 | Adam Pigulski | DS | Mistrz Krajowy | 724 | |
26 | Monika Granica | PM | Mistrz Krajowy | 678 | |
27 | Dawid Barzyk | MA | Mistrz Okręgowy | 665 | |
28 | Tytus Żurawski | PM | Mistrz Wojewódzki | 659 | |
29 | Maciej Racewicz | DS | Mistrz Krajowy | 645 | |
30 | Kinga Kiraga | MA | Mistrz Wojewódzki | 631 | |
31 | Adam Szuszkiewicz | MA | Mistrz Krajowy | 598 | |
32 | Roman Madej | DS | Mistrz Krajowy | 585 | |
33 | Przemysław Kurzak | MP | Mistrz Krajowy | 569 | |
34 | Witold Petryszyn | MP | Mistrz Regionalny | 552 | |
35 | Patryk Morawski | WP | Mistrz Regionalny | 529 | |
36 | Michał Pluszczewski | SL | Mistrz Okręgowy | 527 | |
37 | Anna Zaręba | SW | Mistrz Krajowy | 450 | |
38 | Rita Andruszkiewicz | MA | Mistrz Wojewódzki | 445 | |
Bartosz Bunar | DS | Mistrz Regionalny | 445 | ||
40 | Michał Kuczkowski | PK | Mistrz Wojewódzki | 440 | |
41 | Łukasz Pląder | MP | Mistrz Krajowy | 439 | |
42 | Mikołaj Cankudis | WP | Mistrz Wojewódzki | 433 | |
43 | Konrad Paluszek | MA | Mistrz Regionalny | 428 | |
44 | Paweł Hulanicki | MA | Mistrz Wojewódzki | 400 | |
45 | Barbara Superson | MP | Mistrz Wojewódzki | 397 | |
46 | Dominik Rajtar | MP | Mistrz Wojewódzki | 385 | |
47 | Jan Jankowski | WP | Mistrz Okręgowy | 363 | |
48 | Aleksandra Andrzejowska | MP | Mistrz Wojewódzki | 353 | |
49 | Piotr Pęsiek | MA | Mistrz Wojewódzki | 332 | |
50 | Kacper Kuflowski | MA | Mistrz Krajowy | 321 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz Światowy | 28 782 | ||
2 | Anna Maduzia | Mistrz Międzynarodowy | 5 127 | |
3 | Jakub Andruszkiewicz | Mistrz Krajowy | 2 274 | |
4 | Stanisław Mączka | Mistrz Krajowy | 2 223 | |
5 | Edward Sucharda | Mistrz Międzynarodowy | 2 176 | |
6 | Piotr Jasiński | Mistrz Międzynarodowy | 2 089 | |
7 | Patryk Patreuha | Arcymistrz | 1 974 | |
8 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 1 830 | |
9 | Łukasz Trendak | Mistrz Krajowy | 1 752 | |
10 | Jakub Patreuha | Mistrz Międzynarodowy | 1 739 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz Światowy | 28 782 | ||
2 | Jakub Andruszkiewicz | Mistrz Krajowy | 2 274 | |
3 | Stanisław Mączka | Mistrz Krajowy | 2 223 | |
4 | Edward Sucharda | Mistrz Międzynarodowy | 2 176 | |
5 | Piotr Jasiński | Mistrz Międzynarodowy | 2 089 | |
6 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 1 830 | |
7 | Łukasz Trendak | Mistrz Krajowy | 1 752 | |
8 | Jakub Patreuha | Mistrz Międzynarodowy | 1 739 | |
9 | Krystian Bączek | Mistrz Krajowy | 1 551 | |
10 | Tomasz Kiełbasa | Mistrz Międzynarodowy | 1 229 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 5 127 | ||
2 | Patryk Morawski | Mistrz Regionalny | 529 | |
3 | Mikołaj Cankudis | Mistrz Wojewódzki | 433 | |
4 | Jan Jankowski | Mistrz Okręgowy | 363 | |
5 | Łukasz Bielejewski | Mistrz Okręgowy | 317 | |
6 | Dominika Ocylok | Mistrz Krajowy | 312 | |
7 | Kajetan Wroński | Mistrz Wojewódzki | 297 | |
8 | Jan Cieśliński | Mistrz Wojewódzki | 238 | |
9 | Jakub Domeracki | Mistrz Wojewódzki | 235 | |
10 | Michał Diak | Mistrz Klubowy | 222 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 974 | ||
2 | Arkadiusz Poziemski | Mistrz Krajowy | 879 | |
3 | Adam Pigulski | Mistrz Krajowy | 724 | |
4 | Maciej Racewicz | Mistrz Krajowy | 645 | |
5 | Roman Madej | Mistrz Krajowy | 585 | |
6 | Bartosz Bunar | Mistrz Regionalny | 445 | |
7 | Łukasz Kasperczyk | Mistrz Regionalny | 299 | |
8 | Rafał Molenda | Mistrz Wojewódzki | 268 | |
9 | Oskar Tokarczuk | Mistrz Regionalny | 225 | |
10 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 206 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 351 | ||
2 | Błażej Krawczyk | Mistrz Międzynarodowy | 1 255 | |
3 | Maciej Kędzierski | Mistrz Międzynarodowy | 1 035 | |
4 | Julia Grodzka | Mistrz Wojewódzki | 281 | |
5 | Wojciech Okuniewski | Mistrz Krajowy | 249 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 209 | ||
2 | Monika Granica | Mistrz Krajowy | 678 | |
3 | Tytus Żurawski | Mistrz Wojewódzki | 659 | |
4 | Małgorzata Kurkowska | Mistrz Wojewódzki | 304 | |
5 | Angelika Konderak | Mistrz Okręgowy | 246 | |
6 | Dominik Krajnik | Mistrz Okręgowy | 230 | |
7 | Patryk Iwaniuk | Mistrz Okręgowy | 191 | |
8 | Wojciech Ligman | Mistrz Wojewódzki | 124 | |
9 | Wojciech Szybowski | Mistrz Klubowy | 96 | |
10 | Sylwia Suchodolska | Adept | 89 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 149 | ||
2 | Michał Pluszczewski | Mistrz Okręgowy | 527 | |
3 | Grzegorz Walczewski | Mistrz Okręgowy | 213 | |
4 | Teresa Wojtusiak | Mistrz Okręgowy | 185 | |
5 | Mikołaj Dziubiński | Mistrz Klubowy | 180 | |
6 | Piotr Konarski | Mistrz Okręgowy | 160 | |
7 | Magdalena Lorek | Mistrz Klubowy | 116 | |
8 | Kamil Huda | Mistrz Okręgowy | 114 | |
9 | Maria Malcherek | Adept | 112 | |
10 | Katarzyna Roszyk | Mistrz Okręgowy | 106 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 148 | ||
2 | Mateusz Słuszniak | Mistrz Regionalny | 854 | |
3 | Przemysław Kurzak | Mistrz Krajowy | 569 | |
4 | Witold Petryszyn | Mistrz Regionalny | 552 | |
5 | Łukasz Pląder | Mistrz Krajowy | 439 | |
6 | Barbara Superson | Mistrz Wojewódzki | 397 | |
7 | Dominik Rajtar | Mistrz Wojewódzki | 385 | |
8 | Aleksandra Andrzejowska | Mistrz Wojewódzki | 353 | |
9 | Wiktor Pantak | Mistrz Regionalny | 312 | |
10 | Anna Burda | Mistrz Regionalny | 295 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 450 | ||
2 | Karol Otawski | Kandydat | 20 | |
3 | Aleksandra Zięba | Debiutant | 17 | |
4 | Małgorzata Ziopaja | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 440 | ||
2 | Piotr Kruczek | Mistrz Regionalny | 233 | |
3 | Michał Krysa | Mistrz Krajowy | 79 | |
4 | Dominik Brożyna | Mistrz Okręgowy | 13 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 313 | ||
2 | Dariusz Syncerek | Mistrz Okręgowy | 285 | |
3 | Sebastian Wojtczak | Mistrz Wojewódzki | 259 | |
4 | Mirosław Syncerek | Mistrz Okręgowy | 235 | |
5 | Mateusz Bartosik | Mistrz Okręgowy | 226 | |
6 | Krzysztof Maciak | Mistrz Okręgowy | 222 | |
7 | Zofia Duda | Mistrz Okręgowy | 220 | |
8 | Radosław Lityński | Mistrz Klubowy | 211 | |
9 | Małgorzata Bielińska | Mistrz Okręgowy | 204 | |
10 | Milan Chyliński | Mistrz Wojewódzki | 203 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 178 | ||
2 | Kacper Tanaś | Mistrz Klubowy | 167 | |
3 | Nicola Łuczak | Mistrz Klubowy | 150 | |
4 | Julia Franczyk | Mistrz Klubowy | 144 | |
5 | Jakub Pietrończyk | Adept | 139 | |
6 | Kacper Rymarczyk | Mistrz Klubowy | 134 | |
7 | Klaudia Galasińska | Mistrz Klubowy | 125 | |
8 | Stanisław Zieliński | Adept | 119 | |
9 | Jakub Stróżewski | Mistrz Klubowy | 108 | |
10 | Bartosz Bilski | Adept | 82 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 89 | ||
2 | Rafał Skalny | Mistrz Klubowy | 22 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 33 | ||
2 | Adam Wróblewski | Mistrz Wojewódzki | 17 | |
3 | Aniela Bocheńska | Mistrz Okręgowy | 2 | |
4 | Natalia Tomaszek | Debiutant | 2 | |
5 | Piotr Cichocki | Kandydat | 1 | |
6 | Robert Łastowski | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 19 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 3 |