Brydżysta roku 2019
Juniorzy U-26
Stan na 2024-03-28 00:15:08
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | PM | Arcymistrz | 17 769 | ||
2 | MA | Arcymistrz Światowy | 16 438 | ||
3 | DS | Arcymistrz | 13 596 | ||
4 | Sophia Bałdysz | DS | Mistrz Międzynarodowy | 8 080 | |
5 | Tomasz Kiełbasa | MA | Mistrz Międzynarodowy | 7 908 | |
6 | Anna Maduzia | WP | Mistrz Międzynarodowy | 7 215 | |
7 | Krzysztof Cichy | MA | Mistrz Międzynarodowy | 6 660 | |
8 | Patryk Patreuha | DS | Arcymistrz | 6 598 | |
9 | Kacper Kopka | MA | Mistrz Międzynarodowy | 6 301 | |
10 | Jakub Patreuha | MA | Mistrz Międzynarodowy | 5 100 | |
11 | Piotr Jasiński | MA | Mistrz Międzynarodowy | 4 887 | |
12 | Jakub Bazyluk | MA | Mistrz Międzynarodowy | 4 301 | |
13 | Michał Kaleta | LU | Mistrz Międzynarodowy | 3 684 | |
14 | Maciej Kędzierski | LU | Mistrz Międzynarodowy | 3 647 | |
15 | Stanisław Mączka | MA | Mistrz Krajowy | 3 458 | |
16 | Błażej Krawczyk | LU | Mistrz Międzynarodowy | 3 097 | |
17 | Marcin Szymański | MP | Mistrz Międzynarodowy | 3 007 | |
18 | Marta Wójcik | WP | Mistrz Krajowy | 2 884 | |
19 | Edward Sucharda | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 756 | |
20 | Anna Zaręba | SW | Mistrz Krajowy | 2 750 | |
21 | Adam Suchodolski | PM | Mistrz Krajowy | 2 706 | |
22 | Wojciech Okuniewski | LU | Mistrz Krajowy | 2 554 | |
23 | Joanna Zalewska | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 487 | |
24 | Dominika Ocylok | WP | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
25 | Joanna Kokot | DS | Mistrz Regionalny | 1 823 | |
26 | Dominik Kaszowski | SL | Mistrz Krajowy | 1 785 | |
27 | Michał Maszenda | MA | Mistrz Krajowy | 1 742 | |
28 | Filip Trojański | MA | Mistrz Krajowy | 1 690 | |
29 | Rafał Maszenda | MA | Mistrz Krajowy | 1 603 | |
30 | Szymon Superson | MP | Mistrz Regionalny | 1 535 | |
31 | Jakub Andruszkiewicz | MA | Mistrz Krajowy | 1 433 | |
32 | Ryszard Rosikiewicz | DS | Mistrz Krajowy | 1 408 | |
33 | Rita Andruszkiewicz | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 301 | |
34 | Maksymilian Grochowski | MA | Mistrz Krajowy | 1 247 | |
35 | Konrad Ciborowski | MP | Mistrz Regionalny | 1 246 | |
36 | Arkadiusz Poziemski | DS | Mistrz Krajowy | 1 197 | |
37 | Krystian Bączek | MA | Mistrz Krajowy | 1 189 | |
Adam Szuszkiewicz | MA | Mistrz Krajowy | 1 189 | ||
39 | Rafał Przybysz | MA | Mistrz Krajowy | 1 179 | |
40 | Konrad Majewski | MA | Mistrz Krajowy | 1 150 | |
41 | Roman Madej | DS | Mistrz Krajowy | 1 128 | |
42 | Franciszek Kurlit | MP | Mistrz Krajowy | 1 097 | |
43 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 1 088 | |
44 | Monika Granica | PM | Mistrz Krajowy | 1 069 | |
45 | Przemysław Kurzak | MP | Mistrz Krajowy | 1 026 | |
46 | Adam Pigulski | DS | Mistrz Krajowy | 1 014 | |
47 | Aleks Bukat | DS | Mistrz Krajowy | 1 013 | |
48 | Michał Górski | MA | Mistrz Regionalny | 985 | |
49 | Maciej Racewicz | DS | Mistrz Krajowy | 981 | |
50 | Elżbieta Chodacka | MP | Mistrz Regionalny | 976 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 17 769 | ||
2 | Michał Klukowski | Arcymistrz Światowy | 16 438 | |
3 | Mateusz Sobczak | Arcymistrz | 13 596 | |
4 | Sophia Bałdysz | Mistrz Międzynarodowy | 8 080 | |
5 | Tomasz Kiełbasa | Mistrz Międzynarodowy | 7 908 | |
6 | Anna Maduzia | Mistrz Międzynarodowy | 7 215 | |
7 | Krzysztof Cichy | Mistrz Międzynarodowy | 6 660 | |
8 | Patryk Patreuha | Arcymistrz | 6 598 | |
9 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 6 301 | |
10 | Jakub Patreuha | Mistrz Międzynarodowy | 5 100 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 17 769 | ||
2 | Adam Suchodolski | Mistrz Krajowy | 2 706 | |
3 | Monika Granica | Mistrz Krajowy | 1 069 | |
4 | Wojciech Ligman | Mistrz Wojewódzki | 214 | |
5 | Wojciech Szybowski | Mistrz Klubowy | 165 | |
6 | Maciej Żurek | Mistrz Klubowy | 151 | |
7 | Dominik Krajnik | Mistrz Okręgowy | 140 | |
8 | Jakub Pilachowski | Mistrz Klubowy | 132 | |
9 | Krystian Bojeczko | Mistrz Klubowy | 130 | |
10 | Angelika Konderak | Mistrz Okręgowy | 126 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz Światowy | 16 438 | ||
2 | Tomasz Kiełbasa | Mistrz Międzynarodowy | 7 908 | |
3 | Krzysztof Cichy | Mistrz Międzynarodowy | 6 660 | |
4 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 6 301 | |
5 | Jakub Patreuha | Mistrz Międzynarodowy | 5 100 | |
6 | Piotr Jasiński | Mistrz Międzynarodowy | 4 887 | |
7 | Jakub Bazyluk | Mistrz Międzynarodowy | 4 301 | |
8 | Stanisław Mączka | Mistrz Krajowy | 3 458 | |
9 | Edward Sucharda | Mistrz Międzynarodowy | 2 756 | |
10 | Joanna Zalewska | Mistrz Międzynarodowy | 2 487 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 13 596 | ||
2 | Sophia Bałdysz | Mistrz Międzynarodowy | 8 080 | |
3 | Patryk Patreuha | Arcymistrz | 6 598 | |
4 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 1 823 | |
5 | Ryszard Rosikiewicz | Mistrz Krajowy | 1 408 | |
6 | Arkadiusz Poziemski | Mistrz Krajowy | 1 197 | |
7 | Roman Madej | Mistrz Krajowy | 1 128 | |
8 | Adam Pigulski | Mistrz Krajowy | 1 014 | |
9 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 1 013 | |
10 | Maciej Racewicz | Mistrz Krajowy | 981 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 7 215 | ||
2 | Marta Wójcik | Mistrz Krajowy | 2 884 | |
3 | Dominika Ocylok | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
4 | Ewa Morawska | Mistrz Krajowy | 737 | |
5 | Józef Bugajewski | Mistrz Wojewódzki | 697 | |
6 | Kajetan Gościański | Mistrz Wojewódzki | 593 | |
7 | Patryk Morawski | Mistrz Regionalny | 569 | |
8 | Mikołaj Jankowski | Mistrz Wojewódzki | 486 | |
9 | Jakub Nawrocki | Mistrz Regionalny | 484 | |
10 | Jan Cieśliński | Mistrz Wojewódzki | 418 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 684 | ||
2 | Maciej Kędzierski | Mistrz Międzynarodowy | 3 647 | |
3 | Błażej Krawczyk | Mistrz Międzynarodowy | 3 097 | |
4 | Wojciech Okuniewski | Mistrz Krajowy | 2 554 | |
5 | Julia Grodzka | Mistrz Wojewódzki | 398 | |
6 | Jakub Wieleba | Mistrz Okręgowy | 312 | |
7 | Anna Pytka | Mistrz Klubowy | 188 | |
8 | Piotr Jaszak | Adept | 82 | |
9 | Natalia Pytka | Adept | 78 | |
10 | Paulina Malesa | Debiutant | 21 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 007 | ||
2 | Szymon Superson | Mistrz Regionalny | 1 535 | |
3 | Konrad Ciborowski | Mistrz Regionalny | 1 246 | |
4 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 1 097 | |
5 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 1 088 | |
6 | Przemysław Kurzak | Mistrz Krajowy | 1 026 | |
7 | Elżbieta Chodacka | Mistrz Regionalny | 976 | |
8 | Łukasz Baniak | Mistrz Regionalny | 907 | |
9 | Krzysztof Cetera | Mistrz Krajowy | 707 | |
10 | Aron Shindler | Mistrz Wojewódzki | 618 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 750 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 785 | ||
2 | Grzegorz Walczewski | Mistrz Okręgowy | 299 | |
3 | Julian Taczewski | Mistrz Klubowy | 192 | |
4 | Natalia Szoka | Mistrz Okręgowy | 178 | |
5 | Arkadiusz Kowal | Mistrz Klubowy | 165 | |
6 | Michał Sikora | Mistrz Okręgowy | 161 | |
7 | Katarzyna Roszyk | Mistrz Okręgowy | 124 | |
8 | Jakub Marekwica | Mistrz Okręgowy | 114 | |
9 | Marianna Pantak | Mistrz Okręgowy | 49 | |
10 | Tomasz Potrawa | Mistrz Okręgowy | 49 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 582 | ||
2 | Marcin Dziembor | Mistrz Regionalny | 483 | |
3 | Bartosz Muszyński | Mistrz Okręgowy | 135 | |
4 | Paweł Skierś | Adept | 96 | |
5 | Konrad Chrzanowski | Kandydat | 86 | |
6 | Krzysztof Niemiec | Kandydat | 78 | |
7 | Grzegorz Kupisz | Kandydat | 70 | |
8 | Gabriel Świetlik | Kandydat | 68 | |
9 | Julia Arczyńska | Kandydat | 67 | |
10 | Tymoteusz Gobosz | Kandydat | 66 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 402 | ||
2 | Rafał Skalny | Mistrz Klubowy | 380 | |
3 | Patrycja Krupnik | Mistrz Okręgowy | 285 | |
4 | Patryk Klim | Mistrz Okręgowy | 249 | |
5 | Wiktor Skiepko | Mistrz Okręgowy | 246 | |
6 | Sylwia Burzyńska | Mistrz Klubowy | 209 | |
7 | Aleksander Skiepko | Mistrz Klubowy | 160 | |
8 | Rafał Łazarczyk | Mistrz Okręgowy | 143 | |
9 | Miłosz Trochimowicz | Kandydat | 70 | |
10 | Michał Remża | Debiutant | 38 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 284 | ||
2 | Dominik Magryś | Mistrz Krajowy | 188 | |
3 | Dominik Puchała | Mistrz Wojewódzki | 84 | |
4 | Robert Brak | Mistrz Klubowy | 62 | |
5 | Michał Krysa | Mistrz Krajowy | 47 | |
6 | Piotr Kruczek | Mistrz Regionalny | 33 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 250 | ||
2 | Milan Chyliński | Mistrz Wojewódzki | 188 | |
3 | Władysław Walicki | Mistrz Klubowy | 188 | |
4 | Sebastian Wojtczak | Mistrz Wojewódzki | 161 | |
5 | Łukasz Bartosik | Mistrz Okręgowy | 156 | |
6 | Dariusz Syncerek | Mistrz Okręgowy | 152 | |
7 | Zofia Duda | Mistrz Okręgowy | 151 | |
8 | Julia Bojanowska | Mistrz Okręgowy | 146 | |
9 | Małgorzata Bielińska | Mistrz Okręgowy | 139 | |
10 | Mikołaj Jakubowski | Mistrz Klubowy | 103 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 179 | ||
2 | Jakub Masny | Mistrz Klubowy | 126 | |
3 | Cezary Włodarczyk | Mistrz Klubowy | 126 | |
4 | Nikodem Haczkur | Mistrz Klubowy | 125 | |
5 | Ewa Burzyńska | Debiutant | 1 | |
6 | Franciszek Jarczyk | Debiutant | 1 | |
7 | Konstantyn Król | Debiutant | 1 | |
8 | Ksawery Mroziński | Debiutant | 1 | |
9 | Nestor Osiński | Debiutant | 1 | |
10 | Oliwia Steć | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 128 | ||
2 | Michał Samól | Adept | 69 | |
3 | Michał Kupczyk | Mistrz Klubowy | 66 | |
4 | Franciszek Krajewski | Mistrz Klubowy | 65 | |
5 | Julia Antczak | Kandydat | 28 | |
6 | Martyna Dorszewska | Adept | 24 | |
7 | Marta Piątkowska | Adept | 16 | |
8 | Oliwia Wróblewska | Adept | 16 | |
9 | Paweł Laskowski | Kandydat | 15 | |
10 | Paweł Pietrzykowski | Adept | 14 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 13 | ||
2 | Laura Jurczyk | Debiutant | 2 | |
3 | Adam Kluczny | Debiutant | 2 | |
4 | Paulina Mainka | Debiutant | 2 | |
5 | Kacper Wojciechowski | Debiutant | 2 | |
6 | Fabian Kacuba | Debiutant | 1 | |
7 | Franciszek Woś | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 4 | ||
2 | Krzysztof Wojno | Adept | 4 |