Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2018

WK 0 — Debiutant

Stan na 2019-07-23 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Vasil Valchev

ZP Mistrz Krajowy 8 216
2

Marcin Miller

LD Mistrz Klubowy 580
3

Zdzisław Gumkowski

MA Mistrz Klubowy 552
4 Radosław Rozman MA Mistrz Klubowy 454
5 Danuta Żmudzka KP Mistrz Klubowy 427
6 Ewa Orłowska MA Mistrz Okręgowy 406
7 Marcin Radwański MP Mistrz Okręgowy 388
8 Marian Piasecki KP Mistrz Klubowy 373
9 Sławomir Jamka ZP Mistrz Klubowy 357
10 Bożena Jacuch MA Mistrz Klubowy 351
11 Marcin Sakowicz LB Adept 348
12 Krzysztof Bączyk MA Mistrz Klubowy 342
13 Edward Piwowar MP Mistrz Klubowy 325
14 Ryszard Piwowar MP Mistrz Klubowy 322
15 Zbigniew Listewnik WM Mistrz Klubowy 318
16 Andrzej Reda MA Mistrz Klubowy 312
17 Jędrzej Górski WP Mistrz Klubowy 311
18 Kacper Błasiak DS Mistrz Klubowy 305
19 Małgorzata Bajerska-Wasilius KP Mistrz Klubowy 300
Hanna Rohde WM Mistrz Klubowy 300
Krzysztof Rohde WM Mistrz Klubowy 300
Jerzy Rudziński KP Mistrz Klubowy 300
23 Tomasz Kuś LD Mistrz Klubowy 289
24 Zbigniew Gżałczyński MA Mistrz Klubowy 288
25 Andrzej Gintrowicz SW Adept 287
Karol Kasperkiewicz MA Mistrz Klubowy 287
27 Piotr Piątkiewicz MA Mistrz Klubowy 278
28 Jakub Franczak DS Mistrz Klubowy 272
29 Paweł Piasecki KP Mistrz Klubowy 271
30 Bolesław Sznajdar LB Mistrz Klubowy 265
31 Zbigniew Kozerski MA Mistrz Klubowy 264
Grażyna Rzeczycka MA Mistrz Klubowy 264
Zbigniew Rzeczycki MA Mistrz Klubowy 264
34 Barbara Tuma PM Kandydat 262
35 Yakiv Mykhailovskyi LU Adept 260
Sergii Shapovalov LU Adept 260
Aleksandr Shobutynsky LU Adept 260
Krzysztof Tuma PM Kandydat 260
Aleksei Żhukovskii LU Adept 260
40 Mariusz Winkler WP Adept 255
41 Marius Baltrenas PD Adept 250
Karol Kraska MP Mistrz Klubowy 250
43 Paweł Miłkowski MP Mistrz Klubowy 249
44 Zbigniew Lange ZP Mistrz Klubowy 235
45 Marcin Banach WM Mistrz Klubowy 231
Jan Dziubałtowski LD Mistrz Klubowy 231
Małgorzata Maruszkin MA Mistrz Klubowy 231
48 Krzysztof Dzierżak KP Mistrz Klubowy 229
49 Krzysztof Cieślak LD Mistrz Klubowy 222
Gabriela Kroner MP Mistrz Klubowy 222

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Vasil Valchev

Mistrz Krajowy 8 216
2 Marcin Miller Mistrz Klubowy 580
3 Zdzisław Gumkowski Mistrz Klubowy 552
4 Radosław Rozman Mistrz Klubowy 454
5 Danuta Żmudzka Mistrz Klubowy 427
6 Ewa Orłowska Mistrz Okręgowy 406
7 Marcin Radwański Mistrz Okręgowy 388
8 Marian Piasecki Mistrz Klubowy 373
9 Sławomir Jamka Mistrz Klubowy 357
10 Bożena Jacuch Mistrz Klubowy 351

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Vasil Valchev

Mistrz Krajowy 8 216
2 Sławomir Jamka Mistrz Klubowy 357
3 Zbigniew Lange Mistrz Klubowy 235
4 Roman Chmielecki Mistrz Klubowy 193
5 Ewa Bączkowska Mistrz Klubowy 174
6 Bolesław Aleksandrowicz Mistrz Klubowy 163
7 Narcyz Bączkowski Mistrz Klubowy 157
8 Bogdan Lipiński Mistrz Klubowy 148
9 Ewa Bargłowska Adept 144
10 Paweł Skierś Adept 116

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Miller

Mistrz Klubowy 580
2 Tomasz Kuś Mistrz Klubowy 289
3 Jan Dziubałtowski Mistrz Klubowy 231
4 Krzysztof Cieślak Mistrz Klubowy 222
5 Mieczysław Niciak Adept 219
6 Liliana Suflida Adept 198
7 Jan Samiec Adept 191
8 Jerzy Jaśmin Adept 174
9 Jan Ruszkiewicz Adept 161
10 Stanisław Obałka Adept 144

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Zdzisław Gumkowski

Mistrz Klubowy 552
2 Radosław Rozman Mistrz Klubowy 454
3 Ewa Orłowska Mistrz Okręgowy 406
4 Bożena Jacuch Mistrz Klubowy 351
5 Krzysztof Bączyk Mistrz Klubowy 342
6 Andrzej Reda Mistrz Klubowy 312
7 Zbigniew Gżałczyński Mistrz Klubowy 288
8 Karol Kasperkiewicz Mistrz Klubowy 287
9 Piotr Piątkiewicz Mistrz Klubowy 278
10 Zbigniew Kozerski Mistrz Klubowy 264

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Danuta Żmudzka

Mistrz Klubowy 427
2 Marian Piasecki Mistrz Klubowy 373
3 Małgorzata Bajerska-Wasilius Mistrz Klubowy 300
4 Jerzy Rudziński Mistrz Klubowy 300
5 Paweł Piasecki Mistrz Klubowy 271
6 Krzysztof Dzierżak Mistrz Klubowy 229
7 Tomasz Jaworski Mistrz Klubowy 213
8 Andrzej Płusa Adept 210
9 Andrzej Kita Mistrz Klubowy 188
10 Marzena Pancewicz Adept 152

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Radwański

Mistrz Okręgowy 388
2 Edward Piwowar Mistrz Klubowy 325
3 Ryszard Piwowar Mistrz Klubowy 322
4 Karol Kraska Mistrz Klubowy 250
5 Paweł Miłkowski Mistrz Klubowy 249
6 Gabriela Kroner Mistrz Klubowy 222
7 Rafał Skalny Mistrz Klubowy 220
8 Stanisław Włodek Mistrz Klubowy 218
9 Anna Kuśper Mistrz Klubowy 205
10 Anna Basiura Mistrz Klubowy 202

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Sakowicz

Adept 348
2 Bolesław Sznajdar Mistrz Klubowy 265
3 Tadeusz Telicki Adept 139
4 Remigiusz Cynacewicz Adept 130
5 Henryk Fienger Adept 130
6 Grzegorz Kania Adept 130
7 Irena Orłowska Adept 130
8 Wiesław Kiełbik Kandydat 103
9 Mieczysław Skowroński Adept 85
10 Marian Purczyński Kandydat 66

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Listewnik

Mistrz Klubowy 318
2 Hanna Rohde Mistrz Klubowy 300
3 Krzysztof Rohde Mistrz Klubowy 300
4 Marcin Banach Mistrz Klubowy 231
5 Witold Deorocki Adept 134
6 Grażyna Piszczek Adept 112
7 Waldemar Orłowski Adept 98
8 Ryszard Wieczorek Adept 96
9 Andrzej Gumienny Adept 72
10 Anna Dworakowska Kandydat 40

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jędrzej Górski

Mistrz Klubowy 311
2 Mariusz Winkler Adept 255
3 Maria Niklaus Adept 194
4 Anna Spyszkiewicz Mistrz Klubowy 132
5 Stefan Gronowski Adept 131
6 Witold Chmarzyński Adept 124
7 Katarzyna Budziszewska Adept 118
8 Elżbieta Kamińska Adept 118
9 Ligia Banaszak Kandydat 116
10 Jacek Grzempowski Adept 111

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kacper Błasiak

Mistrz Klubowy 305
2 Jakub Franczak Mistrz Klubowy 272
3 Andrzej Bojda Mistrz Klubowy 204
4 Kornel Krawiec Mistrz Klubowy 197
5 Jan Pytel Mistrz Klubowy 158
6 Marian Hutnik Adept 151
7 Mirosław Kawecki Adept 146
8 Artur Krzyżyński Adept 146
9 Dariusz Gwiazda Adept 142
10 Bolesław Szkodziński Adept 138

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Gintrowicz

Adept 287
2 Anna Dawiec Kandydat 30
3 Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska Kandydat 27
4 Krzysztof Krzystanek Adept 19
5 Jerzy Mazur Adept 18
6 Zbigniew Ziętek Kandydat 14
7 Jakub Machnik Debiutant 9
8 Jerzy Wójtowicz Debiutant 4
9 Dominik Rajczak Debiutant 2
10 Stanisław Święch Debiutant 2

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Barbara Tuma

Kandydat 262
2 Krzysztof Tuma Kandydat 260
3 Grzegorz Kujawiński Mistrz Klubowy 206
4 Jacek Ingielewicz Adept 177
5 Anna Ostrowska Adept 164
6 Franciszek Gappa Adept 153
7 Ireneusz Siemieniuk Kandydat 140
8 Wojciech Paszkowski Kandydat 125
9 Józef Brancewicz Kandydat 88
10 Tomasz Onoszko Kandydat 84

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Yakiv Mykhailovskyi

Adept 260
2 Sergii Shapovalov Adept 260
3 Aleksandr Shobutynsky Adept 260
4 Aleksei Żhukovskii Adept 260
5 Piotr Stankiewicz Adept 182
6 Viktoriia Żhukovska Adept 163
7 Daniel Legut Adept 153
8 Grzegorz Rusinek Kandydat 130
9 Agnieszka Brawata Kandydat 127
10 Antoni Struski Kandydat 109

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marius Baltrenas

Adept 250
2 Remigijus Mackus Adept 140
3 Ireneusz Turyk Mistrz Klubowy 97
4 Janusz Kunicki Kandydat 78
5 Marius Barysas Adept 75
6 Tomasz Zalewski Adept 68
7 Vitali Zhylko Kandydat 65
8 Jolanta Liberadzka Kandydat 60
9 Lech Liberadzki Kandydat 59
10 Robert Dominkiewicz Adept 55

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Antoni Pasternak

Adept 203
2 Małgorzata Janik Kandydat 56
3 Tadeusz Marut Kandydat 18
4 Janusz Słonina Kandydat 18
5 Andrzej Dec Debiutant 7
6 Bogusław Malinka Debiutant 3
7 Iwona Malinka Debiutant 3
8 Anna Cisek Debiutant 2

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Danel

Adept 199
2 Marek Orzeł Mistrz Klubowy 197
3 Władysław Deręgowski Adept 169
4 Ewa Borzyńska Mistrz Klubowy 146
5 Leszek Suder Adept 144
6 Iwona Kręcioch Adept 143
7 Jarosław Kręcioch Adept 143
8 Mariusz Gawłowski Adept 125
9 Tomasz Wacław Adept 115
10 Aleksander Fedko Adept 109

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Paweł Hrybkowski

Adept 179
2 Czesław Knapik Adept 144
3 Jan Łodziana Adept 139
4 Jerzy Mikos Adept 139
5 Jerzy Pietrzak Adept 101
6 Halina Kaciłowicz Adept 81
7 Marek Górecki Kandydat 38
8 Wojciech Jędraś Debiutant 12
9 Andrzej Cieliszak Debiutant 3
10 Maciej Ciszewski Debiutant 1