Brydżysta roku 2015
WK 0.5 — Kandydat
Stan na 2024-04-18 00:17:00
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Krajowy | 951 | ||
2 | MP | Mistrz Okręgowy | 885 | ||
3 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 772 | ||
4 | Sławomir Achmatow | WM | Mistrz Okręgowy | 593 | |
5 | Marta Makarewicz | MA | Mistrz Krajowy | 548 | |
6 | Karol Konopko | MA | Mistrz Regionalny | 406 | |
7 | Andrzej Szlachta | MA | Mistrz Wojewódzki | 379 | |
8 | Wiktor Pantak | MP | Mistrz Regionalny | 354 | |
9 | Sergey Belko | PD | Mistrz Okręgowy | 341 | |
10 | Tomasz Powęzka | WP | Mistrz Wojewódzki | 317 | |
11 | Józef Szulc | KP | Mistrz Okręgowy | 306 | |
12 | Urszula Kielak | MA | Mistrz Regionalny | 292 | |
13 | Paul Kokot | DS | Mistrz Klubowy | 288 | |
14 | Sławomir Rokicki | MA | Mistrz Regionalny | 264 | |
15 | Dariusz Kępa | LU | Mistrz Wojewódzki | 263 | |
16 | Maciej Racewicz | DS | Mistrz Krajowy | 250 | |
17 | Adrian Kużel | PM | Adept | 248 | |
18 | Joanna Kokot | DS | Mistrz Regionalny | 240 | |
Jeremiasz Mazur | MA | Mistrz Okręgowy | 240 | ||
20 | Janusz Piwoński | KP | Mistrz Regionalny | 232 | |
21 | Paweł Biś | WP | Mistrz Regionalny | 229 | |
22 | Piotr Wróblewski | MA | Mistrz Krajowy | 228 | |
23 | Radosław Lityński | LD | Mistrz Klubowy | 209 | |
24 | Antoni Dudzik | MP | Mistrz Klubowy | 204 | |
25 | Lech Schimmelpfennig | LU | Mistrz Klubowy | 203 | |
26 | Elżbieta Niewiadomska | DS | Mistrz Wojewódzki | 198 | |
Joanna Szymaszczyk | MA | Mistrz Regionalny | 198 | ||
28 | Marianna Pasińska | MP | Mistrz Klubowy | 197 | |
29 | Ryhor Abramovich | SW | Mistrz Wojewódzki | 193 | |
Tomasz Kordowski | ZP | Mistrz Okręgowy | 193 | ||
31 | Michał Samet | PM | Mistrz Wojewódzki | 185 | |
32 | Zbigniew Pełka | KP | Mistrz Wojewódzki | 178 | |
33 | Bartosz Juszczak | WP | Mistrz Okręgowy | 176 | |
Iwona Puczyłowska | WM | Mistrz Regionalny | 176 | ||
35 | Filip Trojański | MA | Mistrz Krajowy | 170 | |
36 | Sławomir Zwierzyński | ZP | Mistrz Klubowy | 161 | |
37 | Wojciech Drobnik | DS | Mistrz Klubowy | 157 | |
Łukasz Kuczewski | PM | Mistrz Okręgowy | 157 | ||
39 | Kamila Kiraga | MP | Mistrz Okręgowy | 156 | |
40 | Andrzej Sadowski | MP | Mistrz Wojewódzki | 154 | |
Zbigniew Wróblewski | DS | Mistrz Klubowy | 154 | ||
42 | Stefan Bentkowski | MP | Mistrz Okręgowy | 152 | |
Jerzy Kudlik | LD | Mistrz Regionalny | 152 | ||
Ryszard Suder | WM | Mistrz Klubowy | 152 | ||
45 | Jan Paczkowski | MP | Adept | 149 | |
Augustyn Ślesiński | OP | Mistrz Wojewódzki | 149 | ||
47 | Marek Wyżlic | KP | Mistrz Regionalny | 147 | |
48 | Tomasz Seńczuk | WP | Adept | 145 | |
49 | Jan Skoczylas | OP | Mistrz Wojewódzki | 143 | |
50 | Andrzej Pawlik | MA | Mistrz Okręgowy | 141 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 951 | ||
2 | Oskar Trybus | Mistrz Okręgowy | 885 | |
3 | Maciej Boczar | Mistrz Międzynarodowy | 772 | |
4 | Sławomir Achmatow | Mistrz Okręgowy | 593 | |
5 | Marta Makarewicz | Mistrz Krajowy | 548 | |
6 | Karol Konopko | Mistrz Regionalny | 406 | |
7 | Andrzej Szlachta | Mistrz Wojewódzki | 379 | |
8 | Wiktor Pantak | Mistrz Regionalny | 354 | |
9 | Sergey Belko | Mistrz Okręgowy | 341 | |
10 | Tomasz Powęzka | Mistrz Wojewódzki | 317 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 951 | ||
2 | Maciej Boczar | Mistrz Międzynarodowy | 772 | |
3 | Marta Makarewicz | Mistrz Krajowy | 548 | |
4 | Karol Konopko | Mistrz Regionalny | 406 | |
5 | Andrzej Szlachta | Mistrz Wojewódzki | 379 | |
6 | Urszula Kielak | Mistrz Regionalny | 292 | |
7 | Sławomir Rokicki | Mistrz Regionalny | 264 | |
8 | Jeremiasz Mazur | Mistrz Okręgowy | 240 | |
9 | Piotr Wróblewski | Mistrz Krajowy | 228 | |
10 | Joanna Szymaszczyk | Mistrz Regionalny | 198 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 885 | ||
2 | Wiktor Pantak | Mistrz Regionalny | 354 | |
3 | Antoni Dudzik | Mistrz Klubowy | 204 | |
4 | Marianna Pasińska | Mistrz Klubowy | 197 | |
5 | Kamila Kiraga | Mistrz Okręgowy | 156 | |
6 | Andrzej Sadowski | Mistrz Wojewódzki | 154 | |
7 | Stefan Bentkowski | Mistrz Okręgowy | 152 | |
8 | Jan Paczkowski | Adept | 149 | |
9 | Sylwester Żelazny | Mistrz Klubowy | 131 | |
10 | Krzysztof Hajdo | Adept | 129 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 593 | ||
2 | Iwona Puczyłowska | Mistrz Regionalny | 176 | |
3 | Ryszard Suder | Mistrz Klubowy | 152 | |
4 | Teresa Pióro | Kandydat | 16 | |
5 | Jacek Ridinger | Mistrz Klubowy | 12 | |
6 | Adam Wróblewski | Mistrz Wojewódzki | 7 | |
7 | Bartłomiej Cwirko | Mistrz Klubowy | 6 | |
8 | Piotr Cichocki | Kandydat | 4 | |
9 | Aniela Bocheńska | Mistrz Okręgowy | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 341 | ||
2 | Sergey Sukneov | Adept | 80 | |
3 | Aliaksandr Kotau | Mistrz Klubowy | 77 | |
4 | Natallia Ramanovich | Adept | 71 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 317 | ||
2 | Paweł Biś | Mistrz Regionalny | 229 | |
3 | Bartosz Juszczak | Mistrz Okręgowy | 176 | |
4 | Tomasz Seńczuk | Adept | 145 | |
5 | Waldemar Czajkowski | Mistrz Okręgowy | 139 | |
6 | Stanisław Wańkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 137 | |
7 | Ryszard Henclewski | Mistrz Klubowy | 126 | |
8 | Aleksander Bogdański | Adept | 120 | |
9 | Adrian Lipko | Adept | 118 | |
10 | Dariusz Pawlak | Mistrz Wojewódzki | 115 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 306 | ||
2 | Janusz Piwoński | Mistrz Regionalny | 232 | |
3 | Zbigniew Pełka | Mistrz Wojewódzki | 178 | |
4 | Marek Wyżlic | Mistrz Regionalny | 147 | |
5 | Ewa Krakówka | Mistrz Wojewódzki | 101 | |
6 | Jan Nowakowski | Mistrz Okręgowy | 77 | |
7 | Dariusz Borkowski | Adept | 75 | |
8 | Aleksandra Różańska | Mistrz Regionalny | 51 | |
9 | Borys Jasiecki | Kandydat | 13 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 288 | ||
2 | Maciej Racewicz | Mistrz Krajowy | 250 | |
3 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 240 | |
4 | Elżbieta Niewiadomska | Mistrz Wojewódzki | 198 | |
5 | Wojciech Drobnik | Mistrz Klubowy | 157 | |
6 | Zbigniew Wróblewski | Mistrz Klubowy | 154 | |
7 | Wacław Diłaj | Adept | 125 | |
8 | Joanna Brandt | Mistrz Okręgowy | 120 | |
9 | Marcin Drzewiecki | Adept | 109 | |
10 | Rafał Kaleta | Adept | 91 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 263 | ||
2 | Lech Schimmelpfennig | Mistrz Klubowy | 203 | |
3 | Julia Grodzka | Mistrz Wojewódzki | 116 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 248 | ||
2 | Michał Samet | Mistrz Wojewódzki | 185 | |
3 | Łukasz Kuczewski | Mistrz Okręgowy | 157 | |
4 | Adam Kajzer | Mistrz Klubowy | 131 | |
5 | Bogdan Bronk | Adept | 95 | |
6 | Maria Domagałło | Mistrz Klubowy | 54 | |
7 | Marek Mentel | Kandydat | 43 | |
8 | Grażyna Płocka | Kandydat | 5 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 209 | ||
2 | Jerzy Kudlik | Mistrz Regionalny | 152 | |
3 | Witold Frisz | Adept | 140 | |
4 | Paweł Szczerba | Mistrz Klubowy | 136 | |
5 | Andrzej Woźniak | Adept | 76 | |
6 | Aleksandra Wojtaszewska | Adept | 52 | |
7 | Dariusz Kosiorek | Mistrz Okręgowy | 49 | |
8 | Szymon Woyda | Kandydat | 36 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 193 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 193 | ||
2 | Sławomir Zwierzyński | Mistrz Klubowy | 161 | |
3 | Jan Damazyn | Mistrz Wojewódzki | 137 | |
4 | Jerzy Antczak | Adept | 133 | |
5 | Ewa Deskur | Adept | 133 | |
6 | Dariusz Harzyński | Mistrz Klubowy | 133 | |
7 | Jacek Ogrodowicz | Adept | 118 | |
8 | Patryk Kośla | Mistrz Okręgowy | 93 | |
9 | Jan Włoszek | Mistrz Klubowy | 21 | |
10 | Ryszard Kowalski | Mistrz Klubowy | 13 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 149 | ||
2 | Jan Skoczylas | Mistrz Wojewódzki | 143 | |
3 | Roman Gniazdowski | Mistrz Klubowy | 139 | |
4 | Marek Tomczak | Mistrz Klubowy | 110 | |
5 | Janina Szozda | Mistrz Klubowy | 23 | |
6 | Leon Mucha | Adept | 9 | |
7 | Herbert Basztoń | Kandydat | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 135 | ||
2 | Magdalena Lorek | Mistrz Klubowy | 111 | |
3 | Grzegorz Walczewski | Mistrz Okręgowy | 106 | |
4 | Kinga Hałas | Adept | 92 | |
5 | Anna Kowalska | Adept | 92 | |
6 | Karolina Grzegorzewicz | Kandydat | 31 | |
7 | Sandra Plewnia | Kandydat | 31 | |
8 | Mikołaj Tomalik | Adept | 26 | |
9 | Tadeusz Bożek | Kandydat | 8 | |
10 | Tadeusz Otrębski | Kandydat | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 131 | ||
2 | Maciej Mrowicki | Adept | 130 | |
3 | Adrianna Kicińska | Adept | 125 | |
4 | Kacper Rymarczyk | Mistrz Klubowy | 121 | |
5 | Bolesław Kamiński | Mistrz Klubowy | 50 | |
6 | Matthias Stenneken | Mistrz Klubowy | 38 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 18 | ||
2 | Jan Serafin | Adept | 10 | |
3 | Ryszard Adamczyk | Adept | 7 |