Brydżysta roku 2021
WK 0.5 — Kandydat
Stan na 2024-03-29 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | WP | Mistrz Regionalny | 863 | ||
2 | DS | Mistrz Regionalny | 580 | ||
3 | PM | Mistrz Wojewódzki | 501 | ||
4 | Mateusz Bakalarski | SL | Mistrz Wojewódzki | 451 | |
5 | Jan Kaliciak | SL | Mistrz Klubowy | 419 | |
6 | Krzysztof Boniek | PM | Mistrz Regionalny | 408 | |
7 | Jan Goliński | MP | Mistrz Okręgowy | 393 | |
Artur Kozłowski | PD | Mistrz Wojewódzki | 393 | ||
9 | Marta Bojda | DS | Mistrz Okręgowy | 373 | |
10 | Agnieszka Brawata | LU | Mistrz Klubowy | 370 | |
11 | Tomasz Trojak | MP | Mistrz Okręgowy | 335 | |
12 | Adrian Foltyn | LB | Mistrz Okręgowy | 304 | |
Adam Karpiński | PM | Mistrz Klubowy | 304 | ||
14 | Elżbieta Paluczek | WP | Mistrz Okręgowy | 301 | |
15 | Bernard Kula | MA | Mistrz Regionalny | 299 | |
16 | Jan Kot | MA | Mistrz Wojewódzki | 295 | |
17 | Anna Kołodziejczyk | LD | Mistrz Klubowy | 291 | |
18 | Magdalena Judek | MA | Mistrz Okręgowy | 286 | |
Franciszek Stężała | ZP | Mistrz Okręgowy | 286 | ||
20 | Aleksandra Klupś | LB | Mistrz Okręgowy | 273 | |
21 | Robert Kempka | WP | Mistrz Wojewódzki | 272 | |
22 | Edyta Dominkiewicz | PD | Mistrz Klubowy | 269 | |
23 | Tomasz Lubecki | WM | Mistrz Okręgowy | 267 | |
24 | Filip Barnigiel | KP | Mistrz Okręgowy | 263 | |
25 | Krzysztof Borowik | LB | Mistrz Wojewódzki | 247 | |
26 | Barbara Gotard | PM | Mistrz Okręgowy | 244 | |
27 | Ewa Ziółkowska | KP | Mistrz Wojewódzki | 242 | |
28 | Małgorzata Żychlińska | LB | Mistrz Okręgowy | 240 | |
29 | Antoni Błażewicz | PD | Mistrz Okręgowy | 238 | |
30 | Małgorzata Cieślińska | WP | Mistrz Okręgowy | 233 | |
Izabela Górnicka | LB | Mistrz Okręgowy | 233 | ||
32 | Ariel Chlaściak | DS | Mistrz Klubowy | 231 | |
Zbigniew Pękala | WM | Mistrz Klubowy | 231 | ||
34 | Ignacy Gębuś | MA | Mistrz Klubowy | 229 | |
35 | Mateusz Górczak | WP | Mistrz Okręgowy | 228 | |
36 | Paweł Kańduła | LB | Mistrz Okręgowy | 218 | |
37 | Aniela Bocheńska | WM | Mistrz Okręgowy | 211 | |
38 | Anna Czarna | MA | Mistrz Okręgowy | 208 | |
39 | Zofia Teper | SL | Mistrz Klubowy | 207 | |
40 | Aleksander Jodko | MA | Mistrz Okręgowy | 198 | |
41 | Julia Gala | MA | Mistrz Klubowy | 197 | |
42 | Tomasz Kalinowski | SW | Mistrz Wojewódzki | 195 | |
43 | Svetlana Gudkova | MA | Mistrz Okręgowy | 189 | |
44 | Kacper Węgrecki | MP | Mistrz Klubowy | 188 | |
Mateusz Węgrecki | MP | Mistrz Klubowy | 188 | ||
46 | Grzegorz Drażba | KP | Mistrz Klubowy | 187 | |
47 | Marlena Smoleń | PM | Mistrz Klubowy | 186 | |
48 | Małgorzata Olborska | MA | Mistrz Okręgowy | 185 | |
49 | Kacper Kowalski | DS | Mistrz Klubowy | 176 | |
50 | Mikołaj Kubiczek | SL | Mistrz Klubowy | 174 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 863 | ||
2 | Marian Chrzanowski | Mistrz Regionalny | 580 | |
3 | Cyprian Morawski | Mistrz Wojewódzki | 501 | |
4 | Mateusz Bakalarski | Mistrz Wojewódzki | 451 | |
5 | Jan Kaliciak | Mistrz Klubowy | 419 | |
6 | Krzysztof Boniek | Mistrz Regionalny | 408 | |
7 | Jan Goliński | Mistrz Okręgowy | 393 | |
8 | Artur Kozłowski | Mistrz Wojewódzki | 393 | |
9 | Marta Bojda | Mistrz Okręgowy | 373 | |
10 | Agnieszka Brawata | Mistrz Klubowy | 370 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 863 | ||
2 | Elżbieta Paluczek | Mistrz Okręgowy | 301 | |
3 | Robert Kempka | Mistrz Wojewódzki | 272 | |
4 | Małgorzata Cieślińska | Mistrz Okręgowy | 233 | |
5 | Mateusz Górczak | Mistrz Okręgowy | 228 | |
6 | Alina Faliush | Mistrz Klubowy | 173 | |
7 | Aleksandra Łuć | Adept | 138 | |
8 | Zofia Kandulska | Mistrz Klubowy | 129 | |
9 | Stanisław Wojtuń | Mistrz Klubowy | 96 | |
10 | Grażyna Winkler | Kandydat | 73 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 580 | ||
2 | Marta Bojda | Mistrz Okręgowy | 373 | |
3 | Ariel Chlaściak | Mistrz Klubowy | 231 | |
4 | Kacper Kowalski | Mistrz Klubowy | 176 | |
5 | Tomasz Romańczyk | Mistrz Okręgowy | 164 | |
6 | Krzysztof Rokita | Mistrz Klubowy | 152 | |
7 | Anna Kozikowska | Mistrz Wojewódzki | 135 | |
8 | Marian Matusewicz | Mistrz Klubowy | 129 | |
9 | Jan Kuciapski | Mistrz Klubowy | 126 | |
10 | Maria Huzar | Adept | 115 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 501 | ||
2 | Krzysztof Boniek | Mistrz Regionalny | 408 | |
3 | Adam Karpiński | Mistrz Klubowy | 304 | |
4 | Barbara Gotard | Mistrz Okręgowy | 244 | |
5 | Marlena Smoleń | Mistrz Klubowy | 186 | |
6 | Marcin Bohdziewicz | Mistrz Klubowy | 150 | |
7 | Adam Nagórny | Mistrz Okręgowy | 129 | |
8 | Janina Wleklińska | Mistrz Klubowy | 111 | |
9 | Wojciech Gilla | Adept | 102 | |
10 | Maciej Sarnowski | Mistrz Klubowy | 95 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 451 | ||
2 | Jan Kaliciak | Mistrz Klubowy | 419 | |
3 | Zofia Teper | Mistrz Klubowy | 207 | |
4 | Mikołaj Kubiczek | Mistrz Klubowy | 174 | |
5 | Kryspin Donder | Adept | 103 | |
6 | Marcin Skwark | Kandydat | 74 | |
7 | Mateusz Wołowiec | Adept | 57 | |
8 | Bartosz Biernacki | Kandydat | 56 | |
9 | Małgorzata Rosińska | Kandydat | 15 | |
10 | Urszula Książek | Adept | 12 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 393 | ||
2 | Tomasz Trojak | Mistrz Okręgowy | 335 | |
3 | Kacper Węgrecki | Mistrz Klubowy | 188 | |
4 | Mateusz Węgrecki | Mistrz Klubowy | 188 | |
5 | Adam Gdowski | Mistrz Klubowy | 151 | |
6 | Małgorzata Mucha | Mistrz Klubowy | 143 | |
7 | Krzysztof Olewiński | Adept | 136 | |
8 | Jacek Mucha | Mistrz Klubowy | 128 | |
9 | Kaja Kowal | Mistrz Klubowy | 118 | |
10 | Halina Pawlak | Adept | 118 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 393 | ||
2 | Edyta Dominkiewicz | Mistrz Klubowy | 269 | |
3 | Antoni Błażewicz | Mistrz Okręgowy | 238 | |
4 | Wojciech Twarowski | Kandydat | 55 | |
5 | Jakub Burzyński | Kandydat | 4 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 370 | ||
2 | Sławomir Małkiński | Adept | 150 | |
3 | Piotr Jaszak | Adept | 123 | |
4 | Grzegorz Typek | Adept | 83 | |
5 | Wiesław Kazana | Adept | 65 | |
6 | Halina Szarafin | Adept | 39 | |
7 | Natalia Pytka | Adept | 25 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 304 | ||
2 | Aleksandra Klupś | Mistrz Okręgowy | 273 | |
3 | Krzysztof Borowik | Mistrz Wojewódzki | 247 | |
4 | Małgorzata Żychlińska | Mistrz Okręgowy | 240 | |
5 | Izabela Górnicka | Mistrz Okręgowy | 233 | |
6 | Paweł Kańduła | Mistrz Okręgowy | 218 | |
7 | Alina Dobosz-Sztuba | Mistrz Okręgowy | 151 | |
8 | Hanna Kempka | Mistrz Okręgowy | 122 | |
9 | Marian Andruch | Mistrz Okręgowy | 114 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 299 | ||
2 | Jan Kot | Mistrz Wojewódzki | 295 | |
3 | Magdalena Judek | Mistrz Okręgowy | 286 | |
4 | Ignacy Gębuś | Mistrz Klubowy | 229 | |
5 | Anna Czarna | Mistrz Okręgowy | 208 | |
6 | Aleksander Jodko | Mistrz Okręgowy | 198 | |
7 | Julia Gala | Mistrz Klubowy | 197 | |
8 | Svetlana Gudkova | Mistrz Okręgowy | 189 | |
9 | Małgorzata Olborska | Mistrz Okręgowy | 185 | |
10 | Bogusław Jóźwiak | Mistrz Wojewódzki | 170 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 291 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 286 | ||
2 | Kazimierz Kocik | Mistrz Klubowy | 143 | |
3 | Wiesław Napieraj | Mistrz Klubowy | 143 | |
4 | Katarzyna Cantwell | Mistrz Okręgowy | 136 | |
5 | Mariusz Soldat | Mistrz Klubowy | 135 | |
6 | Jan Smętek | Adept | 108 | |
7 | Leszek Zedlewski | Kandydat | 66 | |
8 | Gerard Wenta | Mistrz Klubowy | 56 | |
9 | Franciszek Lipiński | Mistrz Klubowy | 23 | |
10 | Krystian Żmuda-Trzebiatowski | Kandydat | 5 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 267 | ||
2 | Zbigniew Pękala | Mistrz Klubowy | 231 | |
3 | Aniela Bocheńska | Mistrz Okręgowy | 211 | |
4 | Andrzej Szyc | Mistrz Okręgowy | 92 | |
5 | Krystyna Łąka | Mistrz Klubowy | 82 | |
6 | Dariusz Romejko | Mistrz Klubowy | 80 | |
7 | Janusz Preisner | Mistrz Klubowy | 71 | |
8 | Waldemar Kozłowski | Kandydat | 61 | |
9 | Robert Buta | Mistrz Klubowy | 57 | |
10 | Józef Kuczak | Mistrz Klubowy | 33 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 263 | ||
2 | Ewa Ziółkowska | Mistrz Wojewódzki | 242 | |
3 | Grzegorz Drażba | Mistrz Klubowy | 187 | |
4 | Gerard Bełkowski | Adept | 102 | |
5 | Jerzy Machura | Adept | 87 | |
6 | Paweł Pietrzykowski | Adept | 48 | |
7 | Martyna Dorszewska | Adept | 23 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 195 | ||
2 | Henryk Jaromin | Kandydat | 4 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 173 | ||
2 | Maria Karolewska | Mistrz Klubowy | 159 | |
3 | Adrianna Pietrzak | Adept | 120 | |
4 | Katarzyna Bąk | Adept | 94 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 45 | ||
2 | Ireneusz Hebdowski | Kandydat | 29 | |
3 | Jan Kurianowicz | Kandydat | 19 |