Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 1 — Adept

Stan na 2020-09-24 00:15:04

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Dominik Magryś

PK Mistrz Klubowy 425
2

Waldemar Sadurski

WM Mistrz Klubowy 414
3

Ewa Wawrowska

MA Mistrz Klubowy 388
4 Kajetan Granops WP Mistrz Klubowy 347
5 Jerzy Głowiński DS Mistrz Klubowy 341
6 Michał Korwek PD Mistrz Klubowy 319
7 Jakub Wierzbowski PD Mistrz Klubowy 318
8 Jakub Gawron MP Mistrz Klubowy 309
9 Adam Rogowski PD Mistrz Klubowy 305
10 Zofia Trojan DS Mistrz Klubowy 291
11 Mirosław Rumak LD Mistrz Klubowy 276
12 Tomasz Zataj MA Mistrz Klubowy 274
13 Andrzej Gierczyński ZP Mistrz Klubowy 267
14 Mariusz Drewniak ZP Mistrz Klubowy 261
15 Piotr Urbański MA Mistrz Klubowy 259
16 Witold Deorocki WM Mistrz Klubowy 249
17 Maria Kowal WP Mistrz Klubowy 247
18 Barbara Tuma PM Mistrz Klubowy 246
19 Ireneusz Kwiatosz DS Mistrz Klubowy 242
20 Robert Dominkiewicz PD Mistrz Klubowy 239
Stanisław Rękas MA Mistrz Klubowy 239
22 Krzysztof Dobrzeniecki MA Mistrz Klubowy 238
23 Marta Smętek WP Mistrz Klubowy 227
24 Tadeusz Sum PK Mistrz Klubowy 225
Magda Urbańska MA Mistrz Klubowy 225
Janusz Zajączkowski DS Mistrz Klubowy 225
27 Bolesław Studziński MA Mistrz Klubowy 221
28 Teresa Roszkowska-Śliź MA Mistrz Klubowy 220
29 Anna Ostrowska PM Mistrz Klubowy 213
30 Ewa Bargłowska ZP Mistrz Klubowy 210
Kuba Mierzwiński MA Mistrz Klubowy 210
32 Zdzisław Tylko MA Mistrz Klubowy 208
33 Joanna Klamczyńska MA Mistrz Klubowy 202
34 Janusz Karczewski PM Mistrz Klubowy 198
35 Beata Szczepańska ZP Mistrz Klubowy 196
36 Stanisław Sołtys PK Mistrz Klubowy 194
37 Bolesław Szkodziński DS Mistrz Klubowy 193
38 Marek Klamczyński MA Mistrz Klubowy 192
Dariusz Wasilewski MA Mistrz Klubowy 192
40 Bogdan Kościelny MA Mistrz Klubowy 188
Andrzej Lewandowski MA Mistrz Klubowy 188
42 Kazimierz Kłys ZP Mistrz Klubowy 181
43 Marek Leś ZP Mistrz Klubowy 180
44 Andrzej Łysakowski LB Mistrz Klubowy 174
45 Jerzy Gawlik LD Mistrz Klubowy 173
Grzegorz Woskowicz MP Mistrz Klubowy 173
47 Wiesław Jarmułowicz ZP Mistrz Klubowy 172
Magdalena Pawlak WP Mistrz Klubowy 172
49 Waldemar Niewiński PM Mistrz Klubowy 170
50 Dorota Niewińska PM Mistrz Klubowy 169

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Klubowy 425
2 Waldemar Sadurski Mistrz Klubowy 414
3 Ewa Wawrowska Mistrz Klubowy 388
4 Kajetan Granops Mistrz Klubowy 347
5 Jerzy Głowiński Mistrz Klubowy 341
6 Michał Korwek Mistrz Klubowy 319
7 Jakub Wierzbowski Mistrz Klubowy 318
8 Jakub Gawron Mistrz Klubowy 309
9 Adam Rogowski Mistrz Klubowy 305
10 Zofia Trojan Mistrz Klubowy 291

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Klubowy 425
2 Tadeusz Sum Mistrz Klubowy 225
3 Stanisław Sołtys Mistrz Klubowy 194
4 Stanisław Ciosek Adept 8
5 Wacław Kuźniar Adept 8

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Waldemar Sadurski

Mistrz Klubowy 414
2 Witold Deorocki Mistrz Klubowy 249
3 Grażyna Blech Mistrz Klubowy 149
4 Andrzej Skoczylas Adept 111
5 Danuta Cieniewska Mistrz Klubowy 98
6 Ryszard Wieczorek Mistrz Klubowy 98
7 Jerzy Szczepański Adept 70
8 Tadeusz Dąbrowski Mistrz Klubowy 57
9 Tadeusz Kaczan Adept 57
10 Grażyna Piszczek Mistrz Klubowy 52

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Ewa Wawrowska

Mistrz Klubowy 388
2 Tomasz Zataj Mistrz Klubowy 274
3 Piotr Urbański Mistrz Klubowy 259
4 Stanisław Rękas Mistrz Klubowy 239
5 Krzysztof Dobrzeniecki Mistrz Klubowy 238
6 Magda Urbańska Mistrz Klubowy 225
7 Bolesław Studziński Mistrz Klubowy 221
8 Teresa Roszkowska-Śliź Mistrz Klubowy 220
9 Kuba Mierzwiński Mistrz Klubowy 210
10 Zdzisław Tylko Mistrz Klubowy 208

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kajetan Granops

Mistrz Klubowy 347
2 Maria Kowal Mistrz Klubowy 247
3 Marta Smętek Mistrz Klubowy 227
4 Magdalena Pawlak Mistrz Klubowy 172
5 Grzegorz Krysiński Adept 127
6 Andrzej Dachtera Mistrz Klubowy 124
7 Grzegorz Nowak Mistrz Klubowy 121
8 Jacek Grzempowski Adept 119
9 Krzysztof Wawrzyniak Adept 119
10 Jerzy Węglarz Mistrz Klubowy 109

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Głowiński

Mistrz Klubowy 341
2 Zofia Trojan Mistrz Klubowy 291
3 Ireneusz Kwiatosz Mistrz Klubowy 242
4 Janusz Zajączkowski Mistrz Klubowy 225
5 Bolesław Szkodziński Mistrz Klubowy 193
6 Jerzy Pieszczuch Adept 162
7 Zdzisław Niemirski Adept 35
8 Tadeusz Kazimirowicz Adept 32
9 Stanisław Horochowski Adept 26
10 Emilia Kemuś Adept 26

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Korwek

Mistrz Klubowy 319
2 Jakub Wierzbowski Mistrz Klubowy 318
3 Adam Rogowski Mistrz Klubowy 305
4 Robert Dominkiewicz Mistrz Klubowy 239
5 Wiktor Skiepko Mistrz Klubowy 161
6 Natalia Szoka Adept 157
7 Patryk Klim Mistrz Klubowy 145
8 Sylwia Burzyńska Adept 124
9 Tomasz Zalewski Mistrz Klubowy 95
10 Aleksander Skiepko Adept 89

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Gawron

Mistrz Klubowy 309
2 Grzegorz Woskowicz Mistrz Klubowy 173
3 Janina Dziedzina Mistrz Klubowy 144
4 Andrzej Ołdakowski Adept 135
5 Antoni Czapliński Adept 110
6 Artur Górnik Adept 69
7 Małgorzata Serczyk Adept 35
8 Jan Surdej Adept 12
9 Aleksander Barylak Adept 4
10 Magdalena Matuszewska Adept 1

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Mirosław Rumak

Mistrz Klubowy 276
2 Jerzy Gawlik Mistrz Klubowy 173
3 Jan Wiązek Mistrz Klubowy 159
4 Romuald Pohl Mistrz Klubowy 154
5 Jacek Lisowski Mistrz Klubowy 150
6 Jerzy Jaśmin Mistrz Klubowy 135
7 Jerzy Szot Mistrz Klubowy 117
8 Jacek Czechowicz Adept 114
9 Martyna Śnieg Adept 110
10 Bartłomiej Ziółkowski Adept 109

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Gierczyński

Mistrz Klubowy 267
2 Mariusz Drewniak Mistrz Klubowy 261
3 Ewa Bargłowska Mistrz Klubowy 210
4 Beata Szczepańska Mistrz Klubowy 196
5 Kazimierz Kłys Mistrz Klubowy 181
6 Marek Leś Mistrz Klubowy 180
7 Wiesław Jarmułowicz Mistrz Klubowy 172
8 Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski Mistrz Klubowy 143
9 Tomasz Wiśniewski Mistrz Klubowy 140
10 Andrzej Migalski Adept 129

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Barbara Tuma

Mistrz Klubowy 246
2 Anna Ostrowska Mistrz Klubowy 213
3 Janusz Karczewski Mistrz Klubowy 198
4 Waldemar Niewiński Mistrz Klubowy 170
5 Dorota Niewińska Mistrz Klubowy 169
6 Stefan Rajkowski Adept 161
7 Aleksandra Rekowska Adept 156
8 Olgierd Zieliński Mistrz Klubowy 151
9 Andrzej Żylis Adept 150
10 Piotr Kamoda Adept 120

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Łysakowski

Mistrz Klubowy 174
2 Adam Licznerski Mistrz Klubowy 161
3 Elżbieta Szubert-Licznerska Mistrz Klubowy 161
4 Iwona Leszczewska Mistrz Klubowy 147
5 Jakub Masny Adept 117
6 Jakub Sobkowiak Mistrz Klubowy 117
7 Cezary Włodarczyk Mistrz Klubowy 117
8 Mieczysław Skowroński Adept 96
9 Janusz Starke Mistrz Klubowy 36
10 Zbigniew Zalesiński Adept 15

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Brachmański

Mistrz Klubowy 166
2 Paweł Hrybkowski Mistrz Klubowy 150
3 Jan Łodziana Mistrz Klubowy 142
4 Andrzej Spodnik Adept 110
5 Elżbieta Hurna Mistrz Klubowy 99
6 Jerzy Mikos Adept 58
7 Jerzy Pietrzak Adept 57
8 Czesław Knapik Adept 35
9 Halina Kaciłowicz Adept 22

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Julian Taczewski

Adept 132
2 Roman Łacina Adept 57
3 Bolesław Ficek Adept 40
4 Ryszard Chmielewski Adept 20
5 Marian Jaworowski Adept 19
6 Elżbieta Świerk Adept 15
7 Maria Kobyniewicz Adept 12
8 Mariusz Gawłowski Adept 11
9 Kazimierz Ciapała Adept 9
10 Jolanta Trojanowska Adept 8

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ewa Nowińska

Adept 121
2 Roman Nowiński Adept 121
3 Henryk Komodziński Mistrz Klubowy 98
4 Kazimierz Wierzbowski Adept 76
5 Janusz Strześniewski Adept 61
6 Artur Chibowski Adept 52
7 Teodor Bykowski Adept 42
8 Edward Kozicki Adept 42
9 Witold Chmarzyński Mistrz Klubowy 28
10 Tomasz Węgrzynowski Adept 23

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Damian Markowski

Adept 51
2 Ireneusz Grabowski Adept 14
3 Jan Polański Adept 12
4 Waldemar Majewski Adept 1

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Szczepan Szumielewicz

Adept 34
2 Łukasz Żmiejko Adept 24
3 Leszek Adamczyk Adept 20
4 Krzysztof Bednarczyk Adept 1
5 Roman Duma Adept 1
6 Krzysztof Krzystanek Adept 1
7 Jerzy Mazur Adept 1