Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2018

WK 1.5 — Mistrz Klubowy

Stan na 2019-07-23 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Jakub Bazyluk

MA Mistrz Regionalny 3 172
2

Joanna Zalewska

MA Mistrz Regionalny 2 126
3

Steve Green

DS Mistrz Regionalny 1 950
4 Janusz Królikowski MA Mistrz Wojewódzki 1 593
5 Ryszard Rosikiewicz DS Mistrz Wojewódzki 1 172
6 Agata Pyclik-Chojenka ZP Mistrz Okręgowy 1 012
7 Dariusz Krakowiak MA Mistrz Wojewódzki 1 006
8 Ireneusz Saturski MA Mistrz Okręgowy 999
9 Krzysztof Jordan WP Mistrz Wojewódzki 917
10 Aron Shindler MP Mistrz Wojewódzki 916
11 Arkadiusz Wódkowski MA Mistrz Wojewódzki 890
12 Lidia Gapińska WP Mistrz Wojewódzki 779
13 Bolesław Radko KP Mistrz Okręgowy 751
14 Dariusz Kłodos MA Mistrz Okręgowy 667
15 Rafał Przybysz MA Mistrz Wojewódzki 663
16 Marek Glibowski MP Mistrz Wojewódzki 621
17 Michał Mańkowski MA Mistrz Okręgowy 620
18 Andrzej Chodowski DS Mistrz Wojewódzki 619
19 Bartosz Żbik MP Mistrz Okręgowy 591
20 Jerzy Olszewski MA Mistrz Okręgowy 577
21 Małgorzata Lipka KP Mistrz Wojewódzki 576
22 Maciej Mosakowski MA Mistrz Wojewódzki 575
23 Maksymilian Grochowski MA Mistrz Wojewódzki 568
24 Małgorzata Golec SW Mistrz Wojewódzki 564
25 Łukasz Baniak MP Mistrz Okręgowy 553
Leszek Tylec MA Mistrz Okręgowy 553
27 Damian Trojnara MA Mistrz Okręgowy 525
28 Łukasz Kasperczyk MP Mistrz Okręgowy 515
29 Tomasz Ustrzycki MP Mistrz Okręgowy 514
30 Robert Barankiewicz LD Mistrz Wojewódzki 503
31 Janusz Piwoński KP Mistrz Okręgowy 501
32 Michał Tuczyński MA Mistrz Okręgowy 500
33 Paweł Sierakowski MA Mistrz Okręgowy 497
34 Leszek Jędrzejczak MA Mistrz Okręgowy 494
35 Jakub Dziuba MA Mistrz Okręgowy 483
36 Tomasz Krym LD Mistrz Wojewódzki 475
37 Wiesław Olszewski MA Mistrz Okręgowy 467
38 Dariusz Kosiorek LD Mistrz Okręgowy 460
39 Andrzej Kałużny LB Mistrz Okręgowy 459
40 Kajetan Gościański WP Mistrz Okręgowy 457
41 Anna Nożyńska MA Mistrz Okręgowy 438
42 Joanna Szymaszczyk MA Mistrz Okręgowy 433
43 Witold Starkiewicz MA Mistrz Okręgowy 431
44 Marian Śliwiński KP Mistrz Okręgowy 427
45 Stanisław Greszta DS Mistrz Okręgowy 414
46 Dariusz Nowak WM Mistrz Okręgowy 413
Jacek Wąsik SW Mistrz Okręgowy 413
48 Janusz Wieczorek MA Mistrz Okręgowy 410
49 Łukasz Stworzewicz SL Mistrz Okręgowy 409
50 Krzysztof Piotrowski MP Mistrz Okręgowy 408

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Bazyluk

Mistrz Regionalny 3 172
2 Joanna Zalewska Mistrz Regionalny 2 126
3 Steve Green Mistrz Regionalny 1 950
4 Janusz Królikowski Mistrz Wojewódzki 1 593
5 Ryszard Rosikiewicz Mistrz Wojewódzki 1 172
6 Agata Pyclik-Chojenka Mistrz Okręgowy 1 012
7 Dariusz Krakowiak Mistrz Wojewódzki 1 006
8 Ireneusz Saturski Mistrz Okręgowy 999
9 Krzysztof Jordan Mistrz Wojewódzki 917
10 Aron Shindler Mistrz Wojewódzki 916

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Bazyluk

Mistrz Regionalny 3 172
2 Joanna Zalewska Mistrz Regionalny 2 126
3 Janusz Królikowski Mistrz Wojewódzki 1 593
4 Dariusz Krakowiak Mistrz Wojewódzki 1 006
5 Ireneusz Saturski Mistrz Okręgowy 999
6 Arkadiusz Wódkowski Mistrz Wojewódzki 890
7 Dariusz Kłodos Mistrz Okręgowy 667
8 Rafał Przybysz Mistrz Wojewódzki 663
9 Michał Mańkowski Mistrz Okręgowy 620
10 Jerzy Olszewski Mistrz Okręgowy 577

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Steve Green

Mistrz Regionalny 1 950
2 Ryszard Rosikiewicz Mistrz Wojewódzki 1 172
3 Andrzej Chodowski Mistrz Wojewódzki 619
4 Stanisław Greszta Mistrz Okręgowy 414
5 Oskar Tokarczuk Mistrz Okręgowy 408
6 Piotr Birowski Mistrz Okręgowy 317
7 Marian Krzypkowski Mistrz Okręgowy 303
8 Eugeniusz Swendrowski Mistrz Klubowy 270
9 Jerzy Hawryliszyn Mistrz Okręgowy 269
10 Iwona Sarkowska Mistrz Okręgowy 236

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Agata Pyclik-Chojenka

Mistrz Okręgowy 1 012
2 Marcin Dziembor Mistrz Okręgowy 236
3 Maryla Nakoneczna Mistrz Klubowy 228
4 Tomasz Kordowski Mistrz Okręgowy 212
5 Jacek Reszczyński Mistrz Okręgowy 186
6 Rafał Kowalczyk Mistrz Okręgowy 159
7 Ryszard Szewczyk Mistrz Okręgowy 154
8 Mirosław Zieliński Mistrz Okręgowy 139
9 Radosław Maćczak Mistrz Okręgowy 135
10 Piotr Żmudzki Mistrz Okręgowy 134

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Jordan

Mistrz Wojewódzki 917
2 Lidia Gapińska Mistrz Wojewódzki 779
3 Kajetan Gościański Mistrz Okręgowy 457
4 Marek Gapiński Mistrz Okręgowy 356
5 Tomasz Powęzka Mistrz Okręgowy 354
6 Andrzej Rudzki Mistrz Okręgowy 343
7 Danuta Rudzka Mistrz Okręgowy 341
8 Krzysztof Janecki Mistrz Okręgowy 327
9 Łukasz Bielejewski Mistrz Okręgowy 317
10 Jarosław Michalski Mistrz Okręgowy 288

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Aron Shindler

Mistrz Wojewódzki 916
2 Marek Glibowski Mistrz Wojewódzki 621
3 Bartosz Żbik Mistrz Okręgowy 591
4 Łukasz Baniak Mistrz Okręgowy 553
5 Łukasz Kasperczyk Mistrz Okręgowy 515
6 Tomasz Ustrzycki Mistrz Okręgowy 514
7 Krzysztof Piotrowski Mistrz Okręgowy 408
8 Przemysław Pasiński Mistrz Okręgowy 343
9 Szymon Ciosek Mistrz Klubowy 326
10 Zbigniew Pierzynka Mistrz Klubowy 301

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Bolesław Radko

Mistrz Okręgowy 751
2 Małgorzata Lipka Mistrz Wojewódzki 576
3 Janusz Piwoński Mistrz Okręgowy 501
4 Marian Śliwiński Mistrz Okręgowy 427
5 Ewa Krakówka Mistrz Okręgowy 382
6 Andrzej Łoziński Mistrz Okręgowy 312
7 Zbigniew Witt Mistrz Okręgowy 307
8 Tomasz Bogucki Mistrz Okręgowy 291
9 Wanda Balawender-Czynsz Mistrz Okręgowy 285
10 Maciej Zarzyka Mistrz Klubowy 275

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Małgorzata Golec

Mistrz Wojewódzki 564
2 Jacek Wąsik Mistrz Okręgowy 413
3 Ryszard Korba Mistrz Okręgowy 375
4 Michał Barczyński Mistrz Okręgowy 358
5 Sviatlana Aleinikova Mistrz Okręgowy 336
6 Zofia Wciślik Mistrz Okręgowy 302
7 Urszula Stefaniak Mistrz Okręgowy 241
8 Andrzej Kwiatkowski Mistrz Okręgowy 235
9 Mirosław Śliz Mistrz Okręgowy 81

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Barankiewicz

Mistrz Wojewódzki 503
2 Tomasz Krym Mistrz Wojewódzki 475
3 Dariusz Kosiorek Mistrz Okręgowy 460
4 Jerzy Kudlik Mistrz Okręgowy 383
5 Aleksander Zatke Mistrz Okręgowy 352
6 Krzysztof Olejnik Mistrz Okręgowy 342
7 Grażyna Piorun Mistrz Okręgowy 265
8 Marek Świniarski Mistrz Klubowy 264
9 Jerzy Mierzejewski Mistrz Okręgowy 262
10 Marcin Gruchała Mistrz Okręgowy 255

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Kałużny

Mistrz Okręgowy 459
2 Dariusz Forycki Mistrz Okręgowy 228
3 Zdzisława Krzyżańska Mistrz Klubowy 204
4 Halina Grześkowiak Mistrz Klubowy 190
5 Hubert Nehring Mistrz Okręgowy 173
6 Krzysztof Krzeszowski Mistrz Klubowy 165
7 Kacper Tanaś Mistrz Klubowy 152
8 Zdzisław Zygmunt Mistrz Okręgowy 150
9 Grzegorz Hajkowicz Mistrz Okręgowy 143
10 Zbigniew Banaszyk Mistrz Okręgowy 137

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Nowak

Mistrz Okręgowy 413
2 Stanisław Król Mistrz Klubowy 352
3 Tomasz Jaworowicz Mistrz Okręgowy 351
4 Ireneusz Iwanow Mistrz Klubowy 343
5 Halina Podlecka Mistrz Okręgowy 328
6 Leszek Ostrowski Mistrz Okręgowy 284
7 Henryk Bałtronowicz Mistrz Okręgowy 212
8 Barbara Pietruszka Mistrz Okręgowy 188
9 Jan Warda Mistrz Klubowy 160
10 Marek Serdyński Mistrz Okręgowy 151

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Łukasz Stworzewicz

Mistrz Okręgowy 409
2 Marian Sokołowski Mistrz Okręgowy 326
3 Dominik Caus Mistrz Okręgowy 291
4 Grzegorz Walczewski Mistrz Okręgowy 275
5 Zdzisław Pędziałek Mistrz Okręgowy 265
6 Emil Borzyński Mistrz Okręgowy 224
7 Janusz Wacławczyk Mistrz Okręgowy 160
8 Maciej Mendrek Mistrz Okręgowy 138
9 Janusz Hamryszak Mistrz Okręgowy 136
10 Tadeusz Zawada Mistrz Okręgowy 132

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Pawlikowski

Mistrz Klubowy 394
2 Janina Buszman Mistrz Okręgowy 323
3 Agata Nowicz Mistrz Okręgowy 292
4 Marek Piętak Mistrz Okręgowy 277
5 Grzegorz Głowacki Mistrz Okręgowy 265
6 Krzysztof Chełstowski Mistrz Okręgowy 261
7 Łukasz Kuczewski Mistrz Okręgowy 242
8 Lidia Chłąd Mistrz Okręgowy 237
9 Dariusz Wiktorko Mistrz Klubowy 234
10 Leszek Szybowski Mistrz Okręgowy 230

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Orliński

Mistrz Klubowy 324
2 Marek Śliwka Mistrz Okręgowy 318
3 Janusz Sztolc Mistrz Okręgowy 299
4 Augustyn Ślesiński Mistrz Okręgowy 230
5 Jan Skoczylas Mistrz Okręgowy 213
6 Janusz Struzik Mistrz Okręgowy 199
7 Wiesław Grabowski Mistrz Okręgowy 189
8 Jacek Huszno Mistrz Klubowy 125
9 Marek Tomczak Mistrz Klubowy 72
10 Roman Gniazdowski Mistrz Klubowy 56

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Szypuła

Mistrz Okręgowy 292
2 Yaroslav Kryvko Mistrz Okręgowy 264
3 Yurii Rudyk Mistrz Okręgowy 188
4 Tomasz Chybowski Mistrz Klubowy 180
5 Ryszard Zimerman Mistrz Klubowy 180
6 Krzysztof Mielniczuk Mistrz Klubowy 147
7 Janusz Borek Mistrz Klubowy 133
8 Janusz Hamerski Mistrz Klubowy 104
9 Yaroslav Kostyk Mistrz Klubowy 81
10 Paweł Mazurek Mistrz Klubowy 75

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sergey Belko

Mistrz Okręgowy 277
2 Żaneta Pisarskiene Mistrz Klubowy 240
3 Stanislau Karbanovich Mistrz Okręgowy 212
4 Dzmitry Yaskevich Mistrz Okręgowy 212
5 Stanisław Walewski Mistrz Okręgowy 173
6 Jerzy Firs Mistrz Klubowy 169
7 Iryna Azarava Mistrz Klubowy 162
8 Galina Koroleva Mistrz Klubowy 97
9 Zbigniew Gadek Mistrz Okręgowy 12
10 Wiesław Korpula Mistrz Klubowy 4

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Magryś

Mistrz Okręgowy 102
2 Jadwiga Żulińska Mistrz Okręgowy 81
3 Jan Worek Mistrz Klubowy 66