Brydżysta roku 2021
WK 11 — Mistrz Międzynarodowy
Stan na 2024-04-20 00:15:05
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Arcymistrz | 12 364 | ||
2 | OP | Arcymistrz | 8 603 | ||
3 | MA | Arcymistrz | 6 593 | ||
4 | Ryszard Pałasz | ZP | Arcymistrz | 3 697 | |
5 | Adam Krysa | DS | Arcymistrz | 3 680 | |
6 | Przemysław Saliński | DS | Mistrz Międzynarodowy | 2 964 | |
7 | Konrad Ciborowski | MP | Arcymistrz | 2 718 | |
8 | Sławomir Piechocki | WP | Arcymistrz | 2 631 | |
9 | Tomasz Derba | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 2 203 | |
10 | Grzegorz Rewer | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 936 | |
11 | Piotr Klubiński | DS | Mistrz Międzynarodowy | 1 738 | |
12 | Mirosław Liszewski | PD | Mistrz Międzynarodowy | 1 729 | |
13 | Aleksander Kud | PK | Arcymistrz | 1 718 | |
14 | Rudolf Zając | SL | Mistrz Międzynarodowy | 1 648 | |
15 | Andrzej Kokoryka | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 600 | |
16 | Andrzej Łagosz | LB | Mistrz Międzynarodowy | 1 508 | |
17 | Marta Janeczek | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 481 | |
18 | Ryszard Jaśkiewicz | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 452 | |
19 | Paweł Małecki | WP | Arcymistrz | 1 346 | |
20 | Robert Biel | DS | Mistrz Międzynarodowy | 1 342 | |
21 | Tomasz Modrzejewski | WM | Arcymistrz | 1 268 | |
22 | Andrzej Sulima | WM | Mistrz Międzynarodowy | 1 261 | |
23 | Bogdan Palczyński | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 173 | |
24 | Janusz Zwierzyński | WP | Arcymistrz | 1 125 | |
25 | Jan Romot | WM | Mistrz Międzynarodowy | 1 105 | |
26 | Jacek Radomski | SL | Mistrz Międzynarodowy | 1 100 | |
27 | Julian Jurski | KP | Mistrz Międzynarodowy | 1 069 | |
28 | Jacek Baka | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 063 | |
29 | Marek Pieczka | SL | Arcymistrz | 1 025 | |
30 | Andrzej Serwach | MA | Arcymistrz | 1 004 | |
31 | Dariusz Prawdzik | WM | Mistrz Międzynarodowy | 989 | |
32 | Piotr Jassem | WP | Mistrz Międzynarodowy | 977 | |
33 | Roch Rupniewski | KP | Mistrz Międzynarodowy | 970 | |
34 | Adam Wyszyński | MA | Mistrz Międzynarodowy | 966 | |
35 | Andrzej Maszczyszyn | SL | Mistrz Międzynarodowy | 965 | |
36 | Zdzisław Pleskot | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 914 | |
37 | Przemysław Weymann | WP | Mistrz Międzynarodowy | 879 | |
38 | Edwin Szenkelbach | SL | Mistrz Międzynarodowy | 875 | |
39 | Jacek Wojnarowicz | DS | Mistrz Międzynarodowy | 870 | |
40 | Jan Adamczewski | WP | Mistrz Międzynarodowy | 861 | |
41 | Edmund Czubak | MA | Arcymistrz | 854 | |
42 | Bogusław Kruczek | PK | Mistrz Międzynarodowy | 852 | |
43 | Janusz Przybyszewski | PM | Mistrz Międzynarodowy | 840 | |
44 | Waldemar Sroczyński | WP | Mistrz Międzynarodowy | 802 | |
45 | Piotr Dybicz | MA | Arcymistrz | 771 | |
46 | Aleksander Kaźmierski | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 769 | |
47 | Cezary Komajda | LU | Arcymistrz | 759 | |
48 | Mariusz Pater | PM | Mistrz Międzynarodowy | 737 | |
49 | Edward Szafraniec | DS | Mistrz Międzynarodowy | 699 | |
50 | Dariusz Kardas | LD | Mistrz Międzynarodowy | 691 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 12 364 | ||
2 | Maciej Dąbrowski | Arcymistrz | 8 603 | |
3 | Arkadiusz Majcher | Arcymistrz | 6 593 | |
4 | Ryszard Pałasz | Arcymistrz | 3 697 | |
5 | Adam Krysa | Arcymistrz | 3 680 | |
6 | Przemysław Saliński | Mistrz Międzynarodowy | 2 964 | |
7 | Konrad Ciborowski | Arcymistrz | 2 718 | |
8 | Sławomir Piechocki | Arcymistrz | 2 631 | |
9 | Tomasz Derba | Mistrz Międzynarodowy | 2 203 | |
10 | Grzegorz Rewer | Mistrz Międzynarodowy | 1 936 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 12 364 | ||
2 | Adam Krysa | Arcymistrz | 3 680 | |
3 | Przemysław Saliński | Mistrz Międzynarodowy | 2 964 | |
4 | Piotr Klubiński | Mistrz Międzynarodowy | 1 738 | |
5 | Robert Biel | Mistrz Międzynarodowy | 1 342 | |
6 | Jacek Wojnarowicz | Mistrz Międzynarodowy | 870 | |
7 | Edward Szafraniec | Mistrz Międzynarodowy | 699 | |
8 | Marian Szymonowicz | Arcymistrz | 690 | |
9 | Zdzisław Kunc | Mistrz Międzynarodowy | 627 | |
10 | Lech Warężak | Mistrz Międzynarodowy | 563 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 8 603 | ||
2 | Adam Klimala | Mistrz Międzynarodowy | 48 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 6 593 | ||
2 | Grzegorz Rewer | Mistrz Międzynarodowy | 1 936 | |
3 | Andrzej Serwach | Arcymistrz | 1 004 | |
4 | Adam Wyszyński | Mistrz Międzynarodowy | 966 | |
5 | Edmund Czubak | Arcymistrz | 854 | |
6 | Piotr Dybicz | Arcymistrz | 771 | |
7 | Krzysztof Kobyliński | Mistrz Międzynarodowy | 604 | |
8 | Jarosław Kostrzewa | Mistrz Międzynarodowy | 497 | |
9 | Grzegorz Kula | Mistrz Międzynarodowy | 417 | |
10 | Włodzimierz Janeczek | Mistrz Międzynarodowy | 354 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 697 | ||
2 | Tomasz Derba | Mistrz Międzynarodowy | 2 203 | |
3 | Zdzisław Pleskot | Mistrz Międzynarodowy | 914 | |
4 | Aleksander Kaźmierski | Mistrz Międzynarodowy | 769 | |
5 | Damian Wroński | Arcymistrz | 535 | |
6 | Zbigniew Sawicki | Mistrz Międzynarodowy | 492 | |
7 | Marian Siwy | Mistrz Międzynarodowy | 489 | |
8 | Stanisław Kulesza | Arcymistrz | 426 | |
9 | Włodzimierz Reszelski | Mistrz Międzynarodowy | 307 | |
10 | Ewa Mikucka | Mistrz Międzynarodowy | 302 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 718 | ||
2 | Ryszard Jaśkiewicz | Mistrz Międzynarodowy | 1 452 | |
3 | Bogdan Palczyński | Mistrz Międzynarodowy | 1 173 | |
4 | Roman Maceluch | Mistrz Międzynarodowy | 75 | |
5 | Bogdan Piasecki | Mistrz Międzynarodowy | 42 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 631 | ||
2 | Paweł Małecki | Arcymistrz | 1 346 | |
3 | Janusz Zwierzyński | Arcymistrz | 1 125 | |
4 | Piotr Jassem | Mistrz Międzynarodowy | 977 | |
5 | Przemysław Weymann | Mistrz Międzynarodowy | 879 | |
6 | Jan Adamczewski | Mistrz Międzynarodowy | 861 | |
7 | Waldemar Sroczyński | Mistrz Międzynarodowy | 802 | |
8 | Jerzy Kozyczkowski | Mistrz Międzynarodowy | 513 | |
9 | Edward Niewierowski | Mistrz Międzynarodowy | 428 | |
10 | Aleksander Nowakowski | Mistrz Międzynarodowy | 264 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 729 | ||
2 | Jerzy Gober | Mistrz Międzynarodowy | 329 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 718 | ||
2 | Bogusław Kruczek | Mistrz Międzynarodowy | 852 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 648 | ||
2 | Jacek Radomski | Mistrz Międzynarodowy | 1 100 | |
3 | Marek Pieczka | Arcymistrz | 1 025 | |
4 | Andrzej Maszczyszyn | Mistrz Międzynarodowy | 965 | |
5 | Edwin Szenkelbach | Mistrz Międzynarodowy | 875 | |
6 | Kazimierz Cios | Mistrz Międzynarodowy | 295 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 600 | ||
2 | Jacek Baka | Mistrz Międzynarodowy | 1 063 | |
3 | Cezary Komajda | Arcymistrz | 759 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 508 | ||
2 | Roman Klejny | Mistrz Międzynarodowy | 461 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 481 | ||
2 | Janusz Przybyszewski | Mistrz Międzynarodowy | 840 | |
3 | Mariusz Pater | Mistrz Międzynarodowy | 737 | |
4 | Jacek Lasota | Mistrz Międzynarodowy | 439 | |
5 | Michał Wantke | Mistrz Międzynarodowy | 439 | |
6 | Kazimierz Zelga | Mistrz Międzynarodowy | 351 | |
7 | Jakub Kasprzak | Mistrz Międzynarodowy | 118 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 268 | ||
2 | Andrzej Sulima | Mistrz Międzynarodowy | 1 261 | |
3 | Jan Romot | Mistrz Międzynarodowy | 1 105 | |
4 | Dariusz Prawdzik | Mistrz Międzynarodowy | 989 | |
5 | Mirosław Zomkowski | Mistrz Międzynarodowy | 622 | |
6 | Grzegorz Probola | Arcymistrz | 536 | |
7 | Sławomir Wrzosek | Mistrz Międzynarodowy | 313 | |
8 | Jarosław Łosiak | Mistrz Międzynarodowy | 220 | |
9 | Mirosław Roesler | Mistrz Międzynarodowy | 181 | |
10 | Bernard Pszczoła | Mistrz Międzynarodowy | 120 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 069 | ||
2 | Roch Rupniewski | Mistrz Międzynarodowy | 970 | |
3 | Jacek Gackowski | Mistrz Międzynarodowy | 139 | |
4 | Piotr Turowski | Mistrz Międzynarodowy | 53 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 691 | ||
2 | Włodzimierz Andrejew | Mistrz Międzynarodowy | 123 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 295 | ||
2 | Jerzy Maludziński | Mistrz Międzynarodowy | 254 |