Brydżysta roku 2019
WK 12 — Arcymistrz
Stan na 2024-03-29 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MP | Arcymistrz | 9 533 | ||
2 | PK | Arcymistrz | 5 055 | ||
3 | WP | Arcymistrz | 4 907 | ||
4 | Mirosław Sady | MP | Arcymistrz | 4 272 | |
5 | Bogdan Świątek | WP | Arcymistrz | 4 248 | |
6 | Witold Tomaszek | WP | Arcymistrz | 4 037 | |
7 | Piotr Wasylko | WP | Arcymistrz | 3 886 | |
8 | Tadeusz Kowalczewski | SW | Arcymistrz | 3 871 | |
9 | Jacek Piotrowski | PM | Arcymistrz | 3 574 | |
10 | Marek Czerepak | DS | Arcymistrz | 3 514 | |
11 | Ryszard Woliński | MP | Arcymistrz | 3 428 | |
12 | Jakub Kowal | MP | Arcymistrz | 3 353 | |
13 | Janusz Drozdowski | DS | Arcymistrz | 3 348 | |
14 | Jerzy Stworzewicz | SL | Arcymistrz | 3 328 | |
15 | Dariusz Kozłowski | WM | Arcymistrz | 3 278 | |
Henryk Łakomski | WM | Arcymistrz | 3 278 | ||
17 | Artur Wasiak | MA | Arcymistrz | 3 023 | |
18 | Paweł Siwiński | WP | Arcymistrz | 2 936 | |
19 | Grzegorz Gawron | MP | Arcymistrz | 2 843 | |
20 | Tomasz Osiński | SW | Arcymistrz | 2 758 | |
21 | Andrzej Dudzik | MP | Arcymistrz | 2 653 | |
22 | Roman Szlachetka | ZP | Arcymistrz | 2 584 | |
23 | Stefan Skowron | PK | Arcymistrz | 2 538 | |
24 | Lech Sadoś | MA | Arcymistrz | 2 479 | |
25 | Maciej Modrzejewski | MA | Arcymistrz | 2 472 | |
26 | Paweł Chindelewicz | PM | Arcymistrz | 2 406 | |
27 | Jarosław Kaczorowski | LU | Arcymistrz | 2 400 | |
Tadeusz Luzak | MA | Arcymistrz | 2 400 | ||
29 | Adam Hintertan | MA | Arcymistrz | 2 355 | |
30 | Piotr Waniurski | MP | Arcymistrz | 2 305 | |
31 | Andrzej Trygar | MP | Arcymistrz | 2 297 | |
32 | Reginald Sukiennik | MP | Arcymistrz | 2 294 | |
33 | Mirosław Szaliński | PM | Arcymistrz | 2 274 | |
34 | Krzysztof Kluf | PM | Arcymistrz | 2 269 | |
35 | Jerzy Sieracki | WP | Arcymistrz | 2 264 | |
Tomasz Włodarczak | WP | Arcymistrz | 2 264 | ||
37 | Włodzimierz Kwiatkowski | WP | Arcymistrz | 2 226 | |
38 | Bartłomiej Igła | MP | Arcymistrz | 2 222 | |
39 | Jerzy Radomski | SL | Arcymistrz | 2 219 | |
40 | Michał Lewiński | KP | Arcymistrz | 2 212 | |
41 | Jerzy Sadowski | ZP | Arcymistrz | 2 183 | |
42 | Edmund Pinkiewicz | PM | Arcymistrz | 2 176 | |
43 | Waldemar Warzała | PM | Arcymistrz | 2 160 | |
44 | Marcin Krawczyk | MP | Arcymistrz | 2 121 | |
45 | Krzysztof Dziekański | DS | Arcymistrz | 2 087 | |
46 | Waldemar Radziak | MA | Arcymistrz | 2 043 | |
47 | Tomasz Raczkiewicz | LU | Arcymistrz | 1 990 | |
48 | Tadeusz Biernat | MP | Arcymistrz | 1 978 | |
49 | Sławomir Niajko | ZP | Arcymistrz | 1 946 | |
50 | Jerzy Gładysz | DS | Arcymistrz | 1 934 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 9 533 | ||
2 | Adam Żarnowski | Arcymistrz | 5 055 | |
3 | Artur Wójcik | Arcymistrz | 4 907 | |
4 | Mirosław Sady | Arcymistrz | 4 272 | |
5 | Bogdan Świątek | Arcymistrz | 4 248 | |
6 | Witold Tomaszek | Arcymistrz | 4 037 | |
7 | Piotr Wasylko | Arcymistrz | 3 886 | |
8 | Tadeusz Kowalczewski | Arcymistrz | 3 871 | |
9 | Jacek Piotrowski | Arcymistrz | 3 574 | |
10 | Marek Czerepak | Arcymistrz | 3 514 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 9 533 | ||
2 | Mirosław Sady | Arcymistrz | 4 272 | |
3 | Ryszard Woliński | Arcymistrz | 3 428 | |
4 | Jakub Kowal | Arcymistrz | 3 353 | |
5 | Grzegorz Gawron | Arcymistrz | 2 843 | |
6 | Andrzej Dudzik | Arcymistrz | 2 653 | |
7 | Piotr Waniurski | Arcymistrz | 2 305 | |
8 | Andrzej Trygar | Arcymistrz | 2 297 | |
9 | Reginald Sukiennik | Arcymistrz | 2 294 | |
10 | Bartłomiej Igła | Arcymistrz | 2 222 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 055 | ||
2 | Stefan Skowron | Arcymistrz | 2 538 | |
3 | Jacek Czaykowski | Arcymistrz | 1 695 | |
4 | Bogusław Lesiecki | Arcymistrz | 1 283 | |
5 | Jan Kadula | Arcymistrz | 1 201 | |
6 | Tomasz Ukraiński | Arcymistrz | 942 | |
7 | Mariusz Kita | Arcymistrz | 795 | |
8 | Marek Cyrkiel | Arcymistrz | 635 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 907 | ||
2 | Bogdan Świątek | Arcymistrz | 4 248 | |
3 | Witold Tomaszek | Arcymistrz | 4 037 | |
4 | Piotr Wasylko | Arcymistrz | 3 886 | |
5 | Paweł Siwiński | Arcymistrz | 2 936 | |
6 | Jerzy Sieracki | Arcymistrz | 2 264 | |
7 | Tomasz Włodarczak | Arcymistrz | 2 264 | |
8 | Włodzimierz Kwiatkowski | Arcymistrz | 2 226 | |
9 | Roman Kujawski | Arcymistrz | 1 850 | |
10 | Andrzej Mazurek | Arcymistrz | 1 699 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 871 | ||
2 | Tomasz Osiński | Arcymistrz | 2 758 | |
3 | Krzysztof Gałda | Arcymistrz | 1 355 | |
4 | Zbigniew Borkowski | Arcymistrz | 1 027 | |
5 | Robert Kowalski | Arcymistrz | 595 | |
6 | Marcin Piwowarczyk | Arcymistrz | 361 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 574 | ||
2 | Paweł Chindelewicz | Arcymistrz | 2 406 | |
3 | Mirosław Szaliński | Arcymistrz | 2 274 | |
4 | Krzysztof Kluf | Arcymistrz | 2 269 | |
5 | Edmund Pinkiewicz | Arcymistrz | 2 176 | |
6 | Waldemar Warzała | Arcymistrz | 2 160 | |
7 | Ryszard Konopka | Arcymistrz | 1 854 | |
8 | Bogusław Dyk | Arcymistrz | 1 663 | |
9 | Elżbieta Czekaj | Arcymistrz | 1 397 | |
10 | Witold Kaliński | Arcymistrz | 1 387 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 514 | ||
2 | Janusz Drozdowski | Arcymistrz | 3 348 | |
3 | Krzysztof Dziekański | Arcymistrz | 2 087 | |
4 | Jerzy Gładysz | Arcymistrz | 1 934 | |
5 | Aleksander Poznysz | Arcymistrz | 1 831 | |
6 | Zbigniew Sobczyk | Arcymistrz | 1 592 | |
7 | Paweł Wittenbeck | Arcymistrz | 1 500 | |
8 | Piotr Dobryszycki | Arcymistrz | 1 361 | |
9 | Andrzej Kaźmierczak | Arcymistrz | 1 261 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 328 | ||
2 | Jerzy Radomski | Arcymistrz | 2 219 | |
3 | Jerzy Ujma | Arcymistrz | 1 732 | |
4 | Zbigniew Tymków | Arcymistrz | 717 | |
5 | Julian Lassota | Arcymistrz | 461 | |
6 | Jerzy Ciesielczuk | Arcymistrz | 269 | |
7 | Joanna Taczewska | Arcymistrz | 221 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 278 | ||
2 | Henryk Łakomski | Arcymistrz | 3 278 | |
3 | Krzysztof Michalczyk | Arcymistrz | 1 574 | |
4 | Tomasz Małachowski | Arcymistrz | 1 425 | |
5 | Jerzy Sukow | Arcymistrz | 1 395 | |
6 | Marcin Czarniawski | Arcymistrz | 1 231 | |
7 | Wojciech Bobrek | Arcymistrz | 901 | |
8 | Leonard Jaskowiak | Arcymistrz | 817 | |
9 | Wiesław Krzemieński | Arcymistrz | 552 | |
10 | Marek Lichocki | Arcymistrz | 415 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 023 | ||
2 | Lech Sadoś | Arcymistrz | 2 479 | |
3 | Maciej Modrzejewski | Arcymistrz | 2 472 | |
4 | Tadeusz Luzak | Arcymistrz | 2 400 | |
5 | Adam Hintertan | Arcymistrz | 2 355 | |
6 | Waldemar Radziak | Arcymistrz | 2 043 | |
7 | Maciej Kowalski | Arcymistrz | 1 889 | |
8 | Sylwester Cieślak | Arcymistrz | 1 334 | |
9 | Maciej Wiącek | Arcymistrz | 1 300 | |
10 | Leszek Łuniewski | Arcymistrz | 1 271 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 584 | ||
2 | Jerzy Sadowski | Arcymistrz | 2 183 | |
3 | Sławomir Niajko | Arcymistrz | 1 946 | |
4 | Andrzej Syrek | Arcymistrz | 1 271 | |
5 | Zbigniew Lasocki | Arcymistrz | 1 109 | |
6 | Andrzej Dębowski | Arcymistrz | 913 | |
7 | Lechosław Błaziński | Arcymistrz | 707 | |
8 | Marek Żakowicz | Arcymistrz | 620 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 400 | ||
2 | Tomasz Raczkiewicz | Arcymistrz | 1 990 | |
3 | Krzysztof Warzocha | Arcymistrz | 1 069 | |
4 | Andrzej Kozak | Arcymistrz | 936 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 212 | ||
2 | Adam Kozłowski | Arcymistrz | 1 825 | |
3 | Eugeniusz Seichter | Arcymistrz | 1 561 | |
4 | Ryszard Rapicki | Arcymistrz | 826 | |
5 | Rafał Konieczny | Arcymistrz | 418 | |
6 | Krzysztof Gusowski | Arcymistrz | 410 | |
7 | Wojciech Dolny | Arcymistrz | 171 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 810 | ||
2 | Bogumił Wegner | Arcymistrz | 1 150 | |
3 | Piotr Brzeziński | Arcymistrz | 1 130 | |
4 | Wiesław Żegilewicz | Arcymistrz | 1 051 | |
5 | Witold Miłoszewski | Arcymistrz | 1 023 | |
6 | Stanisław Owczarski | Arcymistrz | 901 | |
7 | Marcin Zawadzki | Arcymistrz | 260 | |
8 | Zbigniew Halat | Arcymistrz | 181 | |
9 | Waldemar Lewandowski | Arcymistrz | 141 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 795 | ||
2 | Valentin Zhuravel | Arcymistrz | 285 |