Brydżysta roku 2019
WK 13 — Arcymistrz
Stan na 2024-03-29 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SW | Arcymistrz | 11 163 | ||
2 | SW | Arcymistrz | 9 444 | ||
3 | PM | Arcymistrz Międzynarodowy | 9 438 | ||
4 | Erikas Vainikonis | PM | Arcymistrz | 9 407 | |
5 | Andrzej Kozikowski | LD | Arcymistrz | 9 033 | |
6 | Marek Tyran | LD | Arcymistrz | 8 590 | |
7 | Marek Jaworski | MP | Arcymistrz | 7 819 | |
8 | Sabina Grzejdziak | WM | Arcymistrz | 7 578 | |
9 | Jacek Dmowski | MA | Arcymistrz | 7 068 | |
10 | Janusz Wesołowski | LU | Arcymistrz | 6 997 | |
11 | Adolf Bocheński | WM | Arcymistrz | 6 826 | |
12 | Tadeusz Garbacik | MP | Arcymistrz | 6 574 | |
13 | Jarosław Jurkiewicz | MP | Arcymistrz | 6 107 | |
14 | Marek Urbański | MA | Arcymistrz | 5 610 | |
15 | Jerzy Nowak | WP | Arcymistrz | 5 462 | |
16 | Andrzej Lubojemski | MP | Arcymistrz | 5 148 | |
17 | Mariusz Arutiunianc | KP | Arcymistrz | 5 054 | |
18 | Adam Błachnio | KP | Arcymistrz | 4 622 | |
19 | Aleksander Skop | KP | Arcymistrz | 4 530 | |
20 | Krzysztof Śliwoń | SL | Arcymistrz | 4 453 | |
21 | Tomasz Paluchowski | MA | Arcymistrz | 4 435 | |
22 | Jan Borychowski | WP | Arcymistrz | 4 359 | |
23 | Andrzej Hycnar | PK | Arcymistrz | 4 315 | |
24 | Piotr Stopa | MP | Arcymistrz | 4 170 | |
25 | Wiesław Niciński | LD | Arcymistrz | 4 163 | |
26 | Stanisław Janik | WP | Arcymistrz | 4 124 | |
27 | Waldemar Skóra | LD | Arcymistrz | 4 068 | |
28 | Krzysztof Brudka | WP | Arcymistrz | 3 762 | |
29 | Andrzej Kondeja | MA | Arcymistrz | 3 749 | |
30 | Grzegorz Rojewski | KP | Arcymistrz | 3 701 | |
31 | Adam Pawłowski | LD | Arcymistrz | 3 657 | |
32 | Jerzy Mścisz | WP | Arcymistrz | 3 469 | |
33 | Marek Atalski | LU | Arcymistrz | 3 331 | |
34 | Jan Nadaj | MA | Arcymistrz | 2 985 | |
35 | Zdzisław Świątek | WP | Arcymistrz | 2 956 | |
36 | Marta Maj-Rudnicka | WP | Arcymistrz | 2 882 | |
37 | Wojciech Biegajło | MA | Arcymistrz | 2 857 | |
38 | Stefan Szenberg | DS | Arcymistrz | 2 712 | |
39 | Andrzej Iwański | SW | Arcymistrz | 2 583 | |
40 | Jacek Grzelczak | LD | Arcymistrz | 2 507 | |
41 | Robert Głowacki | MA | Arcymistrz | 2 480 | |
42 | Adam Robak | SL | Arcymistrz | 2 473 | |
43 | Grzegorz Kułak | LU | Arcymistrz | 2 357 | |
44 | Mirosław Makatrewicz | WM | Arcymistrz | 2 214 | |
45 | Wojciech Uszyński | MA | Arcymistrz | 2 198 | |
46 | Karol Filipowicz | WP | Arcymistrz | 2 194 | |
47 | Piotr Matkowski | SL | Arcymistrz | 2 186 | |
48 | Henryk Brodawski | MA | Arcymistrz | 2 139 | |
49 | Marek Bałdysz | DS | Arcymistrz | 2 121 | |
50 | Dariusz Zembrzuski | MA | Arcymistrz | 2 118 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 11 163 | ||
2 | Łukasz Witkowski | Arcymistrz | 9 444 | |
3 | Dariusz Bogucki | Arcymistrz Międzynarodowy | 9 438 | |
4 | Erikas Vainikonis | Arcymistrz | 9 407 | |
5 | Andrzej Kozikowski | Arcymistrz | 9 033 | |
6 | Marek Tyran | Arcymistrz | 8 590 | |
7 | Marek Jaworski | Arcymistrz | 7 819 | |
8 | Sabina Grzejdziak | Arcymistrz | 7 578 | |
9 | Jacek Dmowski | Arcymistrz | 7 068 | |
10 | Janusz Wesołowski | Arcymistrz | 6 997 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 11 163 | ||
2 | Łukasz Witkowski | Arcymistrz | 9 444 | |
3 | Andrzej Iwański | Arcymistrz | 2 583 | |
4 | Aleksander Knawa | Arcymistrz | 897 | |
5 | Włodzimierz Maryniowski | Arcymistrz | 150 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz Międzynarodowy | 9 438 | ||
2 | Erikas Vainikonis | Arcymistrz | 9 407 | |
3 | Aleksander Chrenowski | Arcymistrz | 1 968 | |
4 | Zbigniew Pinkiewicz | Arcymistrz | 1 363 | |
5 | Mariusz Brewiak | Arcymistrz | 580 | |
6 | Roman Budzik | Arcymistrz | 489 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 9 033 | ||
2 | Marek Tyran | Arcymistrz | 8 590 | |
3 | Wiesław Niciński | Arcymistrz | 4 163 | |
4 | Waldemar Skóra | Arcymistrz | 4 068 | |
5 | Adam Pawłowski | Arcymistrz | 3 657 | |
6 | Jacek Grzelczak | Arcymistrz | 2 507 | |
7 | Przemysław Teleszyński | Arcymistrz | 1 832 | |
8 | Tomasz Spodenkiewicz | Arcymistrz | 1 814 | |
9 | Jarosław Gąsiorowski | Arcymistrz | 1 697 | |
10 | Anna Kowalska | Arcymistrz | 1 612 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 7 819 | ||
2 | Tadeusz Garbacik | Arcymistrz | 6 574 | |
3 | Jarosław Jurkiewicz | Arcymistrz | 6 107 | |
4 | Andrzej Lubojemski | Arcymistrz | 5 148 | |
5 | Piotr Stopa | Arcymistrz | 4 170 | |
6 | Jacek Stasica | Arcymistrz | 653 | |
7 | Waldemar Jaworski | Arcymistrz | 369 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 7 578 | ||
2 | Adolf Bocheński | Arcymistrz | 6 826 | |
3 | Mirosław Makatrewicz | Arcymistrz | 2 214 | |
4 | Krzysztof Łukaszewicz | Arcymistrz | 1 879 | |
5 | Janusz Borowiński | Arcymistrz | 497 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 7 068 | ||
2 | Marek Urbański | Arcymistrz | 5 610 | |
3 | Tomasz Paluchowski | Arcymistrz | 4 435 | |
4 | Andrzej Kondeja | Arcymistrz | 3 749 | |
5 | Jan Nadaj | Arcymistrz | 2 985 | |
6 | Wojciech Biegajło | Arcymistrz | 2 857 | |
7 | Robert Głowacki | Arcymistrz | 2 480 | |
8 | Wojciech Uszyński | Arcymistrz | 2 198 | |
9 | Henryk Brodawski | Arcymistrz | 2 139 | |
10 | Dariusz Zembrzuski | Arcymistrz | 2 118 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 6 997 | ||
2 | Marek Atalski | Arcymistrz | 3 331 | |
3 | Grzegorz Kułak | Arcymistrz | 2 357 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 462 | ||
2 | Jan Borychowski | Arcymistrz | 4 359 | |
3 | Stanisław Janik | Arcymistrz | 4 124 | |
4 | Krzysztof Brudka | Arcymistrz | 3 762 | |
5 | Jerzy Mścisz | Arcymistrz | 3 469 | |
6 | Zdzisław Świątek | Arcymistrz | 2 956 | |
7 | Marta Maj-Rudnicka | Arcymistrz | 2 882 | |
8 | Karol Filipowicz | Arcymistrz | 2 194 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 054 | ||
2 | Adam Błachnio | Arcymistrz | 4 622 | |
3 | Aleksander Skop | Arcymistrz | 4 530 | |
4 | Grzegorz Rojewski | Arcymistrz | 3 701 | |
5 | Leszek Falkowski | Arcymistrz | 1 528 | |
6 | Jerzy Kowalski | Arcymistrz | 1 477 | |
7 | Jerzy Masłoń | Arcymistrz | 1 440 | |
8 | Lech Łaniewski | Arcymistrz | 1 251 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 453 | ||
2 | Adam Robak | Arcymistrz | 2 473 | |
3 | Piotr Matkowski | Arcymistrz | 2 186 | |
4 | Zbigniew Papierniak | Arcymistrz | 1 903 | |
5 | Mirosław Zieliński | Arcymistrz | 1 845 | |
6 | Jacek Młyńczyk | Arcymistrz | 1 405 | |
7 | Zbigniew Guła | Arcymistrz | 1 368 | |
8 | Leszek Niemiec | Arcymistrz | 1 065 | |
9 | Jarosław Figlus | Arcymistrz | 979 | |
10 | Mirosław Białożyt | Arcymistrz | 856 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 315 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 712 | ||
2 | Marek Bałdysz | Arcymistrz | 2 121 | |
3 | Franciszek Zarzecki | Arcymistrz | 1 142 | |
4 | Andrzej Bondarewicz | Arcymistrz | 753 | |
5 | Bohdan Mazur | Arcymistrz | 612 | |
6 | Robert Sekulski | Arcymistrz | 221 | |
7 | Ryszard Nowak | Arcymistrz | 107 | |
8 | Teresa Szul-Nowak | Arcymistrz | 107 | |
9 | Erazm Rozwadowski | Arcymistrz | 92 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 946 | ||
2 | Julian Pisarek | Arcymistrz | 671 | |
3 | Aleksander Swatler | Arcymistrz | 401 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 635 |