Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2018

WK 2 — Mistrz Okręgowy

Stan na 2019-07-23 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Ed Hoogenkamp

DS Mistrz Krajowy 3 612
2

Anna Zaręba

MA Mistrz Regionalny 2 158
3

Filip Parol

MA Mistrz Regionalny 1 669
4 Filip Trojański MA Mistrz Regionalny 1 615
5 Kazimierz Głowacki MA Mistrz Wojewódzki 1 449
6 Dominika Ocylok DS Mistrz Wojewódzki 1 335
7 Ramunas Grigoraitis PD Mistrz Regionalny 1 304
8 Marek Bałabuch KP Mistrz Wojewódzki 1 262
9 Joanna Kilanowicz-Bosek MA Mistrz Regionalny 1 170
10 Roman Madej MP Mistrz Regionalny 1 158
11 Jerzy Bejma MA Mistrz Regionalny 1 157
12 Wojciech Okuniewski LU Mistrz Regionalny 1 153
13 Joanna Kokot DS Mistrz Wojewódzki 1 126
14 John Catlow WP Mistrz Wojewódzki 1 099
15 Tytus Żurawski PM Mistrz Wojewódzki 1 063
16 Szymon Superson MP Mistrz Wojewódzki 907
17 Patryk Morawski WP Mistrz Wojewódzki 894
18 Eugenia Stefanów MP Mistrz Wojewódzki 890
19 Zbigniew Niziołek PK Mistrz Wojewódzki 885
20 Jacek Kowalewski MA Mistrz Wojewódzki 862
21 Krzysztof Galubiński WP Mistrz Wojewódzki 847
22 Mikołaj Cankudis WP Mistrz Wojewódzki 824
23 Bartosz Bunar MP Mistrz Wojewódzki 815
24 Piotr Wróblewski MA Mistrz Wojewódzki 792
25 Janusz Tomaszczuk MA Mistrz Wojewódzki 788
26 Mikołaj Komorowski MA Mistrz Wojewódzki 776
27 Marek Janota MA Mistrz Wojewódzki 765
28 Sławomir Rokicki MA Mistrz Wojewódzki 759
29 Lech Jaworski LB Mistrz Wojewódzki 754
30 Piotr Trębski MA Mistrz Wojewódzki 742
31 Arkadiusz Jaranowski LB Mistrz Wojewódzki 736
32 Halina Samborek MP Mistrz Wojewódzki 704
33 Andrzej Lembas MP Mistrz Wojewódzki 677
34 Tomasz Kalembkiewicz LB Mistrz Wojewódzki 664
35 Paweł Hulanicki MA Mistrz Wojewódzki 660
36 Jerzy Jeleń MP Mistrz Wojewódzki 652
37 Jacek Metter MA Mistrz Wojewódzki 642
38 Dariusz Głowiński ZP Mistrz Wojewódzki 636
39 Kacper Kuflowski MP Mistrz Wojewódzki 634
40 Dariusz Piotrkiewicz MA Mistrz Wojewódzki 624
41 Paweł Sankowski MA Mistrz Wojewódzki 590
42 Jarosław Malarski LD Mistrz Wojewódzki 572
43 Franciszek Kurlit MP Mistrz Wojewódzki 570
Mirosław Zawiślak MA Mistrz Wojewódzki 570
45 Dominik Rajtar MP Mistrz Wojewódzki 566
46 Zbigniew Swat SW Mistrz Wojewódzki 556
47 Krzysztof Rutkowski ZP Mistrz Wojewódzki 555
48 Tadeusz Kois SL Mistrz Wojewódzki 552
49 Andrzej Sobula MP Mistrz Wojewódzki 550
50 Wiesław Adamowicz ZP Mistrz Wojewódzki 547

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Ed Hoogenkamp

Mistrz Krajowy 3 612
2 Anna Zaręba Mistrz Regionalny 2 158
3 Filip Parol Mistrz Regionalny 1 669
4 Filip Trojański Mistrz Regionalny 1 615
5 Kazimierz Głowacki Mistrz Wojewódzki 1 449
6 Dominika Ocylok Mistrz Wojewódzki 1 335
7 Ramunas Grigoraitis Mistrz Regionalny 1 304
8 Marek Bałabuch Mistrz Wojewódzki 1 262
9 Joanna Kilanowicz-Bosek Mistrz Regionalny 1 170
10 Roman Madej Mistrz Regionalny 1 158

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ed Hoogenkamp

Mistrz Krajowy 3 612
2 Dominika Ocylok Mistrz Wojewódzki 1 335
3 Joanna Kokot Mistrz Wojewódzki 1 126
4 Maciej Racewicz Mistrz Wojewódzki 500
5 Sylwester Gołdyn Mistrz Wojewódzki 396
6 Mateusz Strzelczyk Mistrz Wojewódzki 340
7 Elżbieta Niewiadomska Mistrz Okręgowy 316
8 Janusz Kozioł Mistrz Wojewódzki 247
9 Jan Kulczycki Mistrz Okręgowy 246
10 Andrzej Wyrzykowski Mistrz Okręgowy 226

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Zaręba

Mistrz Regionalny 2 158
2 Filip Parol Mistrz Regionalny 1 669
3 Filip Trojański Mistrz Regionalny 1 615
4 Kazimierz Głowacki Mistrz Wojewódzki 1 449
5 Joanna Kilanowicz-Bosek Mistrz Regionalny 1 170
6 Jerzy Bejma Mistrz Regionalny 1 157
7 Jacek Kowalewski Mistrz Wojewódzki 862
8 Piotr Wróblewski Mistrz Wojewódzki 792
9 Janusz Tomaszczuk Mistrz Wojewódzki 788
10 Mikołaj Komorowski Mistrz Wojewódzki 776

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ramunas Grigoraitis

Mistrz Regionalny 1 304
2 Tomas Stakenas Mistrz Okręgowy 488
3 Agnieszka Kurpeta Mistrz Okręgowy 339
4 Siarhei Ramanovich Mistrz Okręgowy 250
5 Igor Bytskevich Mistrz Wojewódzki 212
6 Olga Bytskevitch Mistrz Wojewódzki 212
7 Natallia Lepiashkevich Mistrz Wojewódzki 212
8 Aliaksei Bytskevich Mistrz Okręgowy 211
9 Mirosław Nos Mistrz Okręgowy 176
10 Dmitry Mitsura Mistrz Okręgowy 162

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Bałabuch

Mistrz Wojewódzki 1 262
2 Ewa Kita Mistrz Wojewódzki 517
3 Przemysław Kita Mistrz Wojewódzki 517
4 Rafał Borgula Mistrz Wojewódzki 480
5 Włodzimierz Maćkowski Mistrz Wojewódzki 475
6 Maciej Operlejn Mistrz Okręgowy 470
7 Jan Siwczyński Mistrz Okręgowy 409
8 Justyna Graniczny Mistrz Okręgowy 372
9 Józef Szulc Mistrz Okręgowy 344
10 Leszek Gozdek Mistrz Wojewódzki 328

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Roman Madej

Mistrz Regionalny 1 158
2 Szymon Superson Mistrz Wojewódzki 907
3 Eugenia Stefanów Mistrz Wojewódzki 890
4 Bartosz Bunar Mistrz Wojewódzki 815
5 Halina Samborek Mistrz Wojewódzki 704
6 Andrzej Lembas Mistrz Wojewódzki 677
7 Jerzy Jeleń Mistrz Wojewódzki 652
8 Kacper Kuflowski Mistrz Wojewódzki 634
9 Franciszek Kurlit Mistrz Wojewódzki 570
10 Dominik Rajtar Mistrz Wojewódzki 566

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Okuniewski

Mistrz Regionalny 1 153
2 Robert Szabla Mistrz Wojewódzki 335
3 Julia Grodzka Mistrz Okręgowy 283
4 Dariusz Kępa Mistrz Okręgowy 272
5 Eligiusz Wojakowski Mistrz Okręgowy 267
6 Grzegorz Krawczyk Mistrz Okręgowy 243
7 Janusz Kucharski Mistrz Okręgowy 229
8 Regina Zając Mistrz Okręgowy 229
9 Krzysztof Grabarz Mistrz Okręgowy 217
10 Zbigniew Dołęga Mistrz Okręgowy 200

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

John Catlow

Mistrz Wojewódzki 1 099
2 Patryk Morawski Mistrz Wojewódzki 894
3 Krzysztof Galubiński Mistrz Wojewódzki 847
4 Mikołaj Cankudis Mistrz Wojewódzki 824
5 Małgorzata Zielonacka Mistrz Wojewódzki 520
6 Robert Góralczyk Mistrz Okręgowy 506
7 Rafał Mikołajczak Mistrz Wojewódzki 489
8 Justyna Łaniewska Mistrz Okręgowy 471
9 Krzysztof Kufel Mistrz Wojewódzki 463
10 Maciej Szczepański Mistrz Wojewódzki 433

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tytus Żurawski

Mistrz Wojewódzki 1 063
2 Arkadiusz Matyjas Mistrz Wojewódzki 543
3 Włodzimierz Wasielewski Mistrz Wojewódzki 400
4 Jadwiga Jeziorska Mistrz Wojewódzki 356
5 Marek Fijałkowski Mistrz Wojewódzki 346
6 Dariusz Milewski Mistrz Wojewódzki 314
7 Michał Samet Mistrz Okręgowy 304
8 Waldemar Wnuk Mistrz Wojewódzki 299
9 Andrzej Osiński Mistrz Wojewódzki 289
10 Mirosław Makurat Mistrz Okręgowy 260

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Niziołek

Mistrz Wojewódzki 885
2 Leszek Mroczek Mistrz Wojewódzki 366
3 Przemysław Iwoński Mistrz Wojewódzki 361
4 Marek Szczudło Mistrz Wojewódzki 316
5 Zygmunt Szczudło Mistrz Wojewódzki 240
6 Andrzej Pępek Mistrz Okręgowy 153
7 Piotr Kruczek Mistrz Okręgowy 26
8 Jarosław Kotecki Mistrz Okręgowy 19

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Lech Jaworski

Mistrz Wojewódzki 754
2 Arkadiusz Jaranowski Mistrz Wojewódzki 736
3 Tomasz Kalembkiewicz Mistrz Wojewódzki 664
4 Barbara Soroko Mistrz Wojewódzki 532
5 Łukasz Frąckowiak Mistrz Wojewódzki 462
6 Ryszard Góralski Mistrz Wojewódzki 329
7 Mieczysław Kańdulski Mistrz Okręgowy 318
8 Adam Łagowski Mistrz Okręgowy 260
9 Waldemar Pietrasiewicz Mistrz Wojewódzki 248
10 Tadeusz Lisiecki Mistrz Wojewódzki 222

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Głowiński

Mistrz Wojewódzki 636
2 Krzysztof Rutkowski Mistrz Wojewódzki 555
3 Wiesław Adamowicz Mistrz Wojewódzki 547
4 Grzegorz Makowiecki Mistrz Wojewódzki 544
5 Mirosław Gluba Mistrz Wojewódzki 471
6 Mariusz Wierzchowski Mistrz Wojewódzki 457
7 Marcin Tarasiewicz Mistrz Wojewódzki 444
8 Marek Szumowicz Mistrz Wojewódzki 411
9 Robert Lewandowski Mistrz Wojewódzki 399
10 Roman Pawłowski Mistrz Wojewódzki 252

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jarosław Malarski

Mistrz Wojewódzki 572
2 Zbyszek Ratajczak Mistrz Wojewódzki 415
3 Włodzimierz Biernacki Mistrz Wojewódzki 356
4 Wojciech Skrzypek Mistrz Okręgowy 328
5 Tadeusz Miedziak Mistrz Wojewódzki 252
6 Zbigniew Kowalczyk Mistrz Okręgowy 246
7 Jerzy Znajdek Mistrz Okręgowy 244
8 Kazimierz Cap Mistrz Okręgowy 194
9 Zdzisław Radomski Mistrz Okręgowy 179
10 Paweł Gajak Mistrz Okręgowy 177

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Swat

Mistrz Wojewódzki 556
2 Ryhor Abramovich Mistrz Wojewódzki 252
3 Tomasz Erbel Mistrz Wojewódzki 165
4 Dariusz Sokołowski Mistrz Okręgowy 159
5 Jacek Balcerowski Mistrz Okręgowy 143
6 Iwona Krupińska Mistrz Wojewódzki 74
7 Grzegorz Półtorak Mistrz Okręgowy 69
8 Mariusz Lelonek Mistrz Okręgowy 66
9 Krzysztof Drewniak Mistrz Okręgowy 11

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Kois

Mistrz Wojewódzki 552
2 Wiktor Pantak Mistrz Okręgowy 509
3 Artur Głowacki Mistrz Wojewódzki 457
4 Ewa Łukowska Mistrz Wojewódzki 393
5 Zbigniew Durczyński Mistrz Wojewódzki 372
6 Tomasz Skowron Mistrz Wojewódzki 346
7 Krystian Wonchała Mistrz Wojewódzki 248
8 Katarzyna Roszyk Mistrz Okręgowy 242
9 Krzysztof Sałaj Mistrz Wojewódzki 227
10 Dariusz Szatan Mistrz Wojewódzki 215

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Nasiłowski

Mistrz Wojewódzki 526
2 Iwona Puczyłowska Mistrz Wojewódzki 519
3 Andrzej Czumaj Mistrz Wojewódzki 254
4 Paweł Łata Mistrz Okręgowy 216
5 Marian Grzyb Mistrz Okręgowy 197
6 Janina Biała Mistrz Okręgowy 188
7 Ryszard Wiśniewski Mistrz Wojewódzki 151
8 Marek Krajewski Mistrz Okręgowy 113

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Widocki

Mistrz Okręgowy 434
2 Krystyna Wąchała Mistrz Wojewódzki 291
3 Karol Brzozowski Mistrz Wojewódzki 251
4 Michał Zgaślik Mistrz Wojewódzki 235
5 Zbigniew Dyderski Mistrz Wojewódzki 233
6 Wawrzyniec Bąk Mistrz Okręgowy 225
7 Dariusz Kulita Mistrz Wojewódzki 225
8 Ireneusz Wędołowski Mistrz Okręgowy 183
9 Jerzy Jankowski Mistrz Wojewódzki 170
10 Mirosław Kamiński Mistrz Okręgowy 140