Brydżysta roku 2016
WK 2 — Mistrz Okręgowy
Stan na 2024-03-29 00:15:05
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 176 | ||
2 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 020 | ||
3 | ZP | Mistrz Regionalny | 1 717 | ||
4 | Krystian Bączek | MA | Mistrz Krajowy | 1 551 | |
5 | Andrzej Wielowieyski | ZP | Mistrz Krajowy | 1 374 | |
6 | Michał Kaleta | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 351 | |
7 | Marcin Jankowski | MA | Mistrz Krajowy | 1 339 | |
8 | Tomasz Pawełczyk | SL | Mistrz Regionalny | 1 149 | |
9 | Jakub Lenkiewicz | MP | Mistrz Regionalny | 1 148 | |
10 | Janusz Kuśmierczyk | OP | Mistrz Regionalny | 1 069 | |
11 | Lena Ostrowska | MA | Mistrz Krajowy | 1 023 | |
12 | Jacek Pióro | PD | Mistrz Krajowy | 1 008 | |
13 | Zofia Szczerkowska | WP | Mistrz Krajowy | 997 | |
14 | Piotr Godlewski | MA | Mistrz Wojewódzki | 929 | |
15 | Ewa Beldzik | MP | Mistrz Wojewódzki | 874 | |
16 | Halina Pietrzykowska | DS | Mistrz Krajowy | 836 | |
17 | Zofia Diakowska | DS | Mistrz Krajowy | 828 | |
18 | Piotr Surdyk | WP | Mistrz Krajowy | 801 | |
19 | Jarosław Roszczenko | PD | Mistrz Krajowy | 795 | |
20 | Michał Maszenda | MA | Mistrz Krajowy | 768 | |
21 | Kazimierz Adamski | LD | Mistrz Wojewódzki | 761 | |
22 | Adam Rydz | MA | Mistrz Krajowy | 738 | |
23 | Jerzy Plichtowicz | MA | Mistrz Krajowy | 725 | |
24 | Krzysztof Czapczyk | PM | Mistrz Krajowy | 720 | |
25 | Paweł Płocki | MA | Mistrz Krajowy | 707 | |
26 | Monika Granica | PM | Mistrz Krajowy | 678 | |
27 | Bożena Rakuzy | DS | Mistrz Regionalny | 648 | |
28 | Ryszard Cieślik | MP | Mistrz Krajowy | 647 | |
29 | Marek Bednarczyk | PM | Mistrz Krajowy | 644 | |
30 | Marcin Pastudzki | DS | Mistrz Regionalny | 636 | |
31 | Yauheni Hardzei | PD | Mistrz Wojewódzki | 634 | |
32 | Adam Cichoń | MP | Mistrz Regionalny | 631 | |
33 | Robert Zaciura | ZP | Mistrz Krajowy | 596 | |
34 | Marek Stankiewicz | MA | Mistrz Okręgowy | 595 | |
35 | Iwona Zielińska | MA | Mistrz Regionalny | 584 | |
36 | Tadeusz Szpak | SL | Mistrz Krajowy | 573 | |
37 | Beata Madej | MA | Mistrz Regionalny | 571 | |
38 | Przemysław Kurzak | MP | Mistrz Krajowy | 569 | |
39 | Mirosław Kapustka | WP | Mistrz Regionalny | 564 | |
40 | Mirosław Stelmaszyk | ZP | Mistrz Regionalny | 547 | |
41 | Wojciech Szuba | SL | Mistrz Regionalny | 527 | |
42 | Agata Zatorska | PM | Mistrz Regionalny | 519 | |
43 | Bronisław Kamiński | MA | Mistrz Regionalny | 513 | |
44 | Jakub Milkamanowicz | WM | Mistrz Regionalny | 510 | |
45 | Zbigniew Juchniewicz | MA | Mistrz Regionalny | 492 | |
46 | Paweł Górzyński | DS | Mistrz Wojewódzki | 482 | |
47 | Marcin Rodziewicz | WP | Mistrz Wojewódzki | 481 | |
48 | Sławomir Brodziński | SL | Mistrz Regionalny | 468 | |
49 | Bogdan Bialik | SL | Mistrz Regionalny | 466 | |
50 | Marek Bytof | MA | Mistrz Regionalny | 465 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 176 | ||
2 | Igor Chalupec | Mistrz Międzynarodowy | 2 020 | |
3 | Andrzej Waszyński | Mistrz Regionalny | 1 717 | |
4 | Krystian Bączek | Mistrz Krajowy | 1 551 | |
5 | Andrzej Wielowieyski | Mistrz Krajowy | 1 374 | |
6 | Michał Kaleta | Mistrz Międzynarodowy | 1 351 | |
7 | Marcin Jankowski | Mistrz Krajowy | 1 339 | |
8 | Tomasz Pawełczyk | Mistrz Regionalny | 1 149 | |
9 | Jakub Lenkiewicz | Mistrz Regionalny | 1 148 | |
10 | Janusz Kuśmierczyk | Mistrz Regionalny | 1 069 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 176 | ||
2 | Igor Chalupec | Mistrz Międzynarodowy | 2 020 | |
3 | Krystian Bączek | Mistrz Krajowy | 1 551 | |
4 | Marcin Jankowski | Mistrz Krajowy | 1 339 | |
5 | Lena Ostrowska | Mistrz Krajowy | 1 023 | |
6 | Piotr Godlewski | Mistrz Wojewódzki | 929 | |
7 | Michał Maszenda | Mistrz Krajowy | 768 | |
8 | Adam Rydz | Mistrz Krajowy | 738 | |
9 | Jerzy Plichtowicz | Mistrz Krajowy | 725 | |
10 | Paweł Płocki | Mistrz Krajowy | 707 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 717 | ||
2 | Andrzej Wielowieyski | Mistrz Krajowy | 1 374 | |
3 | Robert Zaciura | Mistrz Krajowy | 596 | |
4 | Mirosław Stelmaszyk | Mistrz Regionalny | 547 | |
5 | Justyna Duszyńska | Mistrz Regionalny | 422 | |
6 | Roman Gazduła | Mistrz Okręgowy | 329 | |
7 | Ryszard "de Lewin-Lewiński" | Mistrz Wojewódzki | 328 | |
8 | Edmund Zarzycki | Mistrz Regionalny | 323 | |
9 | Anna Janiszewska | Mistrz Regionalny | 296 | |
10 | Andrzej Paluch | Mistrz Wojewódzki | 284 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 351 | ||
2 | Iwona Krupińska | Mistrz Wojewódzki | 389 | |
3 | Andrzej Paluch | Mistrz Regionalny | 221 | |
4 | Krzysztof Grabarz | Mistrz Okręgowy | 76 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 149 | ||
2 | Tadeusz Szpak | Mistrz Krajowy | 573 | |
3 | Wojciech Szuba | Mistrz Regionalny | 527 | |
4 | Sławomir Brodziński | Mistrz Regionalny | 468 | |
5 | Bogdan Bialik | Mistrz Regionalny | 466 | |
6 | Janusz Jabłoński | Mistrz Regionalny | 449 | |
7 | Mieczysław Antosz | Mistrz Regionalny | 418 | |
8 | Zbigniew Durczyński | Mistrz Regionalny | 332 | |
9 | Ewa Łukowska | Mistrz Wojewódzki | 332 | |
10 | Krzysztof Sałaj | Mistrz Wojewódzki | 316 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 148 | ||
2 | Ewa Beldzik | Mistrz Wojewódzki | 874 | |
3 | Ryszard Cieślik | Mistrz Krajowy | 647 | |
4 | Adam Cichoń | Mistrz Regionalny | 631 | |
5 | Przemysław Kurzak | Mistrz Krajowy | 569 | |
6 | Wiesława Kotelon | Mistrz Regionalny | 383 | |
7 | Stanisław Drwal | Mistrz Regionalny | 359 | |
8 | Adam Owoc | Mistrz Regionalny | 356 | |
9 | Grzegorz Raźny | Mistrz Okręgowy | 336 | |
10 | Marek Dąbek | Mistrz Regionalny | 313 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 069 | ||
2 | Edward Michalak | Mistrz Regionalny | 318 | |
3 | Barbara Larysz | Mistrz Regionalny | 291 | |
4 | Anna Novotna | Mistrz Okręgowy | 279 | |
5 | Jerzy Jankowski | Mistrz Wojewódzki | 207 | |
6 | Henryk Mańka | Mistrz Okręgowy | 199 | |
7 | Karol Brzozowski | Mistrz Regionalny | 189 | |
8 | Tomasz Tapper | Mistrz Krajowy | 177 | |
9 | Mirosław Chwedczuk | Mistrz Okręgowy | 166 | |
10 | Zbigniew Dyderski | Mistrz Wojewódzki | 155 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 008 | ||
2 | Jarosław Roszczenko | Mistrz Krajowy | 795 | |
3 | Yauheni Hardzei | Mistrz Wojewódzki | 634 | |
4 | Andrey Egorov | Mistrz Wojewódzki | 300 | |
5 | Igor Bytskevich | Mistrz Wojewódzki | 264 | |
6 | Olga Bytskevitch | Mistrz Wojewódzki | 264 | |
7 | Marcin Klepacki | Mistrz Okręgowy | 243 | |
8 | Gintaras Simanaitis | Mistrz Okręgowy | 219 | |
9 | Aliaksei Bytskevich | Mistrz Wojewódzki | 210 | |
10 | Andrei Chayeuski | Mistrz Okręgowy | 206 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 997 | ||
2 | Piotr Surdyk | Mistrz Krajowy | 801 | |
3 | Mirosław Kapustka | Mistrz Regionalny | 564 | |
4 | Marcin Rodziewicz | Mistrz Wojewódzki | 481 | |
5 | Jerzy Kamiński | Mistrz Regionalny | 393 | |
6 | Eugeniusz Dota | Mistrz Wojewódzki | 383 | |
7 | Przemysław Nowakowski | Mistrz Regionalny | 374 | |
8 | Piotr Długi | Mistrz Wojewódzki | 358 | |
9 | Maciej Kokorniak | Mistrz Regionalny | 345 | |
10 | Jan Rosochowicz | Mistrz Krajowy | 306 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 836 | ||
2 | Zofia Diakowska | Mistrz Krajowy | 828 | |
3 | Bożena Rakuzy | Mistrz Regionalny | 648 | |
4 | Marcin Pastudzki | Mistrz Regionalny | 636 | |
5 | Paweł Górzyński | Mistrz Wojewódzki | 482 | |
6 | Sławomir Bogdanowicz | Mistrz Krajowy | 459 | |
7 | Dariusz Budnik | Mistrz Krajowy | 396 | |
8 | Mateusz Strzelczyk | Mistrz Regionalny | 336 | |
9 | Rafał Molenda | Mistrz Wojewódzki | 268 | |
10 | Wojciech Peisert | Mistrz Regionalny | 257 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 761 | ||
2 | Zenon Filipiak | Mistrz Regionalny | 450 | |
3 | Krzysztof Han | Mistrz Krajowy | 414 | |
4 | Tadeusz Osiecki | Mistrz Regionalny | 406 | |
5 | Jacek Węgrzyk | Mistrz Krajowy | 374 | |
6 | Wacław Opacki | Mistrz Regionalny | 339 | |
7 | Krzysztof Pietruszka | Mistrz Regionalny | 336 | |
8 | Roland Godlewski | Mistrz Wojewódzki | 251 | |
9 | Jacek Leszczyłowski | Mistrz Wojewódzki | 230 | |
10 | Paweł Gajak | Mistrz Okręgowy | 195 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 720 | ||
2 | Monika Granica | Mistrz Krajowy | 678 | |
3 | Marek Bednarczyk | Mistrz Krajowy | 644 | |
4 | Agata Zatorska | Mistrz Regionalny | 519 | |
5 | Karol Dunst | Mistrz Wojewódzki | 449 | |
6 | Andrzej Riss | Mistrz Regionalny | 326 | |
7 | Małgorzata Kurkowska | Mistrz Wojewódzki | 304 | |
8 | Andrzej Osiński | Mistrz Krajowy | 275 | |
9 | Zbigniew Dybizbański | Mistrz Wojewódzki | 269 | |
10 | Mirosław Wróblewski | Mistrz Wojewódzki | 240 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 510 | ||
2 | Edward Kończak | Mistrz Regionalny | 453 | |
3 | Alina Gudecka | Mistrz Regionalny | 409 | |
4 | Wiesław Podlecki | Mistrz Regionalny | 315 | |
5 | Lech Skwarżyński | Mistrz Regionalny | 210 | |
6 | Jarosław Mróz | Mistrz Wojewódzki | 168 | |
7 | Władysław Gizan | Mistrz Wojewódzki | 156 | |
8 | Arkadiusz Kacprzak | Mistrz Okręgowy | 156 | |
9 | Henryk Hacik | Mistrz Okręgowy | 135 | |
10 | Marek Krajewski | Mistrz Okręgowy | 84 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 440 | ||
2 | Zygmunt Szczudło | Mistrz Regionalny | 395 | |
3 | Izabella Klar | Mistrz Wojewódzki | 335 | |
4 | Jan Warchoł | Mistrz Regionalny | 330 | |
5 | Jerzy Rybarski | Mistrz Krajowy | 292 | |
6 | Tadeusz Książek | Mistrz Wojewódzki | 285 | |
7 | Andrzej Kulasa | Mistrz Regionalny | 280 | |
8 | Marek Szczudło | Mistrz Regionalny | 249 | |
9 | Jacek Gąsiorek | Mistrz Regionalny | 209 | |
10 | Mariusz Czesnar | Mistrz Regionalny | 178 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 339 | ||
2 | Janusz Śniadecki | Mistrz Regionalny | 317 | |
3 | Łukasz Frąckowiak | Mistrz Krajowy | 301 | |
4 | Arkadiusz Skonieczny | Mistrz Krajowy | 282 | |
5 | Tadeusz Lisiecki | Mistrz Regionalny | 268 | |
6 | Andrzej Włodarczak | Mistrz Wojewódzki | 244 | |
7 | Ryszard Góralski | Mistrz Wojewódzki | 223 | |
8 | Barbara Ertel | Mistrz Wojewódzki | 213 | |
9 | Mariusz Wierzchowski | Mistrz Regionalny | 212 | |
10 | Mariusz Dul | Mistrz Regionalny | 199 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 324 | ||
2 | Tadeusz Giernalczyk | Mistrz Okręgowy | 315 | |
3 | Tadeusz Rakoczy | Mistrz Regionalny | 302 | |
4 | Andrzej Sokołowski | Mistrz Wojewódzki | 273 | |
5 | Karol Nowak | Mistrz Regionalny | 222 | |
6 | Jerzy Powalisz | Mistrz Wojewódzki | 216 | |
7 | Mieczysław Romanowski | Mistrz Wojewódzki | 201 | |
8 | Michał Dolny | Mistrz Regionalny | 191 | |
9 | Rafał Borgula | Mistrz Wojewódzki | 138 | |
10 | Jolanta Grabowska | Mistrz Regionalny | 125 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 302 | ||
2 | Ewa Machnik | Mistrz Wojewódzki | 200 | |
3 | Grzegorz Półtorak | Mistrz Wojewódzki | 170 | |
4 | Sławomir Wierzbowicz | Mistrz Wojewódzki | 147 | |
5 | Krzysztof Drewniak | Mistrz Okręgowy | 46 |