Brydżysta roku 2016
WK 3 — Mistrz Regionalny
Stan na 2024-03-29 00:15:05
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | WP | Mistrz Międzynarodowy | 5 127 | ||
2 | PD | Mistrz Międzynarodowy | 3 041 | ||
3 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 3 025 | ||
4 | Artur Pomarański | OP | Mistrz Międzynarodowy | 2 974 | |
5 | Adam Harasimowicz | MP | Mistrz Krajowy | 2 860 | |
6 | Tomasz Bartnicki | KP | Mistrz Międzynarodowy | 2 315 | |
7 | Dominika Ogłoblin | MA | Mistrz Krajowy | 2 282 | |
8 | Stanisław Mączka | MA | Mistrz Krajowy | 2 223 | |
9 | Paweł Klapper | LD | Mistrz Krajowy | 1 995 | |
10 | Sophia Bałdysz | DS | Mistrz Międzynarodowy | 1 970 | |
11 | Anna Makarewicz | SW | Mistrz Międzynarodowy | 1 922 | |
12 | Anna Jaguszewska | MA | Mistrz Krajowy | 1 866 | |
13 | Kacper Kopka | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 830 | |
14 | Dariusz Lisiecki | WP | Mistrz Krajowy | 1 760 | |
15 | Sławomir Bąk | MA | Mistrz Krajowy | 1 697 | |
16 | Robert Podsiadły | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 665 | |
17 | Jarosław Szczygieł | MA | Mistrz Krajowy | 1 564 | |
18 | Adam Ziętek | SL | Mistrz Krajowy | 1 500 | |
19 | Mariusz Bielski | KP | Mistrz Krajowy | 1 426 | |
20 | Józef Klimowski | ZP | Mistrz Krajowy | 1 382 | |
21 | Robert Sikora | LB | Mistrz Krajowy | 1 365 | |
22 | Stanisław Ciach | OP | Mistrz Krajowy | 1 361 | |
23 | Adam Waszkiewicz | DS | Mistrz Krajowy | 1 358 | |
24 | Michał Kalita | MA | Mistrz Krajowy | 1 328 | |
25 | Aliaksandr Prakapenka | PD | Mistrz Krajowy | 1 315 | |
26 | Grzegorz Cieślak | LU | Mistrz Krajowy | 1 304 | |
27 | Maja Żabierek | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 301 | |
28 | Karolina Macielak | MA | Mistrz Krajowy | 1 253 | |
29 | Oleg Gradovski | PD | Mistrz Krajowy | 1 194 | |
30 | Henryk Duszyński | WP | Mistrz Krajowy | 1 180 | |
31 | Marcin Szymański | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 145 | |
32 | Jarosław Żurawski | KP | Mistrz Krajowy | 1 120 | |
33 | Aleksander Waślicki | MA | Mistrz Krajowy | 1 109 | |
34 | Edward Sajkowski | LB | Mistrz Krajowy | 1 104 | |
35 | Daniel Wesołowski | PM | Mistrz Krajowy | 1 100 | |
36 | Natalia Gaweł | MP | Mistrz Krajowy | 1 095 | |
37 | Andrzej Daszczuk | WM | Mistrz Krajowy | 1 086 | |
38 | Jacek Trętowski | WM | Mistrz Krajowy | 1 083 | |
39 | Krystian Dowolski | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 076 | |
40 | Olga Wrzos | MA | Mistrz Krajowy | 1 068 | |
41 | Zbigniew Przeginiak | MP | Mistrz Krajowy | 1 040 | |
42 | Sławomir Reising | MP | Mistrz Krajowy | 1 037 | |
43 | Jacek Szczerba | PK | Mistrz Krajowy | 1 028 | |
44 | Stanisław Nowak | SL | Mistrz Krajowy | 993 | |
45 | Radosław Szymczak | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 976 | |
46 | Waldemar Wochna | ZP | Mistrz Krajowy | 964 | |
47 | Marcin Wiliński | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 955 | |
48 | Ryszard Zwolak | SL | Mistrz Krajowy | 920 | |
49 | Bogusława Szagała | OP | Mistrz Krajowy | 918 | |
50 | Adam Małdyk | ZP | Mistrz Krajowy | 917 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 5 127 | ||
2 | Tomasz Zaleski | Mistrz Międzynarodowy | 3 041 | |
3 | Zuzanna Moszczyńska | Mistrz Międzynarodowy | 3 025 | |
4 | Artur Pomarański | Mistrz Międzynarodowy | 2 974 | |
5 | Adam Harasimowicz | Mistrz Krajowy | 2 860 | |
6 | Tomasz Bartnicki | Mistrz Międzynarodowy | 2 315 | |
7 | Dominika Ogłoblin | Mistrz Krajowy | 2 282 | |
8 | Stanisław Mączka | Mistrz Krajowy | 2 223 | |
9 | Paweł Klapper | Mistrz Krajowy | 1 995 | |
10 | Sophia Bałdysz | Mistrz Międzynarodowy | 1 970 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 5 127 | ||
2 | Dariusz Lisiecki | Mistrz Krajowy | 1 760 | |
3 | Henryk Duszyński | Mistrz Krajowy | 1 180 | |
4 | Barbara Podgórska | Mistrz Krajowy | 917 | |
5 | Zdzisław Wawrzyniak | Mistrz Krajowy | 647 | |
6 | Grzegorz Jędrzejewski | Mistrz Krajowy | 645 | |
7 | Janusz Kopras | Mistrz Krajowy | 628 | |
8 | Tomasz Lipiński | Mistrz Krajowy | 571 | |
9 | Jerzy Stefanowski | Mistrz Krajowy | 475 | |
10 | Zbigniew Przybylczak | Mistrz Krajowy | 470 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 041 | ||
2 | Aliaksandr Prakapenka | Mistrz Krajowy | 1 315 | |
3 | Oleg Gradovski | Mistrz Krajowy | 1 194 | |
4 | Andrei Sotnikau | Mistrz Krajowy | 912 | |
5 | Anna Tompolska | Mistrz Krajowy | 906 | |
6 | Stefan Kopyt | Mistrz Krajowy | 769 | |
7 | Alfred Koda | Mistrz Krajowy | 647 | |
8 | Władysław Szałkiewicz | Mistrz Krajowy | 622 | |
9 | Jury Bileychik | Mistrz Regionalny | 514 | |
10 | Leszek Rutkowski | Mistrz Krajowy | 445 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 025 | ||
2 | Dominika Ogłoblin | Mistrz Krajowy | 2 282 | |
3 | Stanisław Mączka | Mistrz Krajowy | 2 223 | |
4 | Anna Jaguszewska | Mistrz Krajowy | 1 866 | |
5 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 1 830 | |
6 | Sławomir Bąk | Mistrz Krajowy | 1 697 | |
7 | Jarosław Szczygieł | Mistrz Krajowy | 1 564 | |
8 | Michał Kalita | Mistrz Krajowy | 1 328 | |
9 | Maja Żabierek | Mistrz Międzynarodowy | 1 301 | |
10 | Karolina Macielak | Mistrz Krajowy | 1 253 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 974 | ||
2 | Stanisław Ciach | Mistrz Krajowy | 1 361 | |
3 | Bogusława Szagała | Mistrz Krajowy | 918 | |
4 | Jan Glenz | Mistrz Krajowy | 646 | |
5 | Adrian Spyrka | Mistrz Krajowy | 388 | |
6 | Andrzej Huńka | Mistrz Krajowy | 374 | |
7 | Sławomir Lachowicz | Mistrz Krajowy | 343 | |
8 | Jacek Mazurkiewicz | Mistrz Krajowy | 327 | |
9 | Sławomir Wiszniewski | Mistrz Krajowy | 321 | |
10 | Zdzisław Chrustowski | Mistrz Krajowy | 313 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 860 | ||
2 | Robert Podsiadły | Mistrz Międzynarodowy | 1 665 | |
3 | Marcin Szymański | Mistrz Międzynarodowy | 1 145 | |
4 | Natalia Gaweł | Mistrz Krajowy | 1 095 | |
5 | Zbigniew Przeginiak | Mistrz Krajowy | 1 040 | |
6 | Sławomir Reising | Mistrz Krajowy | 1 037 | |
7 | Jacek Brózda | Mistrz Międzynarodowy | 881 | |
8 | Jarosław Duda | Mistrz Krajowy | 870 | |
9 | Łukasz Kostek | Mistrz Regionalny | 801 | |
10 | Sławomir Czech | Mistrz Krajowy | 789 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 315 | ||
2 | Mariusz Bielski | Mistrz Krajowy | 1 426 | |
3 | Jarosław Żurawski | Mistrz Krajowy | 1 120 | |
4 | Andrzej Buczkowski | Mistrz Krajowy | 891 | |
5 | Adam Tomczak | Mistrz Krajowy | 874 | |
6 | Zbigniew Szumigalski | Mistrz Krajowy | 858 | |
7 | Paweł Krzemiński | Mistrz Krajowy | 645 | |
8 | Alicja Krzemińska | Mistrz Krajowy | 630 | |
9 | Mirosław Skarbek | Mistrz Krajowy | 468 | |
10 | Jerzy Rosenthal | Mistrz Krajowy | 415 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 995 | ||
2 | Sebastian Żyżyński | Mistrz Regionalny | 830 | |
3 | Rafał Imiela | Mistrz Krajowy | 829 | |
4 | Piotr Wnuk | Mistrz Krajowy | 827 | |
5 | Maciej Potz | Mistrz Krajowy | 536 | |
6 | Adam Motyka | Mistrz Międzynarodowy | 531 | |
7 | Paweł Jakubicki | Mistrz Krajowy | 505 | |
8 | Piotr Kazub | Mistrz Krajowy | 385 | |
9 | Andrzej Duszyński | Mistrz Krajowy | 374 | |
10 | Dariusz Cygan | Mistrz Krajowy | 359 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 970 | ||
2 | Adam Waszkiewicz | Mistrz Krajowy | 1 358 | |
3 | Wojciech Sołtysik | Mistrz Międzynarodowy | 857 | |
4 | Krzysztof Obłój | Mistrz Krajowy | 719 | |
5 | Zdzisław Klimczak | Mistrz Krajowy | 610 | |
6 | Bronisław Tabisz | Mistrz Krajowy | 539 | |
7 | Marcin Motykiewicz | Mistrz Krajowy | 531 | |
8 | Kazimierz Komorowicz | Mistrz Krajowy | 519 | |
9 | Andrzej Stypczyński | Mistrz Krajowy | 490 | |
10 | Waldemar Majewski | Mistrz Krajowy | 465 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 922 | ||
2 | Norbert Krzystanek | Mistrz Krajowy | 578 | |
3 | Piotr Szczygieł | Mistrz Krajowy | 427 | |
4 | Robert Łataś | Mistrz Krajowy | 368 | |
5 | Zdzisław Nowak | Mistrz Krajowy | 336 | |
6 | Aleksander Kulik | Mistrz Krajowy | 313 | |
7 | Marek Jaskólski | Mistrz Krajowy | 288 | |
8 | Zdzisław Madej | Mistrz Regionalny | 238 | |
9 | Jerzy Jermak | Mistrz Regionalny | 234 | |
10 | Andrzej Przygodzki | Mistrz Regionalny | 221 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 500 | ||
2 | Stanisław Nowak | Mistrz Krajowy | 993 | |
3 | Ryszard Zwolak | Mistrz Krajowy | 920 | |
4 | Rafał Furgal | Mistrz Krajowy | 846 | |
5 | Robert Krupiński | Mistrz Krajowy | 533 | |
6 | Dariusz Serafin | Mistrz Krajowy | 468 | |
7 | Tomasz Kadłubicki | Mistrz Krajowy | 449 | |
8 | Tomasz Szymczyk | Mistrz Regionalny | 397 | |
9 | Jacek Michalski | Mistrz Krajowy | 369 | |
10 | Janusz Wituszyński | Mistrz Krajowy | 360 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 382 | ||
2 | Radosław Szymczak | Mistrz Międzynarodowy | 976 | |
3 | Waldemar Wochna | Mistrz Krajowy | 964 | |
4 | Marcin Wiliński | Mistrz Międzynarodowy | 955 | |
5 | Adam Małdyk | Mistrz Krajowy | 917 | |
6 | Tomasz Jakóbczak | Mistrz Krajowy | 746 | |
7 | Ryszard Sałata | Mistrz Krajowy | 639 | |
8 | Jarosław Kuźba | Mistrz Regionalny | 596 | |
9 | Daniel Fira | Mistrz Krajowy | 537 | |
10 | Marek Figurski | Mistrz Regionalny | 521 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 365 | ||
2 | Edward Sajkowski | Mistrz Krajowy | 1 104 | |
3 | Jan Malewicz | Mistrz Krajowy | 805 | |
4 | Jerzy Adamczak | Mistrz Krajowy | 714 | |
5 | Ewa Waśkiewicz | Mistrz Regionalny | 600 | |
6 | Marek Marciniak | Mistrz Krajowy | 488 | |
7 | Krzysztof Gromadziński | Mistrz Krajowy | 485 | |
8 | Krystyna Malewicz | Mistrz Krajowy | 469 | |
9 | Bartosz Gajewski | Mistrz Krajowy | 456 | |
10 | Ryszard Beleć | Mistrz Krajowy | 411 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 304 | ||
2 | Jerzy Brzustowski | Mistrz Międzynarodowy | 914 | |
3 | Ludwik Murat | Mistrz Krajowy | 589 | |
4 | Robert Rostek | Mistrz Krajowy | 461 | |
5 | Piotr Sopiński | Mistrz Krajowy | 446 | |
6 | Jarosław Ostrowski | Mistrz Krajowy | 426 | |
7 | Sławomir Piętak | Mistrz Krajowy | 373 | |
8 | Tadeusz Denisiuk | Mistrz Krajowy | 321 | |
9 | Jan Wawryniuk | Mistrz Krajowy | 305 | |
10 | Jarosław Nowak | Mistrz Krajowy | 292 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 100 | ||
2 | Tomasz Patalan | Mistrz Międzynarodowy | 871 | |
3 | Mirosław Małypan | Mistrz Krajowy | 860 | |
4 | Marcin Osmański | Mistrz Krajowy | 770 | |
5 | Wojciech Romaszko | Mistrz Krajowy | 700 | |
6 | Bartłomiej Cybula | Mistrz Krajowy | 639 | |
7 | Stanisław Bujała | Mistrz Regionalny | 549 | |
8 | Patryk Berhorst | Mistrz Krajowy | 528 | |
9 | Marek Parol | Mistrz Krajowy | 513 | |
10 | Waldemar Maciejewski | Mistrz Krajowy | 474 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 086 | ||
2 | Jacek Trętowski | Mistrz Krajowy | 1 083 | |
3 | Arunas Jankauskas | Mistrz Krajowy | 837 | |
4 | Przemysław Zyśk | Mistrz Krajowy | 614 | |
5 | Jan Chodkiewicz | Mistrz Krajowy | 599 | |
6 | Jerzy Bludau | Mistrz Krajowy | 574 | |
7 | Zbigniew Kolański | Mistrz Regionalny | 365 | |
8 | Jarosław Hryniewicz | Mistrz Regionalny | 324 | |
9 | Zdzisław Cimaszkiewicz | Mistrz Krajowy | 313 | |
10 | Marek Słowikowski | Mistrz Krajowy | 309 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 028 | ||
2 | Mirosław Homa | Mistrz Krajowy | 883 | |
3 | Damian Smulski | Mistrz Krajowy | 543 | |
4 | Tomasz Twaróg | Mistrz Krajowy | 514 | |
5 | Zbigniew Niezgoda | Mistrz Krajowy | 329 | |
6 | Wojciech Micek | Mistrz Krajowy | 320 | |
7 | Jarosław Malawski | Mistrz Krajowy | 259 | |
8 | Ryszard Jackowski | Mistrz Krajowy | 230 | |
9 | Robert Kwiatkowski | Mistrz Krajowy | 197 | |
10 | Wojciech Frankowski | Mistrz Regionalny | 175 |