Brydżysta roku 2016
WK 4 — Mistrz Krajowy
Stan na 2024-03-28 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 7 485 | ||
2 | OP | Arcymistrz | 6 859 | ||
3 | WM | Mistrz Krajowy | 6 690 | ||
4 | Marcin Dobrowolski | WP | Mistrz Międzynarodowy | 4 965 | |
5 | Michał Wróbel | MA | Mistrz Międzynarodowy | 4 085 | |
6 | Marek Wawrzyniak | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 4 013 | |
7 | Tomasz Sielicki | WM | Mistrz Międzynarodowy | 3 632 | |
8 | Kamil Walczyk | SW | Mistrz Międzynarodowy | 3 323 | |
9 | Agnieszka Pietrzyk | SL | Mistrz Międzynarodowy | 3 302 | |
10 | Michał Błach | MA | Mistrz Międzynarodowy | 3 301 | |
11 | Krzysztof Żak | PM | Mistrz Międzynarodowy | 2 549 | |
12 | Kamila Kukuła | DS | Mistrz Międzynarodowy | 2 468 | |
13 | Mirosław Hryszko | PD | Mistrz Krajowy | 2 423 | |
14 | Robert Krawczyk | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 987 | |
15 | Agnieszka Wiankowska | PM | Mistrz Krajowy | 1 947 | |
16 | Sławomir Kutyła | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 945 | |
17 | Jacek Sikora | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 936 | |
18 | Cezary Kmiecik | WP | Mistrz Międzynarodowy | 1 934 | |
19 | Jakub Jagodziński | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 860 | |
20 | Tomasz Koźlecki | DS | Mistrz Krajowy | 1 840 | |
21 | Mariusz Kowalczyk | DS | Mistrz Międzynarodowy | 1 773 | |
22 | Marcin Wilczyński | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 762 | |
23 | Ireneusz Siemieniako | DS | Mistrz Krajowy | 1 629 | |
24 | Janusz Kobylarski | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 611 | |
25 | Piotr Proporowicz | KP | Mistrz Krajowy | 1 592 | |
26 | Roman Goszcz | SL | Mistrz Krajowy | 1 452 | |
27 | Monika Sautaux | KP | Mistrz Krajowy | 1 443 | |
28 | Michał Igła | MP | Mistrz Krajowy | 1 411 | |
29 | Janusz Natorski | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 409 | |
30 | Marek Kozdrach | SW | Mistrz Krajowy | 1 399 | |
31 | Pavel Klebanovich | PD | Mistrz Krajowy | 1 385 | |
32 | Janusz Wierucki | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 1 340 | |
33 | Jerzy Pawelec | MA | Mistrz Krajowy | 1 328 | |
34 | Marek Pietrzak | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 315 | |
35 | Witold Szczepaniak | WP | Mistrz Krajowy | 1 284 | |
36 | Ireneusz Szulc | DS | Mistrz Krajowy | 1 275 | |
37 | Michał Witkowski | SL | Mistrz Krajowy | 1 256 | |
38 | Błażej Krawczyk | LU | Mistrz Międzynarodowy | 1 255 | |
39 | Andrzej Bernatowicz | MA | Mistrz Krajowy | 1 228 | |
40 | Piotr Suchodolski | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 219 | |
41 | Radzisław Oczkowicz | WP | Mistrz Krajowy | 1 205 | |
42 | Anna Sztyber | MA | Mistrz Krajowy | 1 204 | |
43 | Grzegorz Samol | WP | Mistrz Krajowy | 1 199 | |
44 | Olga Zabulewicz | PM | Mistrz Krajowy | 1 194 | |
45 | Zbigniew Skibicki | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 190 | |
46 | Marek Drukier | MA | Mistrz Krajowy | 1 164 | |
47 | Adam Grobler | MP | Mistrz Krajowy | 1 158 | |
48 | Adam Małecki | LB | Mistrz Krajowy | 1 154 | |
49 | Jerzy Pala | SL | Mistrz Krajowy | 1 151 | |
50 | Robert Księżopolski | DS | Mistrz Krajowy | 1 128 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 7 485 | ||
2 | Maciej Dąbrowski | Arcymistrz | 6 859 | |
3 | Andrzej Knap | Mistrz Krajowy | 6 690 | |
4 | Marcin Dobrowolski | Mistrz Międzynarodowy | 4 965 | |
5 | Michał Wróbel | Mistrz Międzynarodowy | 4 085 | |
6 | Marek Wawrzyniak | Mistrz Międzynarodowy | 4 013 | |
7 | Tomasz Sielicki | Mistrz Międzynarodowy | 3 632 | |
8 | Kamil Walczyk | Mistrz Międzynarodowy | 3 323 | |
9 | Agnieszka Pietrzyk | Mistrz Międzynarodowy | 3 302 | |
10 | Michał Błach | Mistrz Międzynarodowy | 3 301 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 7 485 | ||
2 | Michał Wróbel | Mistrz Międzynarodowy | 4 085 | |
3 | Michał Błach | Mistrz Międzynarodowy | 3 301 | |
4 | Sławomir Kutyła | Mistrz Międzynarodowy | 1 945 | |
5 | Jerzy Pawelec | Mistrz Krajowy | 1 328 | |
6 | Andrzej Bernatowicz | Mistrz Krajowy | 1 228 | |
7 | Anna Sztyber | Mistrz Krajowy | 1 204 | |
8 | Zbigniew Skibicki | Mistrz Międzynarodowy | 1 190 | |
9 | Marek Drukier | Mistrz Krajowy | 1 164 | |
10 | Mariusz Faliński | Mistrz Krajowy | 1 001 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 6 859 | ||
2 | Dariusz Zbieg | Mistrz Krajowy | 602 | |
3 | Marek Werner | Mistrz Krajowy | 593 | |
4 | Andrzej Jurkiewicz | Mistrz Krajowy | 537 | |
5 | Eugeniusz Konik | Mistrz Krajowy | 432 | |
6 | Tomasz Walania | Mistrz Krajowy | 273 | |
7 | Robert Majorczyk | Mistrz Krajowy | 220 | |
8 | Piotr Spisla | Mistrz Krajowy | 214 | |
9 | Marek Jezierzański | Mistrz Krajowy | 199 | |
10 | Marek Benda | Mistrz Krajowy | 197 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 6 690 | ||
2 | Tomasz Sielicki | Mistrz Międzynarodowy | 3 632 | |
3 | Dariusz Filipek | Mistrz Krajowy | 1 114 | |
4 | Mirosław Grodzki | Mistrz Krajowy | 808 | |
5 | Ewa Tutaj | Mistrz Krajowy | 711 | |
6 | Zbigniew Ziemba | Mistrz Krajowy | 555 | |
7 | Wiktor Niewiara | Mistrz Krajowy | 539 | |
8 | Sławomir Dytkowski | Mistrz Krajowy | 468 | |
9 | Kazimierz Konefał | Mistrz Krajowy | 462 | |
10 | Piotr Łożyński | Mistrz Krajowy | 354 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 4 965 | ||
2 | Cezary Kmiecik | Mistrz Międzynarodowy | 1 934 | |
3 | Witold Szczepaniak | Mistrz Krajowy | 1 284 | |
4 | Radzisław Oczkowicz | Mistrz Krajowy | 1 205 | |
5 | Grzegorz Samol | Mistrz Krajowy | 1 199 | |
6 | Adam Peszke | Mistrz Krajowy | 1 078 | |
7 | Mieczysław Szczechowiak | Mistrz Krajowy | 1 054 | |
8 | Andrzej Kędzierski | Mistrz Krajowy | 973 | |
9 | Wojciech Zimniak | Mistrz Krajowy | 923 | |
10 | Jerzy Rodziewicz | Mistrz Krajowy | 903 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 4 013 | ||
2 | Janusz Wierucki | Mistrz Międzynarodowy | 1 340 | |
3 | Zbigniew Nowak | Mistrz Krajowy | 1 053 | |
4 | Andrzej Pożerski | Mistrz Krajowy | 992 | |
5 | Andrzej Gil | Mistrz Krajowy | 821 | |
6 | Dariusz Piątek | Mistrz Krajowy | 762 | |
7 | Marek Siech | Mistrz Krajowy | 677 | |
8 | Cezary Kawiak | Mistrz Krajowy | 648 | |
9 | Aneta Buze | Mistrz Krajowy | 644 | |
10 | Paweł Stężała | Mistrz Międzynarodowy | 622 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 323 | ||
2 | Marek Kozdrach | Mistrz Krajowy | 1 399 | |
3 | Piotr Waluszewski | Mistrz Krajowy | 747 | |
4 | Bogdan Gancarz | Mistrz Krajowy | 601 | |
5 | Grzegorz Niestój | Mistrz Krajowy | 573 | |
6 | Marcin Terelak | Mistrz Krajowy | 542 | |
7 | Mirosław Kotowski | Mistrz Krajowy | 535 | |
8 | Artur Więckowski | Mistrz Krajowy | 493 | |
9 | Wojciech Jadczyk | Mistrz Krajowy | 456 | |
10 | Stanisław Skrzypczak | Mistrz Krajowy | 378 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 302 | ||
2 | Roman Goszcz | Mistrz Krajowy | 1 452 | |
3 | Michał Witkowski | Mistrz Krajowy | 1 256 | |
4 | Jerzy Pala | Mistrz Krajowy | 1 151 | |
5 | Krzysztof Chmiel | Mistrz Krajowy | 1 011 | |
6 | Joanna Brede | Mistrz Krajowy | 972 | |
7 | Roman Zwonek | Mistrz Krajowy | 878 | |
8 | Paweł Kaleta | Mistrz Krajowy | 788 | |
9 | Tomasz Bobrowski | Mistrz Krajowy | 757 | |
10 | Jarosław Sieczkowski | Mistrz Krajowy | 660 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 549 | ||
2 | Robert Krawczyk | Mistrz Międzynarodowy | 1 987 | |
3 | Agnieszka Wiankowska | Mistrz Krajowy | 1 947 | |
4 | Jacek Sikora | Mistrz Międzynarodowy | 1 936 | |
5 | Janusz Kobylarski | Mistrz Międzynarodowy | 1 611 | |
6 | Marek Pietrzak | Mistrz Międzynarodowy | 1 315 | |
7 | Piotr Suchodolski | Mistrz Międzynarodowy | 1 219 | |
8 | Olga Zabulewicz | Mistrz Krajowy | 1 194 | |
9 | Jarosław Pęski | Mistrz Krajowy | 1 113 | |
10 | Krzysztof Firkus | Mistrz Krajowy | 1 028 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 468 | ||
2 | Tomasz Koźlecki | Mistrz Krajowy | 1 840 | |
3 | Mariusz Kowalczyk | Mistrz Międzynarodowy | 1 773 | |
4 | Ireneusz Siemieniako | Mistrz Krajowy | 1 629 | |
5 | Ireneusz Szulc | Mistrz Krajowy | 1 275 | |
6 | Robert Księżopolski | Mistrz Krajowy | 1 128 | |
7 | Samuel Bałdysz | Mistrz Międzynarodowy | 1 127 | |
8 | Zdzisław Patreuha | Mistrz Krajowy | 835 | |
9 | Jan Marcinkowski | Mistrz Krajowy | 775 | |
10 | Henryk Nowiński | Mistrz Krajowy | 663 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 423 | ||
2 | Pavel Klebanovich | Mistrz Krajowy | 1 385 | |
3 | Mirosław Morchat | Mistrz Międzynarodowy | 878 | |
4 | Piotr Latała | Mistrz Krajowy | 685 | |
5 | Andrzej Błachno | Mistrz Krajowy | 666 | |
6 | Adam Wszeborowski | Mistrz Międzynarodowy | 597 | |
7 | Adam Myśliwiec | Mistrz Krajowy | 585 | |
8 | Aliaksandr Korzun | Mistrz Krajowy | 476 | |
9 | Stanisław Lisowski | Mistrz Krajowy | 467 | |
10 | Janusz Galewski | Mistrz Krajowy | 393 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 860 | ||
2 | Błażej Krawczyk | Mistrz Międzynarodowy | 1 255 | |
3 | Lech Adach | Mistrz Krajowy | 1 088 | |
4 | Mieczysław Paczos | Mistrz Krajowy | 894 | |
5 | Paweł Zaleski | Mistrz Krajowy | 666 | |
6 | Tomasz Pawluk | Mistrz Międzynarodowy | 569 | |
7 | Gabriel Raszka | Mistrz Krajowy | 491 | |
8 | Marek Wróbel | Mistrz Krajowy | 489 | |
9 | Adam Pruszkowski | Mistrz Krajowy | 486 | |
10 | Zdzisław Kubaj | Mistrz Krajowy | 473 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 1 762 | ||
2 | Michał Igła | Mistrz Krajowy | 1 411 | |
3 | Janusz Natorski | Mistrz Międzynarodowy | 1 409 | |
4 | Adam Grobler | Mistrz Krajowy | 1 158 | |
5 | Kacper Kacperski | Mistrz Krajowy | 994 | |
6 | Roman Narewski | Mistrz Krajowy | 913 | |
7 | Waldemar Guła | Mistrz Krajowy | 887 | |
8 | Marzena Kwiecińska-Wilk | Mistrz Krajowy | 866 | |
9 | Wojciech Stachnik | Mistrz Krajowy | 806 | |
10 | Marek Jarosz | Mistrz Krajowy | 781 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 592 | ||
2 | Monika Sautaux | Mistrz Krajowy | 1 443 | |
3 | Adam Chełchowski | Mistrz Krajowy | 1 076 | |
4 | Robert Mrukowski | Mistrz Międzynarodowy | 819 | |
5 | Wojciech Giżyński | Mistrz Krajowy | 808 | |
6 | Waldemar Zieliński | Mistrz Krajowy | 720 | |
7 | Piotr Kreja | Mistrz Krajowy | 560 | |
8 | Robert Górny | Mistrz Krajowy | 552 | |
9 | Robert Kamiński | Mistrz Krajowy | 499 | |
10 | Zbigniew Rychlik | Mistrz Krajowy | 463 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 154 | ||
2 | Jerzy Ryndak | Mistrz Krajowy | 757 | |
3 | Karol Mońko | Mistrz Krajowy | 681 | |
4 | Andrzej Garczyński | Mistrz Krajowy | 642 | |
5 | Czesław Plachimowicz | Mistrz Krajowy | 632 | |
6 | Stanisław Stefański | Mistrz Krajowy | 623 | |
7 | Zbigniew Kosiór | Mistrz Krajowy | 505 | |
8 | Sławomir Zubrycki | Mistrz Krajowy | 484 | |
9 | Jan Stoklasek | Mistrz Krajowy | 480 | |
10 | Lidia Wilczak | Mistrz Krajowy | 454 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 052 | ||
2 | Jerzy Góralczyk | Mistrz Krajowy | 889 | |
3 | Jan Sączawa | Mistrz Krajowy | 889 | |
4 | Stanisław Malinowski | Mistrz Krajowy | 729 | |
5 | Tomasz Jędrzejek | Mistrz Krajowy | 700 | |
6 | Bogusław Sygulski | Mistrz Krajowy | 671 | |
7 | Ilona Bobko | Mistrz Krajowy | 589 | |
8 | Stanisław Zych | Mistrz Krajowy | 395 | |
9 | Maciej Krzywka | Mistrz Krajowy | 356 | |
10 | Zdzisław Baryła | Mistrz Krajowy | 351 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 841 | ||
2 | Teresa Pudelewicz | Mistrz Międzynarodowy | 670 | |
3 | Andrzej Zapałowski | Mistrz Krajowy | 570 | |
4 | Waldemar Górski | Mistrz Krajowy | 553 | |
5 | Paweł Babecki | Mistrz Krajowy | 526 | |
6 | Dariusz Śledziewski | Mistrz Krajowy | 495 | |
7 | Waldemar Gałek | Mistrz Krajowy | 477 | |
8 | Jerzy Markowski | Mistrz Krajowy | 476 | |
9 | Lechosław Janczar | Mistrz Krajowy | 462 | |
10 | Paweł Ambroziak | Mistrz Krajowy | 384 |