Brydżysta roku 2018
WK 4 — Mistrz Krajowy
Stan na 2024-04-24 00:15:03
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 6 325 | ||
2 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 5 918 | ||
3 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 5 474 | ||
4 | Jakub Patreuha | MA | Mistrz Międzynarodowy | 5 138 | |
5 | Patryk Patreuha | DS | Arcymistrz | 5 085 | |
6 | Paweł Klapper | LD | Mistrz Krajowy | 4 677 | |
7 | Tomasz Bartnicki | KP | Mistrz Międzynarodowy | 4 535 | |
8 | Ireneusz Grynczewski | MA | Mistrz Międzynarodowy | 4 394 | |
9 | Wojciech Sołtysik | DS | Mistrz Międzynarodowy | 4 067 | |
10 | Samuel Bałdysz | DS | Mistrz Międzynarodowy | 3 337 | |
11 | Zofia Miechowicz | KP | Mistrz Międzynarodowy | 3 284 | |
12 | Edward Sucharda | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 841 | |
13 | Marcin Szymański | MP | Mistrz Międzynarodowy | 2 816 | |
14 | Radosław Szymczak | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 2 400 | |
15 | Stanisław Mączka | MA | Mistrz Krajowy | 2 333 | |
16 | Krystian Dowolski | MA | Mistrz Międzynarodowy | 2 294 | |
17 | Tomasz Zaleski | PD | Mistrz Międzynarodowy | 2 249 | |
18 | Jerzy Brzustowski | LU | Mistrz Międzynarodowy | 2 096 | |
19 | Monika Sautaux | KP | Mistrz Krajowy | 2 072 | |
20 | Marek Kozdrach | SW | Mistrz Krajowy | 1 991 | |
21 | Arunas Jankauskas | WM | Mistrz Krajowy | 1 955 | |
22 | Grzegorz Cieślak | LU | Mistrz Krajowy | 1 938 | |
Marta Sikora | PM | Mistrz Krajowy | 1 938 | ||
24 | Anna Makarewicz | SW | Mistrz Międzynarodowy | 1 910 | |
25 | Robert Sikora | LB | Mistrz Krajowy | 1 873 | |
26 | Aliaksandr Prakapenka | PD | Mistrz Krajowy | 1 839 | |
27 | Jacek Brózda | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 818 | |
28 | Maja Żabierek | MA | Mistrz Międzynarodowy | 1 814 | |
29 | Tomasz Patalan | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 762 | |
30 | Michał Witkowski | SL | Mistrz Krajowy | 1 687 | |
31 | Maciej Szczerczak | MP | Mistrz Krajowy | 1 649 | |
32 | Marcin Wiliński | ZP | Mistrz Międzynarodowy | 1 600 | |
33 | Zdzisław Patreuha | DS | Mistrz Krajowy | 1 595 | |
34 | Adam Krysiak | LD | Mistrz Międzynarodowy | 1 573 | |
Rafał Śmiałek | MP | Mistrz Krajowy | 1 573 | ||
36 | Andrzej Pożerski | ZP | Mistrz Krajowy | 1 505 | |
37 | Zbigniew Przeginiak | MP | Mistrz Krajowy | 1 478 | |
38 | Adam Harasimowicz | MP | Mistrz Krajowy | 1 453 | |
39 | Bogdan Trun | ZP | Mistrz Krajowy | 1 451 | |
40 | Mariusz Bielski | KP | Mistrz Krajowy | 1 424 | |
41 | Kazimierz Konefał | WM | Mistrz Krajowy | 1 395 | |
42 | Robert Podsiadły | MP | Mistrz Międzynarodowy | 1 365 | |
43 | Grzegorz Wadas | MP | Mistrz Krajowy | 1 364 | |
44 | Tadeusz Jakubiak | PM | Mistrz Krajowy | 1 351 | |
45 | Marek Pietrzak | PM | Mistrz Międzynarodowy | 1 305 | |
Grzegorz Wołowiec | PM | Mistrz Krajowy | 1 305 | ||
47 | Jacek Koter | MA | Mistrz Krajowy | 1 300 | |
48 | Mirosław Małypan | PM | Mistrz Krajowy | 1 286 | |
49 | Marek Siech | ZP | Mistrz Krajowy | 1 285 | |
50 | Jan Marcinkowski | DS | Mistrz Krajowy | 1 284 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 6 325 | ||
2 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 5 918 | |
3 | Piotr Jasiński | Mistrz Międzynarodowy | 5 474 | |
4 | Jakub Patreuha | Mistrz Międzynarodowy | 5 138 | |
5 | Patryk Patreuha | Arcymistrz | 5 085 | |
6 | Paweł Klapper | Mistrz Krajowy | 4 677 | |
7 | Tomasz Bartnicki | Mistrz Międzynarodowy | 4 535 | |
8 | Ireneusz Grynczewski | Mistrz Międzynarodowy | 4 394 | |
9 | Wojciech Sołtysik | Mistrz Międzynarodowy | 4 067 | |
10 | Samuel Bałdysz | Mistrz Międzynarodowy | 3 337 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 6 325 | ||
2 | Kacper Kopka | Mistrz Międzynarodowy | 5 918 | |
3 | Piotr Jasiński | Mistrz Międzynarodowy | 5 474 | |
4 | Jakub Patreuha | Mistrz Międzynarodowy | 5 138 | |
5 | Ireneusz Grynczewski | Mistrz Międzynarodowy | 4 394 | |
6 | Edward Sucharda | Mistrz Międzynarodowy | 2 841 | |
7 | Stanisław Mączka | Mistrz Krajowy | 2 333 | |
8 | Krystian Dowolski | Mistrz Międzynarodowy | 2 294 | |
9 | Maja Żabierek | Mistrz Międzynarodowy | 1 814 | |
10 | Jacek Koter | Mistrz Krajowy | 1 300 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 085 | ||
2 | Wojciech Sołtysik | Mistrz Międzynarodowy | 4 067 | |
3 | Samuel Bałdysz | Mistrz Międzynarodowy | 3 337 | |
4 | Zdzisław Patreuha | Mistrz Krajowy | 1 595 | |
5 | Jan Marcinkowski | Mistrz Krajowy | 1 284 | |
6 | Krzysztof Obłój | Mistrz Krajowy | 1 108 | |
7 | Ireneusz Szulc | Mistrz Krajowy | 940 | |
8 | Zdzisław Klimczak | Mistrz Krajowy | 876 | |
9 | Andrzej Suchodolski | Mistrz Krajowy | 854 | |
10 | Wiesław Kubiński | Mistrz Krajowy | 811 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 4 677 | ||
2 | Adam Krysiak | Mistrz Międzynarodowy | 1 573 | |
3 | Roman Jagielski | Mistrz Krajowy | 1 211 | |
4 | Teresa Pudelewicz | Mistrz Międzynarodowy | 1 208 | |
5 | Piotr Kazub | Mistrz Krajowy | 1 180 | |
6 | Piotr Wnuk | Mistrz Krajowy | 1 105 | |
7 | Rafał Imiela | Mistrz Krajowy | 1 058 | |
8 | Andrzej Kończak | Mistrz Krajowy | 880 | |
9 | Zbigniew Kotliński | Mistrz Krajowy | 725 | |
10 | Paweł Babecki | Mistrz Krajowy | 722 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 4 535 | ||
2 | Zofia Miechowicz | Mistrz Międzynarodowy | 3 284 | |
3 | Monika Sautaux | Mistrz Krajowy | 2 072 | |
4 | Mariusz Bielski | Mistrz Krajowy | 1 424 | |
5 | Jarosław Żurawski | Mistrz Krajowy | 1 044 | |
6 | Robert Górny | Mistrz Krajowy | 1 030 | |
7 | Tadeusz Żurek | Mistrz Krajowy | 970 | |
8 | Rafał Szafranek | Mistrz Krajowy | 727 | |
9 | Zbigniew Szumigalski | Mistrz Krajowy | 702 | |
10 | Bogumił Kupczyk | Mistrz Krajowy | 615 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 816 | ||
2 | Jacek Brózda | Mistrz Międzynarodowy | 1 818 | |
3 | Maciej Szczerczak | Mistrz Krajowy | 1 649 | |
4 | Rafał Śmiałek | Mistrz Krajowy | 1 573 | |
5 | Zbigniew Przeginiak | Mistrz Krajowy | 1 478 | |
6 | Adam Harasimowicz | Mistrz Krajowy | 1 453 | |
7 | Robert Podsiadły | Mistrz Międzynarodowy | 1 365 | |
8 | Grzegorz Wadas | Mistrz Krajowy | 1 364 | |
9 | Paweł Kotarba | Mistrz Krajowy | 1 233 | |
10 | Joanna Kotarba | Mistrz Krajowy | 1 231 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 400 | ||
2 | Marcin Wiliński | Mistrz Międzynarodowy | 1 600 | |
3 | Andrzej Pożerski | Mistrz Krajowy | 1 505 | |
4 | Bogdan Trun | Mistrz Krajowy | 1 451 | |
5 | Marek Siech | Mistrz Krajowy | 1 285 | |
6 | Waldemar Wochna | Mistrz Krajowy | 1 132 | |
7 | Wojciech Waszkiewicz | Mistrz Krajowy | 1 016 | |
8 | Adam Małdyk | Mistrz Krajowy | 945 | |
9 | Grzegorz Adamski | Mistrz Krajowy | 943 | |
10 | Janusz Linkiewicz | Mistrz Krajowy | 849 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 249 | ||
2 | Aliaksandr Prakapenka | Mistrz Krajowy | 1 839 | |
3 | Pavel Klebanovich | Mistrz Krajowy | 1 145 | |
4 | Alfred Koda | Mistrz Krajowy | 999 | |
5 | Stanisław Lisowski | Mistrz Krajowy | 595 | |
6 | Adam Myśliwiec | Mistrz Krajowy | 571 | |
7 | Janusz Galewski | Mistrz Krajowy | 555 | |
8 | Jan Ciulkin | Mistrz Krajowy | 514 | |
9 | Władysław Szałkiewicz | Mistrz Krajowy | 481 | |
10 | Adam Wszeborowski | Mistrz Międzynarodowy | 420 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 096 | ||
2 | Grzegorz Cieślak | Mistrz Krajowy | 1 938 | |
3 | Sławomir Piętak | Mistrz Krajowy | 616 | |
4 | Edward Wójcik | Mistrz Krajowy | 594 | |
5 | Jarosław Ostrowski | Mistrz Krajowy | 514 | |
6 | Mieczysław Paczos | Mistrz Krajowy | 497 | |
7 | Krzysztof Chabrowski | Mistrz Krajowy | 473 | |
8 | Ludwik Murat | Mistrz Krajowy | 473 | |
9 | Tadeusz Denisiuk | Mistrz Krajowy | 460 | |
10 | Adam Szymański | Mistrz Krajowy | 426 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 991 | ||
2 | Anna Makarewicz | Mistrz Międzynarodowy | 1 910 | |
3 | Mirosław Kotowski | Mistrz Krajowy | 1 150 | |
4 | Marcin Terelak | Mistrz Krajowy | 619 | |
5 | Bogdan Gancarz | Mistrz Krajowy | 557 | |
6 | Piotr Waluszewski | Mistrz Krajowy | 517 | |
7 | Robert Łataś | Mistrz Krajowy | 448 | |
8 | Jerzy Daniel | Mistrz Krajowy | 438 | |
9 | Artur Więckowski | Mistrz Krajowy | 435 | |
10 | Stanisław Skrzypczak | Mistrz Krajowy | 434 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 955 | ||
2 | Kazimierz Konefał | Mistrz Krajowy | 1 395 | |
3 | Jan Chodkiewicz | Mistrz Krajowy | 902 | |
4 | Przemysław Zyśk | Mistrz Krajowy | 733 | |
5 | Zbigniew Ziemba | Mistrz Krajowy | 673 | |
6 | Ewa Tutaj | Mistrz Krajowy | 500 | |
7 | Dariusz Łuczak | Mistrz Krajowy | 446 | |
8 | Jacek Trętowski | Mistrz Krajowy | 311 | |
9 | Andrzej Daszczuk | Mistrz Krajowy | 246 | |
10 | Stanisław Okuniewicz | Mistrz Krajowy | 246 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 938 | ||
2 | Tomasz Patalan | Mistrz Międzynarodowy | 1 762 | |
3 | Tadeusz Jakubiak | Mistrz Krajowy | 1 351 | |
4 | Marek Pietrzak | Mistrz Międzynarodowy | 1 305 | |
5 | Grzegorz Wołowiec | Mistrz Krajowy | 1 305 | |
6 | Mirosław Małypan | Mistrz Krajowy | 1 286 | |
7 | Wojciech Romaszko | Mistrz Krajowy | 1 077 | |
8 | Dariusz Zieliński | Mistrz Krajowy | 1 060 | |
9 | Aldona Chrenowska | Mistrz Krajowy | 992 | |
10 | Marcin Osmański | Mistrz Krajowy | 845 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 873 | ||
2 | Karol Mońko | Mistrz Krajowy | 1 110 | |
3 | Andrzej Szkiel | Mistrz Krajowy | 909 | |
4 | Wiesław Skowron | Mistrz Krajowy | 877 | |
5 | Konrad Wójcik | Mistrz Krajowy | 832 | |
6 | Sławomir Zubrycki | Mistrz Krajowy | 673 | |
7 | Dariusz Kwiatkowski | Mistrz Krajowy | 672 | |
8 | Bartosz Gajewski | Mistrz Krajowy | 663 | |
9 | Jan Stoklasek | Mistrz Krajowy | 577 | |
10 | Władysław Biernat | Mistrz Krajowy | 535 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 687 | ||
2 | Maciej Zarębski | Mistrz Krajowy | 860 | |
3 | Rafał Furgal | Mistrz Krajowy | 857 | |
4 | Ryszard Zwolak | Mistrz Krajowy | 847 | |
5 | Jacek Stokowacki | Mistrz Krajowy | 817 | |
6 | Krzysztof Chmiel | Mistrz Krajowy | 759 | |
7 | Roman Zwonek | Mistrz Krajowy | 754 | |
8 | Jerzy Pala | Mistrz Krajowy | 686 | |
9 | Henryk Malczewski | Mistrz Krajowy | 668 | |
10 | Stanisław Nowak | Mistrz Krajowy | 630 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 247 | ||
2 | Tadeusz Janczurewicz | Mistrz Krajowy | 1 242 | |
3 | Przemysław Maliszewski | Mistrz Krajowy | 1 216 | |
4 | Ryszard Nowicki | Mistrz Krajowy | 1 197 | |
5 | Marek Domagała | Mistrz Krajowy | 1 097 | |
6 | Henryk Duszyński | Mistrz Krajowy | 1 090 | |
7 | Grzegorz Jędrzejewski | Mistrz Krajowy | 1 044 | |
8 | Piotr Tyranowski | Mistrz Krajowy | 1 034 | |
9 | Radzisław Oczkowicz | Mistrz Krajowy | 1 006 | |
10 | Krzysztof Buzała | Mistrz Krajowy | 941 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 136 | ||
2 | Jan Sączawa | Mistrz Krajowy | 972 | |
3 | Tadeusz Chmielowiec | Mistrz Krajowy | 753 | |
4 | Stanisław Malinowski | Mistrz Krajowy | 735 | |
5 | Zbigniew Kozioł | Mistrz Krajowy | 699 | |
6 | Ilona Bobko | Mistrz Krajowy | 677 | |
7 | Mirosław Homa | Mistrz Krajowy | 636 | |
8 | Tomasz Twaróg | Mistrz Krajowy | 504 | |
9 | Tomasz Jędrzejek | Mistrz Krajowy | 490 | |
10 | Leszek Jarosz | Mistrz Krajowy | 406 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 934 | ||
2 | Adrian Spyrka | Mistrz Krajowy | 903 | |
3 | Stanisław Ciach | Mistrz Krajowy | 861 | |
4 | Władysław Linkiewicz | Mistrz Krajowy | 691 | |
5 | Marek Benda | Mistrz Krajowy | 681 | |
6 | Sławomir Wiszniewski | Mistrz Krajowy | 595 | |
7 | Tomasz Walania | Mistrz Krajowy | 552 | |
8 | Marek Jezierzański | Mistrz Krajowy | 547 | |
9 | Marek Werner | Mistrz Krajowy | 415 | |
10 | Dariusz Zbieg | Mistrz Krajowy | 404 |