Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Jednolity Kalendarz Sportowy 2020

Styczeń

04.01 - 05.01 I i II liga - III zjazd
04.01 - 06.01 Ekstraklasa - 2. zjazd (7 meczów) Starachowice
10.01 - 12.01 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
11.01 - 18.01 XII Kongres UZDROWISKOWY Połczyn Zdrój
12.01 Turniej WOŚP
12.01 OTP**UZDROWISKOWY Połczyn Zdrój
13.01 KMP
24.01 - 26.01 Kadra Krajowa
31.01 - 02.02 Ekstraklasa - Play Off
31.01 - 02.02 I i II liga - IV zjazd

Luty

07.02 - 09.02 Kadra Mistrzowska
10.02 KMP - III Memoriał Wojciecha Siwca
14.02 - 15.02 Zimowe Mistrzostwa Polski Teamów Elbląg
16.02 GPP Par Elbląg
21.02 - 23.02 Ekstraklasa - baraż o utrzymanie
21.02 - 23.02 I i II liga - V zjazd
29.02 - 06.03 3. Zimowe Mistrzostwa Europy Monako, Monako

Marzec

08.03 OTP** O Uśmiech Patryka Skawina
09.03 KMP
13.03 - 15.03 GPP Teamów Lubomino
19.03 - 29.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbilt Columbus, USA
21.03 - 22.03 Finały Wojewódzkie MP Open
28.03 GPP Teamów Kraków
29.03 GPP Par

Kwiecień

02.04 - 05.04 21. Mityng "Hotel Senator"** Starachowice
05.04 GPP Par Starachowice
06.04 KMP
18.04 GPP Teamów Łódź
19.04 GPP Par Łódź

Maj

01.05 - 03.05 Mistrzostwa Polski Par Open
07.05 - 16.05 Kadra Narodowa I i II
11.05 KMP
15.05 - 17.05 13. Bridge Forest Trophy Gołuń
23.05 GPP Teamów Wrocław
24.05 GPP Par Wrocław
29.05 - 31.05 Memoriał Andrzeja Żurka GPP Teamów Kraków
31.05 OTP** Memoriał Andrzeja Żurka Kraków

Czerwiec

06.06 Walny Zjazd Wyborczy
07.06 XXXIV OTP ** Warmiński Olsztyb
08.06 KMP
11.06 - 14.06 60. Poznański Mityng Brydżowy
13.06 GPP Teamów Poznań
14.06 GPP Par Poznań
17.06 - 27.06 55. Drużynowe ME Madera, Portugalia
19.06 - 21.06 GP Teamów Memoriał Marka Krajewskiego Łowicz
21.06 OTP ** Memoriał Marka Krajewskiego Łowicz

Lipiec

02.07 - 12.07 63. Kongres "Sława" Sława
04.07 GPP Par Sława
13.07 KMP
16.07 - 26.07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold Montreal, Kanada
26.07 GPP Par Kielce

Sierpień

02.08 GPP Par Sopot
03.08 - 05.08 Mistrzostwa Polski Teamów Sopot
10.08 KMP
14.08 - 15.08 Mistrzostwa Polski Teamów BAM Rzeszów
16.08 GPP Par Rzeszów
23.08 GPP Par Warszawa
29.08 GPP Teamów Warszawa

Wrzesień

11.09 - 16.09 10. Akademickie MŚ Bydgoszcz
14.09 KMP
18.09 - 19.09 MP Teamów Patton Bolesławiec
20.09 GPP Par Bolesławiec

Październik

02.10 - 04.10 Ekstraklasa - I zjazd
03.10 - 04.10 I i II liga - I zjazd
12.10 KMP
24.10 Międzynarodowy Festiwal Brydża Bridge2Success Fest 2020 Warszawa

Listopad

07.11 GPP Par Tarnów
07.11 GPP Par Stargard
09.11 KMP
11.11 V Ogólnopolski Turniej "O Podkowę Kasztanki Marszałka"
21.11 - 22.11 I i II liga - II zjazd
26.11 - 06.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej Tampa, USA
27.11 - 28.11 MP Par na impy Kraków
29.11 OTP** Wawelski Smok Kraków

Grudzień

04.12 - 06.12 Memoriał Irka Nowaka Poznań
11.12 - 13.12 Finał GPP Teamów
14.12 KMP
18.12 - 20.12 Finał GPP Par