Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 11 stycznia 2016
Wyniki z 47 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
1
226
Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
12.0
15.0
LB
LB/127
69.92
100
1500
2
548
Artur Dryhynycz
Tomasz Stopierzyński
0.5
5.0
WM
WM/122
67.19
98
1491
3
261
Marek Wichtowski
Grzegorz Wichtowski
5.0
5.0
WP
LB/165
66.49
96
1482
4
208
Mirosław Graczkowski
Leszek Falkowski
5.0
12.0
KP
KP/50
65.87
94
1475
5
54
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
4.0
4.0
PD
BBO/999
65.83
92
1470
6
175
Waldemar Zieliński
Robert Mrukowski
4.0
4.0
KP
KP/114
64.98
90
1465
7
566
Jan Jegliński
Tadeusz Kądzielewski
5.0
9.0
WM
WM/128
64.14
88
1460
8
200
Aleksandra Granowska
Piotr Wołowski
1.5
7.0
KP
KP/125
64.14
86
1455
9
472
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
15.0
PK
WM
PK/118
63.91
84
1450
10
571
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
5.0
9.0
WM
WM/132
63.61
82
1445
11
363
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
5.0
5.0
MA
MA/126
63.44
80
1440
12
186
Bogusz Nalazek
Piotr Litwin
7.0
4.0
KP
KP/114
63.38
78
1435
13
415
Ryszard Karwat
Alicja Rybak
1.0
1.5
MA
MA/62
63.09
76
1430
14
234
Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LB
LB/146
62.92
74
1425
15
342
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
2.5
12.0
MA
MA/126
62.71
72
1420
16
370
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
5.0
5.0
MA
MA/126
62.60
70
1415
17
318
Piotr Sopiński
Piotr Niespodziewany
3.0
1.5
LU
LU/90
62.49
68
1410
18
479
Tadeusz Szemraj
Bolesław Smorąg
5.0
5.0
PK
PK/118
61.88
66
1405
19
696
Zygmunt Adamczyk
Leszek Kawa
0.0
0.0
NZ
ZP/121
61.86
64
1400
20
574
Zdzisław Hartwig
Jan Janiak
2.0
7.0
WM
WM/132
61.78
62
1395
21
81
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
7.0
5.0
KP
BY4/921
0.33
61.59
60
1390
22
521
Lech Brzozowski
Bogdan Sarkowski
0.0
0.0
USA/130
61.47
58
1385
23
492
Jacek Piotrowski
Edmund Pinkiewicz
12.0
12.0
PM
PM/102
61.27
56
1380
24
58
Grażyna Brewiak
Jarosław Piasecki
19.0
12.0
PM
BBO/999
61.13
54
1375
25
153
Marek Lichocki
Ireneusz Iwanow
11.0
1.5
WM
EL1/907
60.97
52
1370
26
45
Łukasz Sepczyński
Jan Sączawa
1.5
4.0
MA
PK
BBO/999
60.95
50
1365
27
676
Stanisław Matusz
Andrzej Denysiuk
5.0
2.5
LU
ZA2/916
60.92
48
1360
28
612
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WP
WP/142
60.88
46
1355
29
619
Rajmund Wiśniewski
Robert Górny
4.0
4.0
KP
WP/147
60.82
44
1350
30
682
Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZP
ZP/116
60.64
42
1345
31
410
Roman Wajs
Kazimierz Salak
2.5
1.5
MA
MA/62
60.52
40
1340
32
407
Grzegorz Szulc
Mirosław Zawiślak
3.0
0.0
MA
MA/62
60.43
38
1335
33
229
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
9.0
7.0
LB
LB/146
60.41
36
1330
34
547
Józefa Krzemieńska
Zbigniew Kolański
5.0
3.0
WM
WM/122
60.39
34
1325
35
433
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
2.5
2.5
MP
MP/138
60.30
32
1320
36
643
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/30
60.28
30
1315
37
209
Grzegorz Rojewski
Mariusz Bielski
12.0
3.0
KP
KP/50
60.28
28
1310
38
36
Andrzej Dębowski
Jerzy Stańczyk
12.0
5.0
ZP
BBO/999
60.27
26
1305
39
515
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
5.0
4.0
ZP
SZ2/910
60.08
24
1300
40
412
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
2.5
2.0
MA
MA/62
60.02
22
1295
41
23
Maria Tomczewska
Wojciech Majchrowski
7.0
4.0
PM
BBO/999
59.94
20
1290
42
368
Tomasz Ryffa
Jan Kandybowicz
5.0
13.0
MA
MA/126
59.93
18
1285
43
380
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
13.0
18.0
MA
MA/126
59.89
16
1280
44
497
Roman Kmieciak
Leszek Szkudlarek
5.0
7.0
PM
PM/102
59.75
14
1275
45
635
Robert Włodkowski
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WP
WP/156
59.71
12
1270
46
580
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
12.0
9.0
WM
WM/241
59.71
10
1265
47
253
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
4.0
9.0
LB
LB/149
59.63
8
1260
48
19
Eligiusz Wojakowski
Dorota Sosinowicz
2.0
1.5
LU
ZP
BBO/999
59.57
6
1255
49
203
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
59.53
4
1250
50
137
Daniel Wesołowski
Bogdan Jabłoński
3.0
0.0
PM
WM
EL1/907
59.44
2
1245
51
151
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
18.0
4.0
WM
EL1/907
59.39
1240
52
262
Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
4.0
4.0
WP
LB/165
59.37
1236
53
77
Marek Nazarewicz
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KP
BY4/921
59.36
1232
54
437
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
59.25
1228
55
306
Lech Szymański
Marek Wróbel
9.0
4.0
LU
LU/145
59.18
1224
56
98
Czesława Skowrońska
Władysław Baranowski
0.0
0.0
DS
DS/144
59.14
1220
57
499
Jacek Lew
Wacław Janicki
13.0
17.0
PM
WP
PM/102
59.04
1216
58
230
Mateusz Rymarczyk
Łukasz Frąckowiak
1.5
2.0
LB
LB/146
58.93
1212
59
197
Tomasz Bondarczyk
Józef Korthals
1.5
0.5
KP
KP/125
58.91
1208
60
49
Roman Budzik
Rudolf Borusiewicz
13.0
4.0
PM
DS
BBO/999
58.88
1204
61
632
Jerzy Schedler
Mariusz Gawrych
4.0
0.5
WP
WP/156
58.85
1200
62
476
Tomasz Bajorek
Dariusz Kulpiński
9.0
9.0
PK
PK/118
58.72
1196
63
154
Bogusław Gierulski
Marek Ratkowski
21.0
12.0
WP
WM
EL1/907
58.66
1192
64
286
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
58.66
1188
65
352
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MA
MA/126
58.57
1184
66
610
Tomasz Dorobek
Mieczysław Frąckowiak
3.0
3.0
DS
WP
WP/142
58.56
1180
67
323
Bogdan Kaczyński
Marek Jaroszkiewicz
4.0
2.0
MA
MA/123
58.44
1176
68
659
Andrzej Sienkiewicz
Maciej Młynarczyk
5.0
5.0
WP
WP/30
58.40
1172
69
292
Tadeusz Miedziak
Józef Wojtal
2.0
2.5
LD
LD/92
58.25
1169
70
426
Karolina Walędzik
Piotr Duszak
2.0
2.0
MA
MA/62
58.10
1166
71
603
Kazimierz Macioszczyk
Sylwester Sadek
1.5
1.5
WP
WP/142
58.08
1163
72
113
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
58.08
1160
73
270
Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LB
LB/75
57.98
1157
74
387
Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Sokołowski
1.5
2.5
MA
MA/46
57.97
1154
75
144
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
1.5
1.5
WM
EL1/907
57.94
1151
76
431
Sławomir Kowalski
Jan Gorczyca
2.0
2.0
MP
MP/138
57.93
1148
77
560
Robert Królak
Marian Lemecha
0.0
0.0
NZ
WM/128
57.83
1145
78
165
Artur Stępień
Marian Malung
3.0
4.0
DS
JG2/920
57.62
1142
79
375
Andrzej Musiał
Tadeusz Karolak
3.0
3.0
MA
MA/126
57.41
1139
80
251
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LB
LB/149
57.31
1136
81
159
Gerard Kempiński
Andrzej Leszczyński
4.0
2.5
DS
JG2/920
57.24
1133
82
341
Piotr Tuszyński
Robert Pepłoński
24.0
4.0
LB
MA
MA/126
57.22
1130
83
288
Lechosław Janczar
Jerzy Szubiga
4.0
5.0
LD
LD/92
57.15
1127
84
44
Krzysztof Meyer
Tomasz Patalan
3.0
3.0
PM
WM
BBO/999
57.04
1124
85
73
Tomasz Perduta
Mariusz Krawczyński
0.0
0.0
NZ
BY4/921
0.33
57.03
1121
86
593
Jan Kalicki
Adam Misiak
3.0
2.0
WP
WP/120
57.02
1118
87
96
Tomasz Baj
Paweł Grocholski
3.0
2.0
DS
DS/144
56.99
1115
88
252
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
2.5
3.0
LB
LB/149
56.98
1112
89
455
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MP
MP/40
56.98
1109
90
569
Janusz Kowalówka
Wiesław Pietrzak
5.0
5.0
WM
WM/128
56.91
1106
91
358
Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
5.0
2.0
MA
MA/126
56.91
1103
92
168
Lesław Cegiel
Czesław Ślepecki
3.0
3.0
DS
JG4/917
56.89
1100
93
124
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
56.88
1097
94
639
Józef Malinowski
Jacek Piechowiak
0.0
0.0
WP
WP/156
56.88
1094
95
645
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
56.86
1091
96
321
Krzysztof Kos
Ireneusz Saturski
3.0
1.0
MA
PD
MA/123
56.81
1088
97
250
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
LB/149
56.73
1085
98
436
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/40
56.72
1082
99
327
Dariusz Sierocki
Sławomir Sierocki
7.0
4.0
MA
MA/123
56.71
1079
100
445
Kazimierz Latawiec
Grzegorz Latała
11.0
0.0
MP
MP/40
56.71
1076
101
212
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
13.0
5.0
KP
KP/50
56.65
1073
102
130
Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
2.5
2.5
DS
DS/72
56.64
1070
103
84
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
11.0
9.0
KP
BY4/921
56.52
1067
104
92
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
19.0
12.0
DS
DS/144
56.49
1064
105
390
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
KP
MA/46
56.46
1061
106
631
Eugeniusz Pokaczajło
Stanisław Wańkiewicz
3.0
1.0
WP
WP/156
56.45
1058
107
242
Czesław Plachimowicz
Andrzej Parmonik
4.0
5.0
LB
LB/146
56.44
1055
108
53
Mirosław Grobelkiewicz
Radosław Osiński
2.5
1.0
WP
BBO/999
56.43
1052
109
633
Witold Grześkowiak
Tadeusz Ossowski
3.0
0.5
WP
WP/156
56.39
1049
110
464
Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MP
MP/45
56.31
1046
111
663
Piotr Tyranowski
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WP
WP/30
56.28
1043
112
408
Kazimierz Grzeszkowiak
Przemysław Grzeszkowiak
3.0
0.0
MA
MA/62
56.21
1040
113
150
Bogdan Banaszkiewicz
Witold Nowicki
0.0
0.0
PM
WP
EL1/907
56.19
1037
114
108
Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.5
11.0
DS
DS/67
56.18
1034
115
674
Janusz Krawczyński
Maciej Kunka
7.0
2.5
LU
ZA2/916
56.14
1031
116
169
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DS
JG4/917
56.11
1028
117
245
Waldemar Prętki
Janusz Sidelnik
2.0
3.0
LB
LB/149
56.10
1025
118
529
Michal Omielski
Ivan Tzontchev
0.0
0.0
USA/130
55.98
1022
119
319
Dariusz Grodzki
Andrzej Paluch
2.5
2.0
LU
LU/90
55.92
1019
120
372
Andrzej Miszewski
Jerzy Krupka
18.0
3.0
MA
MA/126
55.91
1016
121
89
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
9.0
9.0
DS
DS/144
55.90
1013
122
601
Grzegorz Samol
Kazimierz Lis
4.0
5.0
WP
WP/120
55.85
1010
123
589
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
2.0
0.0
WM
NZ
WM/246
55.65
1007
124
654
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
4.0
3.0
MA
WP/30
55.63
1004
125
204
Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
9.0
3.0
KP
KP/50
55.61
1001
126
210
Jarosław Żurawski
Waldemar Kamiński
3.0
7.0
KP
KP/50
55.58
998
127
40
Jan Glenz
Piotr Bielecki
3.0
5.0
OP
BBO/999
55.57
995
128
623
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
12.0
12.0
LB
WP/147
55.55
992
129
576
Andrzej Olczak
Robert Ostapczuk
5.0
5.0
WM
WM/241
55.51
989
130
293
Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
5.0
7.0
LD
LD/92
55.50
986
131
382
Sławomir Grędziński
Piotr Marudziński
7.0
5.0
MA
MA/164
55.45
983
132
644
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/30
55.45
980
133
482
Jakub Zawada
Tomasz Ukraiński
5.0
12.0
PK
PK/118
55.44
977
134
76
Andrzej Ciechacki
Andrzej Nasierowski
0.0
0.0
NZ
BY4/921
55.38
974
135
125
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
2.5
0.0
DS
DS/72
55.37
971
136
101
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DS
DS/67
55.31
968
137
556
Jarosław Hryniewicz
Paweł Abramski
3.0
5.0
WM
WM/122
55.26
965
138
326
Kazimierz Przymusiński
Stanisław Dźwilewski
1.5
1.0
MA
MA/123
55.25
962
139
37
Zdzisław Chrustowski
Jerzy Bronisławski
3.0
4.0
OP
KP
BBO/999
55.23
959
140
514
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
4.0
3.0
ZP
SZ2/910
55.22
956
141
503
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
4.0
PM
PM/102
55.19
953
142
628
Janusz Reisner
Jan Jarmuż
3.0
4.0
KP
WP/147
55.18
950
143
79
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
1.0
1.0
KP
BY4/921
55.18
947
144
290
Marian Jakubowski
Kazimierz Wojajczyk
4.0
2.5
LD
LD/92
55.14
944
145
487
Olena Gruca
Artur Toeplitz
2.0
5.0
PM
PM/102
55.03
941
146
425
Karol Konopko
Małgorzata Kopania
1.5
1.0
MA
MA/62
55.01
938
147
322
Jerzy Pawelec
Waldemar Burakowski
4.0
15.0
MA
MA/123
54.98
935
148
528
Pawel Demitraszek
Zbigniew Pigula
0.0
0.0
USA/130
54.96
932
149
688
Henryk Pakuła
Krzysztof Orzechowski
4.0
5.0
ZP
ZP/116
54.95
929
150
550
Andrzej Daszczuk
Wiesław Krzemieński
3.0
12.0
WM
WM/122
54.92
926
151
355
Edward Windorpski
Piotr Nauman
4.0
4.0
MA
MA/126
54.91
923
152
686
Ryszard Pawłowski
Marek Żakowicz
5.0
12.0
ZP
ZP/116
54.91
920
153
399
Kazimierz Marcinkowski
Wiesława Marcinkowska
3.0
0.0
MA
MA/62
54.90
917
154
139
Włodzimierz Wasielewski
Bartłomiej Nowak
2.0
3.0
PM
EL1/907
54.78
914
155
63
Józef Kamiński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
WM
MA
BBO/999
54.71
911
156
397
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
1.5
1.5
MA
MA/62
54.69
908
157
104
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
54.69
905
158
213
Rafał Szafranek
Piotr Proporowicz
4.0
4.0
KP
KP/50
54.69
902
159
563
Henryk Łakomski
Mirosław Grodzki
12.0
4.0
WM
WM/128
54.68
899
160
240
Adam Łagowski
Robert Szulc
1.5
0.5
LB
LB/146
54.66
896
161
439
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/40
54.65
893
162
553
Mirosław Cichocki
Andrzej Tutaj
19.0
5.0
WM
WM/122
54.65
890
163
297
Jerzy Małek
Eugeniusz Gąska
3.0
3.0
DS
LG4/903
54.52
887
164
640
Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WP
WP/156
54.51
884
165
41
Piotr Kalinowski
Mirosław Stelmaszyk
1.5
2.0
ZP
BBO/999
54.51
881
166
597
Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.5
4.0
WP
WP/120
54.38
878
167
338
Wiesław Niedziela
Robert Głowacki
7.0
13.0
MA
MA/126
54.38
875
168
701
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
4.0
5.0
ZP
ZP/215
54.29
872
169
617
Piotr Stefański
Mieczysław Łebedyński
4.0
4.0
WP
WP/147
54.29
869
170
591
Janusz Jędrzejewski
Stefan Samól
4.0
3.0
WP
WP/120
54.27
866
171
549
Sławomir Achmatow
Jerzy Bludau
1.5
3.0
WM
WM/122
54.23
863
172
259
Barbara Ertel
Jerzy Adamczak
2.0
3.0
LB
LB/165
54.16
860
173
626
Leszek Karwasiński
Marek Waraczewski
3.0
2.5
WP
WP/147
54.16
857
174
132
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
54.14
854
175
687
Jerzy Sadowski
Bogusław Maryńczak
12.0
5.0
ZP
ZP/116
54.11
851
176
483
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PK
PK/118
54.10
848
177
298
Wojciech Raczyński
Jan Maślanka
3.0
4.0
DS
LG4/903
54.05
845
178
669
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/30
54.00
842
179
595
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
2.5
3.0
WP
WP/120
53.99
839
180
657
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/30
53.99
836
181
122
Artur Winkler
Jarosław Molenda
9.0
9.0
DS
DS/72
53.94
833
182
305
Mieczysław Buczek
Gabriel Szarafin
3.0
5.0
LU
LU/145
53.93
830
183
653
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.5
WP
WP/30
53.91
827
184
689
Janusz Błaszczyk
Jerzy Schulz
9.0
9.0
ZP
ZP/116
53.90
824
185
652
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WP
WP/30
53.87
821
186
61
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
3.0
5.0
LU
MA
BBO/999
53.81
818
187
272
Henryk Radek
Jerzy Ignyś
5.0
5.0
LB
LB/75
53.78
815
188
666
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
53.77
812
189
542
Lucyna Krutelewicz
Grzegorz Lasocki
4.0
7.0
WM
WM/122
53.75
809
190
201
Bolesław Mikulski
Czesław Bury
1.0
4.0
KP
KP/50
53.72
806
191
34
Tadeusz Giernalczyk
Halina Przygodzka
2.0
2.5
KP
SW
BBO/999
53.72
803
192
334
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
1.5
12.0
MA
MA/123
53.72
800
193
395
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
1.5
3.0
MA
MA/62
53.70
797
194
583
Wiktor Augoff
Jan Romot
3.0
9.0
WM
WM/246
53.64
794
195
667
Tomasz Lipiński
Krzysztof Lewandowski
3.0
5.0
WP
WP/30
53.62
791
196
35
Wojciech Harasimowicz
Adam Harasimowicz
3.0
3.0
MA
BBO/999
53.54
788
197
463
Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MP
MP/45
53.50
785
198
448
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
0.5
MP
MP/40
53.50
782
199
435
Wit Klapper
Hubert Jaworowski
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
53.47
779
200
106
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
53.45
776
201
468
Zbigniew Kwoka
Sebastian Wybranowski
5.0
3.0
PK
PK/118
53.38
773
202
707
Stanisław Charkot
Roman Dulko
5.0
4.0
ZP
ZP/215
53.35
770
203
265
Paweł Ofman
Ryszard Beleć
4.0
3.0
LB
LB/75
53.31
767
204
467
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
53.29
764
205
678
Mirosław Sankiewicz
Zbigniew Kułaczkowski
5.0
11.0
ZP
ZP/116
53.27
761
206
485
Piotr Zamiar
Józef Idczak
4.0
7.0
PM
PM/102
53.20
758
207
221
Łukasz Wieczorek
Bartosz Gajewski
2.5
3.0
LB
LB/127
53.19
755
208
664
Krzysztof Galubiński
John Catlow
0.0
0.0
WP
WP/30
53.18
752
209
328
Stanisław Kraszewski
Piotr Błoch
0.0
0.0
NZ
MA/123
53.18
749
210
202
Mariusz Krakowiak
Tomasz Kupczyk
5.0
5.0
KP
KP/50
53.17
746
211
8
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
4.0
4.0
ZP
BBO/999
53.13
743
212
672
Grzegorz Cieślak
Jan Wawryniuk
3.0
3.0
LU
ZA2/916
53.11
740
213
184
Teodor Bykowski
Edward Kozicki
1.0
1.0
KP
KP/114
53.11
737
214
607
Mirosław Powązka
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.0
DS
WP/142
53.08
734
215
64
Krzysztof Bajno
Tomasz Kordowski
1.0
1.0
WM
ZP
BBO/999
53.04
731
216
587
Jarosław Barański
Andrzej Poreda
2.5
3.0
WM
WM/246
53.01
728
217
559
Leonard Jaskowiak
Paweł Jarząbek
12.0
3.0
WM
WM/122
52.96
725
218
66
Maciej Piasecki
Sławomir Polak
5.0
5.0
WP
BBO/999
52.96
722
219
102
Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
52.95
719
220
164
Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DS
JG2/920
52.95
716
221
194
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
9.0
5.0
KP
KP/125
52.95
713
222
537
Leonard Januszko
Czesław Wojniusz
3.0
2.5
WM
WM/122
52.92
710
223
12
Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
12.0
7.0
DS
BBO/999
52.89
707
224
258
Tadeusz Rudziński
Adam Cukier
4.0
4.0
LB
LB/165
52.87
704
225
523
Barbara Wycisk
Marek Jasinski
0.0
0.0
USA/130
52.85
701
226
458
Jacek Stasica
Jerzy Jeleń
13.0
1.5
MP
MP/40
52.82
698
227
504
Witold Kaliński
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PM
PM/102
52.80
695
228
38
Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
2.0
5.0
DS
BBO/999
52.78
692
229
400
Jolanta Wołowska-Półtorak
Zbigniew Sieszycki
0.0
0.0
MA
MA/62
52.74
689
230
276
Zbigniew Dworzyński
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
52.72
686
231
511
Ireneusz Feldman
Adam Michalczyk
0.0
1.5
NZ
ZP
SZ2/910
52.71
683
232
404
Andrzej Reda
Stefan Łompieś
0.0
0.0
MA/62
52.71
680
233
418
Magdalena Czajkowska
Marek Cieniewicz
0.0
3.0
MA
MA/62
52.70
677
234
611
Mariusz Mysłek
Artur Wójcik
3.0
12.0
WP
WP/142
52.61
674
235
236
Elżbieta Kowalczyk
Dariusz Kowalczyk
2.0
3.0
LB
LB/146
52.59
671
236
496
Marek Boros
Bogumił Macierzyński
4.0
9.0
PM
PM/102
52.55
668
237
527
Ruth Kuncel
James Hudson
0.0
0.0
USA/130
52.55
665
238
100
Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
52.52
662
239
478
Bogusław Ferenc
Leszek Jarosz
11.0
4.0
PK
PK/118
52.51
659
240
703
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
5.0
5.0
ZP
ZP/215
52.50
656
241
651
Krzysztof Brudka
Piotr Busse
13.0
18.0
WP
SL
WP/30
52.49
653
242
386
Stanisław Bronowski
Jan Malinowski
4.0
5.0
MA
MA/164
52.48
650
243
552
Piotr Ciak
Tomasz Sinkiewicz
5.0
5.0
WM
WM/122
52.44
647
244
585
Jerzy Gruchacz
Witold Olender
0.0
0.0
NZ
WM/246
52.43
644
245
536
Mirosław Doroszuk
Edmund Reczuga
9.0
7.0
WM
WM/122
52.42
641
246
219
Halina Pientka
Zofia Zachwieja
2.5
1.0
KP
KP/50
52.39
638
247
388
Grzegorz Sokołowski
Sławomir Tyndorf
0.0
2.5
MA
MA/46
52.38
635
248
255
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
11.0
3.0
LB
LB/149
52.37
632
249
127
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
52.36
629
250
300
Stanisław Cieśla
Roman Siwiec
4.0
3.0
DS
LG4/903
52.36
626
251
325
Wacław Kryński
Piotr Popławski
0.0
1.5
MA
MA/123
52.34
623
252
26
Adolf Przygodzki
Ryszard Kubik
2.5
5.0
SW
DS
BBO/999
52.33
620
253
15
Adam Chełchowski
Wojciech Kurzawski
4.0
5.0
KP
LB
BBO/999
52.33
617
254
500
Janusz Przybyszewski
Krzysztof Czapczyk
11.0
2.0
PM
PM/102
52.30
614
255
131
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
52.27
611
256
243
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
11.0
5.0
LB
LB/149
52.19
608
257
103
Barbara Radomska
Waldemar Majewski
3.0
3.0
DS
DS/67
52.17
605
258
366
Józef Rzepka
Waldemar Putz
5.0
5.0
LD
MA/126
52.14
602
259
152
Wojciech Zasuwik
Regina Wołek
0.0
2.5
WM
EL1/907
52.13
599
260
541
Janusz Budny
Krzysztof Michalczyk
7.0
12.0
WM
WM/122
52.13
596
261
196
Jan Nowakowski
Krzysztof Popczyński
1.0
4.0
KP
KP/125
52.12
593
262
99
Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DS
DS/67
52.09
590
263
47
Iwona Zielińska
Aleksander Marciniak
2.0
5.0
MA
BBO/999
52.07
587
264
490
Józef Pochroń
Maciej Macur
19.0
1.5
PM
PM/102
52.03
584
265
683
Tadeusz Gutowski
Aleksander Żakowicz
2.5
5.0
ZP
ZP/116
52.03
581
266
383
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
5.0
4.0
MA
MA/164
52.02
578
267
308
Dariusz Serafin
Piotr Zawiślak
3.0
5.0
LU
LU/145
52.01
575
268
330
Paweł Chindelewicz
Maciej Kulikowski
12.0
0.0
PM
NZ
MA/123
51.97
572
269
378
Tadeusz Wyczółkowski
Dariusz Węgrowicz
13.0
5.0
MA
MA/126
51.97
569
270
443
Grzegorz Superson
Piotr Radzikowski
11.0
7.0
MP
MP/40
51.97
566
271
705
Franciszek Świderski
Sławomir Zwierzyński
9.0
1.0
ZP
ZP/215
51.95
563
272
564
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
0.0
3.0
NZ
WM
WM/128
51.91
560
273
111
Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
5.0
DS
DS/67
51.89
557
274
138
Jan Kondrakiewicz
Marian Grabowski
1.0
0.0
WM
EL1/907
51.80
554
275
336
Janusz Radecki
Jacek Korpetta
18.0
17.0
MA
MA/126
51.79
551
276
530
Bernard Pszczoła
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/122
51.75
548
277
83
Jagna Wajda
Marek Nicewicz
1.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
51.73
545
278
294
Henryk Cybulski
Marek Świniarski
0.5
0.0
LD
LD/92
51.73
542
279
498
Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
5.0
3.0
PM
PM/102
51.72
539
280
613
Wojciech Kordys
Jacek Gronowski
0.0
0.0
WP
WP/147
51.70
536
281
465
Jerzy Kłusek
Jacek Zając
5.0
11.0
MP
MP/45
51.68
533
282
442
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MP
MP/40
51.66
530
283
69
Julian Jurski
Robert Kamiński
11.0
4.0
KP
BY4/921
51.66
527
284
33
Waldemar Sroczyński
Zbigniew Pinkiewicz
9.0
13.0
LB
PM
BBO/999
51.65
524
285
307
Janusz Borek
Wojciech Wojtas
0.5
0.0
LU
LU/145
51.62
521
286
43
Jan Kadula
Jacek Szczerba
12.0
3.0
PK
BBO/999
51.60
518
287
618
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
1.5
WP
WP/147
51.55
515
288
244
Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
12.0
11.0
LB
LB/149
51.55
512
289
304
Marek Czerniawski
Grzegorz Czapulak
3.0
5.0
DS
LG4/903
51.47
509
290
302
Grzegorz Skowronek
Andrzej Bartosik
3.0
5.0
DS
LG4/903
51.47
506
291
27
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
11.0
9.0
PD
BBO/999
51.45
503
292
360
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
MA
MA/126
51.43
500
293
281
Igor Łobodziński
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
51.42
497
294
85
Piotr Janich
Jan Dawidowski
2.0
3.0
DS
DS/144
51.41
494
295
646
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/30
51.39
491
296
365
Roman Krzemień
Andrzej Zawada
9.0
7.0
MA
MA/126
51.37
488
297
506
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
51.37
485
298
238
Marian Grzesiak
Krzysztof Cyranik
4.0
2.5
LB
LB/146
51.36
482
299
180
Andrzej Sokołowski
Andrzej Mitka
2.0
4.0
KP
KP/114
51.35
479
300
554
Henryk Jankowski
Czesław Kornacki
3.0
4.0
WM
WM/122
51.35
476
301
284
Edward Kałużny
Stanisław Dróżdż
0.0
0.0
LD
LD/48
51.34
473
302
695
Franciszek Pośnik
Kazimierz Rosiński
0.0
0.0
NZ
ZP/121
51.29
470
303
55
Adam Błachnio
Aleksander Skop
12.0
12.0
KP
BBO/999
51.27
467
304
353
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
13.0
4.0
MA
PM
MA/126
-0.50
51.25
464
305
441
Leszek Faber
Ryszard Cieślik
2.5
2.0
MP
MP/40
51.24
461
306
112
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
51.24
458
307
444
Janusz Wrześniak
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MA
MP
MP/40
51.24
455
308
543
Cezary Ejsmont
Piotr Wojtunik
1.5
1.0
WM
WM/122
51.22
452
309
609
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
2.5
5.0
OP
WP/142
51.20
449
310
518
Stanisław Grzyb
Łukasz Szczełkun
5.0
3.0
ZP
SZ2/910
51.20
446
311
396
Marek Błoszyk
Maria Błoszyk
0.0
0.0
MA/62
51.18
443
312
312
Jan Czarniecki
Wiesław Pawelec
4.0
5.0
LU
LU/145
51.17
440
313
275
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
51.14
437
314
427
Filip Czaplicki
Anna Zaręba
1.5
1.5
MA
MA/62
51.13
434
315
573
Stanisław Hartwig
Jan Smolarek
2.5
3.0
WM
WM/132
51.00
431
316
692
Mirosław Bieńkowski
Czesław Stasiukiewicz
0.0
0.0
NZ
ZP/121
51.00
428
317
283
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
50.92
425
318
489
Wojciech Romaszko
Robert Krawczyk
3.0
4.0
PM
PM/102
50.88
422
319
105
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
50.88
419
320
477
Józef Wrona
Jan Worek
5.0
1.0
PK
PK/118
50.84
416
321
279
Andrzej Kaźmierczak
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LD
LD/48
50.77
413
322
22
Bożena Rakuzy
Katarzyna Dufrat
2.0
11.0
DS
MA
BBO/999
50.69
410
323
46
Zdzisław Widomski
Tadeusz Jakubiak
5.0
4.0
LU
PM
BBO/999
50.68
407
324
246
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
13.0
9.0
LB
LB/149
50.65
404
325
162
Józef Olejnik
Eugeniusz Soiński
5.0
5.0
DS
JG2/920
50.65
401
326
540
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
7.0
9.0
WM
WM/122
-0.33
50.64
398
327
174
Jerzy Kurianowicz
Stanisław Janiak
5.0
5.0
DS
JG4/917
50.64
395
328
6
Krzysztof Lipowski
Józef Klimowski
2.5
3.0
ZP
BBO/999
50.61
392
329
156
Albert Jasiorowski
Mścisław Ociesa
3.0
5.0
DS
JG2/920
50.61
389
330
413
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
0.0
5.0
MA
MA/62
50.60
386
331
351
Tomasz Paluchowski
Zdzisław Laszczak
13.0
13.0
DS
MA
MA/126
50.60
383
332
296
Ryszard Rączkowski
Adam Stachura
4.0
2.0
DS
LG4/903
50.59
380
333
123
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
50.57
377
334
457
Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MP
MP/40
50.55
374
335
172
Eugeniusz Hładyszewski
Ewa Nazaruk
1.5
3.0
DS
JG4/917
50.49
371
336
329
Bogumił Kącicki
Stefan Jakubowski
4.0
3.0
MA
MA/123
50.46
368
337
141
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
5.0
12.0
WM
EL1/907
50.46
365
338
20
Andrzej Przygodzki
Roman Borkowski
3.0
2.5
SW
LD
BBO/999
50.45
362
339
301
Leon Łukaszewicz
Jerzy Poznar
4.0
4.0
DS
LG4/903
50.44
359
340
224
Marian Nieznański
Damian Mazurak
5.0
5.0
LB
LB/127
50.39
356
341
684
Tadeusz Mediuch
Eugeniusz Kozak
0.5
0.0
ZP
ZP/116
50.37
353
342
516
Aleksander Jasiukiewicz
Andrzej Szczodry
2.0
3.0
ZP
SZ2/910
50.37
350
343
345
Artur Rutkowski
Maciej Dąbrowski
19.0
4.0
MA
MA/126
50.36
347
344
367
Andrzej Fryszkowski
Wiesław Kozłowski
3.0
3.0
MA
MA/126
0.36
50.33
344
345
31
Bogdan Grzelak
Andrzej Janowicz
5.0
5.0
WP
BBO/999
50.24
343
346
67
Zdzisław Herbut
Piotr Frankowski
5.0
3.0
LU
BBO/999
50.22
342
347
269
Adolf Bogusz
Jan Kudyba
5.0
4.0
LB
LB/75
50.21
341
348
189
Michał Kaczmarek
Zbigniew Kaczmarek
2.0
3.0
KP
KP/125
50.16
340
349
177
Marek Kaczan
Grzegorz Prusak
5.0
5.0
KP
KP/114
50.16
339
350
317
Zbigniew Dmitruk
Krzysztof Chabrowski
7.0
4.0
LU
LU/90
50.14
338
351
176
Józef Kurnik
Wit Monarski
3.0
1.5
KP
KP/114
50.13
337
352
315
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
4.0
2.5
LU
LU/90
50.12
336
353
551
Tadeusz Grochowski
Tadeusz Krajewski
3.0
3.0
WM
WM/122
50.09
335
354
630
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
1.5
WP
WP/147
50.07
334
355
706
Ryszard Ćwierz
Janusz Przybysz
1.0
0.0
ZP
ZP/215
50.00
333
356
575
Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WM
WM/132
49.96
332
357
512
Lucjan Buława
Sławomir Wojtyłko
1.5
2.5
ZP
SZ2/910
49.93
331
358
510
Franciszek Albekier
Kazimierz Lisicki
0.5
0.0
ZP
NZ
SZ2/910
49.93
330
359
198
Włodzimierz Heymann
Jan Kudła
3.0
1.5
KP
KP/125
49.88
329
360
95
Sebastian Grocholski
Jan Grocholski
1.0
2.5
DS
DS/144
49.87
328
361
21
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
5.0
9.0
PD
BBO/999
49.84
327
362
373
Andrzej Tarlecki
Tomasz Szleszyński
3.0
2.5
MA
MA/126
49.83
326
363
90
Marek Kacprzyński
Andrzej Łada
2.0
2.0
DS
DS/144
49.82
325
364
656
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/30
49.82
324
365
429
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
49.80
323
366
1
Beata Buczkowska-Linke
Paweł Kierszka
3.0
2.5
WP
BBO/999
49.80
322
367
147
Marek Mokrzycki
Stanisław Charun
3.0
3.0
WM
EL1/907
49.80
321
368
115
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
1.5
2.0
DS
DS/67
49.79
320
369
280
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
49.78
319
370
582
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
13.0
7.0
WM
WM/241
49.77
318
371
381
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
5.0
5.0
MA
MA/164
49.77
317
372
87
Stanisław Hapel
Tadeusz Cymbalista
2.5
4.0
DS
DS/144
49.76
316
373
621
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
4.0
4.0
WP
WP/147
49.72
315
374
558
Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
5.0
11.0
WM
WM/122
49.70
314
375
192
Marceli Pluciński
Antoni Wilkowski
0.5
1.5
KP
KP/125
49.68
313
376
420
Agata Kacperek
Konrad Stawski
1.0
2.0
MA
MA/62
49.63
312
377
157
Bolesław Andrzejewski
Andrzej Ołpiński
2.5
4.0
DS
JG2/920
49.63
311
378
217
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.5
3.0
KP
KP/50
49.58
310
379
278
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
1.5
5.0
LD
LD/48
49.55
309
380
347
Władysław Baś
Wiesław Miłkowski
2.5
5.0
MA
MA/126
49.55
308
381
538
Jakub Kowalczyk
Zbigniew Zemanowicz
5.0
9.0
WM
WM/122
49.53
307
382
708
Radosław Szopiński
Jerzy Świderski
7.0
7.0
ZP
ZP/215
49.51
306
383
182
Mieczysław Rejniak
Henryk Nowak
3.0
0.0
KP
KP/114
49.50
305
384
509
Stanisław Kulesza
Danuta Skowronek
11.0
2.0
ZP
SZ2/910
49.50
304
385
274
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.0
5.0
LB
LB/75
49.48
303
386
401
Zdzisław Tylko
Zbigniew Gżałczyński
0.0
0.0
MA/62
49.47
302
387
91
Marek Jakubowski
Franciszek Miazga
2.0
3.0
DS
DS/144
49.47
301
388
75
Krzysztof Bonowicz
Jan Siwczyński
1.0
1.0
KP
BY4/921
49.46
300
389
414
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MA
MA/62
49.46
299
390
625
Jerzy Szamałek
Ryszard Szamałek
2.5
4.0
WP
WP/147
49.44
298
391
505
Arkadiusz Matyjas
Kazimierz Dominiak
1.5
9.0
PM
PM/102
49.37
297
392
74
Andrzej Turski
Feliks Tracewski
0.0
0.0
NZ
BY4/921
49.33
296
393
629
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
49.31
295
394
577
Piotr Garbal
Janusz Romański
0.0
2.5
WM
WM/241
49.30
294
395
423
Leszek Tylec
Tomasz Kozłowski
0.0
2.5
MA
MA/62
49.30
293
396
690
Kazimierz Wiliński
Bogdan Wiliński
7.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
49.30
292
397
78
Dominik Kaszowski
Bolesław Radko
2.5
0.5
KP
BY4/921
49.30
291
398
225
Skarbimir Kozar
Zbigniew Halat
5.0
12.0
LB
LB/127
49.28
290
399
475
Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
2.5
9.0
PK
PK/118
49.27
289
400
60
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
BBO/999
49.26
288
401
50
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
2.0
2.5
MA
BBO/999
49.25
287
402
88
Edward Wójcik
Zygmunt Połeć
2.0
0.0
DS
DS/144
49.24
286
403
25
Ireneusz Jagielski
Marek Rzeszutek
7.0
5.0
MA
DS
BBO/999
49.23
285
404
502
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
3.0
5.0
PM
PM/102
49.19
284
405
309
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
5.0
5.0
LU
LU/145
49.15
283
406
508
Antoni Sękowski
Janusz Kobylarski
18.0
4.0
PM
PM/102
49.14
282
407
237
Marek Marciniak
Zbigniew Kosiór
3.0
4.0
LB
LB/146
49.12
281
408
417
Andrzej Seiler
Jacek Sowiński
1.0
1.5
MA
MA/62
49.08
280
409
422
Jerzy Oleksiewicz
Mariusz Potocki
1.0
1.0
MA
MA/62
49.04
279
410
452
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
49.03
278
411
339
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
11.0
18.0
MA
SW
MA/126
49.01
277
412
662
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WP
WP/30
49.01
276
413
451
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/40
49.01
275
414
544
Piotr Mazur
Mirosław Wilga
5.0
5.0
WM
WM/122
48.96
274
415
693
Marian Rosenbajger
Andrzej Popinigis
3.0
3.0
ZP
ZP/121
48.88
273
416
369
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
13.0
11.0
MA
MA/126
48.83
272
417
495
Krzysztof Przybielski
Bogdan Małysz
3.0
18.0
PM
PM/102
48.79
271
418
273
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/75
48.72
270
419
507
Szczepan Chruścicki
Józef Gurfinkiel
4.0
0.0
PM
PM/102
48.69
269
420
195
Mariusz Błażyński
Ireneusz Biniecki
1.5
1.5
KP
KP/125
48.68
268
421
337
Marek Lenart
Wiesław Maciejczuk
1.5
13.0
MA
MA/126
48.56
267
422
116
Tadeusz Łukasiewicz
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DS
DS/67
48.51
266
423
193
Joanna Bondarczyk
Beata Kuczerepa
0.0
0.0
KP
KP/125
48.44
265
424
42
Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
3.0
4.0
DS
BBO/999
48.42
264
425
636
Mieczysław Głowacki
Marian Wiśniewski
0.0
0.0
WP
WP/156
48.40
263
426
93
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
2.5
2.0
DS
DS/144
48.38
262
427
677
Janina Leszko
Jerzy Leszko
0.0
2.0
LU
ZA2/916
48.36
261
428
679
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/116
0.33
48.36
260
429
624
Remigiusz Szymczak
Stanisław Kowalczewski
0.0
0.5
WP
WP/147
48.36
259
430
670
Karol Mońko
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WP
WP/30
48.30
258
431
233
Andrzej Śniadecki
Edward Śniadecki
0.0
1.5
LB
LB/146
48.28
257
432
11
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
2.5
2.5
PK
BBO/999
48.25
256
433
359
Adam Żelazny
Wiktor Cała
5.0
4.0
MA
MA/126
48.24
255
434
581
Tadeusz Więckiewicz
Roman Zieliński
5.0
5.0
WM
WM/241
48.06
254
435
622
Wojciech Zimniak
Bogdan Janota
4.0
4.0
WP
WP/147
48.05
253
436
158
Adam Król
Stanisław Szafraniec
3.0
7.0
DS
JG2/920
48.05
252
437
97
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
2.0
0.5
DS
DS/144
48.04
251
438
126
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DS
DS/72
48.03
250
439
171
Sylwester Gołdyn
Stanisław Pawlucy
1.5
0.5
DS
JG4/917
47.99
249
440
295
Krzysztof Lickiewicz
Zbigniew Szanduła
0.0
3.0
DS
LG4/903
47.94
248
441
143
Tadeusz Mielko
Roman Błoński
1.0
2.5
WM
EL1/907
47.93
247
442
32
Waldemar Gram
Włodzimierz Kozicki
4.0
5.0
WP
BBO/999
47.90
246
443
406
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
0.5
1.0
MA
MA/62
47.90
245
444
18
Adam Ziętek
Jerzy Pala
3.0
3.0
SL
BBO/999
47.87
244
445
501
Dariusz Wiktorko
Zygfryd Figurski
1.0
0.0
PM
PM/102
47.85
243
446
65
Mariusz Faliński
Ireneusz Cybulski
4.0
2.5
MA
BBO/999
47.85
242
447
438
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
47.82
241
448
599
Bogusław Barański
Marek Juszczak
3.0
5.0
WP
WP/120
47.81
240
449
170
Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
1.5
0.5
DS
JG4/917
47.77
239
450
702
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
12.0
ZP
ZP/215
47.75
238
451
481
Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
7.0
5.0
PK
PK/118
47.72
237
452
207
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
47.71
236
453
30
Iwona Sarkowska
Zbigniew Armata
1.5
1.5
DS
BBO/999
47.70
235
454
649
Bogdan Świątek
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
LB
WP/30
47.68
234
455
658
Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WP
WP/30
47.66
233
456
235
Henryk Bogucki
Janusz Śniadecki
3.0
2.0
LB
LB/146
47.64
232
457
545
Filip Bieńkowski
Piotr Czechowicz
5.0
1.5
WM
WM/122
-0.17
47.63
231
458
379
Maria Düm
Sylwester Cieślak
2.0
12.0
MA
MA/126
47.63
230
459
598
Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WP
WP/120
47.60
229
460
57
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Sładki
9.0
9.0
MP
SL
BBO/999
47.58
228
461
128
Bronisław Tabisz
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DS
DS/72
47.55
227
462
178
Jakub Mitke
Szymon Rosowski
3.0
2.5
KP
KP/114
47.47
226
463
285
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
47.45
225
464
533
Iwona Puczyłowska
Halina Podlecka
1.0
1.5
WM
WM/122
47.44
224
465
215
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
47.36
223
466
59
Marek Kiepura
Zbigniew Krzepkowski
5.0
5.0
MP
WM
BBO/999
47.30
222
467
393
Sławomir Malanowski
Piotr Watemborski
1.5
1.0
MA
MA/46
47.26
221
468
188
Wiesław Paczkowski
Jarosław Łakomy
5.0
5.0
KP
KP/114
47.26
220
469
268
Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.0
2.5
LB
LB/75
47.24
219
470
491
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
47.21
218
471
356
Maciej Boczar
Maria Boczar
1.5
4.0
MA
MA/126
47.14
217
472
7
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
9.0
3.0
LD
BBO/999
47.10
216
473
362
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Ohrysko
15.0
2.0
MA
MA/126
47.05
215
474
447
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/40
47.05
214
475
419
Jacek Musiał
Marek Janota
2.5
1.5
MA
MA/62
46.98
213
476
119
Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
46.95
212
477
594
Łukasz Lis
Zbigniew Roth
2.5
2.5
WP
WP/120
46.92
211
478
340
Wojciech Kostrzewa
Krzysztof Sokół
5.0
3.0
MA
MA/126
46.89
210
479
51
Marek Figurski
Roman Marczewski
3.0
5.0
ZP
BBO/999
46.86
209
480
335
Marian Łukasiak
Andrzej Klik
5.0
9.0
MA
MA/126
46.86
208
481
539
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
12.0
4.0
WM
WM/122
46.81
207
482
167
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
1.5
DS
JG4/917
46.80
206
483
409
Irena Wilczyńska
Zbigniew Późniak
0.0
0.0
MA/62
46.76
205
484
385
Wojciech Morawski
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MA
MA/164
46.66
204
485
450
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
46.66
203
486
13
Czesław Szur
Andrzej Stypczyński
4.0
3.0
PM
KP
BBO/999
46.64
202
487
704
Eugeniusz Mańkowski
Marian Siwy
1.5
11.0
ZP
ZP/215
46.61
201
488
596
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
5.0
9.0
WP
WP/120
46.61
200
489
364
Sławomir Rokicki
Helena Stasiewicz
1.0
9.0
MA
MA/126
46.61
199
490
466
Wacław Owca
Wojciech Brodowski
2.0
0.0
MP
MP/45
46.54
198
491
392
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
46.53
197
492
586
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
9.0
3.0
WM
WM/246
46.53
196
493
440
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/40
46.50
195
494
9
Eugeniusz Krawczyk
Leszek Welik
9.0
4.0
KP
BBO/999
46.41
194
495
140
Robert Grad
Jan Chodkiewicz
2.5
3.0
WM
EL1/907
46.40
193
496
557
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
2.0
1.0
WM
WM/122
46.40
192
497
461
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MP
MP/45
46.38
191
498
80
Kazimierz Mazurkiewicz
Ryszard Frontczak
0.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
46.35
190
499
648
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/30
46.34
189
500
453
Magdalena Lankosz
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MP
MP/40
46.33
188
501
187
Leszek Zdrojewski
Igor Smyk
3.0
3.0
KP
KP/114
46.31
187
502
4
Ryszard Korba
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
SW
PD
BBO/999
46.31
186
503
199
Mariusz Wróblewicz
Marian Zarembski
1.0
3.0
KP
KP/125
46.28
185
504
310
Józef Woźnica
Bernard Żenkin
0.0
1.5
LU
SW
LU/145
46.27
184
505
513
Tadeusz Czajka
Zbigniew Wiśniewski
2.0
3.0
ZP
SZ2/910
46.25
183
506
470
Hanna Łazarska
Jadwiga Żulińska
3.0
1.5
PK
PK/118
46.24
182
507
698
Krzysztof Kajder
Marcin Radzikowski
0.0
0.0
ZP
ZP/121
46.22
181
508
5
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
5.0
3.0
PD
BBO/999
46.22
180
509
673
Zdzisław Skolimowski
Władysław Błaszczak
0.0
0.0
SW
ZA2/916
46.17
179
510
320
Jakub Jagodziński
Paweł Zaleski
4.0
4.0
LU
LU/90
46.17
178
511
142
Witold Deorocki
Henryk Hacik
0.0
2.0
NZ
WM
EL1/907
46.15
177
512
432
Stanisław Przybylski
Andrzej Kokoszyński
1.5
0.0
MP
MP/138
46.14
176
513
136
Bernard Rynkowski
Jerzy Kwoczek
0.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
46.07
175
514
263
Zbigniew Surowiński
Feliks Wojciechowski
3.0
1.5
LB
LB/165
46.07
174
515
660
Ryszard Nowicki
Kazimierz Dujs
4.0
4.0
WP
WP/30
45.98
173
516
614
Alojzy Lewandowski
Leszek Grzelak
4.0
0.0
WP
WP/147
45.96
172
517
446
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
0.0
7.0
MP
MP/40
45.94
171
518
155
Stanisław Machowski
Janusz Zajączkowski
5.0
3.0
DS
JG2/920
45.92
170
519
52
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
BBO/999
45.90
169
520
354
Paweł Płocki
Lech Sadoś
2.0
12.0
MA
MA/126
45.87
168
521
223
Ryszard Szkwarek
Franciszek Radwan
1.5
2.5
LB
LB/127
45.85
167
522
249
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LB
LB/149
45.81
166
523
161
Janusz Czerniawski
Sławomir Bogdanowicz
4.0
2.0
DS
JG2/920
45.77
165
524
277
Wojciech Składowski
Mirosław Patyński
0.0
0.0
LD
LD/48
45.72
164
525
694
Stanisław Jankowski
Stanisław Buczkowski
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/121
45.71
163
526
149
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.0
2.5
PM
EL1/907
45.69
162
527
267
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
4.0
7.0
LB
LB/75
45.67
161
528
374
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
1.5
3.0
MA
MA/126
45.65
160
529
316
Andrzej Lewicki
Jan Wandzel
3.0
4.0
LU
LU/90
45.60
159
530
462
Marek Glibowski
Robert Wójcik
1.5
3.0
MP
MP/45
45.59
158
531
616
Marek Piechociński
Andrzej Chudy
5.0
3.0
WP
WP/147
45.56
157
532
160
Marian Lubikowski
Regina Lityńska
0.0
0.0
JG2/920
45.55
156
533
402
Krystyna Goreń
Mirosława Swoboda
0.0
0.0
MA/62
45.53
155
534
109
Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DS
DS/67
45.47
154
535
680
Witold Mateńko
Józef Kowalczyk
3.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
0.33
45.42
153
536
163
Walery Czarnecki
Dariusz Rymaszewski
2.0
5.0
DS
JG2/920
45.36
152
537
697
Edward Czubiński
Mieczysław Kostur
0.0
0.0
NZ
ZP/121
45.35
151
538
299
Andrzej Kochański
Jan Pawłowski
4.0
2.5
DS
LG4/903
-0.52
45.33
150
539
133
Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DS
DS/72
45.28
149
540
17
Bolesław Piotrowicz
Eugeniusz Wilniewiec
4.0
4.0
LB
BBO/999
45.23
148
541
29
Kazimierz Wielechowski
Jan Skąpski
12.0
3.0
MA
WM
BBO/999
45.22
147
542
371
Hubert Zacharski
Andrzej Fengler
2.5
5.0
MA
MA/126
45.22
146
543
361
Jerzy Olszewski
Zdzisław Olszewski
0.5
4.0
MA
MA/126
45.16
145
544
578
Jaroslaw Jurczenko
Wojciech Walkiewicz
0.0
2.5
WM
WM/241
45.14
144
545
567
Paweł Czacharowski
Jan Wiszniewski
0.0
0.0
NZ
WM/128
45.07
143
546
389
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
MA/46
45.07
142
547
606
Zbigniew Klimczak
Zygmunt Żaczek
3.0
2.5
WP
WP/142
45.06
141
548
600
Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WP
WP/120
44.97
140
549
434
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
44.91
139
550
588
Rafał Pilecki
Marek Wysocki
0.0
3.0
NZ
PD
WM/246
44.89
138
551
524
Grzegorz Golebiowski
Antoni Rosiek
0.0
0.0
USA/130
44.80
137
552
10
Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
3.0
3.0
WP
BBO/999
44.75
136
553
661
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
3.0
WP
WP/30
44.75
135
554
494
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.5
0.0
PM
PM/102
44.73
134
555
247
Włodzimierz Kępiński
Roman Pilecki
2.0
2.0
LB
LB/149
44.72
133
556
324
Genowefa Sierocka
Ryszard Bodziachowski
0.5
0.0
MA
NZ
MA/123
44.71
132
557
287
Jerzy Gauza
Tadeusz Ryżewski
0.0
0.0
LD
LD/92
44.67
131
558
349
Wanda Buszkowska
Zbigniew Kornet
3.0
0.0
MA
MA/126
44.58
130
559
391
Zbigniew Szczechowicz
Szymon Dutkiewicz
2.0
5.0
MA
MA/46
44.55
129
560
62
Barbara Larysz
Bronisław Kamiński
2.0
2.0
OP
MA
BBO/999
44.55
128
561
620
Dorota Drela
Jolenta Morawska
0.0
0.0
WP
WP/147
44.49
127
562
405
Jerzy Noworol
Grażyna Jaskulska
0.0
0.0
MA
MA/62
44.43
126
563
82
Artur Skrzypnik
Kazimierz Jankowski
0.0
2.5
NZ
KP
BY4/921
44.42
125
564
114
Ryszard Korotko
Leszek Haber
2.5
4.0
DS
DS/67
44.40
124
565
665
Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.0
WP
WP/30
44.37
123
566
332
Wanda Batorska
Janusz Królikowski
0.0
0.0
MA
PD
MA/123
44.35
122
567
668
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
4.0
WP
WP/30
44.35
121
568
190
Jerzy Brzeziński
Zdzisław Świtalski
1.5
0.5
KP
KP/125
44.32
120
569
14
Łukasz Gackowski
Mirosław Kapustka
1.5
2.0
PM
WP
BBO/999
44.26
119
570
48
Jan Gaweł
Anna Michniewicz
4.0
2.5
PM
MA
BBO/999
44.22
118
571
39
Janusz Szukszta
Henryk Grzelak
9.0
7.0
MA
BBO/999
44.21
117
572
129
Jacek Rutowicz
Roland Lippik
4.0
5.0
DS
DS/72
44.20
116
573
469
Stanisław Cisek
Jan Porada
5.0
4.0
PK
PK/118
44.18
115
574
121
Stanisław Horochowski
Andrzej Woźnica
0.0
0.0
DS
DS/72
44.09
114
575
107
Stanisław Korona
Jerzy Więcławski
2.5
4.0
DS
DS/67
44.08
113
576
700
Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
2.5
2.5
ZP
ZP/215
44.07
112
577
311
Adam Bachta
Maciej Stopczyński
0.0
0.0
LU
LU/145
43.94
111
578
584
Tadeusz Banach
Krzysztof Targoński
5.0
4.0
WM
WM/246
43.83
110
579
671
Wiesłąw Betiuk
Stanisław Salamon
0.0
0.5
SW
ZA2/916
43.82
109
580
572
Marek Ceglecki
Roman Waszczuk
0.0
1.5
NZ
WM/132
43.80
108
581
181
Edward Guziołek
Zenon Gajkowski
0.5
0.0
KP
KP/114
43.80
107
582
608
Paweł Galuba
Henryk Namyślak
1.0
0.0
DS
LD
WP/142
43.72
106
583
148
Mirosław Makurat
Piotr Mroziński
1.5
1.5
PM
EL1/907
43.67
105
584
384
Zbigniew Garlej
Andrzej Niewiadomski
4.0
5.0
MA
MA/164
43.62
104
585
525
Anita Smith
Kazimierz Ciosek
0.0
0.0
USA/130
43.62
103
586
471
Stanisław Sołtys
Leszek Godek
1.0
0.0
PK
PK/118
43.60
102
587
266
Stefan Waga
Wojciech Grodziski
3.0
0.0
LB
LB/75
43.57
101
588
2
Andrzej Knop
Paweł Łużecki
0.0
1.5
PM
BBO/999
43.54
100
589
534
Zygmunt Duk
Jerzy Malinowski
4.0
3.0
WM
WM/122
43.42
99
590
110
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
43.35
98
591
173
Stanisław Gołdyn
Ryszard Jucha
1.5
0.0
DS
NZ
JG4/917
43.32
97
592
454
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
43.26
96
593
357
Bogusław Chomentowski
Henryk Kozłowski
5.0
3.0
MA
MA/126
43.08
95
594
627
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
43.02
94
595
522
Wanda Hirsh
Henryk Kowalewski
0.0
0.0
USA/130
42.95
93
596
71
Henryk Komodziński
Marian Popielewski
0.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
42.91
92
597
546
Wiesław Podlecki
Lech Skwarżyński
2.0
2.0
WM
WM/122
42.84
91
598
459
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.5
4.0
MP
MP/40
0.36
42.84
90
599
615
Leszek Nowakowski
Jacek Płoszyński
1.5
2.0
KP
WP/147
42.78
89
600
565
Bogdan Jurecki
Bogdan Szmul
0.0
0.0
NZ
WM/128
42.72
88
601
517
Jan Damazyn
Lucjan Marchewka
1.0
0.0
ZP
NZ
SZ2/910
42.68
87
602
205
Włodzimierz Maćkowski
Andrzej Marjanowski
1.5
2.0
KP
KP/50
42.65
86
603
16
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
5.0
3.0
MA
BBO/999
42.60
85
604
579
Waldemar Czarkowski
Stefan Jankowski
0.0
0.0
WM/241
42.58
84
605
424
Wojciech Grzegorzewski
Kamil Niedźwiedzki
1.0
0.0
MA
MA/62
42.58
83
606
331
Stefan Świerczewski
Jan Matysiuk
0.0
1.0
NZ
MA/123
42.53
82
607
289
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Han
1.5
2.0
LD
LD/92
42.47
81
608
449
Waldemar Rybka
Jacek Kalinowski
4.0
7.0
MP
MP/40
42.44
80
609
343
Marek Kolasiński
Lesław Mandecki
3.0
3.0
MA
MA/126
42.21
79
610
555
Krystyna Mackiewicz
Grażyna Piszczek
0.5
0.0
WM
WM/122
42.18
78
611
519
Tadeusz Leszczyński
Waldemar Pietrzak
4.0
1.5
ZP
SZ2/910
42.13
77
612
526
Czeslaw Glodek
Andrzej Iwanicki
0.0
0.0
USA/130
42.09
76
613
568
Bożena Diakite
Danuta Łukaszewicz
0.0
0.0
NZ
WM/128
41.87
75
614
344
Mirosław Nowaczyński
Tomasz Sułkowski
7.0
5.0
MA
MA/126
41.86
74
615
655
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WP
WP/30
41.85
73
616
183
Jarosław Amlicki
Tadeusz Domka
0.0
4.0
KP
KP/114
41.85
72
617
120
Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DS
DS/72
41.72
71
618
117
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
41.63
70
619
642
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
LD
WP/30
41.63
69
620
403
Janina Orłowska
Ewa Orłowska
0.0
0.0
MA/62
41.54
68
621
531
Patryk Reszczyński
Paweł Łata
5.0
1.5
WM
WM/122
41.49
67
622
456
Zdzisław Burda
Tytus Bisping
0.0
5.0
MP
MP/40
41.42
66
623
179
Zbigniew Walenciak
Eugeniusz Jaworski
3.0
1.5
KP
KP/114
41.42
65
624
118
Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DS
DS/67
41.32
64
625
303
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
0.0
1.5
DS
LG4/903
41.31
63
626
675
Jan Szwakopf
Zbigniew Grzesiuk
1.5
3.0
LU
ZA2/916
41.14
62
627
376
Bartosz Mer
Jakub Bojanowski
3.0
0.0
MA
MA/126
41.00
61
628
24
Krzysztof Mielnik
Ryszard Konopka
7.0
12.0
PM
BBO/999
40.99
60
629
430
Jerzy Dusza
Jacek Witek
2.5
2.0
MP
MP/138
40.91
59
630
222
Maria Skowron
Andrzej Włodarczak
2.5
2.0
LB
LB/127
40.89
58
631
68
Janusz Jabłoński
Romuald Bartoszko
2.0
5.0
SL
WP
BBO/999
40.88
57
632
216
Grzegorz Olejnik
Elżbieta Olejnik
0.5
0.5
KP
KP/50
40.82
56
633
218
Karol Nowak
Michał Dolny
2.0
2.0
KP
KP/50
40.69
55
634
604
Franciszek Bryłka
Kazimierz Podrzus
0.0
0.0
LD
WP
WP/142
40.64
54
635
592
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WP
WP/120
40.58
53
636
282
Urszula Jakubowska
Mieczysław Niciak
0.0
0.0
LD
LD/48
40.53
52
637
211
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.0
2.0
KP
KP/50
40.48
51
638
227
Czesław Niewiarowski
Andrzej Dudkiewicz
2.5
1.5
LB
LB/127
40.12
50
639
248
Zdzisław Korona
Marek Nowak
3.0
3.0
LB
LB/149
39.97
49
640
398
Elżbieta Krassowska
Tamara Cesarz
0.0
0.0
MA/62
39.96
48
641
314
Marta Grodzka
Marian Borowicz
2.5
1.5
LU
LU/90
39.92
47
642
146
Janusz Ciszak
Jerzy Litwinko
0.0
2.5
NZ
WM
EL1/907
39.89
46
643
647
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WP
WP/30
39.88
45
644
348
Janusz Zaręba
Jerzy Brzózy
2.5
0.0
MA
NZ
MA/126
39.74
44
645
681
Zygmunt Kwiatkowski
Franciszek Daniel
0.0
0.0
NZ
ZP/116
39.66
43
646
637
Waldemar Pawłowski
Bogdan Frąckowiak
0.0
0.0
WP
WP/156
39.57
42
647
135
Marek Czapliński
Tomasz Jaworowicz
0.0
1.0
NZ
WM
EL1/907
39.42
41
648
473
Wojciech Paszko
Michał Stodolak
7.0
0.0
PK
PK/118
39.37
40
649
254
Zygmunt Macina
Andrzej Nowicki
3.0
3.0
LB
LB/149
39.23
39
650
86
Mirosława Wiszowata
Ewa Kasperczak
0.0
0.0
DS
DS/144
39.15
38
651
232
Barbara Soroko
Bolesław Onyszczuk
1.5
3.0
LB
LB/146
39.03
37
652
28
Ireneusz Szulc
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
4.0
1.5
DS
MP
BBO/999
38.91
36
653
206
Lech Kobajło
Maciej Rechlewski
0.0
2.5
KP
KP/50
38.83
35
654
532
Tadeusz Bastek
Ryszard Kłusowski
3.0
5.0
WM
WM/122
38.70
34
655
346
Krzysztof Najda
Wiesław Andruk
5.0
9.0
MA
MA/126
38.69
33
656
3
Mirosław Hanusz
Sławomir Bolesta
9.0
9.0
PD
BBO/999
38.53
32
657
416
Krystyna Frąckiewicz
Joanna Serwatowska
0.0
0.0
MA
MA/62
38.42
31
658
474
Henryk Piasecki
Andrzej Dec
3.0
0.0
PK
NZ
PK/118
38.15
30
659
421
Weronika Pęter
Rita Nawrocka
0.0
0.0
MA
MA/62
37.60
29
660
377
Ireneusz Wojda
Andrzej Nowicki
1.5
1.5
MA
MA/126
37.57
28
661
411
Piotr Jarmicki
Krzysztof Kostrzewa
0.0
0.0
MA
MA/62
36.72
27
662
486
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.0
PM
PM/102
36.65
26
663
480
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PK
PK/118
36.58
25
664
488
Jacek Liszewski
Katarzyna Liszewska
0.0
0.0
PM/102
36.57
24
665
214
Lesław Pieśnin
Andrzej Karczewski
3.0
3.0
KP
KP/50
36.52
23
666
94
Czesław Szczerba
Henryk Kowal
0.0
0.0
DS/144
36.34
22
667
256
Edward Makarewicz
Zbigniew Telec
3.0
3.0
LB
LB/149
36.22
21
668
605
Krzysztof Bronś
Kazimierz Wyszomirski
1.0
1.0
WP
WP/142
36.17
20
669
56
Anna Nowysz
Daniel Wacławek
1.5
1.5
DS
MA
BBO/999
35.91
19
670
257
Zofia Stępczak
Mirosława Sempołowicz
0.0
0.0
LB
LB/165
35.86
18
671
72
Andrzej Łoziński
Tomasz Rumiński
1.0
0.0
KP
NZ
BY4/921
35.83
17
672
535
Janina Biała
Barbara Pietruszka
1.5
1.0
WM
WM/122
35.82
16
673
562
Czesław Micewicz
Tadeusz Szlazko
0.0
0.0
NZ
WM/128
35.78
15
674
650
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/30
35.49
14
675
260
Gabriela Szrama
Ryszard Wojtowicz
0.0
0.0
LB
LB/165
35.46
13
676
239
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.0
0.5
LB
LB/146
35.10
12
677
291
Antoni Jabłoński
Andrzej Wójcik
0.0
0.0
LD
LD/92
35.10
11
678
634
Stanisław Juckiewicz
Wintonowicz Witold
0.0
0.0
WP
WP/156
34.98
10
679
70
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
NZ
BY4/921
34.60
9
680
191
Stefan Kamiński
Jerzy Zarembski
2.0
0.0
KP
KP/125
34.45
8
681
638
Grażyna Balcerzak
Anna Zmuda
0.0
0.0
WP
WP/156
34.25
7
682
493
Marzena Banach
Barbara Boros
1.5
2.0
PM
PM/102
33.90
6
683
685
Jan Ogórek
Bolesław Tomaszewski
2.5
0.0
ZP
NZ
ZP/116
33.43
5
684
145
Leokadia Danielewicz
Rena Bieda
0.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
33.22
4
685
231
Nicola Łuczak
Kacper Rymarczyk
0.0
1.0
LB
LB/146
33.08
3
686
570
Hanna Gołębiewska
Dariusz Gołębiewski
0.0
0.0
NZ
WM/132
29.84
2
687
333
Henryk Kuźmiński
Stanisław Rowicki
0.0
0.0
NZ
MA
MA/123
24.55
1
Statystyka ośrodków...