Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 10 lipca 2017
Wyniki z 47 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
1
365
Ryszard Jarosz
Jerzy Maciaszek
4.0
5.0
MP
MP/163
70.59
100
1500
2
166
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
11.0
9.0
LB
LB/263
70.23
98
1491
3
8
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
9.0
9.0
DS
DS/144
69.86
96
1482
4
131
Roman Wachowiak
Grzegorz Rojewski
18.0
12.0
KP
KP/50
68.95
94
1475
5
638
Stanisław Matusz
Maciej Kunka
5.0
2.5
LU
ZA2/916
68.69
92
1470
6
73
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
5.0
12.0
WM
EL1/907
67.73
90
1465
7
446
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/166
66.44
88
1460
8
42
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/68
-1.50
66.18
86
1455
9
216
Antoni Jabłoński
Józef Wojtal
0.5
2.5
LD
LD/92
66.10
84
1450
10
406
Janusz Szyszkowski
Stanisław Waśko
12.0
9.0
MP
MP/45
65.66
82
1445
11
215
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
2.0
1.0
LD
LD/92
65.40
80
1440
12
669
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
5.0
ZP
ZP/121
64.38
78
1435
13
643
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/116
64.25
76
1430
14
60
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DS
DS/72
63.50
74
1425
15
600
Jerzy Mścisz
Marek Szukała
13.0
19.0
WP
WP/247
63.36
72
1420
16
251
Piotr Jurek
Bogdan Szulejewski
18.0
21.0
MA
MA/126
63.16
70
1415
17
409
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
7.0
9.0
PD
PD/81
63.11
68
1410
18
255
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
4.0
13.0
MA
MA/126
63.10
66
1405
19
74
Ireneusz Iwanow
Zbigniew Bando
1.5
0.5
WM
EL1/907
63.09
64
1400
20
22
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
63.00
62
1395
21
246
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.5
12.0
MA
MA/123
62.96
60
1390
22
150
Ryszard Sakowicz
Krzysztof Rogoziński
17.0
12.0
LB
LB/127
62.80
58
1385
23
492
Lech Grabski
Bernard Pszczoła
7.0
11.0
WM
WM/122
62.71
56
1380
24
209
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
62.45
54
1375
25
563
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WP
WP/142
62.12
52
1370
26
100
Waldemar Zieliński
Robert Mrukowski
4.0
5.0
KP
KP/289
62.09
50
1365
27
599
Michał Dembiński
Antoni Zoll
12.0
0.0
WP
NZ
WP/247
62.03
48
1360
28
177
Tadeusz Wolniczak
Andrzej Szkiel
5.0
4.0
LB
LB/265
61.89
46
1355
29
417
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
61.88
44
1350
30
488
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
7.0
4.0
ZP
SZ2/910
61.78
42
1345
31
598
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
4.0
WP
WP/247
61.64
40
1340
32
326
Anna Kosiorek
Łukasz Marecik
1.5
1.0
MA
MA/262
61.48
38
1335
33
158
Janusz Śniadecki
Cezary Żuchowski
2.5
3.0
LB
LB/263
61.42
36
1330
34
616
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
5.0
WP
WP/247
61.42
34
1325
35
442
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/166
61.33
32
1320
36
330
Anna Sztyber
Maksymilian Grochowski
5.0
1.0
MA
MA/262
61.32
30
1315
37
14
Jan Hofbauer
Albert Jasiorowski
3.0
3.0
DS
DS/307
61.07
28
1310
38
157
Dariusz Kwiatkowski
Edward Kulus
4.0
11.0
LB
LB/263
60.96
26
1305
39
637
Grzegorz Cieślak
Regina Zając
4.0
2.0
LU
ZA2/916
60.90
24
1300
40
472
Hanna Kowalska
Andrzej Majcher
5.0
9.0
SW
SW/287
60.75
22
1295
41
493
Ryszard Piotrowicz
Tadeusz Dąbrowski
0.5
1.0
WM
WM/122
60.67
20
1290
42
578
Aleksander Nowakowski
Jerzy Nowak
11.0
12.0
DS
WP
WP/247
60.48
18
1285
43
632
Piotr Solecki
Robert Pogorzelski
7.0
5.0
WP
WP/293
60.35
16
1280
44
99
Eugeniusz Ogonek
Piotr Szczuka
4.0
9.0
KP
KP/289
60.34
14
1275
45
77
Janusz Czerniawski
Józef Wiese
4.0
5.0
DS
JG4/917
60.15
12
1270
46
3
Jan Dawidowski
Piotr Janich
3.0
2.0
DS
DS/144
60.07
10
1265
47
527
Jan Janiak
Bogdan Pietkiewicz
7.0
3.0
WM
NZ
WM/132
60.03
8
1260
48
353
Dominik Głowacki
Piotr Marudziński
1.0
5.0
MA
MA/88
59.91
6
1255
49
292
Darla Szywalska
Tomasz Gellert
0.0
0.0
MA
MA/262
59.70
4
1250
50
108
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
4.0
KP
KP/295
59.69
2
1245
51
89
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
12.0
9.0
WM
KP/241
59.49
1240
52
532
Wiesław Bielski
Stanisław Hartwig
3.0
2.5
WM
WM/132
59.47
1236
53
127
Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KP
KP/50
59.47
1232
54
495
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
12.0
12.0
WM
WM/122
59.41
1228
55
41
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DS
DS/68
59.22
1224
56
595
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
59.17
1220
57
497
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Zomkowski
12.0
11.0
WM
WM/122
59.11
1216
58
109
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
11.0
9.0
KP
KP/295
59.10
1212
59
660
Jan Chmielewski
Roman Marczewski
7.0
5.0
ZP
ZP/121
59.08
1208
60
618
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/247
59.03
1204
61
572
Wojciech Zimniak
Ryszard Szamałek
4.0
4.0
WP
WP/147
58.76
1200
62
268
Jarosław Stach
Maciej Dąbrowski
7.0
7.0
MA
MA/126
58.75
1196
63
149
Damian Mazurak
Marian Nieznański
5.0
5.0
LB
LB/127
58.74
1192
64
196
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
4.0
LB
LB/285
58.66
1188
65
194
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LB
LB/285
58.48
1184
66
37
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DS
DS/68
58.44
1180
67
341
Grzegorz Górecki
Zbigniew Szczechowicz
4.0
2.0
MA
MA/46
58.38
1176
68
627
Cezary Kmiecik
Roman Mączkowski
5.0
4.0
WP
WP/293
58.35
1172
69
388
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
58.34
1168
70
13
Andrzej Leszczyński
Eugeniusz Soiński
2.5
5.0
DS
DS/307
58.25
1164
71
397
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
2.5
MP
MP/40
58.20
1160
72
387
Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MP
MP/40
58.10
1156
73
223
Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
0.0
5.0
LU
LU/145
58.08
1152
74
79
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DS
JG4/917
58.03
1148
75
560
Zbigniew Klimczak
Kazimierz Macioszczyk
3.0
1.5
WP
WP/142
57.95
1144
76
105
Jan Siwczyński
Krzysztof Bonowicz
1.5
1.5
KP
KP/295
57.83
1140
77
449
Marek Kryniewski
Witold Kaliński
5.0
12.0
PM
PM/166
57.83
1136
78
464
Sviatlana Aleinikova
Jacek Janowski
1.5
18.0
SW
MP
SW/287
57.80
1132
79
35
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/68
57.71
1128
80
59
Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/72
57.71
1124
81
27
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
57.66
1120
82
518
Marian Lemecha
Robert Królak
1.0
1.0
WM
WM/128
57.66
1116
83
382
Andrzej Borek
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/40
57.59
1112
84
200
Andrzej Skowroński
Marcin Zbroja
2.5
5.0
LD
LD/48
57.32
1108
85
473
Maja Żabierek
Janusz Gawęcki
4.0
18.0
SW
SW/287
57.30
1104
86
261
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
5.0
13.0
MA
MA/126
57.25
1100
87
395
Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
-0.31
57.22
1096
88
536
Barbara Szydłowska
Jacek Komodziński
3.0
3.0
WM
WM/140
57.16
1092
89
519
Zenon Wawer
Wiesław Pietrzak
5.0
5.0
WM
WM/128
57.16
1088
90
138
Stanisław Łański
Jarosław Żurawski
9.0
4.0
KP
KP/50
57.04
1084
91
428
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PK
PK/118
57.02
1080
92
103
Julian Jurski
Roman Kowalkowski
11.0
5.0
KP
KP/295
57.02
1076
93
589
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/247
56.95
1072
94
568
Sławomir Maciejewski
Zbigniew Szumigalski
5.0
4.0
WP
WP/147
56.95
1068
95
654
Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZP
ZP/116
56.90
1064
96
297
Wiesław Olszewski
Witold Jochym
1.0
0.5
MA
MA/262
56.85
1060
97
390
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
56.72
1056
98
90
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
13.0
7.0
WM
KP/241
56.64
1052
99
253
Krzysztof Najda
Krzysztof Kowalczyk
5.0
3.0
MA
MA/126
56.62
1048
100
235
Danuta Skonieczna
Marek Michalczyk
4.0
3.0
LU
LU/150
56.57
1044
101
274
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
5.0
19.0
MA
MA/126
56.51
1040
102
264
Marcin Najbar
Witold Bielecki
2.5
2.0
MA
MA/126
56.49
1036
103
313
Janina Orłowska
Jacek Musiał
0.0
3.0
MA
MA/262
56.48
1032
104
125
Andrzej Karczewski
Andrzej Sielużycki
3.0
2.5
KP
KP/50
56.42
1028
105
34
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/68
56.37
1024
106
437
Wojciech Lewandowski
Grzegorz Rybak
4.0
3.0
PM
PM/129
56.32
1020
107
115
Tomasz Woźniak
Andrzej Wilemski
5.0
5.0
KP
KP/295
56.31
1016
108
24
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
56.22
1012
109
557
Sylwester Sadek
Włodzimierz Zabłocki
1.5
1.5
WP
WP/142
56.20
1008
110
322
Rafał Przybysz
Mateusz Stępiński
0.5
7.0
MA
MA/262
56.10
1004
111
550
Józef Grewling
Janusz Jędrzejewski
7.0
5.0
WP
WP/120
56.09
1000
112
592
Zygfryd Banecki
Piotr Biderman
4.0
3.0
WP
WP/247
56.07
996
113
245
Andrzej Natański
Wacław Kryński
3.0
0.5
MA
MA/123
55.95
992
114
210
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
55.82
988
115
242
Dariusz Sierocki
Sławomir Sierocki
7.0
4.0
MA
MA/123
55.79
984
116
31
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
55.79
980
117
247
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
13.0
18.0
MA
MA/126
55.78
976
118
356
Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
3.0
7.0
MP
MP/138
55.73
972
119
628
Józef Malinowski
Jacek Piechowiak
1.0
1.0
WP
WP/293
55.71
968
120
335
Piotr Iwanus
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KP
MA/46
55.65
964
121
411
Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
3.0
4.0
PD
PD/81
55.59
960
122
236
Witold Grochulski
Piotr Frankowski
5.0
3.0
LU
LU/150
55.55
956
123
190
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
5.0
4.0
LB
LB/285
55.55
952
124
531
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
5.0
9.0
WM
WM/132
55.54
948
125
586
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/247
55.53
944
126
463
Sławomir Klimczak
Artur Więckowski
9.0
4.0
SW
SW/287
55.53
940
127
512
Mirosław Cichocki
Andrzej Tutaj
19.0
5.0
WM
WM/122
0.37
55.51
936
128
433
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
12.0
4.0
PM
PM/129
55.48
932
129
407
Stanisław Pochodowicz
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PD
PD/81
55.44
928
130
179
Barbara Celewicz
Stefan Waga
2.0
4.0
LB
LB/265
55.42
924
131
403
Leszek Margasiński
Jacek Zając
1.5
11.0
MP
MP/45
55.35
920
132
625
Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Schedler
2.5
4.0
WP
WP/293
55.31
916
133
605
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
SL
WP/247
55.15
912
134
399
Maksymilian Chodacki
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
SL
MP/40
55.12
908
135
106
Przemysław Kita
Ewa Kita
2.0
2.0
KP
KP/295
55.04
904
136
141
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
54.99
900
137
311
Piotr Guzik
Jacek Karczmarczyk
0.0
0.0
MA/262
54.99
896
138
430
Bogusław Dyk
Karina Drobiniak
12.0
5.0
PM
PM/129
54.99
892
139
624
Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
4.0
5.0
WP
WP/293
54.99
888
140
270
Marcin Walczak
Tadeusz Bożek
5.0
5.0
MA
MA/126
54.94
884
141
511
Jakub Kowalczyk
Tomasz Lisica
5.0
7.0
WM
WM/122
54.91
880
142
374
Jacek Stasica
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MP
MP/40
0.33
54.88
876
143
279
Tomasz Paluchowski
Ireneusz Grynczewski
13.0
3.0
MA
MA/126
54.85
872
144
29
Ryszard Rolka
Janisław Fituch
5.0
4.0
DS
DS/67
54.78
868
145
448
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
17.0
15.0
WP
PM/166
54.77
864
146
604
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
4.0
WP
WP/247
54.73
860
147
608
Cezary Serek
Olech Bestrzyński
15.0
13.0
WP
WP/247
54.71
856
148
284
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
7.0
19.0
MA
MA/126
54.61
852
149
217
Tomasz Kuś
Mirosław Rumak
0.0
0.0
LD
LD/92
54.58
849
150
188
Jerzy Trembowski
Robert Sikora
11.0
4.0
LB
LB/285
54.46
846
151
588
Marek Sosiński
Bogdan Świątek
7.0
12.0
WP
WP/247
54.43
843
152
426
Tomasz Bajorek
Dariusz Kulpiński
9.0
9.0
PK
PK/118
54.38
840
153
384
Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
4.0
9.0
MP
MP/40
54.37
837
154
358
Jerzy Krok
Kazimierz Kalamaszek
3.0
3.0
MP
MP/138
54.34
834
155
38
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/68
-0.50
54.32
831
156
249
Zdzisław Laszczak
Edward Krusiewicz
13.0
7.0
MA
MA/126
54.30
828
157
427
Przemysław Zawada
Roman Opaliński
17.0
18.0
LB
PK
PK/118
54.22
825
158
534
Ryszard Łasowski
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WM
WM/132
54.21
822
159
468
Włodzimierz Niedolaz
Paweł Kita
7.0
5.0
SW
SW/287
54.20
819
160
528
Marek Ceglecki
Józef Wiśnik
0.0
2.0
NZ
WM/132
54.15
816
161
552
Jan Kalicki
Adam Misiak
3.0
2.0
WP
WP/120
54.11
813
162
378
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MP
MP/40
54.06
810
163
10
Olgierd Chmielewski
Jan Stoklasek
2.5
4.0
LB
DS/144
54.02
807
164
266
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
19.0
12.0
WP
MA
MA/126
53.99
804
165
664
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
3.0
3.0
ZP
ZP/121
53.94
801
166
490
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
4.0
11.0
ZP
SZ2/910
53.92
798
167
367
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
53.89
795
168
556
Marek Bukowski
Kazimierz Lis
5.0
5.0
WP
WP/120
53.88
792
169
229
Dariusz Serafin
Andrzej Potrzyszcz
3.0
5.0
LU
LU/145
53.82
789
170
494
Mirosław Roesler
Edmund Reczuga
11.0
7.0
WM
WM/122
-0.19
53.80
786
171
15
Stanisław Machowski
Tadeusz Łabik
5.0
4.0
DS
DS/307
53.74
783
172
555
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WP
WP/120
53.72
780
173
351
Andrzej Niewiadomski
Kazimierz Głowacki
5.0
1.5
MA
MA/88
53.70
777
174
324
Tomasz Kozłowski
Sławomir Kostecki
2.5
2.0
MA
MA/262
53.69
774
175
612
Krzysztof Jordan
Janusz Suszczyński
1.5
4.0
WP
WP/247
53.63
771
176
310
Jacek Sowiński
Andrzej Seiler
2.0
2.0
MA
MA/262
53.62
768
177
337
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
MA
KP
MA/46
53.55
765
178
49
Krzysztof Wójcik
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DS
DS/72
53.53
762
179
412
Jan Gardocki
Jan Ciulkin
7.0
4.0
PD
PD/81
53.51
759
180
538
Piotr Charchalis
Michał Kacprzak
2.5
3.0
WM
WM/140
53.51
756
181
214
Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
5.0
7.0
LD
LD/92
53.48
753
182
438
Maria Tomczewska
Wojciech Majchrowski
7.0
4.0
PM
PM/129
53.44
750
183
393
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
53.42
747
184
47
Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
12.0
11.0
DS
DS/72
53.41
744
185
129
Tadeusz Wasilewski
Marek Bałabuch
5.0
1.5
KP
KP/50
53.36
741
186
576
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.0
WP
WP/147
53.33
738
187
54
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DS
DS/72
53.33
735
188
394
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
53.32
732
189
540
Jacek Trętowski
Dariusz Filipek
4.0
5.0
WM
WM/140
53.30
729
190
614
Roman Bielawski
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
WP
WP/247
53.28
726
191
575
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
53.25
723
192
300
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
1.0
1.0
MA
MA/262
53.23
720
193
491
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/122
53.21
717
194
657
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/121
53.19
714
195
650
Lechosław Błaziński
Jerzy Sadowski
12.0
12.0
ZP
ZP/116
53.18
711
196
541
Witold Olender
Marek Wysocki
0.0
0.0
NZ
WM/246
53.17
708
197
667
Marcin Wiliński
Radosław Szymczak
4.0
4.0
ZP
ZP/121
53.17
705
198
561
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
3.0
5.0
OP
WP/142
53.17
702
199
503
Mirosław Doroszuk
Arkadiusz Ćwirko
9.0
3.0
WM
WM/122
0.33
53.16
699
200
639
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/116
53.12
696
201
344
Jerzy Pałysa
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MA
MA/88
53.09
693
202
120
Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
11.0
1.5
KP
KP/295
53.09
690
203
357
Sławomir Kowalski
Tadeusz Przybycień
2.0
2.0
MP
MP/138
53.08
687
204
146
Marek Grużewski
Małgorzata Bajerska-Wasilius
0.0
0.0
KP
KP/50
53.03
684
205
457
Krzysztof Niemkiewicz
Andrzej Pella
5.0
4.0
PM
PM/166
53.01
681
206
148
Łukasz Wieczorek
Bartosz Gajewski
3.0
4.0
LB
LB/127
53.00
678
207
112
Tomasz Rumiński
Andrzej Łoziński
0.0
1.5
KP
KP/295
52.99
675
208
383
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
52.96
672
209
485
Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Wojtyłko
3.0
3.0
ZP
SZ2/910
52.95
669
210
139
Mariusz Krakowiak
Tomasz Kupczyk
5.0
5.0
KP
KP/50
52.95
666
211
366
Alina Chaniecka
Eugeniusz Rozenko
2.0
0.0
MP
MP/163
52.90
663
212
474
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
11.0
5.0
SW
SW/287
52.85
660
213
87
Jerzy Anderszewski
Stefan Piskorski
0.0
0.0
KP/241
52.80
657
214
259
Andrzej Tarlecki
Tomasz Szleszyński
3.0
2.5
MA
MA/126
52.79
654
215
306
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
1.5
1.0
MA
MA/262
52.75
651
216
197
Jacek Szkup
Karol Kałuziński
5.0
5.0
LD
LD/48
52.72
648
217
661
Andrzej Jabłoński
Ludwik Piotrowski
4.0
9.0
ZP
ZP/121
52.71
645
218
434
Wiesław Mączkowski
Ryszard Leśniewski
12.0
9.0
PM
PM/129
52.69
642
219
460
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
5.0
4.0
PM
PM/166
52.68
639
220
43
Janusz Staniów
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DS
DS/68
-0.50
52.64
636
221
642
Władysław Korbutowicz
Marek Tuziemski
4.0
2.5
ZP
ZP/116
52.64
633
222
70
Tadeusz Mielko
Roman Błoński
1.0
2.5
WM
EL1/907
52.63
630
223
258
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.0
MA
MA/126
52.61
627
224
52
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
52.60
624
225
470
Norbert Krzystanek
Ryhor Abramovich
3.0
2.0
SW
SW/287
52.59
621
226
567
Janusz Reisner
Robert Górny
3.0
4.0
KP
WP/147
52.58
618
227
423
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
12.0
12.0
PK
PK/118
52.57
615
228
55
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
52.54
612
229
631
Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WP
WP/293
52.52
609
230
649
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
52.52
606
231
476
Waldemar Haponiuk
Grzegorz Niestój
5.0
4.0
SW
SW/287
52.51
603
232
548
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WP
WP/120
52.48
600
233
191
Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LB
LB/285
52.45
597
234
219
Lechosław Janczar
Jerzy Szubiga
4.0
5.0
LD
LD/92
52.44
594
235
96
Bogusz Nalazek
Witold Posadzy
7.0
0.0
KP
KP/289
52.44
591
236
513
Wiesław Podlecki
Lech Skwarżyński
2.5
2.5
WM
WM/122
52.43
588
237
283
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
13.0
5.0
MA
MA/126
52.41
585
238
525
Jerzy Raćkos
Wiesława Nawojczyk
0.0
0.0
NZ
WM/128
52.39
582
239
320
Joanna Zalewska
Piotr Dybicz
0.0
11.0
MA
MA/262
52.38
579
240
175
Józef Sikora
Stanisław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
52.36
576
241
458
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/166
52.34
573
242
63
Bogdan Jabłoński
Jerzy Litwinko
0.0
2.5
WM
EL1/907
52.30
570
243
553
Aleksander Heinze
Ryszard Hamling
5.0
4.0
WP
WP/120
52.30
567
244
198
Jerzy Gaworczyk
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LD
MA
LD/48
52.29
564
245
520
Henryk Łakomski
Mirosław Grodzki
12.0
5.0
WM
WM/128
52.28
561
246
487
Aleksander Jasiukiewicz
Andrzej Szczodry
2.0
3.0
ZP
SZ2/910
52.26
558
247
161
Kacper Tanaś
Krzysztof Krzeszowski
1.5
1.5
LB
LB/263
52.23
555
248
441
Marek Bednarczyk
Władysław Łobacz
2.5
2.5
PM
PM/166
52.22
552
249
319
Agata Domańska
Krystian Bączek
0.0
3.0
MA
MA/262
52.19
549
250
435
Krzysztof Materek
Antoni Adamiec
2.5
4.0
PM
PM/129
52.13
546
251
83
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
2.5
5.0
DS
JG4/917
52.11
543
252
325
Mariusz Potocki
Jerzy Oleksiewicz
1.5
1.5
MA
MA/262
52.10
540
253
590
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WP
WP/247
52.10
537
254
452
Stanisław Szejko
Stanisław Bujała
7.0
3.0
PM
PM/166
52.07
534
255
396
Kinga Gawlik
Jorgen Nielsen
0.0
5.0
MP
SWE
MP/40
52.06
531
256
345
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.5
MA
MA/88
52.05
528
257
305
Marek Janota
Janusz Wieczorek
2.0
1.5
MA
MA/262
52.04
525
258
338
Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
MA/46
51.97
522
259
574
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
1.5
WP
WP/147
51.96
519
260
101
Paweł Szubarga
Piotr Szubarga
1.5
2.0
KP
KP/295
51.94
516
261
465
Ireneusz Michalski
Aleksander Knawa
7.0
13.0
SW
SW/287
51.94
513
262
104
Maciej Zarzyka
Wanda Balawender-Czynsz
0.0
0.0
KP/295
51.92
510
263
640
Mirosław Sankiewicz
Zbigniew Kułaczkowski
5.0
11.0
ZP
ZP/116
51.90
507
264
318
Filip Parol
Maciej Boczar
1.5
2.5
MA
MA/262
51.89
504
265
547
Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WP
WP/120
51.88
501
266
294
Kazimierz Salak
Roman Wajs
2.0
2.5
MA
MA/262
51.85
498
267
142
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
3.0
2.5
KP
KP/50
51.81
495
268
401
Ryszard Woliński
Bogdan Piasecki
12.0
11.0
MP
MP/45
51.78
492
269
544
Jarosław Barański
Andrzej Drewnik
2.5
0.0
WM
NZ
WM/246
51.75
489
270
169
Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LB
LB/263
51.74
486
271
211
Zdzisław Łuczak
Mirosław Grobelny
0.0
0.0
LD
LD/92
51.73
483
272
154
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LB
LB/127
51.72
480
273
471
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
4.0
4.0
SW
SW/287
51.72
477
274
257
Jerzy Danielewicz
Andrzej Szlachta
4.0
1.5
MA
MA/126
51.72
474
275
510
Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
5.0
11.0
WM
WM/122
51.71
471
276
107
Gerard Bełkowski
Jerzy Machura
0.0
0.0
KP/295
51.70
468
277
278
Teresa Olczyk
Andrzej Fryszkowski
5.0
4.0
MA
MA/126
51.64
465
278
295
Jacek Jeleński
Tomasz Bęcek
0.0
0.0
MA/262
51.63
462
279
583
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WP
WP/247
51.57
459
280
514
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
12.0
4.0
WM
WM/122
51.54
456
281
145
Leszek Hejne
Michał Lewiński
7.0
12.0
KP
LB
KP/50
51.48
453
282
7
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
19.0
12.0
DS
DS/144
51.36
450
283
333
Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
2.0
2.0
MA
MA/46
51.31
447
284
168
Wioletta Parmonik
Jerzy Strzemiecki
2.5
3.0
LB
LB/263
51.30
444
285
17
Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DS
DS/307
51.18
441
286
566
Jan Cieśliński
Andrzej Przybylski
1.5
2.0
WP
WP/147
51.18
438
287
327
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
2.0
2.0
MA
MA/262
51.15
435
288
392
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/40
51.15
432
289
316
Michał Tuczyński
Adam Nieżurawski
1.5
1.5
MA
MA/262
51.14
429
290
176
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LB
LB/265
51.14
426
291
523
Janusz Kowalówka
Krzysztof Pękała
5.0
0.5
WM
WM/128
51.07
423
292
447
Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
15.0
18.0
PM
PM/166
51.02
420
293
621
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/247
51.01
417
294
602
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
50.94
414
295
549
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
2.0
2.0
WP
WP/120
50.93
411
296
201
Jacek Grzelczak
Tomasz Radwański
11.0
5.0
LD
LD/48
50.92
408
297
36
Krzysztof Obłój
Kazimierz Bednarek
4.0
9.0
DS
DS/68
-0.50
50.87
405
298
601
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/247
50.85
402
299
641
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/116
50.82
399
300
587
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WP
WP/247
50.79
396
301
239
Krzysztof Kos
Piotr Popławski
3.0
1.5
MA
MA/123
50.79
393
302
500
Tadeusz Grochowski
Tadeusz Krajewski
3.0
3.0
WM
WM/122
50.78
390
303
498
Jerzy Bludau
Filip Bieńkowski
4.0
5.0
WM
WM/122
50.78
387
304
78
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
2.0
3.0
DS
JG4/917
50.74
384
305
302
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
1.5
1.5
MA
MA/262
50.74
381
306
419
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
50.73
378
307
371
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/40
50.69
375
308
339
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/46
50.68
372
309
636
Zbigniew Grzesiuk
Zdzisław Skolimowski
3.0
0.0
LU
ZA2/916
50.67
369
310
542
Tadeusz Banach
Krzysztof Targoński
5.0
4.0
WM
WM/246
50.66
366
311
171
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
1.5
1.5
LB
LB/263
50.64
363
312
385
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
50.63
360
313
668
Mirosław Bieńkowski
Tomasz Pietrzykowski
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/121
50.63
357
314
454
Andrzej Osiński
Ewa Fijołek
2.0
1.0
PM
MA
PM/166
50.63
354
315
260
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
4.0
PK
MA/126
50.52
351
316
254
Wiktor Cała
Adam Żelazny
4.0
5.0
MA
MA/126
50.52
348
317
91
Marek Kaczan
Grzegorz Prusak
5.0
5.0
KP
KP/289
50.51
345
318
545
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
2.0
0.0
WM
NZ
WM/246
50.51
342
319
135
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
5.0
5.0
KP
KP/50
50.48
339
320
228
Janusz Hamerski
Adam Skórka
1.5
0.0
LU
LU/145
50.46
336
321
30
Zdzisław Malkiewicz
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
50.46
333
322
332
Szczepan Okonkowski
Piotr Watemborski
0.0
1.5
MA
MA/46
50.38
330
323
477
Jacek Chojnacki
Włodzimierz Pieniążek
1.5
2.0
MA
SW/287
50.37
327
324
193
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
4.0
9.0
LB
LB/285
50.37
323
325
569
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
WP
KP
WP/147
50.35
322
326
21
Krzysztof Ćwik
Rafał Osowski
5.0
2.5
DS
DS/67
50.35
321
327
317
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MA
MA/262
50.32
320
328
355
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
5.0
MP
MP/138
50.32
319
329
645
Marek Goraj
Grzegorz Seweryn
4.0
2.5
ZP
ZP/116
50.30
318
330
133
Zbigniew Witt
Andrzej Jarmużek
1.5
4.0
KP
KP/50
50.30
317
331
231
Jerzy Jasiński
Edward Molas
3.0
3.0
SW
LU
LU/145
50.29
316
332
489
Franciszek Albekier
Roman Pawłowski
0.5
2.0
ZP
SZ2/910
50.24
315
333
571
Leszek Nowakowski
Wojciech Kus
1.5
3.0
WP
WP/147
50.23
314
334
296
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/262
50.22
313
335
224
Bernard Żenkin
Józef Woźnica
1.5
0.0
SW
LU
LU/145
50.22
312
336
130
Andrzej Buczkowski
Piotr Proporowicz
4.0
4.0
KP
KP/50
50.19
311
337
455
Jacek Sikora
Adam Suchodolski
5.0
3.0
ZP
PM
PM/166
50.18
310
338
56
Marek Kwaśniak
Tomasz Łowicki
0.0
2.5
NZ
DS
DS/72
50.18
309
339
92
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
9.0
7.0
KP
KP/289
50.07
308
340
240
Bogumił Kącicki
Stefan Jakubowski
4.0
3.0
MA
MA/123
50.07
307
341
163
Dariusz Kowalczyk
Henryk Bogucki
3.0
4.0
LB
LB/263
50.04
306
342
348
Hilary Ślesicki
Zbigniew Garlej
4.0
4.0
WP
MA
MA/88
50.02
305
343
381
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MP
MP/40
50.01
304
344
364
Adam Łączny
Eugeniusz Prusak
5.0
4.0
MP
MP/163
49.96
303
345
122
Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/295
49.93
302
346
85
Jarosław Kłosiński
Wojciech Walkiewicz
2.5
2.5
WM
KP/241
49.93
301
347
593
John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WP
WP/247
49.90
300
348
617
Janusz Kopras
Edward Niewierowski
3.0
11.0
WP
WP/247
49.90
299
349
391
Zbigniew Pierzynka
Ryszard Cieślik
1.0
2.5
MP
MP/40
49.84
298
350
422
Hanna Łazarska
Bogusław Ferenc
3.0
11.0
PK
PK/118
49.77
297
351
136
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
9.0
5.0
KP
KP/50
49.76
296
352
280
Andrzej Miszewski
Jerzy Krupka
18.0
3.0
MA
MA/126
49.71
295
353
181
Eugeniusz Wilniewiec
Kazimierz Jaskuła
5.0
7.0
LB
LB/285
49.69
294
354
182
Roman Pilecki
Włodzimierz Kępiński
2.0
2.5
LB
LB/285
49.66
293
355
508
Piotr Mazur
Ryszard Kłusowski
5.0
5.0
WM
WM/122
49.66
292
356
110
Tomasz Perduta
Henryk Komodziński
0.0
0.0
KP
KP/295
49.66
291
357
207
Adam Żywiec
Krzysztof Cieślak
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
49.66
290
358
116
Marek Wyżlic
Marcin Figura
1.5
2.5
KP
KP/295
49.64
289
359
287
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
2.0
2.0
MA
MA/262
49.63
288
360
51
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
49.62
287
361
303
Andrzej Jarząbek
Mariusz Mączewski
0.0
0.5
MA
MA/262
49.62
286
362
543
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
9.0
4.0
WM
WM/246
49.61
285
363
376
Witold Stachnik
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MP
MP/40
49.57
284
364
456
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PM
PM/166
49.56
283
365
267
Wojciech Kała
Bogdan Stankiewicz
3.0
0.0
MA
MA/126
49.43
282
366
152
Andrzej Włodarczak
Wojciech Felsztyński
2.5
0.5
LB
LB/127
49.42
281
367
45
Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/68
49.41
280
368
205
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
49.41
279
369
483
Stanisław Grzyb
Wojciech Witkowski
5.0
4.0
ZP
SZ2/910
49.40
278
370
5
Czesława Skowrońska
Bolesław Szkodziński
0.0
0.0
NZ
DS
DS/144
49.39
277
371
443
Janusz Kobylarski
Jan Wieczorek
5.0
9.0
PM
PM/166
49.26
276
372
19
Zbigniew Sobczyk
Maciej Rochowicz
12.0
5.0
DS
DS/67
49.26
275
373
359
Jan Gorczyca
Jan Grygowicz
2.5
2.5
MP
MP/138
49.21
274
374
596
Karol Mońko
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WP
WP/247
49.16
273
375
183
Stanisław Droszcz
Maciej Fularz
5.0
0.0
LB
LB/285
49.14
272
376
80
Sylwia Zabłocka-Śledzka
Tadeusz Szczęch
1.0
1.5
DS
JG4/917
49.10
271
377
285
Sławomir Rokicki
Jan Zabrocki
2.0
7.0
MA
MA/126
49.10
270
378
81
Jan Pawlikaniec
Jerzy Zagajski
5.0
2.5
LB
DS
JG4/917
49.09
269
379
174
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
0.0
LB
LB/265
49.06
268
380
482
Krzysztof Małolepszy
Danuta Skowronek
3.0
2.0
ZP
SZ2/910
49.05
267
381
647
Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/116
49.04
266
382
184
Ryszard Chmiel
Zbigniew Telec
9.0
3.0
LB
LB/285
48.99
265
383
170
Władysław Biernat
Marian Grzesiak
4.0
4.0
LB
LB/263
48.94
264
384
622
Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/247
48.92
263
385
226
Marek Wróbel
Janusz Borek
4.0
1.5
LU
LU/145
48.91
262
386
389
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
48.86
261
387
72
Jacek Górski
Jan Kondrakiewicz
0.0
1.0
WM
EL1/907
48.85
260
388
262
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
LU
MA/126
48.83
259
389
663
Stanisław Jankowski
Stanisław Buczkowski
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/121
48.79
258
390
178
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
48.79
257
391
299
Stanisław Turlej
Józef Nowik
1.0
0.0
MA
MA/262
48.76
256
392
173
Tadeusz Birecki
Janusz Starke
5.0
0.5
LB
LB/265
48.69
255
393
117
Wiesław Sturgulewski
Andrzej Sturgulewski
0.0
1.0
KP
KP/295
48.69
254
394
271
Jerzy Olszewski
Józef Rzepka
1.5
5.0
MA
MA/126
48.67
253
395
445
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/166
48.66
252
396
132
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
4.0
2.0
KP
KP/50
48.64
251
397
288
Stanisław Kozieł
Andrzej Łodziński
0.0
0.0
MA/262
48.59
250
398
386
Adam Cichoń
Waldemar Rybka
2.5
4.0
MP
MP/40
48.58
249
399
349
Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA
MA/88
48.56
248
400
298
Elżbieta Kossowska
Błażej Zalewski
1.0
1.0
MA
MA/262
48.51
247
401
329
Marta Makarewicz
Leszek Tylec
2.5
1.0
MA
MA/262
48.48
246
402
537
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
3.0
4.0
WM
WM/140
48.47
245
403
429
Kazimierz Zelga
Ryszard Konopka
11.0
12.0
PM
PM/129
48.47
244
404
289
Ryszard Pietrzak
Krzysztof Wierzbicki
0.5
0.0
MA
MA/262
48.47
243
405
453
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/166
48.43
242
406
594
Krzysztof Janecki
Michalina Anioła
1.5
0.5
WP
WP/247
48.39
241
407
230
Wiesław Pawelec
Józef Małysz
5.0
5.0
LU
LU/145
48.35
240
408
597
Grzegorz Jędrzejewski
Kajetan Wroński
3.0
2.0
WP
WP/247
48.33
239
409
425
Józef Wrona
Janusz Jarząbek
5.0
5.0
PK
PK/118
48.33
238
410
467
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
4.0
2.5
SW
SW/287
48.14
237
411
619
Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WP
WP/247
48.13
236
412
225
Mieczysław Buczek
Gabriel Szarafin
4.0
5.0
LU
LU/145
48.12
235
413
521
Jan Jegliński
Tadeusz Kądzielewski
5.0
9.0
WM
WM/128
48.01
234
414
331
Andrzej Sokołowski
Sławomir Tyndorf
2.5
3.0
MA
MA/46
47.94
233
415
408
Władysław Szałkiewicz
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PD
PD/81
47.93
232
416
64
Jerzy Kwoczek
Jerzy Rebell
0.0
0.0
NZ
WM
EL1/907
47.92
231
417
400
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
47.91
230
418
144
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
47.85
229
419
315
Mikołaj Komorowski
Dariusz Krakowiak
2.0
1.5
MA
MA/262
47.81
228
420
53
Waldemar Maciejewski
Radosław Surowiak
3.0
4.0
MP
DS
DS/72
47.81
227
421
185
Tomasz Fedak
Paweł Dubowski
0.0
5.0
LB
LB/285
47.80
226
422
611
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
47.80
225
423
501
Leonard Januszko
Czesław Wojniusz
4.0
2.5
WM
WM/122
47.80
224
424
350
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
47.77
223
425
192
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
LB/285
47.67
222
426
126
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.0
KP
KP/50
47.65
221
427
522
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
0.5
3.0
WM
WM/128
47.64
220
428
94
Mieczysław Rejniak
Waldemar Buśko
3.0
1.5
KP
KP/289
47.58
219
429
269
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
5.0
5.0
MA
MA/126
47.55
218
430
343
Jan Milewski
Radosław Jaszczak
1.0
1.5
MA
MA/88
47.49
217
431
506
Zdzisław Cimaszkiewicz
Zdzisław Kurkowski
3.0
1.0
WM
WM/122
47.46
216
432
314
Mariola Szmigielska
Leszek Szmigielski
0.0
0.0
MA/262
47.41
215
433
375
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MP
MP/40
47.39
214
434
655
Krzysztof Kajder
Marcin Radzikowski
0.0
0.0
ZP
ZP/121
47.38
213
435
233
Karol Brzozowski
Wojciech Krzysiak
2.0
0.0
LU
LU/150
47.38
212
436
502
Zdzisław Falkowski
Mirosław Makuch
5.0
3.0
WM
WM/122
47.22
211
437
71
Bernard Rynkowski
Janusz Ciszak
0.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
47.21
210
438
32
Marian Krzypkowski
Jerzy Neter
1.5
5.0
DS
DS/67
47.18
209
439
76
Jerzy Kurianowicz
Konstanty Pawlikaniec
5.0
3.0
DS
JG4/917
47.13
208
440
276
Andrzej Werner
Witold Żygulski
0.0
1.0
MA
MA/126
47.12
207
441
232
Zbigniew Oleszczuk
Jan Czarniecki
3.0
4.0
LU
LU/145
47.11
206
442
155
Tomasz Karanikas
Grzegorz Cieślicki
3.0
3.0
LB
LB/127
47.05
205
443
346
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MA
MA/88
46.99
204
444
248
Wanda Buszkowska
Krystyna Fryszkowska
3.0
1.5
MA
MA/126
46.96
203
445
432
Łukasz Gackowski
Stanisław Bubka
1.5
3.0
PM
PM/129
46.95
202
446
665
Franciszek Pośnik
Kazimierz Rosiński
0.0
0.0
NZ
ZP/121
46.87
201
447
334
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
3.0
0.5
KP
MA/46
46.83
200
448
606
Roman Wojciechowski
Stefan Sytlak
0.0
0.5
WP
WP/247
46.83
199
449
321
Krystyna Frąckiewicz
Radosław Rozman
0.5
0.0
MA
MA/262
46.81
198
450
309
Janusz Chychłowski
Janusz Szymański
0.0
0.0
MA/262
46.80
197
451
466
Zofia Wciślik
Małgorzata Golec
1.5
1.5
SW
SW/287
46.80
196
452
459
Lechosław Suszka
Marek Niesłuchowski
5.0
5.0
PM
PM/166
46.78
195
453
644
Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
46.70
194
454
659
Jerzy Czeszewski
Wiesław Adamowicz
4.0
2.0
ZP
ZP/121
46.63
193
455
58
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
46.44
192
456
666
Jacek Frąckowiak
Marek Banach
5.0
5.0
ZP
ZP/121
46.40
191
457
577
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
46.36
190
458
377
Mieczysław Szwarc
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
46.35
189
459
123
Ryszard Kurpios
Lech Kobajło
1.5
1.0
KP
KP/50
46.32
188
460
308
Elżbieta Poniatowska
Janusz Kucharski
0.0
0.0
MA/262
46.24
187
461
187
Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
3.0
LB
LB/285
46.24
186
462
579
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WP
WP/247
46.18
185
463
18
Bolesław Andrzejewski
Andrzej Ołpiński
3.0
4.0
DS
DS/307
46.16
184
464
137
Maciej Łaniewski
Rafał Konieczny
7.0
11.0
KP
KP/50
46.08
183
465
481
Lucjan Buława
Jan Damazyn
2.0
1.5
ZP
SZ2/910
46.03
182
466
50
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.0
0.5
DS
DS/72
46.02
181
467
113
Ludwik Jurzysta
Kazimierz Mazurkiewicz
0.0
0.0
KP
KP/295
45.97
180
468
580
Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WP
WP/247
45.97
179
469
202
Michał Maciołek
Szymon Rogut
0.0
0.0
LD
LD/48
45.93
178
470
121
Wiesław Kosiorek
Mirosław Jackiewicz
0.5
0.5
KP
KP/295
45.85
177
471
652
Zygmunt Kwiatkowski
Stanisław Januszewski
0.0
0.0
NZ
ZP/116
45.83
176
472
424
Jan Kadula
Tadeusz Szemraj
12.0
5.0
PK
PK/118
45.78
175
473
509
Alina Gudecka
Janina Biała
2.0
2.0
WM
WM/122
45.78
174
474
352
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
45.77
173
475
404
Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MP
MP/45
45.74
172
476
312
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
0.0
0.0
MA
MA/262
45.70
171
477
444
Mirosław Giełczyński
Tomasz Czekała
1.0
1.0
PM
PM/166
45.68
170
478
11
Walery Czarnecki
Wiktor Mieszczanowicz
2.5
3.0
DS
DS/307
45.68
169
479
451
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/166
45.66
168
480
20
Janusz Kowalski
Sławomir Zagórski
1.5
2.5
DS
DS/67
45.65
167
481
165
Marek Marciniak
Zbigniew Kosiór
3.0
4.0
LB
LB/263
45.62
166
482
410
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
4.0
3.0
PD
PD/81
45.54
165
483
626
Ewa Sumińska
Stanisław Gwiazdowski
0.0
0.0
WP/293
45.51
164
484
414
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
0.5
2.5
PD
PD/81
45.51
163
485
151
Andrzej Dudkiewicz
Tadeusz Zwoliński
2.0
2.0
LB
LB/127
45.48
162
486
114
Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/295
45.44
161
487
591
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/247
45.43
160
488
585
Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WP
WP/247
45.41
159
489
1
Andrzej Łada
Edward Wójcik
2.0
2.0
DS
DS/144
45.40
158
490
539
Henryk Stefanko
Krzysztof Tekielski
3.0
2.5
WM
WM/140
45.37
157
491
82
Stanisław Gołdyn
Zdzisław Klimczak
1.5
4.0
DS
JG4/917
45.30
156
492
479
Kazimierz Jaszczuk
Zdzisław Madej
1.0
3.0
SW
SW/287
45.22
155
493
97
Edward Guziołek
Henryk Nowak
1.0
0.5
KP
KP/289
45.20
154
494
204
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
45.17
153
495
95
Igor Smyk
Piotr Litwin
3.0
5.0
KP
KP/289
45.16
152
496
293
Zbigniew Gżałczyński
Andrzej Reda
0.0
0.0
MA/262
45.15
151
497
421
Jerzy Paja
Eugeniusz Strzyż
7.0
5.0
PK
PK/118
45.15
150
498
172
Tadeusz Kijak
Kazimierz Czyżyk
1.5
1.5
LB
LB/263
45.00
149
499
635
Jan Wawryniuk
Henryk Prędkiewicz
4.0
0.0
LU
ZA2/916
44.94
148
500
102
Bolesław Radko
Marian Piasecki
1.0
0.0
KP
KP/295
44.82
147
501
68
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
3.0
4.0
PM
EL1/907
44.82
146
502
301
Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.0
3.0
MA
MA/262
44.77
145
503
651
Stanisław Kietrys
Krzysztof Orzechowski
7.0
5.0
ZP
ZP/116
44.69
144
504
164
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.0
2.0
LB
LB/263
44.63
143
505
323
Mirosław Grochowski
Albert Grochowski
0.5
1.0
MA
MA/262
44.62
142
506
304
Zdzisław Pietruszewski
Marek Zarzycki
0.0
0.0
MA/262
44.57
141
507
23
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
44.47
140
508
431
Sabina Szczechowicz
Jacek Szczechowicz
0.0
0.0
PM
PM/129
44.46
139
509
546
Wiktor Augoff
Jan Romot
3.0
9.0
WM
WM/246
44.29
138
510
507
Józef Naróć
Zdzisław Wylonk
4.0
3.0
WM
WM/122
44.26
137
511
484
Maciej Keller
Ryszard Kowalski
2.5
1.5
ZP
SZ2/910
44.26
136
512
213
Krzysztof Han
Grzegorz Janicki
2.5
0.0
LD
LD/92
44.19
135
513
212
Marian Jakubowski
Kazimierz Wojajczyk
4.0
2.5
LD
LD/92
44.14
134
514
167
Bolesław Onyszczuk
Arkadiusz Jaranowski
3.0
2.0
LB
LB/263
44.09
133
515
656
Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
3.0
3.0
ZP
ZP/121
44.08
132
516
26
Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
2.0
1.5
DS
DS/67
44.06
131
517
227
Adam Bachta
Maciej Stopczyński
0.0
0.0
LU
LU/145
44.03
130
518
275
Grzegorz Głasek
Jacek Ciechomski
7.0
19.0
SW
MA/126
44.02
129
519
347
Witold Moreń
Bogdan Jaskulski
0.0
3.0
MA
MA/88
43.98
128
520
256
Bartosz Mer
Jakub Bojanowski
3.0
1.0
MA
MA/126
43.95
127
521
221
Janusz Piotrowski
Zbigniew Ruszkowski
0.0
0.0
LD
LD/92
43.91
126
522
250
Jacek Romański
Marek Kolasiński
24.0
3.0
DS
MA
MA/126
43.85
125
523
9
Zygmunt Połeć
Roman Wisłocki
0.0
0.5
DS
DS/144
43.84
124
524
6
Lesław Grakowicz
Henryk Kowal
2.0
0.0
DS
DS/144
43.73
123
525
124
Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
0.0
0.5
KP
KP/50
43.69
122
526
93
Tadeusz Domka
Leszek Zdrojewski
4.0
3.0
KP
KP/289
43.61
121
527
2
Wiesław Pytka
Czesław Szczerba
2.5
0.0
DS
DS/144
43.57
120
528
340
Dariusz Jagodziński
Mirosław Okrutny
2.0
0.0
MA
MA/46
43.52
119
529
363
Michał Bala
Tadeusz Wojdyło
3.0
1.5
MP
MP/163
43.33
118
530
570
Zbigniew Hęćka
Jerzy Pawełczak
3.0
2.0
WP
WP/147
43.24
117
531
402
Marek Urbański
Jerzy Kozłowski
12.0
3.0
LB
MP
MP/45
43.19
116
532
496
Władysław Skowroński
Tomasz Lubecki
7.0
0.0
WM
NZ
WM/122
43.11
115
533
282
Artur Duczmalewski
Arkadiusz Szymiel
4.0
4.0
MA
MA/126
43.11
114
534
98
Wit Monarski
Józef Kurnik
1.5
3.0
KP
KP/289
43.00
113
535
372
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
42.95
112
536
66
Marek Czapliński
Zbigniew Listewnik
0.0
0.0
NZ
WM
EL1/907
42.95
111
537
199
Henryk Żywioł
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
42.91
110
538
48
Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DS
DS/72
42.87
109
539
530
Karol Bojarczuk
Waldemar Kozłowski
0.0
0.0
NZ
WM/132
42.82
108
540
69
Rena Bieda
Iwona Smilgin
0.0
0.0
NZ
EL1/907
42.80
107
541
607
Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WP
WP/247
42.79
106
542
119
Jagna Wajda
Marek Nicewicz
1.5
1.0
KP
KP/295
42.79
105
543
380
Barbara Lesiecka
Katarzyna Michałek
7.0
7.0
MP
SL
MP/40
0.33
42.77
104
544
272
Waldemar Więsek
Waldemar Świerzewski
0.0
0.0
MA
MA/126
42.74
103
545
559
Krzysztof Bronś
Kazimierz Wyszomirski
1.0
1.0
WP
WP/142
42.73
102
546
526
Krystyna Łąka
Paweł Czacharowski
0.0
1.0
NZ
WM
WM/128
42.71
101
547
273
Piotr Wierzbicki
Jarosław Kostrzewa
0.0
9.0
PD
MA/126
42.63
100
548
646
Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
NZ
ZP/116
42.61
99
549
658
Leszek Kawa
Zygmunt Adamczyk
0.0
0.0
NZ
ZP/121
0.33
42.60
98
550
140
Bogdan Podgajny
Włodzimierz Maćkowski
0.0
2.0
KP
KP/50
42.58
97
551
504
Halina Podlecka
Barbara Pietruszka
1.5
1.5
WM
WM/122
42.57
96
552
206
Stanisław Zbroja
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
42.57
95
553
373
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MP
MP/40
42.55
94
554
33
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DS
DS/68
42.54
93
555
413
Janusz Kunicki
Jerzy Firs
0.0
1.5
PD
PD/81
42.49
92
556
439
Roman Kmieciak
Mirosław Małypan
5.0
4.0
PM
PM/166
42.33
91
557
613
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WP
WP/247
42.33
90
558
478
Marek Kozdrach
Hubert Urban
4.0
7.0
OP
SW
SW/287
42.32
89
559
535
Jan Radziul
Henryk Sokołowski
0.0
0.0
NZ
WM/140
42.20
88
560
12
Adam Król
Mścisław Ociesa
3.0
5.0
DS
DS/307
42.13
87
561
134
Mieczysław Romanowski
Lucyna Gozdek
2.5
1.5
KP
KP/50
42.12
86
562
252
Wiesław Miłkowski
Janusz Zaręba
5.0
3.0
MA
MA/126
42.06
85
563
361
Mariusz Dyrda
Jan Prajsnar
4.0
3.0
MP
MP/163
42.06
84
564
420
Jan Porada
Leszek Jarosz
4.0
4.0
PK
PK/118
42.05
83
565
40
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DS
DS/68
-0.50
42.01
82
566
143
Stefan Pigla
Stanisław Ciesielski
5.0
5.0
KP
KP/50
41.95
81
567
265
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
5.0
1.5
MA
MA/126
41.86
80
568
16
D Hokuś
M Młodziński
0.0
0.0
NZ
DS/307
41.80
79
569
44
Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/68
41.73
78
570
153
Ryszard Szkwarek
Franciszek Radwan
2.0
2.5
LB
LB/127
41.67
77
571
379
Józef Barczyk
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MP
MP/40
41.62
76
572
67
Marian Grabowski
Marek Serdyński
0.0
1.5
WM
EL1/907
41.59
75
573
565
Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
0.0
0.5
WP
WP/147
41.56
74
574
524
Henryk Augustynowicz
Romuald Chodań
0.0
0.0
NZ
WM/128
41.42
73
575
609
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/247
41.41
72
576
307
Karolina Melkonyan
Mariana Hernandez
0.5
1.5
MA
MA/262
41.37
71
577
290
Grażyna Jaskulska
Mirosława Swoboda
0.0
0.0
MA
MA/262
41.35
70
578
57
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
41.23
69
579
362
Andrzej Piszczek
Andrzej Kulak
3.0
0.0
MP
MP/163
41.16
68
580
162
Romuald Łukaszewicz
Edward Śniadecki
0.5
2.0
LB
LB/263
41.10
67
581
461
Barbara Boros
Grzegorz Kujawiński
2.0
0.0
PM
PM/166
40.90
66
582
584
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
40.77
65
583
291
Jerzy Wasiljew
Michał Mańkowski
0.0
1.0
MA
MA/262
40.74
64
584
630
Teresa Kołodziejczyk
Tadeusz Kasperek
0.0
0.0
WP/293
40.65
63
585
86
Donat Czuba
Jaroslaw Jurczenko
0.0
0.0
KP/241
40.64
62
586
25
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
40.63
61
587
554
Elżbieta Kaźmierska-Smela
Zbigniew Geisler
0.5
3.0
WP
WP/120
40.62
60
588
147
Maria Skowron
Władysław Olszewski
2.5
0.0
LB
LB/127
40.59
59
589
28
Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/67
40.52
58
590
88
Stefan Jankowski
Waldemar Czarkowski
0.0
0.0
WM
KP/241
40.51
57
591
234
Stanisław Tranda
Jan Niedzielski
4.0
3.0
LU
LU/150
40.50
56
592
203
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
40.35
55
593
486
Władysław Sokołowski
Waldemar Pietrzak
0.0
1.5
NZ
ZP
SZ2/910
40.10
54
594
558
Tomasz Dorobek
Mieczysław Frąckowiak
3.0
3.0
DS
WP
WP/142
40.09
53
595
440
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/166
40.08
52
596
416
Zofia Wasilewska
Halina Perkowska
0.5
0.5
PD
PD/81
40.07
51
597
186
Henryk Krzymiński
Piotr Ciesielski
4.0
3.0
LB
LB/285
40.03
50
598
623
Tadeusz Osowski
Leszek Kłopocki
0.5
0.0
WP
WP/293
40.01
49
599
469
Anna Dawiec
Teresa Piasecka
0.0
0.0
SW
SW/287
40.00
48
600
61
Bogdan Nowakowski
Elżbieta Lis
4.0
1.0
DS
DS/72
39.92
47
601
450
Szczepan Chruścicki
Olgierd Zieliński
4.0
0.5
PM
PM/166
39.88
46
602
336
Zbigniew Rychlik
Mirosław Skarbek
4.0
3.0
KP
MA/46
39.79
45
603
241
Barbara Lenard
Ryszard Bodziachowski
0.0
0.0
NZ
MA/123
39.79
44
604
39
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
0.0
0.0
DS/68
39.76
43
605
286
Piotr Nauman
Janusz Matysiuk
4.0
0.0
MA
MA/126
39.57
42
606
662
Bogdan Lipiński
Bolesław Aleksandrowicz
0.0
0.0
ZP
ZP/121
0.33
39.35
41
607
633
Janina Leszko
Jerzy Leszko
0.0
2.0
LU
ZA2/916
39.33
40
608
189
Andrzej Marzyński
Marian Purczyński
4.0
2.0
LB
LB/285
39.29
39
609
499
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
1.5
1.5
WM
WM/122
39.18
38
610
220
Piotr Gałczyński
Romuald Pohl
0.0
0.0
LD
LD/92
39.11
37
611
415
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.5
2.5
PD
PD/81
38.93
36
612
610
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/247
38.90
35
613
4
Jan Grocholski
Krzysztof Woźniakowski
3.0
0.0
DS
DS/144
38.76
34
614
603
Piotr Długi
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WP
WP/247
38.62
33
615
405
Piotr Turczynowicz
Eugeniusz Cieśla
2.0
1.0
MP
MP/45
38.28
32
616
75
Eugeniusz Hładyszewski
Bogdan Sadowski
2.0
1.0
DS
JG4/917
38.14
31
617
505
Anna Jaskowiak
Ryszard Wieczorek
1.5
0.0
WM
WM/122
-0.17
38.00
30
618
529
Janusz Preisner
Dariusz Romejko
0.0
0.0
NZ
WM/132
37.98
29
619
562
Mirosław Powązka
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.0
DS
WP/142
37.74
28
620
582
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
37.72
27
621
581
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/247
37.65
26
622
369
Barbara Batkiewicz
Wacław Gąssowski
9.0
12.0
MP
MP/40
37.57
25
623
515
Henryk Jankowski
Czesław Kornacki
4.0
4.0
WM
WM/122
37.57
24
624
360
Stanisław Przybylski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
37.32
23
625
368
Tytus Bisping
Hanna Leskiewicz-Łazarska
5.0
3.0
MP
MP/40
36.82
22
626
573
Maria Kaźmierska
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
36.63
21
627
629
Marian Wiśniewski
Mieczysław Głowacki
0.0
0.0
WP/293
36.59
20
628
118
Andrzej Kita
Janusz Strześniewski
0.0
0.0
KP
KP/295
35.91
19
629
533
Teresa Roszkowska-Śliż
Janusz Jaszczak
0.0
0.0
WM
NZ
WM/132
35.79
18
630
160
Halina Dzięgielewska
Tadeusz Kiljańczyk
0.0
0.0
WP
LB/263
35.74
17
631
634
Władysław Błaszczak
Wiesław Betiuk
0.0
0.0
SW
ZA2/916
35.48
16
632
648
Jan Antoniewicz
Franciszek Daniel
0.0
0.0
NZ
ZP/116
35.43
15
633
328
Jadwiga Nycz
Irena Wilczyńska
0.0
0.5
MA
MA/262
35.13
14
634
436
Lucyna Koszutowska
Adam Koszutowski
0.0
0.0
PM
PM/129
35.08
13
635
244
Piotr Błoch
Stanisław Kraszewski
0.0
0.0
NZ
MA/123
34.99
12
636
111
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/295
34.97
11
637
218
Bożena Poleszczuk
Włodzimierz Kozłowski
0.0
0.0
LD
LD/92
34.93
10
638
615
Maciej Masłowski
Jerzy Rodziewicz
2.0
5.0
WP
WP/247
34.30
9
639
551
Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.0
WP
WP/120
33.99
8
640
180
Tadeusz Telicki
Stanisław Kondraciuk
0.0
0.0
LB
LB/265
33.32
7
641
128
Henryk Adamski
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
32.88
6
642
475
Elżbieta Marcinkowska
Leszek Adamczyk
0.0
0.5
SW
SW/287
32.40
5
643
370
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
32.38
4
644
277
Tadeusz Karolak
Andrzej Musiał
3.0
3.0
MA
MA/126
28.96
3
645
159
Czesław Plachimowicz
Andrzej Rękosiak
5.0
7.0
LB
LB/263
-0.45
27.53
2
646
46
Jarosław Chłądowicz
Teresa Lubas
0.5
0.0
DS
DS/68
25.29
1
Statystyka ośrodków...