Finał Grand Prix Polski Teamów 2018/19 odbędzie się w dniach 13-15 grudnia 2019 r.
Prosimy kapitanów o zgłaszanie zawodników do 31 października 2019 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przypominamy, że do finału można powołać graczy, którzy rozegrali przynajmniej cztery turnieje eliminacyjne.
Hotel Senator
Bankowa 7, 27-200 Starachowice
tel. +48 41 274 03 90; e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Rezerwacja na hasło: "brydż".
Cena pakietu - od obiadu 13.12 (piątek) do śniadania 15.12.2019 (niedziela):
pokój 1-osobowy Classic/Premium/Boutique - 405/575/815;
pokój 2-osobowy Classic/Premium/Boutique - 315/445/615.
PZBS na zakończenie finału organizuje uroczysty bankiet dla wszystkich uczestników zawodów. Podczas bankietu zostaną wręczone puchary i nagrody.
1. Turniej finałowy (Finał) Grand Prix Polski Teamów 2019 odbędzie się w terminie 13-15 grudnia w Hotelu Senator w Starachowicach.
2. 12 teamów uprawnionych do uczestnictwa w Finale rozegra 8-rozdaniowe mecze eliminacyjne systemem każdy z każdym.
3. Najlepsze 4 teamy awansują do półfinałów.
4. Zwycięzca eliminacji wybierze półfinałowego przeciwnika spośród drużyn z miejsc 3-4.
5. Mecze półfinałowe składać się będą z 2 sesji po 16 rozdań.
6. Mecz finałowy składać się będzie z 3 sesji po 12 rozdań.
7. Mecz o 3. miejsce składać się będzie z 2 sesji po 12 rozdań.
8. Zawodnicy z teamów z miejsc 5-12 mogą bezpłatnie wziąć udział w Turnieju Zakończenia Roku 2019. Turniej będzie rozgrywany 14-15 grudnia w Hotelu Senator w Starachowicach. 60 rozdań, maksy.
9. Wyniki wszystkich meczów rozgrywanych poza fazą pucharową przeliczane będą na VP wg ułamkowej tabeli Światowej Federacji Brydża dla odpowiedniej liczby rozdań w meczu.
Piątek, 13 grudnia |
|
12.00 - 12.20 |
- rejestracja drużyn |
12.30 - 15.00 |
- Round Robin rundy 1-2 |
14.45 - 15.45 | - obiad |
15.45 - 19.30 | - Round Robin rundy 3-5 |
19.15 - 20.00 |
- kolacja |
20.00 - 22.30 |
- Round Robin rundy 6-7 |
Sobota, 14 grudnia |
|
10.00 - 15.00 |
- Round Robin rundy 8-11 |
14.45 - 16.00 |
- obiad |
16.00 - 21.00 |
- półfinały (2 x 16 rozdań) |
16.30 - 21.00 |
- Otwarty Turniej Zakończenia Roku 2019 (dzień 1 - 3 x 10 rozdań, maksy) |
20.35 - |
- kolacja |
Niedziela, 15 grudnia |
|
09.00 - 15.00 |
- Finał (3 x 12 rozdań), |
10.30 - 14.30 |
- Mecz o 3 miejsce (2 x 12 rozdań), |
10.00 - 14.30 | - Otwarty Turniej Zakończenia Roku 2019 (dzień 2 - 3 x 10 rozdań, maksy) |
14.45 - | - bankiet z uroczystością wręczenia pucharów i nagród |
Harmonogram ma charakter orientacyjny, organizator może wprowadzić w nim zmiany.
Lp. |
Kapitan/Nazwa |
Gracze |
|
1 |
Akademia Brydża AZS UW |
Tomasz Kiełbasa | |
Piotr Dybicz | |||
Krzysztof Cichy | |||
Kacper Kopka | |||
Maksymilian Chodacki | |||
Mateusz Sobczak | |||
2 |
SPS Construction |
Łukasz Witkowski |
|
Przemysław Janiszewski |
|||
Grzegorz Głasek |
|||
Krzysztof Jassem |
|||
Konrad Araszkiewicz |
|||
Krzysztof Kotorowicz |
|||
3 |
ESKOM |
Robert Głodowski |
|
Jacek Ciechomski |
|||
Tomasz Winciorek |
|||
Piotr Marcinowski |
|||
Arkadiusz Majcher |
|||
Mateusz Stępiński |
|||
4 |
Szymaszczyk |
Paweł Szymaszczyk |
|
Rafał Marks | |||
Piotr Ilczuk |
|||
Piotr Kołuda |
|||
5 |
VYTAS |
Wit Klapper | |
Jerzy Russyan | |||
Apolinary Kowalski | |||
Jerzy Michałek | |||
Wojciech Olański | |||
Vytautas Vainikonis | |||
6 |
SHIRAZ |
Sabina Grzejdziak |
|
Igor Grzejdziak |
|||
Agnieszka Pietrzyk |
|||
Michał Wróbel |
|||
Andrzej Pawlak |
|||
Piotr Tuszyński |
|||
7 |
Comfort |
Dominik Filipowicz |
|
Grzegorz Bajek |
|||
Maciej Wręczycki |
|||
Jarosław Cieślak |
|||
Leszek Sztyrak |
|||
8 |
ZAWADA |
Stanisław Gołebiowski | |
Michał Klukowski | |||
Wojciech Strzemecki | |||
Przemysław Zawada | |||
Bartosz Chmurski | |||
Piotr Tuczyński | |||
9 |
BRIDGESCANNER |
Bogusław Gierulski | |
Jerzy Skrzypczak | |||
Andrei Arlovich | |||
Erikas Vainikonis | |||
10 |
Carlo Bossi |
Dariusz Bogucki | |
Andrzej Byzdra | |||
Marek Barylewski | |||
Przemysław Błaszczyk | |||
Artur Pomarański | |||
11 |
Nawrocki |
Piotr Nawrocki | |
Piotr Wiankowski | |||
Zdzisław Ingielewicz | |||
Jeremi Stępiński | |||
Kamil Nowak | |||
12 |
Zielona Wspieramy Polski Biznes |
Stanisław Pająk | |
Janusz Gawęcki | |||
Andrzej Iwański | |||
Piotr Walczak | |||
Kamil Walczyk | |||
Marek Witek |
Wpisowe do finału – 300 zł od teamu (bez ulg).
WK <= 5.0
1. Tomasz Kiełbasa
2. Agnieszka Pietrzyk
3. Krzysztof Żak
WK = 7.0
Michał Wróbel
WK <= 3.0
Vasil Valchev
14-15 grudnia 2019 r.
Ranga turnieju: OTP*** (200 aPKL - I miejsce).
Liczba rozdań: 60 (6 x 10 rozdań, 30 + 30, maksy).
Miejsce: Hotel Senator, Bankowa 7, 27-200 Starachowice.
Termin: I dzień - sobota (14 grudnia), godz. 16:30 - 30 rozdań.
II dzień - niedziela (15 grudnia), godz. 10.00 - 30 rozdań.
Wpisowe w przypadku wcześniejszej rejestracji (do 10 grudnia 2019 r.): niezrzeszeni - 80 zł; członkowie PZBS - 60 zł; członkowie PZBS ze zniżką (juniorzy, seniorzy) - 40 zł; młodzież szkolna (członkowie PZBS) - 20 zł.
Wpłaty wpisowego na konto Hotelu senator: 61 1500 1458 1214 5005 9737 0000 z dopiskiem "Wpisowe".
Nagrody: I miejsce - 2500 zł; II miejsce - 1500 zł, III miejsce - 1000 zł.
Nagrody dodatkowe - niedziela (30 rozdań): I miejsce - 1000 zł; II miejsce - 500 zł; III miejsce - 300 zł.
Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie udział zawodników z teamów z miejsc 5-12 Finału Grand Prix Polski Teamów. Zapraszamy do udziału!