O Podkowę Kasztanki Marszałka
Czwartek, 11 listopada 2021
Wyniki z 30 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
45
Bogumił Wegner
Eugeniusz Gąska
12.0
3.0
DS
DS/72
67.12
100
2
282
Jakub Gawron
Milena Klimiuk
2.0
2.0
SL
MP
MP/360
67.04
90
3
39
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DS
DS/72
66.55
80
4
50
Jan Dawidowski
Zbigniew Ciereszko
3.0
9.0
DS
DS/72
66.31
75
5
454
Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
5.0
3.0
PM
PM/299
-0.50
66.18
70
6
69
Anna Leśniewska
Zbigniew Rychlik
4.0
5.0
KP
KP/353
65.31
65
7
442
Anna Ostrowska
Piotr Kamoda
1.5
1.0
PM
PM/299
65.26
60
8
147
Adam Motyka
Karol Kałuziński
5.0
7.0
LD
LD/48
63.88
55
9
120
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
7.0
13.0
LD
DS
LD/257
63.80
50
10
224
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
24.0
21.0
WM
MA/55
63.67
50
11
74
Andrzej Rękosiak
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LB
LB/49
63.35
50
12
400
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
13.0
WM
PD/70
63.28
49
13
280
Jakub Michalski
Kacper Kisielewski
1.0
1.5
MP
MP/360
63.09
49
14
366
Vasil Valchev
Piotr Marcinowski
5.0
13.0
SL
DS
OP/273
63.09
48
15
68
Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
2.0
5.0
KP
KP/353
63.02
48
16
525
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
5.0
5.0
WP
WP/293
62.89
48
17
594
Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WM
ZP/41
62.26
47
18
582
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
7.0
9.0
ZP
ZP/41
62.25
47
19
387
Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PD
PD/369
62.24
46
20
199
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
3.0
4.0
MA
MA/321
62.24
46
21
517
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WP
WP/247
61.88
45
22
283
Adam Mazur
Franciszek Kierepka
0.5
0.5
MP
SL
MP/360
61.87
45
23
344
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
7.0
11.0
DS
OP/273
61.68
45
24
305
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
61.66
44
25
158
Józef Myć
Andrzej Kokoryka
7.0
11.0
LU
LU/442
61.42
44
26
17
Bohdan Mazur
Janusz Pawlicki
13.0
7.0
DS
DS/298
61.38
44
27
367
Aleksy Swoboda
Jerzy Skwark
7.0
15.0
SL
OP/273
61.22
43
28
67
Wiesław Gorczewski
Cezary Miodyński
3.0
1.0
KP
KP/353
61.20
43
29
260
Rafał Maszenda
Michał Maszenda
4.0
4.0
MA
MA/65
61.19
43
30
319
Marek Urbański
Ryszard Woliński
15.0
12.0
MP
MP/45
61.18
42
31
27
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
3.0
2.0
DS
DS/298
61.08
42
32
551
Jakub Piłat
Szymon Graś
1.5
2.0
WP
WP/300
61.04
42
33
300
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
13.0
13.0
SL
MP/40
60.95
41
34
569
Mariusz Grabowski
Jolanta Bartczak
9.0
2.5
KP
ZP/41
60.94
41
35
426
Tadeusz Urbanek
Jerzy Góralczyk
5.0
5.0
PK
PK/118
60.87
41
36
101
Paweł Babecki
Adam Pawłowski
5.0
13.0
LD
LD/119
60.74
40
37
258
Danuta Krupnik
Bolesław Krzewski
7.0
9.0
MA
MA/65
60.58
40
38
491
Ryszard Wiśniewski
Bernard Pszczoła
2.5
11.0
WM
WM/318
60.38
40
39
115
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
13.0
5.0
LD
LD/257
60.28
39
40
1
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
24.0
7.0
DS
DS/298
60.25
39
41
255
Marta Makarewicz
Piotr Kołuda
5.0
17.0
MA
LU
MA/55
60.18
39
42
96
Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
7.0
LB
LB/49
60.18
38
43
317
Janusz Szyszkowski
Stanisław Jaśkiewicz
12.0
7.0
MP
MP/45
60.14
38
44
447
Danuta Rajzer
Wojciech Paszkowski
0.0
0.5
PM
PM/299
60.05
38
45
287
Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
15.0
21.0
MP
MP/40
60.01
37
46
399
Roman Kruk
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/70
59.62
37
47
232
Bożena Jacuch
Roman Wajs
2.0
3.0
MA
MA/55
59.60
37
48
256
Janusz Tomaszczuk
Janusz Pietrzak
2.5
5.0
MA
MA/55
59.58
36
49
497
Krzysztof Pękała
Zdzisław Godlewski
3.0
5.0
WM
WM/324
59.53
36
50
355
Andrzej Owczarek
Stanisław Górski
5.0
5.0
OP
OP/273
59.53
36
51
564
Marek Wojciechowski
Leszek Ernst
9.0
2.5
WP
WP/417
59.51
35
52
342
Andrzej Piecuch
Maciej Wilkoszewski
9.0
5.0
SL
OP/273
59.46
35
53
353
Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SL
OP/273
59.45
35
54
267
Wiesław Stój
Roman Narewski
4.0
5.0
MP
MP/138
59.44
34
55
281
Emilia Massalska
Krzysztof Świątkowski
1.0
0.5
MP
SL
MP/360
59.34
34
56
438
Jerzy Puchała
Stanisław Drobot
5.0
9.0
PK
PK/118
59.27
33
57
193
Kazimierz Głowacki
Jerzy Cichowski
3.0
1.5
MA
MA/321
58.69
33
58
325
Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MP
MP/45
58.40
33
59
506
Wiesław Pietrzak
Henryk Łakomski
5.0
12.0
WM
WM/324
58.39
32
60
524
Robert Włodkowski
Jolanta Jacoszek
7.0
4.0
WP
WP/293
58.38
32
61
522
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
13.0
WP
WP/247
58.28
32
62
128
Włodzimierz Choinkowski
Cezary Kanar
7.0
5.0
LD
LD/257
58.23
31
63
63
Krzysztof Iwanus
Ryszard Iwanus
1.5
0.0
KP
WP
KP/353
58.21
31
64
363
Michał Witkowski
Jacek Radomski
5.0
11.0
SL
OP/273
58.21
31
65
333
Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
3.0
SL
MP
MP/45
58.17
30
66
38
Teresa Błażejowska
Danuta Drozd
0.0
0.0
DS/72
58.17
30
67
59
Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Kretkowski
2.5
4.0
KP
KP/353
58.12
30
68
340
Marek Skotniczny
Andrzej Skotniczny
7.0
9.0
OP
OP/273
58.09
29
69
173
Ludwik Murat
Jerzy Karwacki
5.0
4.0
LU
MA/126
58.03
29
70
289
Mateusz Sobczak
Przemysław Picheta
13.0
4.0
DS
MP
MP/40
57.96
29
71
47
Szymon Brania
Krzysztof Brania
0.0
0.0
DS/72
57.95
28
72
164
Grzegorz Cieślak
Regina Zając
5.0
2.0
LU
LU/442
57.89
28
73
329
Adam Białek
Piotr Szewczyk
2.0
2.0
MP
MP/45
57.88
28
74
389
Lech Szubert
Jan Juchniewicz
1.0
0.5
PD
PD/369
57.87
27
75
475
Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
15.0
18.0
SW
SW/287
57.85
27
76
97
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
2.5
2.5
LD
LD/119
57.76
27
77
479
Hubert Urban
Maja Żabierek
7.0
5.0
MA
SW/287
57.66
26
78
70
Piotr Turowski
Adam Błachnio
11.0
13.0
KP
KP/353
57.60
26
79
217
Ireneusz Grynczewski
Witalis Talar
7.0
13.0
MA
MA/55
57.58
26
80
229
Ewa Miszewska
Jacek Dmowski
19.0
13.0
DS
MA/55
57.58
25
81
239
Mariusz Łasiewicki
Mikołaj Komorowski
5.0
3.0
MA
MA/55
57.51
25
82
588
Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
3.0
4.0
KP
ZP/41
57.50
25
83
135
Witold Turant
Marek Tyran
18.0
15.0
LD
LD/257
57.43
24
84
144
Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
5.0
4.0
LD
LD/48
57.40
24
85
337
Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
5.0
1.0
OP
OP/273
57.38
24
86
124
Andrzej Piętak
Wiesław Gotowicki
3.0
3.0
LD
LD/257
57.37
23
87
508
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
5.0
4.0
WP
WP/247
57.36
23
88
450
Elżbieta Szymańska
Ryszard Zawadowicz
0.0
2.0
PM
PM/299
57.31
23
89
379
Krzysztof Wójcik
Krzysztof Obłój
7.0
5.0
DS
OP/273
57.29
22
90
377
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
7.0
7.0
SL
OP/273
57.29
22
91
434
Eugeniusz Strzyż
Bogusław Kruczek
5.0
11.0
PK
PK/118
57.26
21
92
433
Marek Pietraszek
Robert Przybyło
18.0
7.0
PK
PK/118
57.19
21
93
136
Przemysław Teleszyński
Mariusz Kraśnicki
13.0
9.0
LD
LD/257
57.17
21
94
248
Piotr Jasiński
Wojciech Bąk
7.0
2.0
MA
MA/55
57.16
20
95
83
Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
4.0
7.0
LB
LB/49
57.14
20
96
460
Tomasz Czekała
Józef Idczak
2.0
7.0
PM
PM/299
57.08
20
97
482
Piotr Mazur
Janusz Wróblewski
5.0
9.0
WM
WM/318
57.05
19
98
24
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
9.0
9.0
DS
DS/298
56.97
19
99
407
Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
7.0
5.0
PD
PD/70
56.89
19
100
543
Janusz Zabacki
Henryk Duszyński
2.0
5.0
WP
WP/300
56.76
18
101
370
Adam Robak
Cezary Góra
13.0
9.0
SL
OP/273
56.62
18
102
204
Małgorzata Maruszkin
Zdzisław Klimczak
2.0
5.0
MA
DS
MA/379
56.58
18
103
253
Waldemar Radziak
Wiesław Niedziela
12.0
9.0
MA
MA/55
56.56
17
104
270
Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
3.0
4.0
MP
MP/138
56.52
17
105
4
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
7.0
5.0
DS
DS/298
56.49
17
106
26
Jacek Krystecki
Maciej Bielawski
4.0
13.0
DS
DS/298
56.39
16
107
552
John Catlow
Małgorzata Augustyn
3.0
2.5
WP
WP/300
56.34
16
108
528
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
WP
WP/293
56.33
16
109
139
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
5.0
5.0
LD
LD/48
56.31
15
110
52
Samuel Bałdysz
Cathy Bałdysz
7.0
19.0
DS
DS/72
56.31
15
111
549
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
13.0
7.0
LB
WP
WP/300
56.28
15
112
182
Halina Kopeć
Krzysztof Kopeć
0.0
0.0
MA/126
55.99
14
113
557
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/300
55.98
14
114
310
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MP
PD
MP/40
55.95
14
115
385
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
5.0
4.0
PD
PD/369
55.91
13
116
397
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
5.0
5.0
PD
PD/70
55.91
13
117
591
Janina Czaja-Kozioł
Ewa Neuman
2.0
10.0
OP
GER
ZP/41
55.88
13
118
171
Zdzisław Gumkowski
Krzysztof Bączyk
2.5
2.0
MA
MA/126
55.78
12
119
548
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
11.0
15.0
WP
WP/300
55.70
12
120
339
Jacek Szczerbowski
Agnieszka Pietrzyk
9.0
7.0
SL
OP/273
55.70
12
121
187
Feliks Czechowski
Arkadiusz Ciechomski
2.0
5.0
MA
MA/126
55.64
11
122
511
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/247
55.63
11
123
538
Andrzej Dymek
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WP
WP/300
55.62
10
124
234
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
5.0
MA
MA/55
55.58
10
125
141
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
11.0
5.0
LD
LD/48
55.38
10
126
483
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/318
55.28
10
127
284
Jolanta Kuflowska
Waldemat Wójtowicz
1.0
0.0
MP
MP/360
55.28
10
128
85
Przemysław Wojtczak
Marek Marciniak
2.0
4.0
LB
LB/49
55.18
10
129
443
Henryk Adamowicz
Józef Brancewicz
0.0
1.0
PM
PM/299
55.15
10
130
420
Krzysztof Krajewski
Bartosz Bejenka
7.0
2.0
PD
PD/70
55.07
10
131
572
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
2.5
2.5
WM
ZP/41
55.05
10
132
398
Józef Dobkowski
Bogdan Pac
2.0
1.0
PD
PD/70
55.03
10
133
168
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
7.0
5.0
LU
LU/442
54.96
10
134
238
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
9.0
19.0
MA
WM
MA/55
54.92
10
135
30
Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
11.0
DS
DS/298
54.90
10
136
81
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
5.0
5.0
LB
LB/49
54.86
10
137
133
Przemysław Błaszczyk
Jerzy Ronke
15.0
13.0
LB
LD
LD/257
54.85
10
138
382
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
5.0
7.0
PD
PD/369
54.83
10
139
421
Przemysław Zawada
Tomasz Magryś
19.0
2.5
SW
PK
PK/118
54.81
10
140
369
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
7.0
7.0
SL
OP/273
54.81
9
141
292
Grzegorz Superson
Szymon Superson
13.0
3.0
SL
MP
MP/40
54.72
9
142
478
Tadeusz Kowalczewski
Andrzej Iwański
12.0
13.0
SW
SW/287
54.64
9
143
48
Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DS
DS/72
54.60
9
144
22
Maciej Racewicz
Ryszard Rosikiewicz
3.0
3.0
DS
DS/298
54.53
9
145
505
Olgierd Jurgielewicz
Janusz Kowalówka
0.5
5.0
WM
WM/324
54.52
9
146
5
Zbigniew Sobczyk
Tomasz Dorobek
12.0
4.0
DS
DS/298
54.46
9
147
103
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
2.0
5.0
LD
LD/119
54.46
9
148
143
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
7.0
5.0
LD
LD/48
54.46
9
149
414
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
12.0
7.0
WM
PD/70
54.44
9
150
534
Maciej Wybranowski
Jerzy Kamiński
5.0
3.0
WP
WP/300
54.40
9
151
76
Barbara Soroko
Zdzisława Krzyżańska
3.0
1.5
LB
LB/49
54.37
9
152
88
Radosław Liskowiak
Andrzej Garczyński
5.0
5.0
LB
LB/49
54.37
9
153
532
Andrzej Dachtera
Aneta Klaczyńska
1.5
1.0
WP
LB
WP/300
54.36
9
154
278
Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
1.5
1.5
MP
MP/360
54.33
9
155
476
Piotr Waluszewski
Robert Kowalski
5.0
12.0
SW
SW/287
54.26
9
156
301
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.5
MP
MP/40
54.23
9
157
490
Arkadiusz Ćwirko
Janina Bakuła
4.0
5.0
WM
WM/318
54.23
8
158
326
Zbigniew Przeginiak
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MP
MP/45
54.12
8
159
417
Sławomir Bolesta
Tomasz Bliński
9.0
7.0
PD
PD/70
54.06
8
160
297
Magdalena Chmielewska
Jerzy Batko
1.5
5.0
MP
MP/40
54.03
8
161
73
Wiesław Żegilewicz
Robert Komar
12.0
3.0
LB
LB/49
53.99
8
162
307
Aleksander Barylak
Krzysztof Zając
1.5
4.0
MP
MP/40
53.97
8
163
554
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/300
53.93
8
164
208
Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
11.0
MA
MA/55
53.91
8
165
58
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
KP/353
53.83
8
166
259
Leszek Pęcherzewski
Aleksander Marciniak
7.0
7.0
MA
MA/65
53.82
8
167
106
Marek Szczepański
Jerzy Znajdek
2.0
2.5
LD
LD/119
53.79
8
168
359
Edmund Gabryś
Piotr Drąg
5.0
4.0
SL
OP/273
53.77
8
169
352
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
7.0
7.0
SL
OP/273
53.63
8
170
226
Tomasz Paluchowski
Piotr Łyczkowski
13.0
12.0
MA
MA/55
53.56
8
171
536
Paweł Biś
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WP
WP/300
53.56
8
172
134
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
1.5
7.0
LD
PD
LD/257
53.52
8
173
416
Tomasz Sinkiewicz
Marcin Bartoszewski
7.0
9.0
WM
PD/70
53.52
8
174
87
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LB
LB/49
53.51
7
175
429
Jacek Znamirowski
Robert Kwiatkowski
15.0
4.0
PK
PK/118
53.45
7
176
295
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MP
MP/40
53.44
7
177
11
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/298
53.38
7
178
108
Jerzy Sztylko
Bogdan Dąbrowski
2.5
2.0
LD
LD/119
53.37
7
179
393
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
4.0
5.0
PD
PD/369
53.35
7
180
107
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
2.0
5.0
LD
LD/119
53.32
7
181
15
Jerzy Pieszczuch
Grzegorz Tarka
1.5
5.0
DS
DS/298
53.29
7
182
403
Janusz Galewski
Andrzej Błachno
5.0
5.0
PD
PD/70
53.21
7
183
542
Wiesław Rakowski
Jolanta Materniak
1.5
2.5
WP
WP/300
53.16
7
184
174
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
0.5
1.0
MA
MA/126
53.16
7
185
177
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
2.0
2.5
MA
MA/126
52.95
7
186
402
Zbigniew Randzio
Jarosław Pogorzelski
2.0
1.0
PD
PD/70
52.94
7
187
166
Wojciech Kurkowski
Krzysztof Kujawa
5.0
19.0
LU
SL
LU/442
52.93
7
188
461
Zbigniew Boczy
Stanisław Grajewski
0.0
1.5
PM
PM/299
52.88
7
189
545
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
12.0
12.0
WP
LB
WP/300
52.87
7
190
231
Piotr Kopko
Dariusz Węgrowicz
2.0
5.0
MA
MA/55
52.83
7
191
154
Jacek Baka
Andrzej Kozak
11.0
12.0
LU
LU/442
52.82
6
192
219
Andrzej Miklaszewski
Krzysztof Gołaś
5.0
5.0
MA
MA/55
52.82
6
193
159
Stanisław Matusz
Maciej Kunka
5.0
3.0
LU
LU/442
52.80
6
194
233
Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MA
MA/55
52.80
6
195
498
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
1.0
9.0
WM
WM/324
52.80
6
196
383
Leonard Lesiewicz
Włodzimierz Misiaszek
0.0
0.0
PD/369
52.79
6
197
291
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
11.0
MP
MP/40
52.72
6
198
577
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
4.0
3.0
KP
ZP/41
52.69
6
199
419
Adam Rogowski
Michał Korwek
2.0
2.0
PD
PD/70
52.64
6
200
553
Sophia Bałdysz
Danuta Kazmucha
9.0
17.0
DS
MA
WP/300
52.62
6
201
575
Jan Kalicki
Ewa Krakówka
3.0
2.0
WP
KP
ZP/41
52.60
6
202
227
Anna Smoluchowska
Zdzisław Pietruszewski
2.0
2.0
MA
MA/55
52.60
6
203
294
Janusz Natorski
Jacek Herman
5.0
11.0
MP
MP/40
52.59
6
204
169
Tomasz Raczkiewicz
Marek Atalski
12.0
13.0
LU
MP
LU/442
52.51
6
205
93
Leszek Kiczaty
Stanisław Kotas
4.0
5.0
LB
LB/49
52.48
6
206
121
Witold Pietrzak
Piotr Piotrowski
3.0
5.0
PM
LD
LD/257
52.48
6
207
13
Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/298
52.44
5
208
218
Kamil Nowak
Arkadiusz Majcher
15.0
13.0
SW
MA
MA/55
52.44
5
209
584
Grzegorz Kujawiński
Krzysztof Galubiński
2.5
3.0
PM
WP
ZP/41
52.42
5
210
503
Marian Lemecha
Mirosław Grodzki
1.5
5.0
WM
WM/324
52.36
5
211
149
Gabriel Szarafin
Dariusz Serafin
5.0
4.0
LU
LU/442
52.33
5
212
507
Hubert Bobrowski
Marek Stawujak
0.0
0.0
WP
WP/247
52.29
5
213
3
Józef Sławenta
Jolanta Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/298
52.14
5
214
196
Andrzej Gotz
Wojciech Palmowski
1.5
9.0
MA
MA/321
52.13
5
215
356
Marek Rzeszutek
Zdzisław Kunc
7.0
11.0
DS
OP/273
52.08
5
216
200
Bogdan Jaskulski
Witold Moreń
4.0
0.5
MA
MA/321
52.06
5
217
430
Tadeusz Sum
Tomasz Mazur
1.5
4.0
PK
PK/118
52.00
5
218
328
Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MP
MP/45
51.99
5
219
470
Włodzimierz Niedolaz
Grzegorz Wieczorkiewicz
7.0
5.0
SW
SW/287
51.94
5
220
125
Jerzy Warszakowski
Jerzy Baraniecki
5.0
4.0
LD
LD/257
51.88
5
221
86
Grzegorz Pogodziński
Mirosław Markiewicz
5.0
2.0
LB
LB/49
51.88
5
222
441
Olena Gruca
Andrzej Dobkowicz
2.0
4.0
PM
PM/299
51.87
5
223
195
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.5
MA
MA/321
51.87
5
224
533
Michał Pabich
Paweł Fiebig
4.0
3.0
WP
WP/300
51.86
4
225
485
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
13.0
5.0
WM
WM/318
51.83
4
226
521
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
5.0
1.0
WP
WP/247
51.83
4
227
361
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
7.0
11.0
SL
OP/273
51.82
4
228
7
Anna Jankowska
Marcin Motykiewicz
4.0
4.0
DS
DS/298
51.81
4
229
555
Alicja Kaczmarek
Łukasz Józkowiak
1.5
2.0
WP
WP/300
51.78
4
230
469
Artur Więckowski
Hanna Kowalska
4.0
5.0
SW
SW/287
51.73
4
231
451
Elżbieta Celejewska
Renata Kucharska
0.0
0.0
PM
PM/299
51.69
4
232
327
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.5
0.0
MP
MP/45
51.67
4
233
354
Jerzy Ujma
Andrzej Wojnarowski
12.0
7.0
SL
OP
OP/273
51.65
4
234
462
Jolanta Filipowicz
Stanisław Okrzesik
0.0
0.0
PM
PM/299
51.64
4
235
244
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
4.0
3.0
MA
MA/55
51.64
4
236
37
Wojciech Strzemecki
Jan Pawlikaniec
21.0
5.0
SW
WP
DS/72
51.59
4
237
100
Krzysztof Majkowski
Zdzisław Majer
5.0
3.0
LD
LD/119
51.57
4
238
175
Radosław Rozman
Tomasz Zataj
2.5
1.5
MA
MA/126
51.54
4
239
152
Lech Adach
Edward Wójcik
5.0
4.0
LU
LU/442
51.54
4
240
332
Jerzy Bursztyn
Leszek Matusik
3.0
4.0
MP
MP/45
51.54
4
241
178
Ryszard Karwat
Magdalena Głombińska
2.5
3.0
MA
MA/126
51.53
3
242
309
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MP
MP/40
51.52
3
243
568
Elżbieta Brewińska
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
2.5
MA
WP
ZP/41
51.52
3
244
194
Zbigniew Garlej
Sławomir Grabowski
4.0
5.0
MA
MA/321
51.51
3
245
566
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
5.0
2.5
WP
WP/417
51.51
3
246
250
Ewa Wawrowska
Bogusław Pawszak
1.5
12.0
MA
MA/55
51.50
3
247
585
Genowefa Grenik
Barbara Malinowska
0.0
0.0
ZP
ZP/41
51.47
3
248
18
Andrzej Kaleniak
Andrzej Robak
1.0
4.0
SL
DS
DS/298
51.42
3
249
567
Artur Antoniak
Aleksandra Cichoń
2.0
0.0
MA
LU
ZP/41
51.41
3
250
79
Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
3.0
3.0
LB
LB/49
51.41
3
251
213
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
5.0
9.0
MA
MA/55
51.39
3
252
216
Marek Szakun
Jan Syska
4.0
2.5
MA
MA/55
51.35
3
253
189
Adam Karczmarz
Sławomir Grędziński
5.0
7.0
MA
MA/321
51.33
3
254
424
Marian Górecki
Robert Piechota
5.0
7.0
PK
PK/118
51.33
3
255
214
Andrzej Makohin
Adam Ziółkowski
0.5
1.0
MA
MA/55
51.30
3
256
453
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
2.0
3.0
PM
PM/299
51.23
3
257
252
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
5.0
3.0
MA
MA/55
51.21
3
258
172
Tomasz Przegaliński
Mariusz Mączewski
2.0
2.5
MA
MA/126
51.20
2
259
518
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
1.0
2.0
WP
WP/247
51.15
2
260
408
Tadeusz Banach
Jarosław Łosiak
7.0
11.0
WM
PD/70
51.13
2
261
206
Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
0.0
0.0
MA
MA/379
51.11
2
262
140
Marcin Zbroja
Jacek Grzelczak
5.0
13.0
LD
SL
LD/48
51.05
2
263
596
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/41
50.98
2
264
78
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
11.0
12.0
ZP
LB/49
50.97
2
265
265
Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
1.5
1.5
MA
MA/65
50.95
2
266
487
Krzysztof Michalczyk
Jacek Trętowski
12.0
4.0
WM
WM/318
50.95
2
267
57
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
3.0
2.0
KP
KP/353
50.95
2
268
157
Jerzy Tarajko
Robert Szabla
5.0
2.5
LU
LU/442
50.94
2
269
514
Robert Kempka
Piotr Słomski
1.0
0.5
WP
WP/247
50.92
2
270
404
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
5.0
4.0
PD
PD/70
50.92
2
271
302
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
50.85
2
272
358
Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
3.0
5.0
SL
OP/273
50.81
2
273
80
Skarbimir Kozar
Zbigniew Halat
5.0
12.0
LB
LB/49
50.73
2
274
477
Jacek Kowalski
Marian Tyrcz
5.0
11.0
MA
SW/287
50.70
2
275
246
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
3.0
3.0
MA
MA/55
50.62
1
276
176
Krzysztof Wróblewski
Tomasz Dębski
0.0
0.0
MA/126
50.59
1
277
593
Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
3.0
2.0
WM
ZP/41
50.54
1
278
41
Jakub Jarosz
Maciej Mikulicz
0.0
0.0
DS/72
50.53
1
279
298
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
3.0
7.0
MP
MP/40
50.52
1
280
418
Wiesław Sienkiewicz
Kazimierz Kłosiński
5.0
4.0
PD
PD/70
50.49
1
281
565
Wojciech Zimniak
Ryszard Szamałek
5.0
4.0
WP
WP/417
50.47
1
282
330
Jacek Piech
Honoriusz Piech
1.5
4.0
MP
MP/45
50.45
1
283
338
Michał Bąk
Barbara Larysz
3.0
3.0
OP
OP/273
50.44
1
284
262
Krzysztof Wośkowiak
Piotr Urbański
7.0
4.0
MA
KP
MA/65
50.38
1
285
481
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
7.0
9.0
WM
WM/318
50.35
1
286
222
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
2.5
3.0
MA
MA/55
50.33
1
287
459
Celina Maślanka
Jan Ulenberg
0.0
0.0
PM
PM/299
50.31
1
288
530
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/293
50.21
1
289
10
Zbigniew Sosna
Jerzy Głowiński
4.0
1.5
DS
DS/298
50.21
1
290
592
Roman Kowal
Maria Kowal
1.5
1.5
WP
ZP/41
50.18
1
291
502
Paweł Czacharowski
Marian Grzyb
2.0
2.5
WM
WM/324
50.14
292
431
Andrzej Ankiersztejn
Leszek Garbacik
4.0
5.0
PK
PK/118
50.11
293
203
Jacek Lipski
Wiesław Olszewski
2.5
2.5
MA
MA/379
50.10
294
221
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
13.0
7.0
MA
MA/55
50.10
295
580
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
ZP
ZP/41
50.07
296
95
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
11.0
9.0
LB
LB/49
50.06
297
167
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
1.0
2.5
LU
SL
LU/442
50.05
298
285
Bogdan Pasich
Stanisław Osmenda
1.5
1.5
MP
MP/40
50.05
299
188
Jan Szynczewski
Andrzej Reda
1.5
2.0
LD
MA
MA/126
50.01
300
455
Elżbieta Naumowicz
Ryszard Mielniczuk
0.0
0.0
PM
PM/299
49.98
301
546
Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
2.0
2.0
WP
WP/300
49.98
302
156
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
13.0
7.0
LU
LU/442
49.97
303
411
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
7.0
5.0
PD
PD/70
49.79
304
550
Maria Niklaus
Adam Pigulski
2.0
3.0
WP
MP
WP/300
49.77
305
202
Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.5
7.0
MA
MA/379
49.73
306
468
Dariusz Nowek
Bartosz Ceglarski
5.0
7.0
SW
SW/287
49.69
307
131
Liliana Suflida
Piotr Kardasiński
1.5
1.5
LD
LD/257
49.66
308
303
Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
2.0
12.0
MP
MP/40
49.65
309
138
Paweł Banacki
Paweł Ambroziak
4.0
5.0
LD
LD/257
49.60
310
513
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.0
1.0
WP
WP/247
49.59
311
110
Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
3.0
2.0
LD
LD/119
49.57
312
321
Ewa Badzioch
Michał Wilczyński
0.0
0.0
MP
MP/45
49.52
313
452
Halina Witkowska
Andrzej Handke
0.0
0.0
PM
PM/299
49.48
314
472
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
7.0
5.0
SW
SW/287
49.47
315
571
Łukasz Lis
Zofia Diakowska
3.0
4.0
WP
DS
ZP/41
49.45
316
155
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
4.0
5.0
LU
LU/442
49.35
317
446
Stanisław Murdzia
Ireneusz Siemieniuk
0.0
0.5
PM
PM/299
49.34
318
61
Wiesław Kurowski
Kazimierz Namysł
2.5
4.0
KP
KP/353
49.33
319
509
Alina Dobosz-Sztuba
Tomasz Wiśniewski
1.0
1.5
WP
WP/247
49.31
320
127
Tadeusz Kempko
Andrzej Pełka
1.5
1.5
LD
LD/257
49.31
321
266
Kazimierz Falkowski
Tadeusz Gawroński
5.0
5.0
MA
MA/65
49.30
322
293
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
7.0
21.0
MP
MP/40
49.30
323
350
Andrzej Maszczyszyn
Jerzy Radomski
11.0
12.0
SL
OP/273
49.29
324
23
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
4.0
4.0
DS
DS/298
49.29
325
561
Rafał Mikołajczak
Janusz Reisner
3.0
4.0
LB
KP
WP/417
49.26
326
574
Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OP
ZP/41
49.23
327
316
Michał Stasik
Maciej Kędzierski
2.5
5.0
MP
MP/40
49.22
328
198
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
5.0
MA
MA/321
49.21
329
390
Stefan Kopyt
Zbigniew Ruchlicki
4.0
3.0
PD
PD/369
49.19
330
456
Jan Lech
Marek Szymborski
5.0
4.0
PM
PM/299
49.18
331
448
Benedykta Kadłubicka
Barbara Kucharska
0.0
0.0
PM
PM/299
49.13
332
53
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DS
DS/72
49.13
333
151
Wojciech Okuniewski
Oskar Tokarczuk
4.0
3.0
LU
DS
LU/442
49.13
334
163
Julia Grodzka
Dariusz Grodzki
2.5
3.0
LU
LU/442
49.12
335
474
Zofia Wciślik
Mirosław Śliz
2.0
2.0
SW
SW/287
49.09
336
496
Aleksander Iwaniuk
Leszek Grzelak
0.0
0.0
NZ
WM/324
49.09
337
29
Maciej Wręczycki
Grzegorz Bajek
17.0
13.0
DS
DS/298
49.06
338
84
Tomasz Kalembkiewicz
Bogusław Mazierski
3.0
3.0
LB
LB/49
49.05
339
12
Maria Huzar
Grzegorz Horała
0.5
0.5
DS
DS/298
49.03
340
44
Marcin Arszyło
Władysław Baniewski
0.0
0.0
DS/72
49.02
341
249
Bolesław Radko
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MA
MA/55
48.94
342
113
Jacek Węgrzyk
Jan Łubkowski
3.0
4.0
LD
LD/257
48.90
343
501
Krystyna Łąka
Włodzimierz Sieniuszko
0.5
2.0
WM
WM/324
48.89
344
425
Józef Turecki
Roman Opaliński
4.0
18.0
PK
PK/118
48.75
345
117
Wacław Opacki
Piotr Szczeciński
3.0
4.0
LD
LD/257
48.74
346
161
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
7.0
3.0
LU
LU/442
48.73
347
237
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
2.5
0.5
MA
MA/55
48.68
348
578
Jerzy Wilczek
Grażyna Ożóg
4.0
1.5
LD
MA
ZP/41
48.64
349
28
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
9.0
DS
ZP
DS/298
48.63
350
31
Wiesława Mirosław
Maksymilian Karpierz
2.5
2.0
DS
DS/298
48.63
351
263
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MA
MA/65
48.61
352
559
Roman Kujawski
Jan Adamczewski
12.0
11.0
WP
WP/417
48.60
353
394
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PD
PD/369
48.59
354
35
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
2.5
1.0
DS
DS/72
48.55
355
376
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
4.0
4.0
SL
OP/273
48.51
356
493
Marek Słowikowski
Mieczysław Lebiecki
4.0
2.5
WM
WM/324
48.47
357
49
Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DS
DS/72
48.33
358
386
Małgorzata Olesiuk
Jerzy Firs
0.0
2.0
PD
PD/369
48.30
359
413
Adam Ościłowski
Janusz Karpowicz
7.0
3.0
PD
PD/70
48.27
360
183
Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MA
MA/126
48.23
361
304
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
5.0
MP
MP/40
48.18
362
62
Zbigniew Nowakowski
Zbigniew Sowiński
1.5
0.5
KP
KP/353
48.06
363
346
Krzysztof Wołynkiewicz
Jerzy Serafin
5.0
5.0
OP
OP/273
48.05
364
560
Marek Waraczewski
Leszek Karwasiński
3.0
4.0
WP
WP/417
48.02
365
306
Janusz Wrześniak
Kazimierz Gałka
4.0
7.0
MP
MP/40
47.99
366
500
Cecylia Sienkiewicz
Maria Piłat
0.0
0.0
WM
WM/324
47.98
367
374
Wojciech Szuba
Wojciech Sołtysik
2.5
5.0
SL
OP/273
47.98
368
464
Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PM
PM/299
47.95
369
290
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
3.0
MP
MP/40
47.87
370
428
Marek Rusek
Władysław Chodziński
3.0
7.0
PK
PK/118
47.84
371
324
Andrzej Rybak
Bogusław Adamiec
1.5
1.5
MP
MP/45
47.82
372
492
Monika Klincewicz
Michał Klincewicz
0.0
0.5
WM
WM/318
47.80
373
186
Henryk Osiński
Bogusław Chomentowski
2.0
5.0
MA
MA/126
47.79
374
210
Piotr Skowroński
Jan Kosieradzki
1.0
1.5
MA
MA/55
47.72
375
126
Ryszard Muszyński
Mieczysław Pawlicki
4.0
4.0
LD
LD/257
47.72
376
371
Adam Rezner
Wiktor Woźniak
0.0
0.0
OP/273
47.70
377
179
Andrzej Jarząbek
Jacek Sowiński
2.0
2.5
MA
MA/126
47.69
378
494
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
1.0
2.0
WM
WM/324
47.67
379
409
Andrzej Balunowski
Andrzej Głowacki
7.0
5.0
PD
PD/70
47.63
380
357
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
3.0
4.0
SL
OP/273
47.62
381
272
Stanisław Przybylski
Jan Gorczyca
2.0
2.5
MP
MP/138
47.61
382
320
Wacław Owca
Jarosław Kowalik
2.5
4.0
MP
MP/45
47.60
383
223
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
4.0
5.0
MA
MA/55
47.40
384
412
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
4.0
PD
PD/70
47.38
385
427
Jacek Szczerba
Wojciech Micek
5.0
4.0
MP
PK
PK/118
47.25
386
323
Barbara Miś
Edward Stawiarski
2.0
0.0
MP
MP/45
47.15
387
2
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DS
DS/298
47.06
388
589
Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
ZP/41
47.02
389
378
Roman Goszcz
Jacek Cebulski
5.0
7.0
SL
OP/273
46.98
390
242
Mateusz Stępiński
Maksymilian Grochowski
9.0
3.0
MA
MA/55
46.92
391
269
Eugeniusz Liana
Wacław Pelczar
1.0
0.0
MP
MP/138
46.91
392
299
Anna Burda
Ryszard Cieślik
2.5
4.0
MP
MP/40
46.90
393
563
Janina Winnowicz
Andrzej Winnowicz
5.0
5.0
WP
WP/417
46.90
394
225
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
5.0
2.5
MA
MA/55
46.86
395
230
Michał Tuczyński
Kazimierz Marcinkowski
2.5
4.0
MA
MA/55
46.84
396
526
Mirosław Grobelkiewicz
Stefan Samól
3.0
3.0
WP
WP/293
46.83
397
288
Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MP
MP/40
46.73
398
445
Elżbieta Nowakowska
Andrzej Rogacki
0.0
0.0
PM
PM/299
46.69
399
519
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
1.0
1.5
WP
WP/247
46.69
400
66
Jarosław Wojnowski
Andrzej Milewski
2.0
3.0
KP
KP/353
46.67
401
130
Maciej Szalewicz
Krzysztof Robaszek
4.0
5.0
LD
LD/257
46.63
402
190
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
MA/321
46.57
403
516
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
1.0
0.5
LB
WP/247
46.54
404
36
Roman Siwiec
Jerzy Poznar
3.0
5.0
DS
DS/72
46.50
405
336
Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
2.0
2.5
MP
MP/45
46.46
406
273
Bruno Woźniakiewicz
Klara Kozłowska
0.5
0.0
MP
MP/360
46.45
407
165
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
12.0
9.0
LU
LU/442
46.44
408
184
Tomasz Kozłowski
Krzysztof Sokół
4.0
4.0
MA
MA/126
46.38
409
77
Tadeusz Zwoliński
Ryszard Szkwarek
2.0
2.5
LB
LB/49
46.37
410
92
Czesław Rekret
Adam Małdyk
4.0
5.0
LB
ZP
LB/49
46.37
411
228
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
1.5
7.0
MA
MA/55
46.35
412
579
Zbigniew Listewnik
Andrzej Gintrowicz
2.5
2.5
WM
WP
ZP/41
46.27
413
201
Janina Kubica
Wojciech Kubica
0.5
0.5
WM
MA/379
46.26
414
345
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
2.0
3.0
OP
OP/273
46.25
415
215
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
13.0
4.0
MA
MA/55
46.24
416
205
Monika Gwiazdowska
Mirosław Dorau
0.5
1.0
MA
MA/379
46.21
417
587
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZP
ZP/41
46.14
418
375
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
5.0
SL
OP/273
46.10
419
181
Jacek Gajda
Jacek Kundzik
3.0
0.5
MA
MA/126
46.07
420
515
Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
2.0
3.0
WP
WP/247
46.05
421
449
Janina Błażuk
Andrzej Żylis
2.0
1.0
PM
PM/299
46.01
422
437
Stanisław Sołtys
Zdzisław Baryła
1.5
4.0
PK
PK/118
45.92
423
495
Romuald Chodań
Ryszard Szałkowski
0.0
0.0
NZ
WM/324
45.92
424
595
Jan Druch
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
PK
MA
ZP/41
45.90
425
112
Waldemar Skóra
Robert Barankiewicz
15.0
3.0
LD
LD/257
45.80
426
335
Andrzej Ołdakowski
Józef Nastałek
1.0
4.0
MP
MP/45
45.77
427
570
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WM
ZP/41
45.76
428
488
Zbigniew Kolański
Jakub Milkamanowicz
3.0
3.0
WM
WM/318
45.76
429
562
Leszek Nowakowski
Bogdan Odrowski
2.0
0.0
WP
WP/417
45.73
430
484
Mirosław Roesler
Sławomir Wrzosek
11.0
11.0
WM
WM/318
45.69
431
373
Edward Michalak
Tomasz Baranowski
3.0
5.0
OP
OP/273
45.68
432
104
Lech Warwocki
Jerzy Szustak
9.0
1.0
LD
LD/119
45.59
433
581
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
ZP/41
45.53
434
207
Zdzisław Olszewski
Wiktor Cała
5.0
5.0
MA
MA/55
45.48
435
271
Krzysztof Niebelski
Stanisław Jaworecki
4.0
0.0
MP
MP/138
45.40
436
119
Zenon Darmaszek
Alfred Kram
4.0
5.0
LD
LD/257
45.35
437
90
Edward Sajkowski
Henryk Bogucki
4.0
4.0
LB
LB/49
45.30
438
444
Ewa Wasiluk
Malina Zalewska
0.0
0.0
PM
PM/299
45.29
439
308
Krzysztof Makieła
Przemysław Kurzak
1.5
3.0
MP
SL
MP/40
45.19
440
457
Elżbieta Skóra
Anna Teległow
0.0
0.0
PM
PM/299
-0.50
45.14
441
123
Włodzimierz Jakowicki
Włodzimierz Andrejew
7.0
11.0
WP
LD
LD/257
45.13
442
118
Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
5.0
5.0
LD
LD/257
45.06
443
286
Andrzej Plutecki
Grażyna Plutecka
2.0
2.0
MP
MP/40
45.04
444
360
Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
1.0
2.0
OP
OP/273
45.03
445
116
Waldemar Duczmański
Bolesław Adamczyk
1.0
5.0
LD
LD/257
45.03
446
274
Alina Klimiuk
Joanna Massalska
0.5
0.5
MP
MP/360
44.93
447
547
Mirosława Miętkiewska
Adam Meller
3.0
5.0
WP
WP/300
44.82
448
362
Jan Kurianowicz
Ireneusz Hebdowski
0.5
0.5
OP
OP/273
44.78
449
254
Sylwester Cieślak
Wiesław Andruk
12.0
9.0
MA
PM
MA/55
44.77
450
541
Tomasz Olenderek
Lidia Gapińska
1.5
2.5
WP
WP/300
44.76
451
347
Marek Nicieja
Jan Pudlik
5.0
9.0
SL
OP/273
44.64
452
381
Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
2.0
2.0
PD
PD/369
44.62
453
235
Włodzimierz Urbanowicz
Krzysztof Bekalarek
4.0
2.0
MA
MA/55
44.61
454
102
Ryszard Maras
Zygmunt Pasterski
4.0
0.0
LD
LD/119
44.61
455
98
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.5
1.5
LD
LD/119
44.56
456
463
Danuta Drzewiecka
Jan Górecki
0.0
0.0
PM
PM/299
44.54
457
122
Adam Krysiak
Tomasz Krym
5.0
3.0
LD
LD/257
44.48
458
60
Jan Berent
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
KP/353
44.48
459
535
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/300
44.46
460
391
Mieczysław Kudźma
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PD
PD/369
44.38
461
576
Paweł Dickert
Jerzy Świętoń
3.0
0.0
ZP
ZP/41
44.37
462
9
Krzysztof Lewandowski
Marek Bałdysz
7.0
13.0
DS
DS/298
44.36
463
435
Lesław Chmiel
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PK
PK/118
44.34
464
89
Andrzej Łysakowski
Henryk Gąsiorowski
1.5
0.5
LB
LB/49
44.24
465
473
Janusz Zegadło
Jacek Wąsik
3.0
2.5
SW
SW/287
44.17
466
268
Andrzej Kokoszyński
Tadeusz Przybycień
0.0
2.5
MP
MP/138
44.11
467
471
Jerzy Daniel
Aleksander Knawa
5.0
13.0
SW
SW/287
44.11
468
257
Stanisław Klimkiewicz
Leszek Dzieńkowski
0.0
7.0
MA
MA/65
44.07
469
531
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/300
44.07
470
211
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
4.0
4.0
MA
MA/55
43.90
471
322
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MP
MP/45
43.88
472
6
Sławomir Zagórski
Tomasz Pawlik
3.0
0.0
DS
DS/298
43.86
473
312
Michał Tuszyński
Jarosław Nowakowski
5.0
4.0
MP
MP/40
43.83
474
313
Maria Krasowska
Leszek Faber
5.0
4.0
MP
MP/40
43.79
475
388
Feliks Babiracki
Grzegorz Kryszeń
3.0
1.0
PD
PD/369
43.77
476
529
Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WP
WP/293
43.72
477
365
Karol Brzozowski
Marian Łukaszuk
2.5
2.0
OP
OP/273
43.71
478
512
Mirosław Derengowski
Małgorzata Węglewska
3.0
2.5
WP
WP/247
43.68
479
99
Stanisław Wiktorski
Dariusz Wojtasiak
1.0
0.0
LD
LD/119
43.66
480
544
Izabela Górnicka
Maciej Cieślukowski
0.5
0.5
LB
WP
WP/300
43.64
481
343
Zbigniew Słaby
Krzysztof Gawędzki
7.0
5.0
SL
OP/273
43.64
482
573
Andrzej Doliński
Aniela Jarnutowska
0.0
0.0
ZP
ZP/41
43.58
483
160
Jakub Lenart
Marek Lenart
0.0
2.0
MA
LU/442
43.50
484
129
Marian Wojtasiński
Grzegorz Wasiak
2.0
1.5
LD
LD/257
43.39
485
16
Maciej Schmidt
Andrzej Biliński
1.5
1.5
DS
DS/298
43.38
486
240
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
3.0
3.0
MA
MA/55
43.37
487
586
Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SL
ZP/41
43.37
488
314
Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
3.0
3.0
MP
MP/40
43.34
489
392
Benon Żukowski
Artur Kozłowski
1.0
1.5
PD
PD/369
43.28
490
212
Ireneusz Liberadzki
Karolina Kupczyk
2.5
2.5
MA
MA/55
43.12
491
331
Adam Kutszyński
Bogdan Łukasik
2.0
1.5
MP
MP/45
43.07
492
440
Zbigniew Walczyński
Andrzej Żaboklicki
9.0
4.0
PM
PM/299
42.99
493
114
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
Jerzy Klimczak
4.0
5.0
LD
LD/257
42.98
494
351
Jerzy Wiszniewski
Leszek Szymaniec
5.0
5.0
OP
OP/273
42.98
495
523
Dariusz Szopieraj
Stanisław Wojtuń
3.0
0.5
WP
WP/293
42.95
496
192
Andrzej Wądołowski
Urszula Wądołowska
4.0
2.0
MA
MA/321
42.84
497
142
Tadeusz Kołat
Krzysztof Cieślak
2.5
2.0
LD
LD/48
42.80
498
243
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
1.5
5.0
MA
MA/55
42.68
499
364
Eryk Hamerski
Mirosław Urbanek
3.0
3.0
SL
OP/273
42.66
500
132
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
15.0
7.0
LD
LD/257
42.65
501
75
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
0.5
1.0
LB
LB/49
42.65
502
279
Mateusz Kisielewski
Adam Stachura
0.0
0.5
MP
DS
MP/360
42.58
503
209
Paweł Płocki
Lech Sadoś
3.0
12.0
MA
MA/55
42.57
504
423
Wojciech Paszko
Andrzej Janda
9.0
5.0
PK
PK/118
42.54
505
220
Lech Chłopecki
Ewa Chłopecka
5.0
4.0
MA
MA/55
42.42
506
55
Marta Piątkowska
Oliwia Wróblewska
0.5
0.5
KP
KP/353
42.39
507
349
Maciej Sachs
Jan Glenz
2.0
4.0
OP
OP/273
42.38
508
191
Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
5.0
4.0
MA
MA/321
42.30
509
277
Antoni Kierepka
Wojciech Bąk
0.0
0.0
SL
MP/360
42.28
510
34
Jakub Jaworski
Krystyna Cieślicka
0.0
0.0
DS
DS/72
42.13
511
162
Paweł Zaleski
Marek Zaleski
4.0
3.0
LU
LU/442
42.12
512
40
Wojciech Sękowski
Jerzy Zatorski
5.0
4.0
DS
DS/72
42.09
513
264
Jerzy Słomski
Jerzy Dankowski
2.5
0.5
MA
MA/65
42.07
514
111
Roman Skowroński
Bolesław Cichocki
2.5
7.0
LD
LD/257
42.02
515
486
Tadeusz Krajewski
Grażyna Blech
3.0
1.5
WM
WM/318
41.85
516
14
Joanna Gołdyn
Maks Brandt
1.5
1.0
DS
DS/298
41.76
517
466
Kazimierz Bonik
Piotr Kowalewski
2.5
2.0
PM
PM/299
41.74
518
537
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LB
WP/300
41.68
519
21
Jacek Szwed
Piotr Ratajski
5.0
7.0
DS
DS/298
41.67
520
395
Stanisław Gawryszczak
Stanisław Walewski
7.0
2.0
PD
PD/70
41.60
521
405
Natalia Domalewska
Jakub Wierzbowski
1.0
1.5
PD
PD/70
41.37
522
71
Wiktor Garczyński
Paweł Pietrzykowski
0.0
1.0
KP
KP/353
41.30
523
236
Andrzej Musiał
Maria Düm
3.0
2.5
MA
MA/55
41.18
524
465
Maria Ewertowska
Eugeniusz Kucharski
1.5
0.0
PM
PM/299
41.17
525
510
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.5
WP
WP/247
41.07
526
64
Michał Kupczyk
Michał Kamiński
1.5
0.0
KP
KP/353
41.02
527
20
Wojciech Lubas
Teresa Lubas
5.0
1.5
DS
DS/298
40.89
528
384
Włodzimierz Abraszek
Antoni Błażewicz
0.0
1.5
PD
PD/369
40.86
529
439
Marta Kapuścińska
Teresa Skorupa
0.0
0.0
PM
PM/299
40.82
530
82
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
3.0
3.0
LB
LB/49
40.82
531
372
Mieczysław Ochwat
Maciej Krzempek
0.0
0.0
OP/273
40.73
532
406
Stanisław Pochodowicz
Henryk Stecewicz
5.0
3.0
PD
PD/70
40.72
533
8
Andrzej Telus
Michał Szymkowiak
3.0
4.0
LB
DS/298
40.70
534
432
Dariusz Kulpiński
Adam Maryniak
9.0
0.5
PK
PK/118
40.49
535
197
Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.0
2.0
MA
MA/321
40.45
536
540
Jarosław Lubczyński
Marek Gapiński
5.0
2.0
WP
WP/300
40.36
537
54
Michał Janusz
Kryspin Jankowiak
0.0
1.0
DS
DS/72
40.32
538
19
Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DS
DS/298
40.21
539
91
Jerzy Podgruszewski
Halina Grześkowiak
2.0
1.5
WP
LB
LB/49
40.11
540
590
Tadeusz Bartłomiejczuk
Marek Radowski
6.0
6.0
GER
ZP/41
40.05
541
396
Waldemar Blusiewicz
Zygmunt Piaścik
1.0
1.0
PD
PD/70
39.75
542
458
Barbara Bober
Kazimierz Bober
0.0
0.0
PM
PM/299
39.72
543
25
Maciej Rochowicz
Jarosław Grabek
7.0
2.5
DS
DS/298
39.68
544
46
Ewa Trajder
Jerzy Chopcian
0.0
0.5
DS
DS/72
39.61
545
539
Antonina Banaszak
Maria Tytyk
0.0
0.0
WP
WP/300
39.59
546
150
Grzegorz Piotrowski
Krzysztof Chabrowski
2.5
4.0
LU
LU/442
39.55
547
51
Benia Jarząb
Leszek Jarząb
0.0
0.0
DS/72
39.38
548
146
Jerzy Jakubowski
Urszula Jakubowska
2.0
2.0
LD
LD/48
39.23
549
520
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.0
1.5
WP
WP/247
39.05
550
153
Halina Szarafin
Sławomir Płatek
0.5
0.5
LU
LU/442
39.05
551
261
Roman Kiełkiewicz
Jarosław Szczygieł
5.0
5.0
MA
MA/65
39.03
552
42
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
5.0
5.0
DS
DS/72
39.03
553
489
Andrzej Wtulich
Sylwester Nieke
1.0
1.0
WM
WM/318
38.83
554
401
Rafał Łazarczyk
Halina Perkowska
1.5
2.0
PD
PD/70
38.78
555
180
Jerzy Płużański
Jóżef Pajor
0.0
0.0
MA
MA/126
38.78
556
56
Mirosław Witkowski
Zbigniew Leśniewski
0.0
2.0
KP
KP/353
38.75
557
527
Marian Wiśniewski
Zbigniew Sikorski
0.0
2.0
WP
WP/293
38.70
558
185
Jadwiga Nycz
Agnieszka Afek
1.5
0.0
MA
MA/126
38.64
559
334
Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5
MP
MP/45
38.53
560
368
Janusz Zagała
Jan Kaliciak
2.0
1.5
SL
OP/273
37.92
561
43
Hubert Stachura
Adam Stachura
0.5
2.0
DS
DS/72
37.69
562
341
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
4.0
21.0
OP
SW
OP/273
37.37
563
247
Natalia Węgleńska
Karolina Matraszek
1.5
1.0
MA
MA/55
37.21
564
422
Jan Porada
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PK
PK/118
36.95
565
583
Bogdan Lipiński
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
ZP/41
36.91
566
105
Jerzy Szot
Alicja Jackowska-Szot
1.5
1.5
LD
LD/119
36.71
567
415
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
0.5
0.5
PD
PD/70
35.49
568
318
Eugeniusz Cieśla
Andrzej Zawada
2.0
1.0
MP
MP/45
34.64
569
296
Aleksandra Jurkiewicz
Anna Bułat
5.0
3.0
MP
MP/40
34.21
570
245
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
2.5
5.0
MA
MA/55
34.10
571
276
Weronika Romańska
Karolina Stępkowska
0.0
0.0
MP
MP/360
33.53
572
467
Jerzy Bednarczyk
Marian Pałyz
0.0
0.0
SW/287
33.23
573
499
Bożena Diakite
Helena Ajduk
0.5
0.0
WM
NZ
WM/324
32.94
574
556
Emilia Szymańska
Maja Skowrońska
0.0
0.0
WP
WP/300
32.65
575
145
Wiktor Jakubowski
Mikołaj Jakubowski
0.0
1.5
LD
LD/48
32.62
576
311
Paweł Wnuk
Kamil Czerny
0.5
0.5
SL
MP/40
31.35
577
94
Bożenna Zalewska
Tadeusz Madej
0.0
0.0
LB/49
30.60
578
65
Olgierd Brylski
Stanisław Psuty
0.0
0.0
KP
KP/353
29.45
579
275
Michał Stępkowski
Krzysztof Ziętarski
0.0
0.0
MP
MP/360
29.28
580
348
Ewa Broża
Urszula Książek
0.0
0.5
SL
OP/273
28.49
Statystyka ośrodków...