II OTP o Puchar Prezydenta Miasta Kielce | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 13 | Marek Tutka Hubert Urban | 18.0 4.0 | SW | ŚZBS Kielce Alert Suchedniów | 60.91 | 50 | |
2 | 30 | Aleksander Jezioro Andrzej Lubojemski | 19.0 12.0 | SL MP | GKS Piast II Gliwice KS Cracovia 1906 Kraków | 60.31 | 45 | |
3 | 18 | Ewa Miszewska Apolinary Kowalski | 18.0 24.0 | WP MA | CONNECTOR Poznań KURT-ROYCE Warszawa | 58.29 | 41 | |
4 | 46 | Marek Filipowski Wojciech Strzemecki | 12.0 18.0 | MP | MK2 Cosmos TS Wisła Kraków | 57.90 | 37 | |
5 | 54 | Maciej Dąbrowski Arkadiusz Majcher | 2.5 2.5 | SL MA | BUKS MDK MOSM II Bytom AZS UW Warszawa | 57.73 | 34 | |
6 | 22 | Jan Blajda Grzegorz Superson | 13.0 4.0 | MP | Wincor Nixdorf CRACOVIA | 56.97 | 30 | |
7 | 39 | Piotr Piotrowski Alfred Kram | 2.5 4.0 | LD | CKM Łódź DK Rondo I Łódź | 56.96 | 26 | |
8 | 17 | Roman Opaliński Przemysław Zawada | 18.0 7.0 | PK | Elektromontaż Rzeszów | 56.91 | 22 | |
9 | 45 | Dariusz Sosin Piotr Markiewicz | 4.0 4.0 | MP | Control Process Tarnów | 55.91 | 18 | |
10 | 27 | Marek Pietraszek Grzegorz Rewer | 18.0 7.0 | PK | Elektromontaż Rzeszów Dropol Rzeszów | 54.97 | 14 | |
11 | 14 | Janusz Gawęcki Tomasz Raczkiewicz | 18.0 12.0 | SW LU | JKBS Splinter Quickpack Jędrzejów SYNERGIA LUBLIN | 54.30 | 10 | |
12 | 53 | Bartosz Ceglarski Grzegorz Zakrzewski | 4.0 7.0 | SW | ART-DECO Kielce SPS CONSTRUCTION Kielce | 54.14 | 10 | |
13 | 33 | Paweł Zubiel Maciej Szalewicz | 4.0 2.0 | LD | CKM Łódź | 53.45 | 9 | |
14 | 50 | Jerzy Radomski Krzysztof Zieliński | 7.0 4.0 | SL | Silesia-EPK Gliwice TOM Dąbrowa Górnicza | 53.43 | 8 | |
15 | 28 | Edmund Jas Dariusz Nowek | 4.0 4.0 | SW | ART-DECO Kielce | 53.14 | 8 | |
16 | 16 | Marcin Krawczyk Joanna Wiśniewska | 7.0 7.0 | MP | Sfora Cibora CKiS Skawina I | 52.73 | 7 | |
17 | 26 | Wojciech Szuba Ryszard Milejski | 0.5 2.0 | SL | ZTB 7TREFL II Zawiercie | 52.62 | 6 | |
18 | 58 | Andrzej Majcher Hanna Kowalska | 7.0 4.0 | SW | BLEF Kielce | 52.36 | 6 | |
19 | 57 | Mirosław Kotowski Dariusz Woszczycki | 2.5 2.0 | SW | Anex Ostrowiec Świętokrzyski | 51.93 | 5 | |
20 | 48 | Zbigniew Guła Marek Łazanowski | 7.0 4.0 | SL | ZTB 7TREFL Zawiercie | 51.38 | 4 | |
21 | 59 | Piotr Waluszewski Marcin Terelak | 2.0 2.5 | SW | ŚZBS Kielce | 51.28 | 4 | |
22 | 47 | Michał Bojanowski Stanisław Adamczyk | 7.0 4.0 | SL | Senior I Katowice | 50.50 | 3 | |
23 | 51 | Ryszard Łazikiewicz Andrzej Hermansdorfer | 4.0 4.0 | SL | Silesia-EPK Gliwice | 50.45 | 2 | |
24 | 32 | Mariusz Gawłowski Krzysztof Bereza | 2.0 1.0 | SL | ZTB 7TREFL II Zawiercie | 50.33 | 2 | |
25 | 43 | Stanisław Skrzypczak Jerzy Żebrowski | 4.0 1.5 | SW | Czarna Ósemka Kielce | 50.32 | 1 | |
26 | 31 | Robert Łataś Jacek Adamczyk | 2.0 7.0 | SW | Czarna Ósemka Kielce GSM OK Kielce | 49.66 | ||
27 | 23 | Ryszard Jaśkiewicz Stanisław Jaśkiewicz | 7.0 4.0 | MP | GOK Rożnów | 49.41 | ||
28 | 35 | Janusz Matiolański Mieczysław Szwarc | 7.0 2.0 | MP | Petroactiv -Topla Prądniczanka Milo 1 | 49.03 | ||
29 | 34 | Wacław Gąssowski Maciej Tyszownicki | 12.0 7.0 | SL MP | GKS Piast II Gliwice Jordanów - Rabka Zdrój | 48.62 | ||
30 | 15 | Aleksander Knawa Ireneusz Michalski | 12.0 7.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce JKBS Splinter Quickpack Jędrzejów | 48.51 | ||
31 | 12 | Marek Faber Marzena Kwiecińska-Wilk | 4.0 2.5 | MP | Milo 2 MK2 Cosmos | 48.43 | ||
32 | 24 | Mariusz Kita Bogusław Lesiecki | 12.0 12.0 | MP | SBS Alf Tarnów - Nowy Sącz | 48.03 | ||
33 | 11 | Aleksander Wład Ryszard Kiełczewski | 4.0 18.0 | SL ZP | Silesia-BBT Gliwice MOSiK Dziwnów | 47.64 | ||
34 | 60 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 47.63 | ||
35 | 36 | Grzegorz Półtorak Maria Kraśnicka | 1.5 1.5 | SW | Czarna Ósemka Kielce | 47.57 | ||
36 | 38 | Stanisław Urbanowski Józef Barczyk | 7.0 4.0 | MP | Drogowiec | 47.44 | ||
37 | 20 | Marcin Piwowarczyk Grzegorz Głasek | 7.0 2.0 | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | 46.91 | ||
38 | 52 | Andrzej Aleksandrzak Mirosław Nowacki | 12.0 7.0 | WP SL | Limar-Kleks Poznań MCKiS Jaworzno | 46.86 | ||
39 | 29 | Jarosław Dębicki Norbert Krzystanek | 4.0 1.5 | SW | Astro Busko Zdrój | 46.70 | ||
40 | 37 | Ryszard Jankowski Tadeusz Sobota | 7.0 4.0 | SW | GSM OK Kielce | 46.51 | ||
41 | 19 | Andrzej Szulborski Kazimierz Ujazdowski | 2.5 7.0 | SW | ŚZBS Kielce | 46.30 | ||
42 | 40 | Konrad Fijałkowski Włodzimierz Pieniążek | | MA | Sława - Fun Radom | 45.35 | ||
43 | 21 | Sławomir Klimczak Paweł Kita | 7.0 4.0 | SW | BLEF Kielce | 44.93 | ||
44 | 44 | Krzysztof Kalita Jerzy Niemiec | 4.0 4.0 | SL | DDK Brzeziny Śląskie | 43.95 | ||
45 | 42 | Zdzisław Madej Paweł Łysek | 2.0 1.5 | SW | Czarna Ósemka Kielce JKBS Splinter Quickpack Jędrzejów | 41.97 | ||
46 | 49 | Halina Przygodzka Andrzej Przygodzki | 1.5 1.5 | SW | Czarna Ósemka Kielce | 41.96 | ||
47 | 41 | Grzegorz Gajaszek Kamil Nowak | 2.5 1.0 | SW | Czarna Ósemka Kielce | 40.44 | ||
48 | 25 | Kazimierz Dziadkowiec Stanisław Jaros | 2.5 4.0 | MP | Drogowiec Petroactiv -Topla Prądniczanka | 40.32 | ||
49 | 56 | Jerzy Maludziński Wiesław Skubisz | 7.0 4.0 | SW LU | GSM OK Kielce YAMIT ZAMOŚĆ | 36.62 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-06-05 o 18:34:29