Turniej Brydżowy Cavendish im. Krzysztofa Bądera | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± | wynik | PKL | ||
1 | 33 | Adam Lonski Krzysztof Mielnik | 7.0 7.0 | | PM | SDK Tczew | 100.27 | 119 | ||
2 | 37 | Kazimierz Gralak Leszek Szkudlarek | 18.0 7.0 | S | PM | PRZYSTAŃ Juszkowo DARLES SANTERM Gdańsk | 97.97 | 110 | ||
3 | 29 | Kamil Nowak Piotr Jurek | 9.0 18.0 | J | MA | Bridge24.pl | 67.99 | 102 | ||
4 | 42 | Jakub Wojcieszek Łukasz Witkowski | 17.0 13.0 | J | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 48.02 | 94 | ||
5 | 22 | Jarosław Łosiak Krzysztof Michalczyk | 9.0 12.0 | S | WM | PISA Pisz LEŚNIK Nowe Ramuki | 46.72 | 87 | ||
6 | 35 | Piotr Marcinowski Hanna Ciuńczyk | 7.0 2.0 | J KJ | DS MA | GORACO KS AZS Wratislavia VII WR AZS UW Warszawa V | 41.13 | 79 | ||
7 | 31 | Andrzej Bunikowski Marta Janeczek | 18.0 9.0 | K | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 40.13 | 71 | ||
8 | 53 | Adam Walczyński Marta Sikora | 5.0 3.0 | K | PM | KOSMETERIA Żukowo | 38.96 | 64 | ||
9 | 60 | Mariusz Bartkowski Bogdan Szulejewski | 17.0 21.0 | | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE. SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | 37.16 | 56 | ||
10 | 19 | Stefan Cabaj Włodzimierz Ilnicki | 9.0 17.0 | N S | MA | Singleton Warszawa | 31.68 | 49 | ||
11 | 65 | Jerzy Uscki Stanisław Orzoł | 1.5 2.5 | S | WM | MAGIC Olsztyn | 29.51 | 41 | ||
12 | 54 | Piotr Krajewski Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko | 11.0 5.0 | | MA | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 27.77 | 33 | ||
13 | 40 | Michał Gapa Zdzisław Jędrzejczak | 5.0 4.0 | N S | PM | CKiS Pruszcz Gdański MERITUM Gdańsk | 27.11 | 26 | ||
14 | 59 | Dariusz Prawdzik Przemysław Bednarski | 9.0 5.0 | | WM | ETB PRIM Ełk | 23.45 | 23 | ||
15 | 17 | Danuta Krupnik Ireneusz Jagielski | 5.0 7.0 | K | MA | Piast I Feliksów | 22.61 | 22 | ||
16 | 48 | Piotr Zatorski Piotr Wiankowski | 19.0 19.0 | | DS MA | KS AZS Wratislavia I WR Bridge24.pl | 19.11 | 21 | ||
17 | 44 | Ryszard Łasowski Jan Janiak | 7.0 7.0 | S S | WM | ZORRO-17 Olsztyn OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 17.82 | 19 | ||
18 | 27 | Mariusz Arutiunianc Leszek Hejne | 13.0 7.0 | | KP | Konkret Chełmno Forta Rogowo | 17.44 | 18 | ||
19 | 36 | Grzegorz Probola Jan Rogowski | 11.0 18.0 | S S | WM | ETB PRIM Ełk | 16.35 | 17 | ||
20 | 55 | Krzysztof Pakuła Marek Klepacki | 9.0 5.0 | S | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński | 15.47 | 15 | ||
21 | 12 | Tomasz Zaleski Krzysztof Krajewski | 4.0 7.0 | | PD | Dolina Narwi MOSiR Łomża | 14.82 | 14 | ||
22 | 49 | Leszek Ostrowski Alina Gudecka | 1.5 2.0 | S KS | WM | ZORRO-17 Olsztyn Sprawni Inaczej Olsztyn | 14.15 | 13 | ||
23 | 26 | Wiesław Krzemieński Leonard Jaskowiak | 12.0 12.0 | N N | WM | Premar OSBS Olsztyn | 12.56 | 12 | ||
24 | 61 | Tytus Żurawski Adam Suchodolski | 2.0 3.0 | J J | PM | AZS PJATK Gdańsk | 11.23 | 10 | ||
25 | 15 | Lech Grabski Bernard Pszczoła | 7.0 11.0 | S S | WM | LEŚNIK Nowe Ramuki | 11.16 | 9 | ||
26 | 63 | Krzysztof Pikus Roman Kierznowski | 19.0 21.0 | S | WM | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | 10.39 | 8 | ||
27 | 47 | Tadeusz Banach Jan Romot | 5.0 9.0 | S S | WM | PISA Pisz Vęgoria WCK Węgorzewo | 10.36 | 6 | ||
28 | 68 | Piotr Mazur Janusz Wróblewski | 5.0 9.0 | | WM | WILGA Trans Olsztyn LEŚNIK Nowe Ramuki | 10.36 | 5 | ||
29 | 34 | Ireneusz Dzikowski Andrzej Dzikowski | 18.0 4.0 | S S | PM WM | ANDRZEJKI Gdańsk | 9.78 | 4 | ||
30 | 23 | Jan Jegliński Ryszard Borodko | 5.0 7.0 | N S | WM | INEX Giżycko | 9.71 | 2 | ||
31 | 52 | Michał Okoński Agata Chojnicka | 2.0 2.5 | K | PM | SIGNUM Gdańsk | 7.47 | 1 | ||
32 | 45 | Andrzej Sulima Krzysztof Łukaszewicz | 11.0 13.0 | | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | 7.08 | |||
33 | 39 | Grzegorz Deptuła Marcin Bartoszewski | 7.0 7.0 | | WM | BSBS 1 Bartoszyce | 5.29 | |||
34 | 67 | Jakub Kowalczyk Zbigniew Zemanowicz | 5.0 9.0 | S | WM | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | 4.22 | |||
35 | 50 | Mirosław Grodzki Marek Słowikowski | 5.0 3.0 | N | WM | INEX Giżycko | 2.63 | |||
36 | 38 | Stanisław Kokłowski Jan Warda | 1.5 1.5 | S | WM | ZORRO-17 Olsztyn | -5.61 | |||
37 | 43 | Jacek Trętowski Dariusz Filipek | 4.0 5.0 | | WM | BSBS 1 Bartoszyce | -6.86 | |||
38 | 51 | Piotr Tuszyński Waldemar Sroczyński | 24.0 9.0 | S | LB | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | -6.99 | |||
39 | 25 | Sylwester Cieślak Waldemar Burakowski | 12.0 15.0 | S | MA | Singleton Warszawa NOTUS Doradcy Finansowi | -0.48 | -7.33 | ||
40 | 69 | Jerzy Skrzypczak Bogusław Gierulski | 21.0 21.0 | | WP | RAL Poznań | 0.48 | -8.19 | ||
41 | 71 | Jakub Milkamanowicz Andrzej Daszczuk | 2.0 4.0 | N | WM | MAGIC Olsztyn ZORRO-17 Olsztyn | -8.22 | |||
42 | 62 | Janusz Maliszewski Paweł Abramski | 9.0 5.0 | S S | WM | WILGA Trans Olsztyn | -8.47 | |||
43 | 70 | Lech Skwarżyński Paweł Turlejski | 2.5 3.0 | | WM | SEWIL Olsztyn | -9.75 | |||
44 | 64 | Marek Krajewski Adolf Bocheński | 2.0 12.0 | S S | WM | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | -10.12 | |||
45 | 56 | Edward Kończak Zbigniew Krzepkowski | 2.5 5.0 | S | WM | Zatoka Braniewo | -11.08 | |||
46 | 13 | Wiesław Sienkiewicz Adam Chmielewski | 5.0 7.0 | N S | PD | Króliczki Łomża | -13.94 | |||
47 | 46 | Marek Banasiński Marek Pietrzak | 12.0 4.0 | S | PM | Słupskie Towarzystwo Brydżowe | -16.27 | |||
48 | 30 | Krzysztof Pękała Tadeusz Kądzielewski | 0.5 9.0 | S | WM | Vęgoria WCK Węgorzewo | -17.58 | |||
49 | 58 | Jan Stańczak Edmund Reczuga | 9.0 7.0 | S | WM | NARIE Morąg | -19.59 | |||
50 | 14 | Mirosław Makatrewicz Tomasz Kuś | 13.0 4.0 | | WM | OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński BSBS 1 Bartoszyce | -19.81 | |||
51 | 20 | Kazimierz Konefał Andrzej Fronczak | 4.0 18.0 | S S | WM | ZORRO-17 Olsztyn ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | -20.37 | |||
52 | 21 | Piotr Ciak Tomasz Sinkiewicz | 5.0 5.0 | | WM | BSBS 1 Bartoszyce | -26.54 | |||
53 | 11 | Jerzy Kwoczek Zbigniew Listewnik | | S | WM | ZORRO-17 Olsztyn | -39.30 | |||
54 | 16 | Józef Kamiński Zbigniew Ziemba | 7.0 4.0 | S | WM | INEX Giżycko | -43.05 | |||
55 | 28 | Bartłomiej Ćwirko Adam Wróblewski | 1.0 1.0 | J J | WM | SEWIL-2 Olsztyn | -50.34 | |||
56 | 57 | Arkadiusz Ćwirko Kamil Puczyłowski | 3.0 1.5 | | WM | SEWIL Olsztyn | -56.40 | |||
57 | 66 | Zdzisław Cimaszkiewicz Janina Biała | 3.0 2.0 | N KN | WM | Warmia i Mazury Olsztyn | -71.78 | |||
58 | 41 | Tadeusz Wójcik Mirosław Bieliński | 3.0 | S | WM | -80.19 | ||||
59 | 32 | Iwona Smilgin Regina Wołek | 2.5 | KS | WM | -85.22 | ||||
60 | 24 | Robert Łastowski Aniela Bocheńska | 0.5 | J KJ | WM | SEWIL-2 Olsztyn | -91.43 | |||
61 | 18 | Jan Ninko Jan Borawski | | | -95.49 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-11 o 21:39:42