BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zEW | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | +36 | 13 | |
2 | 2-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | +35 | 14 | |
3 | 15-oNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +31 | 15 | |
4 | 15-zEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +26 | 16 | |
5 | 14-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +25 | 17 | |
1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +25 | 18 | ||
7 | 12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +23 | 19 | |
8 | 16-zNS | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +22 | 20 | |
1-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | +22 | 21 | ||
10 | 4-zEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +21 | 22 | |
13-zEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +21 | 23 | ||
12 | 9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +18 | 24 | |
10-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +18 | |||
9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +18 | |||
15 | 14-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +16 | ||
5-zEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +16 | |||
17 | 3-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +14 | ||
18 | 5-oEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +11 | ||
19 | 8-oNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +10 | ||
20 | 7-zEW | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +9 | ||
21 | 6-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +8 | ||
22 | 11-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +7 | ||
23 | 10-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | S: PIAST - CKiS | +6 | ||
24 | 16-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +5 | ||
25 | 12-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | +4 | ||
26 | 4-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | +3 | ||
2-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +3 | |||
7-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +3 | |||
13-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +3 | |||
30 | 3-oNS | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | +2 | ||
31 | 6-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +1 | ||
32 | 11-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | 0 | ||
11-oNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | 0 | |||
34 | 6-zEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -1 | ||
35 | 3-oEW | Dariusz Bogucki-Andrzej Fronczak | N: SBS Pale Franki Elbląg | -2 | ||
36 | 7-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -3 | ||
4-oNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -3 | |||
2-oEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -3 | |||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | -3 | |||
40 | 12-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -4 | ||
41 | 16-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -5 | ||
42 | 10-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -6 | ||
43 | 11-zEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -7 | ||
44 | 6-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -8 | ||
45 | 7-zNS | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -9 | ||
46 | 8-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -10 | ||
47 | 5-oNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -11 | ||
48 | 3-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -14 | ||
49 | 14-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -16 | ||
5-zNS | Czesław Pawłosik-Lech Warwocki | N: KDK 1 Kutno | -16 | |||
51 | 9-zNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -18 | ||
10-oNS | Bartłomiej Igła-Adam Krysa | S: PIAST - CKiS | -18 | |||
9-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -18 | |||
54 | 13-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA | -21 | ||
4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -21 | |||
56 | 16-zEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | -22 | ||
1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | -22 | |||
58 | 12-zNS | Piotr Lutek-Adam Suwik | S: SYNERGIA | -23 | ||
59 | 1-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -25 | ||
14-zEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -25 | |||
61 | 15-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -26 | ||
62 | 15-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -31 | ||
63 | 2-zEW | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -35 | ||
64 | 8-zNS | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -36 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |