BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 33-zNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | +60 | 1 | |
2 | 33-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | +53 | 2 | |
3 | 22-zEW | Damian Ćwirko-Ryszard Kłosiński | NW: SANTE | +43 | 3 | |
19-oNS | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +43 | 4 | ||
5 | 37-oEW | Jacek Baranowski-Wojciech Rozwadowski | SW: KS AZS PWR II | +38 | 5 | |
4-zEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +38 | 6 | ||
7 | 16-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +37 | 7 | |
8 | 15-zNS | Mirosław Białożyt-Ireneusz Kowalczyk | S: KS ENERGETYK | +35 | 8 | |
9 | 7-zEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +33 | 9 | |
7-oNS | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +33 | 10 | ||
11 | 16-oEW | Tadeusz Biernat-Bogdan Palczyński | S: DYKTATOR | +32 | 11 | |
48-oNS | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | +32 | 12 | ||
13 | 41-zEW | Włodzimierz Maryniowski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | +29 | ||
14 | 25-oNS | Sebastian Piepióra-Piotr Tomczak | NE: SDK Tczew | +28 | ||
15 | 21-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +27 | ||
28-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | +27 | |||
17 | 45-zEW | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +25 | ||
18 | 37-zEW | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +24 | ||
19 | 47-zEW | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | +23 | ||
20 | 29-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +21 | ||
21 | 14-oNS | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +20 | ||
34-zEW | Marek Kostur-Krzysztof Zieliński | SW: EDGAS | +20 | |||
31-oEW | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | +20 | |||
32-oNS | Tomasz Bliński-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | +20 | |||
25 | 22-oEW | Stanisław Szejko-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +19 | ||
46-zEW | Marcin Bojarski-Yan Shpuntou | SE: WINCOR NIXDORF | +19 | |||
39-oEW | Aleksander Poznysz-Dariusz Wincenty | SW: KS KONFEKS I | +19 | |||
28 | 5-zNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +18 | ||
29 | 12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +17 | ||
41-oNS | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +17 | |||
48-zEW | Andrzej Wilkosz-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA | +17 | |||
9-oEW | Zdzisław Beling-Adam Skalski | S: CONSUS II | +17 | |||
33 | 25-zNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +16 | ||
34 | 4-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +15 | ||
2-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | +15 | |||
36 | 40-zEW | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | +14 | ||
6-oNS | Aleksander Skop-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +14 | |||
38 | 36-zNS | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD AZS PWR IX | +13 | ||
30-oNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | +13 | |||
40 | 20-zNS | Karol Szwenkel-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +12 | ||
11-zEW | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +12 | |||
26-oEW | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | +12 | |||
43 | 3-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +11 | ||
17-oEW | Tomasz Lipiński-Zbyszko Paluczek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +11 | |||
23-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +11 | |||
1-oEW | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | +11 | |||
32-zEW | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | NE: Hetman Białystok | +11 | |||
31-zNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | +11 | |||
49 | 10-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +10 | ||
13-zNS | Zbigniew Borkowski-Sławomir Klimczak | S: SPS CONSTRUCTION II | +10 | |||
29-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +10 | |||
52 | 42-zNS | Marek Hocaniuk-Stanisław Pruś | SE: DOM KULTURY | +9 | ||
9-zEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +9 | |||
8-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +9 | |||
34-oNS | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | +9 | |||
35-oEW | Robert Gruszka-Paweł Mierniczek | SW: GKS Piast I | +9 | |||
19-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +9 | |||
45-oEW | Bogusław Nidecki-Jakub Zawada | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +9 | |||
18-oEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +9 | |||
28-zEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +9 | |||
61 | 10-zNS | Jacek Grzelczak-Igor Łobodziński | S: BINŻ | +8 | ||
30-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +8 | |||
63 | 43-oEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +7 | ||
38-zNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | +7 | |||
27-oNS | Kazimierz Kulas-Dariusz Łuczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | +7 | |||
8-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +7 | |||
35-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | +7 | |||
68 | 5-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +6 | ||
18-zEW | Mariusz Krakowiak-Tomasz Kupczyk | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +6 | |||
36-oNS | Stanisław Dziemidowicz-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | +6 | |||
3-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK 1 Kutno | +6 | |||
2-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +6 | |||
6-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +6 | |||
11-oNS | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +6 | |||
75 | 14-zEW | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +5 | ||
24-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +5 | |||
77 | 46-oNS | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | +4 | ||
44-oEW | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +4 | |||
15-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +4 | |||
40-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | +4 | |||
81 | 26-zNS | Marcin Franzen-Bartłomiej Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | +3 | ||
47-oNS | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | +3 | |||
21-oNS | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +3 | |||
24-zEW | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: UZDROWISKO Połczyn | +3 | |||
43-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | +3 | |||
86 | 38-oEW | Tomasz Klukowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS AZS PWR III | +2 | ||
44-zEW | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +2 | |||
12-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | +2 | |||
1-zNS | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +2 | |||
90 | 20-oEW | Cezary Bołądź-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | +1 | ||
13-oNS | Wojciech Kulesza-Tadeusz Luzak | S: KBS LEGIONOWIANIN | +1 | |||
27-zNS | Jerzy Czerwonka-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +1 | |||
39-zEW | Ryszard Pałasz-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +1 | |||
17-zEW | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +1 | |||
42-oEW | Adam Stono-Tadeusz Urbanek | SE: DOM KULTURY | +1 | |||
96 | 23-oNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | 0 | ||
23-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Tomasz Freitag | NW: UKB KLEKS Szamotuły | 0 | |||
98 | 17-zNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | -1 | ||
42-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | -1 | |||
39-zNS | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | -1 | |||
13-oEW | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | -1 | |||
20-oNS | Andrzej Jabłoński-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | -1 | |||
27-zEW | Jan Janiak-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -1 | |||
104 | 12-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -2 | ||
38-oNS | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | -2 | |||
1-zEW | Marek Banasiński-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -2 | |||
44-zNS | Grzegorz Cieślak-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | -2 | |||
108 | 21-oEW | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -3 | ||
43-zNS | Jacek Baka-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -3 | |||
24-zNS | Włodzimierz Kocoń-Jacek Lew | NW: WIMPEL Gdańsk | -3 | |||
26-zEW | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -3 | |||
47-oEW | Agata Kowal-Grzegorz Merynda | SE: MILO | -3 | |||
113 | 44-oNS | Eugeniusz Osiński-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -4 | ||
46-oEW | Joanna Kotarba-Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE | -4 | |||
40-oEW | Piotr Łopusiewicz-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | -4 | |||
15-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | -4 | |||
117 | 14-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -5 | ||
24-oNS | Dariusz Sielski-Piotr Turowski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -5 | |||
119 | 6-zNS | Aleksander Nowakowski-Justyna Stachowiak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -6 | ||
2-zEW | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -6 | |||
3-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -6 | |||
5-oNS | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -6 | |||
18-zNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -6 | |||
36-oEW | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | -6 | |||
11-oEW | Alexandr Karbanovich-Alexander Zhukov | S: KATOK SL | -6 | |||
126 | 27-oEW | Andrzej Cieśluk-Mieczysław Maciążek | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -7 | ||
38-zEW | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | -7 | |||
43-oNS | Andrzej Cholewa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC | -7 | |||
35-zEW | Kazimierz Płusa-Andrzej Reclik | SW: Silesia II | -7 | |||
8-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -7 | |||
131 | 10-zEW | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -8 | ||
30-zNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | -8 | |||
133 | 8-zNS | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -9 | ||
34-oEW | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | SW: Senior I | -9 | |||
45-oNS | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | -9 | |||
35-oNS | Kazimierz Róg-Maciej Wilkoszewski | SW: Silesia II | -9 | |||
9-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -9 | |||
18-oNS | Maciej Jakubowski-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -9 | |||
28-zNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | -9 | |||
19-zEW | Andrzej Grela-Wiesław Paczkowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -9 | |||
42-zEW | Jan Przygrodzki-Sławomir Czech | SE: INTEGRA | -9 | |||
142 | 29-zEW | Maciej Gronowski-Jan Kuchta | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -10 | ||
10-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -10 | |||
13-zEW | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -10 | |||
145 | 32-zNS | Sławomir Dytkowski-Tomasz Kuś | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -11 | ||
31-zEW | Grzegorz Fijałkowski-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -11 | |||
1-oNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | -11 | |||
17-oNS | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -11 | |||
23-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -11 | |||
3-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | -11 | |||
151 | 20-zEW | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | -12 | ||
26-oNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -12 | |||
11-zNS | Andrei Arlovich-Valentin Zhuravel | S: KATOK SL | -12 | |||
154 | 30-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | -13 | ||
36-zEW | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI | -13 | |||
156 | 40-zNS | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | -14 | ||
6-oEW | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -14 | |||
158 | 2-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -15 | ||
4-oEW | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | -15 | |||
160 | 25-zEW | Mirosław Szaliński-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | -16 | ||
161 | 9-oNS | Maciej Modrzejewski-Andrzej Potyński | S: MKS MAZOVIA | -17 | ||
41-oEW | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | -17 | |||
12-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -17 | |||
48-zNS | Adam Matyasik-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | -17 | |||
165 | 5-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | -18 | ||
166 | 46-zNS | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | -19 | ||
39-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | -19 | |||
22-oNS | Andrzej Choniawko-Wojciech Waszkiewicz | NW: SANTE | -19 | |||
169 | 31-oNS | Włodzimierz Janeczek-Tomasz Ryffa | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -20 | ||
14-oEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -20 | |||
34-zNS | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I | -20 | |||
32-oEW | Ireneusz Jagielski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -20 | |||
173 | 29-oNS | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -21 | ||
174 | 47-zNS | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO | -23 | ||
175 | 37-zNS | Marek Czerepak-Franciszek Zarzecki | SW: KS AZS PWR II | -24 | ||
176 | 45-zNS | Bogusław Kruczek-Roman Zabłocki | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -25 | ||
177 | 21-zNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -27 | ||
28-oEW | Aleksander Marciniak-Ewa Waśkiewicz | NE: ATUT Płock | -27 | |||
179 | 25-oEW | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -28 | ||
180 | 41-zNS | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | -29 | ||
181 | 16-oNS | Magdalena Holeksa-Bartłomiej Igła | S: PIAST - CKiS | -32 | ||
48-oEW | Józef Barczyk-Kazimierz Dziadkowiec | SE: ABCD Kraków | -32 | |||
183 | 7-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -33 | ||
7-oEW | Henryk Brodawski-Włodzimierz Buze | N: Autostrada Eksploatacj | -33 | |||
185 | 15-zEW | Michał Błach-Andrzej Wojtusiak | S: ZTB 7TREFL | -35 | ||
186 | 16-zNS | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -37 | ||
187 | 37-oNS | Jarosław Łaszczuk-Tomasz Spodenkiewicz | SW: A-Media | -38 | ||
4-zNS | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | -38 | |||
189 | 19-oEW | Andrzej Chudy-Jarosław Frąckowiak | NW: KART-EL Gorzów | -43 | ||
22-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -43 | |||
191 | 33-oNS | Jerzy Miś-Jerzy Mojżesz | SW: DŹWIG | -53 | ||
192 | 33-zEW | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | -60 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |