BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 18-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +40 | 1 | |
2 | 31-zNS | Grzegorz Deptuła-Marek Kuczyński | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +39 | 2 | |
3 | 24-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +37 | 3 | |
4 | 40-oNS | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | +32 | 4 | |
5 | 41-zEW | Bogusław Nidecki-Józef Wrona | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +31 | 5 | |
6 | 5-zEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +30 | 6 | |
23-oNS | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | +30 | 7 | ||
8 | 37-zEW | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | +29 | 8 | |
38-oNS | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | +29 | 9 | ||
10 | 33-zNS | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: A-Media | +26 | 10 | |
1-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | +26 | 11 | ||
8-zNS | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +26 | 12 | ||
31-oEW | Marcin Bartoszewski-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +26 | |||
6-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +26 | |||
15 | 46-oNS | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +25 | ||
16 | 4-oNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +24 | ||
17 | 22-oNS | Leszek Konieczny-Marian Siwy | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +23 | ||
39-zNS | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | +23 | |||
17-oNS | Jacek Kokociński-Andrzej Mazurek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +23 | |||
10-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +23 | |||
21 | 11-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | +22 | ||
25-zNS | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: Hetman Białystok | +22 | |||
1-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | +22 | |||
24 | 11-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +21 | ||
15-zEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +21 | |||
26 | 45-oNS | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | +20 | ||
27 | 8-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +19 | ||
43-oEW | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | +19 | |||
40-zEW | Andrzej Górzyński-Mirosław Miłaszewski | SW: RAG AZS PWR VII | +19 | |||
46-zEW | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +19 | |||
31 | 20-oNS | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +18 | ||
32 | 30-zEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | +17 | ||
33 | 21-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +16 | ||
29-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +16 | |||
27-oEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | +16 | |||
35-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | +16 | |||
37 | 2-zEW | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +15 | ||
12-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +15 | |||
39 | 33-oEW | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +14 | ||
39-oNS | Tomasz Klukowski-Natalia Banaś | SW: KS AZS PWR III | +14 | |||
15-oNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +14 | |||
24-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +14 | |||
6-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +14 | |||
44 | 37-oEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | +13 | ||
21-zEW | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | +13 | |||
41-oEW | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | +13 | |||
47 | 7-zNS | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | +12 | ||
20-zEW | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +12 | |||
10-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +12 | |||
9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +12 | |||
14-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +12 | |||
3-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +12 | |||
53 | 22-zEW | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +11 | ||
34-oNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: EDGAS | +11 | |||
43-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | +11 | |||
3-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +11 | |||
57 | 34-zEW | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | +10 | ||
32-oEW | Piotr Anastaziak-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +10 | |||
2-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +10 | |||
27-zEW | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | +10 | |||
61 | 36-zNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK | +9 | ||
18-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | +9 | |||
48-zNS | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +9 | |||
64 | 28-oEW | Mariusz Pater-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +8 | ||
13-oNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | +8 | |||
66 | 26-zEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +7 | ||
38-zNS | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | SW: KS AZS PWR II | +7 | |||
68 | 16-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +6 | ||
9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +6 | |||
29-zEW | Maciej Bystrzejewski-Michał Górski | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +6 | |||
17-zEW | Robert Komar-Piotr Stanikowski | NW: FIKOT TREFL Poznań | +6 | |||
72 | 42-oEW | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO | +5 | ||
35-oEW | Andrzej Gołygowski-Ryszard Pałasz | SW: KTB | +5 | |||
16-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +5 | |||
47-zNS | Piotr Frankowski-Zdzisław Herbut | SE: INTEGRA | +5 | |||
25-oEW | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | +5 | |||
26-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +5 | |||
78 | 14-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +4 | ||
45-zNS | Yan Shpuntou-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | +4 | |||
12-zEW | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +4 | |||
32-zNS | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +4 | |||
82 | 48-oNS | Marek Adamczyk-Andrzej Borek | SE: ABCD Kraków | +3 | ||
44-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +3 | |||
30-oNS | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | +3 | |||
7-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +3 | |||
4-zEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +3 | |||
87 | 42-zEW | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | +2 | ||
5-oNS | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +2 | |||
19-zEW | Alicja Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +2 | |||
36-oNS | Robert Cimr-Jan Styczyński | SW: Senior I | +2 | |||
28-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | +2 | |||
92 | 13-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA | +1 | ||
47-oNS | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | +1 | |||
19-oEW | Cezary Bołądź-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +1 | |||
95 | 44-zNS | Andrzej Dudzik-Andrzej Kusion | SE: JORDANÓW | 0 | ||
23-zNS | Arkadiusz Górzewski-Piotr Suchodolski | NW: WIMPEL Gdańsk | 0 | |||
23-zEW | Cezary Jarmuł-Tomasz Rawicz | NW: SANTE | 0 | |||
44-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | 0 | |||
99 | 13-zEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | -1 | ||
19-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -1 | |||
47-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | -1 | |||
102 | 36-oEW | Janusz Kurdej-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | -2 | ||
28-zNS | Maciej Gronowski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -2 | |||
42-zNS | Agata Kowal-Grzegorz Merynda | SE: MILO | -2 | |||
5-oEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | -2 | |||
19-zNS | Tadeusz Szwenkel-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | -2 | |||
107 | 48-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | SE: HOTEL SENATOR | -3 | ||
30-oEW | Janusz Borowiński-Jan Janiak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -3 | |||
44-oEW | Tadeusz Garbacik-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | -3 | |||
7-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -3 | |||
4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -3 | |||
112 | 32-zEW | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -4 | ||
12-zNS | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | -4 | |||
14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -4 | |||
45-zEW | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | -4 | |||
116 | 26-oEW | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -5 | ||
25-oNS | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -5 | |||
42-oNS | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | -5 | |||
35-oNS | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | SW: GKS Piast I | -5 | |||
16-zEW | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -5 | |||
47-zEW | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | -5 | |||
122 | 16-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -6 | ||
17-zNS | Tomasz Borucki-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -6 | |||
29-zNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | -6 | |||
9-zNS | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | -6 | |||
126 | 38-zEW | Bernard Jadczak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS PWR IX | -7 | ||
26-zNS | Paulina Klimentowska-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -7 | |||
128 | 13-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | -8 | ||
28-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | -8 | |||
130 | 48-zEW | Adam Matyasik-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | -9 | ||
18-oNS | Mirosław Bubiłek-Kazimierz Sługocki | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -9 | |||
36-zEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: Senior I | -9 | |||
133 | 32-oNS | Marcin Franzen-Michał Gutowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | -10 | ||
2-oEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -10 | |||
27-zNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | -10 | |||
34-zNS | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | -10 | |||
137 | 22-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -11 | ||
34-oEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | -11 | |||
3-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -11 | |||
43-zEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | -11 | |||
141 | 3-oEW | Dariusz Bogucki-Andrzej Fronczak | N: SBS Pale Franki Elbląg | -12 | ||
14-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -12 | |||
10-zNS | Maciej Modrzejewski-Jerzy Orzeł | S: MKS MAZOVIA | -12 | |||
9-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -12 | |||
20-zNS | Jerzy Erwiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -12 | |||
7-zEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -12 | |||
147 | 21-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -13 | ||
37-oNS | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II | -13 | |||
41-oNS | Leszek Garbacik-Zbigniew Kwoka | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -13 | |||
150 | 33-oNS | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | -14 | ||
24-zNS | Bogumił Macierzyński-Piotr Kreja | NW: UZDROWISKO Połczyn | -14 | |||
39-oEW | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | -14 | |||
15-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -14 | |||
6-zEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -14 | |||
155 | 12-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -15 | ||
2-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | -15 | |||
157 | 21-oNS | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | -16 | ||
29-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | -16 | |||
27-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | -16 | |||
35-zNS | Artur Wójcik-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | -16 | |||
161 | 30-zNS | Bogdan Lesiński-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -17 | ||
162 | 20-oEW | Józef Kaźmierczak-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -18 | ||
163 | 8-oNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | -19 | ||
40-zNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | -19 | |||
43-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | -19 | |||
46-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -19 | |||
167 | 45-oEW | Jan Blajda-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | -20 | ||
168 | 11-zEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -21 | ||
15-zNS | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | -21 | |||
170 | 1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | -22 | ||
25-zEW | Michał Kalita-Andrzej Terszak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -22 | |||
11-oEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | S: MBIKE ROWERY | -22 | |||
173 | 39-zEW | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | -23 | ||
10-oNS | Adam Krysa-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -23 | |||
17-oEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -23 | |||
22-oEW | Janusz Kościelny-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -23 | |||
177 | 4-oEW | Grzegorz Rojewski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -24 | ||
178 | 46-oEW | Andrzej Cholewa-Andrzej Palmirski | SE: LESKOWIEC | -25 | ||
179 | 1-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | -26 | ||
6-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -26 | |||
33-zEW | Zbigniew Durańczyk-Aleksy Swoboda | SW: DŹWIG | -26 | |||
8-zEW | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -26 | |||
31-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -26 | |||
184 | 37-zNS | Stanisław Dziemidowicz-Andrzej Skotniczny | SW: MULTI | -29 | ||
38-oEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | -29 | |||
186 | 23-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | -30 | ||
5-zNS | Andrzej Kozikowski-Urban Kielichowski | N: KDK 1 Kutno | -30 | |||
188 | 41-zNS | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | -31 | ||
189 | 40-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | -32 | ||
190 | 24-oEW | Jerzy Czeszewski-Ryszard Kirkowski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -37 | ||
191 | 31-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -39 | ||
192 | 18-zEW | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |