BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 33-oEW | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +73 | 13 | |
2 | 8-zEW | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | +37 | 14 | |
39-oEW | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | +37 | 15 | ||
4 | 38-zNS | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | SW: KS AZS PWR II | +35 | 16 | |
5 | 18-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +33 | 17 | |
6 | 2-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | +31 | 18 | |
7 | 1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +29 | 19 | |
8 | 15-oNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +28 | 20 | |
9 | 17-zEW | Robert Komar-Piotr Stanikowski | NW: FIKOT TREFL Poznań | +27 | 21 | |
28-zNS | Maciej Gronowski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +27 | 22 | ||
11 | 32-oNS | Marcin Franzen-Michał Gutowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | +26 | 23 | |
15-zEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +26 | 24 | ||
43-oEW | Wojciech Strzemecki-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | +26 | |||
14 | 17-oEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +25 | ||
35-zNS | Ryszard Pałasz-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +25 | |||
16 | 12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +24 | ||
36-oEW | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK | +24 | |||
43-zEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | +24 | |||
19 | 22-oNS | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +23 | ||
10-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +23 | |||
23-zEW | Andrzej Choniawko-Damian Ćwirko | NW: SANTE | +23 | |||
22 | 29-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +22 | ||
1-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | +22 | |||
13-zEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +22 | |||
25 | 4-zEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +21 | ||
18-oEW | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | +21 | |||
14-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +21 | |||
28 | 9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +20 | ||
14-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +20 | |||
16-zNS | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +20 | |||
31 | 5-zEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +18 | ||
32 | 20-zEW | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +17 | ||
32-zNS | Aleksander Kasprzak-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | +17 | |||
45-oEW | Grzegorz Superson-Jan Blajda | SE: WINCOR NIXDORF | +17 | |||
22-zEW | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +17 | |||
26-oEW | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +17 | |||
37 | 33-zNS | Grzegorz Dziębowski-Jarosław Łaszczuk | SW: A-Media | +16 | ||
20-oEW | Józef Kaźmierczak-Jerzy Trescher | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +16 | |||
46-oNS | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +16 | |||
40 | 36-zEW | Michał Bojanowski-Stanisław Adamczyk | SW: Senior I | +15 | ||
44-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | +15 | |||
42 | 48-oEW | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +14 | ||
3-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +14 | |||
27-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +14 | |||
46-zEW | Eugeniusz Osiński-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +14 | |||
5-oEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +14 | |||
47 | 45-zEW | Grzegorz Cieślak-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | +13 | ||
9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +13 | |||
49 | 28-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | +12 | ||
7-zEW | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +12 | |||
51 | 37-oNS | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II | +11 | ||
21-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +11 | |||
39-zEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | +11 | |||
41-oEW | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | +11 | |||
55 | 26-zEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +10 | ||
35-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | +10 | |||
19-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +10 | |||
58 | 10-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | S: PIAST - CKiS | +9 | ||
34-oEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | +9 | |||
27-zNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | +9 | |||
61 | 25-oEW | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | +8 | ||
6-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +8 | |||
47-zEW | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +8 | |||
64 | 8-oNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +6 | ||
24-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +6 | |||
11-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +6 | |||
23-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +6 | |||
34-zNS | Krzysztof Porczyński-Karol Ruszkiewicz | SW: INTRA | +6 | |||
25-zNS | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: Hetman Białystok | +6 | |||
40-oEW | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +6 | |||
48-zNS | Włodzimierz Maryniowski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | +6 | |||
4-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | +6 | |||
31-oNS | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +6 | |||
42-zEW | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | +6 | |||
75 | 47-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | +5 | ||
42-oNS | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | +5 | |||
30-zEW | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | +5 | |||
78 | 13-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +4 | ||
30-oNS | Kazimierz Falkowski-Aleksander Marciniak | NE: ATUT Płock | +4 | |||
80 | 44-oEW | Tadeusz Garbacik-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | +3 | ||
31-zNS | Grzegorz Deptuła-Marek Kuczyński | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +3 | |||
41-zNS | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | +3 | |||
83 | 12-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | +2 | ||
24-zNS | Piotr Kreja-Leszek Moszczyński | NW: UZDROWISKO Połczyn | +2 | |||
16-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +2 | |||
11-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | +2 | |||
87 | 7-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | +1 | ||
6-zEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +1 | |||
37-zEW | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | +1 | |||
2-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +1 | |||
3-oNS | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | +1 | |||
19-zEW | Alicja Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +1 | |||
29-oNS | Maciej Bystrzejewski-Michał Górski | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +1 | |||
40-zNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | +1 | |||
21-oNS | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | +1 | |||
96 | 38-oEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | 0 | ||
38-oNS | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | 0 | |||
98 | 2-oEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -1 | ||
6-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -1 | |||
19-zNS | Cezary Bołądź-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -1 | |||
3-oEW | Dariusz Bogucki-Andrzej Fronczak | N: SBS Pale Franki Elbląg | -1 | |||
7-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -1 | |||
40-zEW | Andrzej Górzyński-Mirosław Miłaszewski | SW: RAG AZS PWR VII | -1 | |||
21-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -1 | |||
29-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | -1 | |||
37-zNS | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | -1 | |||
107 | 12-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -2 | ||
24-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | -2 | |||
16-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -2 | |||
11-oNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | -2 | |||
111 | 31-zEW | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -3 | ||
41-zEW | Bogusław Nidecki-Józef Wrona | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -3 | |||
44-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | -3 | |||
114 | 30-oEW | Jan Janiak-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -4 | ||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | -4 | |||
116 | 30-zNS | Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -5 | ||
47-oNS | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | -5 | |||
42-oEW | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO | -5 | |||
119 | 11-zEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -6 | ||
25-zEW | Michał Kalita-Andrzej Terszak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -6 | |||
4-oNS | Ryszard Sakowicz-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -6 | |||
31-oEW | Marcin Bartoszewski-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -6 | |||
8-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -6 | |||
23-oNS | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | -6 | |||
24-oEW | Bogumił Macierzyński-Dariusz Sielski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -6 | |||
34-zEW | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | -6 | |||
40-oNS | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | -6 | |||
48-zEW | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | SE: ABCD Kraków | -6 | |||
42-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO | -6 | |||
130 | 6-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -8 | ||
25-oNS | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -8 | |||
47-zNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA | -8 | |||
133 | 27-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | -9 | ||
10-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -9 | |||
34-oNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: EDGAS | -9 | |||
136 | 19-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -10 | ||
26-zNS | Włodzimierz Janeczek-Tomasz Ryffa | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -10 | |||
35-oNS | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | SW: GKS Piast I | -10 | |||
139 | 21-zEW | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | -11 | ||
37-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | SW: MULTI | -11 | |||
41-oNS | Leszek Garbacik-Bogusław Kruczek | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -11 | |||
39-zNS | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | -11 | |||
143 | 7-zNS | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -12 | ||
28-oEW | Mariusz Pater-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -12 | |||
145 | 45-zNS | Marcin Bojarski-Yan Shpuntou | SE: WINCOR NIXDORF | -13 | ||
9-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -13 | |||
147 | 48-oNS | Adam Matyasik-Andrzej Borek | SE: ABCD Kraków | -14 | ||
46-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -14 | |||
3-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -14 | |||
27-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | -14 | |||
5-oNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -14 | |||
152 | 36-zNS | Janusz Kurdej-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | -15 | ||
44-zNS | Andrzej Dudzik-Andrzej Kusion | SE: JORDANÓW | -15 | |||
154 | 20-oNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -16 | ||
33-zEW | Elżbieta Twardowska-Maksymilian Chodacki | SW: DŹWIG | -16 | |||
46-oEW | Andrzej Cholewa-Jerzy Pasich | SE: LESKOWIEC | -16 | |||
157 | 26-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -17 | ||
45-oNS | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | -17 | |||
20-zNS | Jerzy Erwiński-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -17 | |||
32-zEW | Łukasz Mirecki-Daniel Wesołowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | -17 | |||
22-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -17 | |||
162 | 5-zNS | Czesław Pawłosik-Lech Warwocki | N: KDK 1 Kutno | -18 | ||
163 | 14-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -20 | ||
9-zNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -20 | |||
16-zEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | -20 | |||
166 | 18-oNS | Mirosław Bubiłek-Kazimierz Sługocki | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -21 | ||
14-zEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -21 | |||
4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -21 | |||
169 | 29-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -22 | ||
13-zNS | Piotr Wowkonowicz-Rafał Wowkonowicz | S: SPÓJNIA | -22 | |||
1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | -22 | |||
172 | 10-oNS | Bartłomiej Igła-Adam Krysa | S: PIAST - CKiS | -23 | ||
23-zNS | Arkadiusz Górzewski-Piotr Suchodolski | NW: WIMPEL Gdańsk | -23 | |||
22-oEW | Janusz Kościelny-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -23 | |||
175 | 36-oNS | Robert Cimr-Jan Styczyński | SW: Senior I | -24 | ||
12-zNS | Piotr Lutek-Adam Suwik | S: SYNERGIA | -24 | |||
43-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | -24 | |||
178 | 17-oNS | Jacek Kokociński-Andrzej Mazurek | NW: FIKOT TREFL Poznań | -25 | ||
35-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | -25 | |||
180 | 43-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: DOM KULTURY | -26 | ||
32-oEW | Piotr Anastaziak-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -26 | |||
15-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -26 | |||
183 | 17-zNS | Tomasz Borucki-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -27 | ||
28-zEW | Wojciech Jabłoński-Kamil Sawwa | NE: Elektrociepłownia Bia | -27 | |||
185 | 15-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -28 | ||
186 | 1-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -29 | ||
187 | 2-zEW | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -31 | ||
188 | 18-zEW | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -33 | ||
189 | 38-zEW | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD AZS PWR IX | -35 | ||
190 | 8-zNS | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -37 | ||
39-oNS | Tomasz Klukowski-Natalia Banaś | SW: KS AZS PWR III | -37 | |||
192 | 33-oNS | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | -73 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |