BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 22-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +35 | 1 | |
2 | 39-oNS | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | +34 | 2 | |
3 | 13-zEW | Piotr Lutek-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +32 | 3 | |
4 | 23-zEW | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +31 | 4 | |
5 | 24-zEW | Cezary Jarmuł-Tomasz Rawicz | NW: SANTE | +26 | 5 | |
6 | 29-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | +25 | 6 | |
7 | 33-oNS | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +24 | 7 | |
39-zNS | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | +24 | 8 | ||
9 | 31-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +22 | 9 | |
32-oEW | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | +22 | 10 | ||
3-zNS | Ryszard Rapicki-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +22 | 11 | ||
17-oEW | Jacek Kokociński-Andrzej Mazurek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +22 | 12 | ||
13 | 4-zEW | Czesław Pawłosik-Lech Warwocki | N: KDK 1 Kutno | +21 | ||
14 | 5-zNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +20 | ||
28-zEW | Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | +20 | |||
7-oEW | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +20 | |||
17 | 21-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +19 | ||
44-oNS | Piotr Stopa-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | +19 | |||
19 | 10-oEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +18 | ||
41-zEW | Jan Blajda-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | +18 | |||
6-zEW | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | +18 | |||
22 | 47-zNS | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +17 | ||
23 | 11-zEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +16 | ||
24 | 14-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | +15 | ||
48-oNS | Eugeniusz Osiński-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +15 | |||
32-zEW | Paulina Klimentowska-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +15 | |||
28-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +15 | |||
28 | 5-oEW | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | +14 | ||
36-oNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK | +14 | |||
14-zNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | +14 | |||
17-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +14 | |||
27-oEW | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | +14 | |||
33 | 41-oNS | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | +13 | ||
3-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +13 | |||
35-oEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: Senior I | +13 | |||
48-zEW | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +13 | |||
30-oNS | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +13 | |||
42-zNS | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | +13 | |||
39 | 15-zEW | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +12 | ||
13-oEW | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +12 | |||
33-zEW | Tomasz Radwański-Tomasz Stasiołek | SW: A-Media | +12 | |||
42 | 25-oEW | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +11 | ||
43 | 37-oEW | Zbigniew Durańczyk-Aleksy Swoboda | SW: DŹWIG | +10 | ||
37-zEW | Andrzej Jurkiewicz-Marek Skotniczny | SW: MULTI | +10 | |||
2-oEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +10 | |||
12-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | +10 | |||
47 | 43-zNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | +9 | ||
45-oEW | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +9 | |||
49 | 23-oNS | Leszek Konieczny-Marian Siwy | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +8 | ||
36-zEW | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | +8 | |||
8-zEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +8 | |||
10-zEW | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | +8 | |||
53 | 26-oNS | Heliodor Szczęsny-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | +7 | ||
38-oEW | Przemysław Kubicki-Małgorzata Zalewska | SW: ERBUD AZS PWR IX | +7 | |||
27-zEW | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +7 | |||
19-zNS | Jerzy Erwiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +7 | |||
21-zNS | Jan Grygier-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +7 | |||
35-zEW | Ryszard Pałasz-Artur Wójcik | SW: KTB | +7 | |||
42-oNS | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | +7 | |||
8-oEW | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | +7 | |||
61 | 29-zNS | Dariusz Filipek-Jacek Trętowski | NE: Elektrociepłownia Bia | +6 | ||
46-oEW | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +6 | |||
45-zNS | Marek Zaleski-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | +6 | |||
26-zEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +6 | |||
11-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +6 | |||
66 | 15-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +5 | ||
16-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +5 | |||
40-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | +5 | |||
44-zEW | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | +5 | |||
34-zEW | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | +5 | |||
6-oNS | Stanisław Janik-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: GIFT Bridge Club Pozna | +5 | |||
72 | 9-oEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | +4 | ||
12-zNS | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +4 | |||
25-zNS | Michał Kalita-Andrzej Terszak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +4 | |||
46-zEW | Piotr Frankowski-Zdzisław Herbut | SE: INTEGRA | +4 | |||
22-zEW | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | +4 | |||
77 | 43-oEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | +3 | ||
43-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | +3 | |||
38-zNS | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS PWR IX | +3 | |||
4-oEW | Tomasz Rusiecki-Ryszard Smejda | N: ZOIM Szczecin | +3 | |||
31-oEW | Tomasz Kuś-Bernard Pszczoła | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +3 | |||
40-zEW | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +3 | |||
34-oEW | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | SW: GKS Piast I | +3 | |||
18-oEW | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +3 | |||
9-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +3 | |||
86 | 47-oEW | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | +2 | ||
30-zEW | Maciej Gronowski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +2 | |||
2-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | +2 | |||
1-zEW | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | +2 | |||
90 | 24-oNS | Andrzej Choniawko-Damian Ćwirko | NW: SANTE | +1 | ||
16-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +1 | |||
20-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +1 | |||
19-oNS | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +1 | |||
18-zNS | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +1 | |||
1-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | +1 | |||
96 | 7-zNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | 0 | ||
20-oEW | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | 0 | |||
20-oNS | Alicja Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | 0 | |||
7-zEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | 0 | |||
100 | 24-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | -1 | ||
1-oEW | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | -1 | |||
16-zEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | -1 | |||
20-zNS | Witold Kaliński-Stanisław Szejko | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -1 | |||
18-zEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -1 | |||
19-oEW | Józef Kaźmierczak-Stefan Kaźmierczak | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -1 | |||
106 | 30-zNS | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | -2 | ||
1-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | -2 | |||
2-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -2 | |||
47-oNS | Andrzej Palmirski-Jerzy Pasich | SE: LESKOWIEC | -2 | |||
110 | 9-zNS | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | -3 | ||
4-oNS | Andrzej Kozikowski-Urban Kielichowski | N: KDK 1 Kutno | -3 | |||
34-oNS | Krzysztof Porczyński-Karol Ruszkiewicz | SW: INTRA | -3 | |||
31-oNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | -3 | |||
40-zNS | Jacek Baranowski-Jacek Wojnarowicz | SW: KS AZS PWR II | -3 | |||
18-oNS | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -3 | |||
38-zEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | -3 | |||
117 | 46-zNS | Włodzimierz Maryniowski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | -4 | ||
25-zEW | Łukasz Mirecki-Bartłomiej Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -4 | |||
22-zNS | Piotr Buczkowski-Grzegorz Wołowiec | NW: WIMPEL Gdańsk | -4 | |||
9-oNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | -4 | |||
12-zEW | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | S: MBIKE ROWERY | -4 | |||
122 | 15-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -5 | ||
16-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | -5 | |||
40-oEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | -5 | |||
6-oEW | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -5 | |||
34-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | -5 | |||
44-zNS | Jacek Baka-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -5 | |||
128 | 45-zEW | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | -6 | ||
46-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA | -6 | |||
26-zNS | Jerzy Czerwonka-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -6 | |||
29-zEW | Dariusz Biedrzycki-Kazimierz Dobrzyniecki | NE: MKS Honesta Przasnysz | -6 | |||
11-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | -6 | |||
133 | 19-zEW | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -7 | ||
8-oNS | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -7 | |||
27-zNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | -7 | |||
38-oNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | -7 | |||
35-zNS | Michał Bojanowski-Stanisław Adamczyk | SW: Senior I | -7 | |||
26-oEW | Andrzej Cieśluk-Mieczysław Maciążek | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -7 | |||
21-zEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -7 | |||
42-oEW | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | -7 | |||
141 | 36-zNS | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | -8 | ||
23-oEW | Jerzy Czeszewski-Ryszard Kirkowski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -8 | |||
10-zNS | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | S: PIAST - CKiS | -8 | |||
8-zNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | -8 | |||
145 | 43-zEW | Agata Kowal-Grzegorz Merynda | SE: MILO | -9 | ||
45-oNS | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | -9 | |||
147 | 2-oNS | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -10 | ||
37-zNS | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | -10 | |||
37-oNS | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI | -10 | |||
12-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -10 | |||
151 | 25-oNS | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -11 | ||
152 | 13-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -12 | ||
33-zNS | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | -12 | |||
15-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -12 | |||
155 | 41-oEW | Bogusław Nidecki-Tadeusz Szemraj | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -13 | ||
48-zNS | Adam Matyasik-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | -13 | |||
30-oEW | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | -13 | |||
3-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -13 | |||
42-zEW | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | -13 | |||
35-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | -13 | |||
161 | 17-zNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | -14 | ||
27-oNS | Marcin Bartoszewski-Adolf Bocheński | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -14 | |||
5-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -14 | |||
36-oEW | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II | -14 | |||
14-zEW | Igor Łobodziński-Mirosław Marszał | S: BINŻ | -14 | |||
166 | 28-oNS | Janusz Borowiński-Bogdan Lesiński | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -15 | ||
48-oEW | Kazimierz Dziadkowiec-Jan Skuciński | SE: ABCD Kraków | -15 | |||
14-oNS | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | -15 | |||
32-zNS | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: Hetman Białystok | -15 | |||
170 | 11-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | -16 | ||
171 | 47-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -17 | ||
172 | 41-zNS | Bogusław Kruczek-Zbigniew Kwoka | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -18 | ||
6-zNS | Mariusz Nowak-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -18 | |||
10-oNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -18 | |||
175 | 44-oEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | -19 | ||
21-oNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -19 | |||
177 | 5-zEW | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -20 | ||
7-oNS | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | -20 | |||
28-zNS | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -20 | |||
180 | 4-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | -21 | ||
181 | 17-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | -22 | ||
31-zNS | Ireneusz Jagielski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -22 | |||
32-oNS | Włodzimierz Janeczek-Jan Kandybowicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -22 | |||
3-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -22 | |||
185 | 39-zEW | Marek Michalski-Grzegorz Czapulak | SW: KS KONFEKS I | -24 | ||
33-oEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: EDGAS | -24 | |||
187 | 29-oEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | -25 | ||
188 | 24-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | -26 | ||
189 | 23-zNS | Bogumił Macierzyński-Dariusz Sielski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -31 | ||
190 | 13-zNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | -32 | ||
191 | 39-oEW | Mirosław Miłaszewski-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | -34 | ||
192 | 22-oNS | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | -35 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |