BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zNS | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | +41 | 13 | |
2 | 5-oNS | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +33 | 14 | |
3 | 25-zNS | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +31 | 15 | |
4 | 16-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +29 | 16 | |
5 | 10-zNS | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | S: PIAST - CKiS | +27 | 17 | |
38-oEW | Bernard Jadczak-Marek Woźniak | SW: ERBUD AZS PWR IX | +27 | 18 | ||
37-oNS | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI | +27 | 19 | ||
13-oEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +27 | 20 | ||
9 | 39-zEW | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | +26 | 21 | |
10 | 5-zNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +25 | 22 | |
35-zEW | Artur Wójcik-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +25 | 23 | ||
12 | 28-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +24 | 24 | |
41-oNS | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | +24 | |||
20-zNS | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +24 | |||
1-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +24 | |||
7-oNS | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +24 | |||
17 | 3-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +23 | ||
44-oEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +23 | |||
19 | 12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +22 | ||
20 | 31-oNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | +21 | ||
38-zNS | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | +21 | |||
2-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +21 | |||
23 | 16-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +20 | ||
24 | 18-zEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +19 | ||
25 | 21-zNS | Jan Grygier-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +18 | ||
46-zNS | Włodzimierz Maryniowski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | +18 | |||
31-zEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | +18 | |||
28 | 43-oNS | Agata Kowal-Grzegorz Merynda | SE: MILO | +17 | ||
7-zEW | Andrzej Pawlak-Ryszard Sakowicz | N: Latteria Tinis - Stein | +17 | |||
41-zNS | Bogusław Kruczek-Józef Wrona | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +17 | |||
42-oNS | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | +17 | |||
15-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +17 | |||
37-zEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | +17 | |||
34 | 23-zNS | Jerzy Czeszewski-Ryszard Kirkowski | NW: UZDROWISKO Połczyn | +16 | ||
45-oEW | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | +16 | |||
36 | 10-oNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | +15 | ||
37 | 19-zNS | Jerzy Erwiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +14 | ||
32-oEW | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | +14 | |||
40-oEW | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | SW: KS AZS PWR II | +14 | |||
40 | 29-oNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +13 | ||
34-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | +13 | |||
40-zNS | Jacek Baranowski-Jacek Wojnarowicz | SW: KS AZS PWR II | +13 | |||
15-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +13 | |||
25-oEW | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +13 | |||
24-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +13 | |||
46 | 36-oEW | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II | +12 | ||
30-zNS | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | +12 | |||
42-zEW | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | +12 | |||
18-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | +12 | |||
9-oEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +12 | |||
6-oNS | Stanisław Janik-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: GIFT Bridge Club Pozna | +12 | |||
8-oEW | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | +12 | |||
53 | 39-oEW | Grzegorz Jarząbek-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | +11 | ||
47-oEW | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | +11 | |||
19-oNS | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +11 | |||
26-oEW | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +11 | |||
44-zEW | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | +11 | |||
58 | 11-zNS | Tadeusz Biernat-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | +10 | ||
33-oNS | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +10 | |||
28-zNS | Maciej Bystrzejewski-Michał Górski | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +10 | |||
61 | 20-oEW | Witold Kaliński-Stanisław Szejko | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +9 | ||
62 | 17-oEW | Jacek Kokociński-Andrzej Mazurek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +8 | ||
63 | 47-zNS | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +7 | ||
30-oNS | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +7 | |||
48-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | +7 | |||
66 | 24-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +6 | ||
17-zNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | +6 | |||
4-zEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +6 | |||
69 | 3-zNS | Leszek Falkowski-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +5 | ||
27-zNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | +5 | |||
34-oNS | Krzysztof Porczyński-Karol Ruszkiewicz | SW: INTRA | +5 | |||
72 | 14-zNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | +4 | ||
48-oNS | Eugeniusz Osiński-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +4 | |||
2-oEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +4 | |||
21-oNS | Wiesław Paczkowski-Jakub Szulgit | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +4 | |||
45-zEW | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | +4 | |||
77 | 36-zEW | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | +3 | ||
6-zEW | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | +3 | |||
32-zEW | Paulina Klimentowska-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +3 | |||
1-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | +3 | |||
22-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +3 | |||
13-zNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | +3 | |||
23-oNS | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +3 | |||
33-zNS | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: EDGAS | +3 | |||
85 | 43-zEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO | +2 | ||
27-oEW | Kazimierz Falkowski-Aleksander Marciniak | NE: ATUT Płock | +2 | |||
4-oNS | Andrzej Kozikowski-Urban Kielichowski | N: KDK 1 Kutno | +2 | |||
14-oNS | Mirosław Marszał | S: BINŻ | +2 | |||
89 | 46-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | +1 | ||
35-oEW | Robert Cimr-Jan Styczyński | SW: Senior I | +1 | |||
9-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +1 | |||
22-zNS | Piotr Buczkowski-Grzegorz Wołowiec | NW: WIMPEL Gdańsk | +1 | |||
93 | 29-zNS | Dariusz Filipek-Jacek Trętowski | NE: Elektrociepłownia Bia | 0 | ||
26-zNS | Jerzy Czerwonka-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | |||
11-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | 0 | |||
11-oEW | Kazimierz Chłobowski-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | 0 | |||
29-zEW | Dariusz Biedrzycki-Kazimierz Dobrzyniecki | NE: MKS Honesta Przasnysz | 0 | |||
12-oNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | 0 | |||
26-zEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | 0 | |||
12-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | 0 | |||
101 | 9-zNS | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | -1 | ||
22-zEW | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | -1 | |||
46-oEW | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | SE: HOTEL SENATOR | -1 | |||
35-oNS | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | -1 | |||
105 | 4-oEW | Tomasz Rusiecki-Ryszard Smejda | N: ZOIM Szczecin | -2 | ||
27-oNS | Grzegorz Deptuła-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -2 | |||
14-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -2 | |||
43-zNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | -2 | |||
109 | 23-oEW | Piotr Kreja-Leszek Moszczyński | NW: UZDROWISKO Połczyn | -3 | ||
6-zNS | Mariusz Nowak-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -3 | |||
36-zNS | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | -3 | |||
32-zNS | Piotr Demiańczuk-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | -3 | |||
1-oEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | -3 | |||
13-zEW | Piotr Lutek-Adam Suwik | S: SYNERGIA | -3 | |||
22-oNS | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | -3 | |||
33-zEW | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | -3 | |||
117 | 48-oEW | Józef Barczyk-Jan Skuciński | SE: ABCD Kraków | -4 | ||
2-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -4 | |||
45-zNS | Jacek Zając-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | -4 | |||
21-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Janusz Kościelny | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -4 | |||
14-zEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -4 | |||
122 | 27-zEW | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -5 | ||
3-zEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -5 | |||
34-oEW | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | SW: GKS Piast I | -5 | |||
125 | 24-oNS | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | -6 | ||
4-zNS | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | -6 | |||
17-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | -6 | |||
128 | 48-zEW | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -7 | ||
47-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -7 | |||
30-oEW | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | -7 | |||
131 | 17-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | -8 | ||
132 | 20-oNS | Alicja Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -9 | ||
133 | 28-zEW | Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -10 | ||
11-zEW | Maciej Modrzejewski-Jerzy Orzeł | S: MKS MAZOVIA | -10 | |||
33-oEW | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | -10 | |||
136 | 39-oNS | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | -11 | ||
26-oNS | Piotr Anastaziak-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | -11 | |||
19-oEW | Józef Kaźmierczak-Jerzy Trescher | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -11 | |||
44-zNS | Jacek Baka-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -11 | |||
47-oNS | Andrzej Cholewa-Andrzej Palmirski | SE: LESKOWIEC | -11 | |||
141 | 9-oNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | -12 | ||
8-oNS | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -12 | |||
30-zEW | Maciej Gronowski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -12 | |||
18-oNS | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -12 | |||
42-zNS | Hubert Urban-Mirosław Kotowski | SE: ALERT | -12 | |||
6-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -12 | |||
36-oNS | Maciej Macewicz-Dariusz Reguła | SW: MICHALAK | -12 | |||
148 | 24-zEW | Cezary Jarmuł-Tomasz Rawicz | NW: SANTE | -13 | ||
25-oNS | Łukasz Mirecki-Daniel Wesołowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | -13 | |||
40-zEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | -13 | |||
15-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -13 | |||
29-oEW | Wojciech Jabłoński-Kamil Sawwa | NE: Elektrociepłownia Bia | -13 | |||
34-zEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | -13 | |||
154 | 32-oNS | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -14 | ||
19-zEW | Mirosław Bubiłek-Kazimierz Sługocki | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -14 | |||
40-oNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | -14 | |||
157 | 10-oEW | Adam Krysa-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -15 | ||
158 | 23-zEW | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -16 | ||
45-oNS | Andrzej Dudzik-Andrzej Kusion | SE: JORDANÓW | -16 | |||
160 | 15-zEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | -17 | ||
7-zNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -17 | |||
41-zEW | Marcin Bojarski-Yan Shpuntou | SE: WINCOR NIXDORF | -17 | |||
42-oEW | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | -17 | |||
43-oEW | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: DOM KULTURY | -17 | |||
37-zNS | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | -17 | |||
166 | 46-zEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA | -18 | ||
31-zNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -18 | |||
21-zEW | Marek Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -18 | |||
169 | 18-zNS | Cezary Bołądź-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -19 | ||
170 | 16-zEW | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -20 | ||
171 | 31-oEW | Ireneusz Jagielski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -21 | ||
2-zNS | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | -21 | |||
38-zEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | -21 | |||
174 | 12-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -22 | ||
175 | 3-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -23 | ||
44-oNS | Piotr Stopa-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | -23 | |||
177 | 7-oEW | Robert Stoliński-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -24 | ||
28-oNS | Janusz Borowiński-Bogdan Lesiński | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -24 | |||
20-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -24 | |||
41-oEW | Leszek Garbacik-Zbigniew Kwoka | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -24 | |||
1-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | -24 | |||
182 | 35-zNS | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: Senior I | -25 | ||
5-zEW | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -25 | |||
184 | 39-zNS | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | -26 | ||
185 | 10-zEW | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | -27 | ||
38-oNS | Tomasz Klukowski-Natalia Banaś | SW: KS AZS PWR III | -27 | |||
13-oNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -27 | |||
37-oEW | Elżbieta Twardowska-Maksymilian Chodacki | SW: DŹWIG | -27 | |||
189 | 16-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | -29 | ||
190 | 25-zEW | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -31 | ||
191 | 5-oEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | -33 | ||
192 | 8-zEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |