BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Stanisław Janik-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: GIFT Bridge Club Pozna | +49 | 1 | |
2 | 2-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +44 | 2 | |
3 | 22-oNS | Wiesław Paczkowski-Jakub Szulgit | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +36 | 3 | |
4 | 38-zNS | Marek Michalski-Grzegorz Czapulak | SW: KS KONFEKS I | +35 | 4 | |
5 | 5-oNS | Andrzej Pawlak-Ryszard Sakowicz | N: Latteria Tinis - Stein | +33 | 5 | |
6 | 40-oNS | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +32 | 6 | |
27-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +32 | 7 | ||
8 | 5-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | +30 | 8 | |
44-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +30 | 9 | ||
10 | 9-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +28 | 10 | |
41-oNS | Bogusław Nidecki-Tadeusz Szemraj | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +28 | 11 | ||
16-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +28 | 12 | ||
13 | 42-zNS | Marcin Bojarski-Yan Shpuntou | SE: WINCOR NIXDORF | +27 | ||
14 | 26-oNS | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | +25 | ||
15 | 24-zEW | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +23 | ||
14-zNS | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +23 | |||
8-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | +23 | |||
18 | 33-oEW | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +22 | ||
2-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +22 | |||
20 | 8-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +21 | ||
6-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +21 | |||
9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +21 | |||
29-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | +21 | |||
26-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +21 | |||
25 | 34-oNS | Michał Bojanowski-Stanisław Adamczyk | SW: Senior I | +20 | ||
15-oEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | +20 | |||
28-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +20 | |||
28 | 25-zEW | Michał Kalita-Andrzej Terszak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +19 | ||
12-zNS | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | +19 | |||
17-zEW | Robert Komar-Piotr Stanikowski | NW: FIKOT TREFL Poznań | +19 | |||
23-zEW | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | +19 | |||
22-zEW | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +19 | |||
33 | 38-oEW | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | +18 | ||
24-oNS | Leszek Konieczny-Marian Siwy | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +18 | |||
42-oNS | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | +18 | |||
48-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | +18 | |||
37 | 21-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +17 | ||
35-zEW | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | +17 | |||
39 | 19-oNS | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +16 | ||
33-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | +16 | |||
41 | 7-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +15 | ||
3-zEW | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | +15 | |||
18-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +15 | |||
43-oEW | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | +15 | |||
37-oNS | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | +15 | |||
32-oNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +15 | |||
47 | 44-zNS | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO | +14 | ||
48 | 45-oNS | Radosław Zasada-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | +13 | ||
4-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +13 | |||
6-oEW | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +13 | |||
51 | 27-zNS | Jan Staniszewski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +12 | ||
1-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +12 | |||
53 | 37-zEW | Andrzej Bacik-Edward Ciesielski | SW: EDGAS | +11 | ||
21-zEW | Alicja Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +11 | |||
14-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +11 | |||
56 | 11-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | +10 | ||
39-oNS | Marek Czerepak-Franciszek Zarzecki | SW: KS AZS PWR II | +10 | |||
43-zNS | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | +10 | |||
40-zNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | +10 | |||
60 | 41-zNS | Mariusz Dyrda-Eugeniusz Pyka | SE: JORDANÓW | +9 | ||
35-oEW | Grzegorz Dembiński-Ryszard Pałasz | SW: KTB | +9 | |||
10-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +9 | |||
34-zEW | Andrzej Sładki-Edwin Szenkelbach | SW: Senior I | +9 | |||
30-oEW | Grzegorz Deptuła-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +9 | |||
65 | 15-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +8 | ||
16-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +8 | |||
32-zEW | Andrzej Cieśluk-Mieczysław Maciążek | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +8 | |||
29-zNS | Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | +8 | |||
69 | 17-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +7 | ||
48-zNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA | +7 | |||
71 | 10-oNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +6 | ||
72 | 23-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +5 | ||
4-oNS | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | +5 | |||
25-oEW | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +5 | |||
36-zEW | Janusz Bachrach-Zbigniew Durańczyk | SW: DŹWIG | +5 | |||
20-zEW | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +5 | |||
77 | 11-zEW | Kazimierz Chłobowski-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | +4 | ||
13-oNS | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +4 | |||
20-oNS | Mirosław Bubiłek-Kazimierz Sługocki | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +4 | |||
80 | 36-oEW | Janusz Kurdej-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | +3 | ||
7-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | +3 | |||
13-zEW | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +3 | |||
30-zNS | Marcin Bartoszewski-Adolf Bocheński | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +3 | |||
45-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | +3 | |||
47-zEW | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +3 | |||
46-zEW | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +3 | |||
87 | 39-zEW | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | SW: KS AZS PWR II | +2 | ||
1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +2 | |||
31-oNS | Kazimierz Falkowski-Aleksander Marciniak | NE: ATUT Płock | +2 | |||
28-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | +2 | |||
91 | 12-oEW | Maciej Modrzejewski-Jerzy Orzeł | S: MKS MAZOVIA | +1 | ||
18-oEW | Józef Kaźmierczak-Jerzy Trescher | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +1 | |||
19-zEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +1 | |||
46-oEW | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +1 | |||
31-zNS | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +1 | |||
96 | 47-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | SE: HOTEL SENATOR | 0 | ||
47-oEW | Andrzej Cholewa-Jerzy Pasich | SE: LESKOWIEC | 0 | |||
98 | 31-zEW | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | -1 | ||
19-zNS | Witold Kaliński-Stanisław Szejko | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -1 | |||
18-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | -1 | |||
12-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | -1 | |||
46-oNS | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | -1 | |||
103 | 28-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | -2 | ||
39-zNS | Andrzej Górzyński-Mirosław Miłaszewski | SW: RAG AZS PWR VII | -2 | |||
1-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -2 | |||
31-oEW | Mirosław Szaliński-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | -2 | |||
107 | 13-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -3 | ||
36-oNS | Elżbieta Twardowska-Maksymilian Chodacki | SW: DŹWIG | -3 | |||
45-zEW | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | -3 | |||
30-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -3 | |||
47-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -3 | |||
46-zNS | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -3 | |||
7-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -3 | |||
114 | 11-zNS | Tadeusz Gumkowski-Dariusz Zembrzuski | S: KBS LEGIONOWIANIN | -4 | ||
13-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -4 | |||
20-oEW | Janusz Kościelny-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -4 | |||
117 | 36-zNS | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | -5 | ||
4-oEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | -5 | |||
25-oNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -5 | |||
20-zNS | Jan Grygier-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -5 | |||
23-oNS | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | -5 | |||
122 | 10-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | -6 | ||
123 | 48-zEW | Marek Adamczyk-Andrzej Borek | SE: ABCD Kraków | -7 | ||
17-oNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | -7 | |||
125 | 16-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -8 | ||
15-zNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -8 | |||
29-zEW | Dariusz Filipek-Jacek Trętowski | NE: Elektrociepłownia Bia | -8 | |||
32-zNS | Bartłomiej Nowak-Daniel Wesołowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | -8 | |||
129 | 41-zEW | Bogusław Kruczek-Józef Wrona | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -9 | ||
34-zNS | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | -9 | |||
30-oNS | Maciej Bystrzejewski-Michał Górski | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -9 | |||
10-zEW | Magdalena Holeksa-Kamila Wesołowska | S: PIAST - CKiS | -9 | |||
35-oNS | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II | -9 | |||
134 | 11-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -10 | ||
43-zEW | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | -10 | |||
40-zEW | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | -10 | |||
39-oEW | Grzegorz Jarząbek-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | -10 | |||
138 | 14-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -11 | ||
21-zNS | Arkadiusz Górzewski-Piotr Suchodolski | NW: WIMPEL Gdańsk | -11 | |||
37-zNS | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | SW: MULTI | -11 | |||
141 | 1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | -12 | ||
27-zEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -12 | |||
143 | 6-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -13 | ||
4-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -13 | |||
45-oEW | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | -13 | |||
146 | 44-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -14 | ||
147 | 3-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | -15 | ||
7-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK 1 Kutno | -15 | |||
32-oEW | Marcin Franzen-Michał Gutowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | -15 | |||
37-oEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | -15 | |||
18-zNS | Jerzy Erwiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -15 | |||
43-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: DOM KULTURY | -15 | |||
153 | 33-zNS | Tomasz Radwański-Tomasz Stasiołek | SW: A-Media | -16 | ||
19-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -16 | |||
155 | 21-oEW | Piotr Buczkowski-Grzegorz Wołowiec | NW: WIMPEL Gdańsk | -17 | ||
35-zNS | Artur Wójcik-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | -17 | |||
157 | 42-oEW | Jan Blajda-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | -18 | ||
48-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | -18 | |||
38-oNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD AZS PWR IX | -18 | |||
24-oEW | Andrzej Choniawko-Damian Ćwirko | NW: SANTE | -18 | |||
161 | 17-zNS | Cezary Bołądź-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -19 | ||
23-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | -19 | |||
25-zNS | Włodzimierz Janeczek-Tomasz Ryffa | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -19 | |||
22-zNS | Bogumił Macierzyński-Dariusz Sielski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -19 | |||
12-zEW | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | -19 | |||
166 | 15-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -20 | ||
34-oEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | -20 | |||
28-zEW | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | -20 | |||
169 | 9-zNS | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | -21 | ||
6-zEW | Jakub Przerembski-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -21 | |||
29-oEW | Janusz Borowiński-Bogdan Lesiński | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -21 | |||
26-zEW | Dariusz Hutnik-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | -21 | |||
8-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -21 | |||
174 | 33-oNS | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | SW: GKS Piast I | -22 | ||
2-oNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | -22 | |||
176 | 8-oNS | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | -23 | ||
24-zNS | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | -23 | |||
14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -23 | |||
179 | 26-oEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | -25 | ||
180 | 42-zEW | Hubert Urban-Mirosław Kotowski | SE: ALERT | -27 | ||
181 | 41-oEW | Andrzej Dudzik-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | -28 | ||
16-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -28 | |||
9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | -28 | |||
184 | 44-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | -30 | ||
5-zEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -30 | |||
186 | 27-oEW | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -32 | ||
40-oEW | Tomasz Klukowski-Natalia Banaś | SW: KS AZS PWR III | -32 | |||
188 | 5-oEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -33 | ||
189 | 38-zEW | Przemysław Kubicki-Małgorzata Zalewska | SW: ERBUD AZS PWR IX | -35 | ||
190 | 22-oEW | Piotr Kreja-Leszek Moszczyński | NW: UZDROWISKO Połczyn | -36 | ||
191 | 2-zEW | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -44 | ||
192 | 3-oEW | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -49 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |