BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 23-zNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +52 | 13 | |
2 | 33-zNS | Tomasz Radwański-Tomasz Stasiołek | SW: A-Media | +48 | 14 | |
3 | 19-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +47 | 15 | |
4 | 28-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | +44 | 16 | |
40-oEW | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | +44 | 17 | ||
6 | 30-zNS | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +43 | 18 | |
7 | 22-zEW | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +42 | 19 | |
8 | 27-zNS | Jan Staniszewski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +39 | 20 | |
33-oEW | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +39 | 21 | ||
10 | 39-zNS | Andrzej Górzyński-Mirosław Miłaszewski | SW: RAG AZS PWR VII | +38 | 22 | |
45-zEW | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +38 | 23 | ||
12 | 44-oEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO | +37 | 24 | |
13 | 6-zNS | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +35 | ||
37-oNS | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | +35 | |||
15 | 1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | +34 | ||
16 | 5-oNS | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +31 | ||
7-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | +31 | |||
18 | 9-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +30 | ||
22-oEW | Piotr Kreja-Leszek Moszczyński | NW: UZDROWISKO Połczyn | +30 | |||
20 | 44-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | +29 | ||
18-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | +29 | |||
22 | 23-oEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | +28 | ||
1-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +28 | |||
24 | 35-oNS | Krzysztof Gaweł-Mirosław Zieliński | SW: Silesia II | +27 | ||
25 | 8-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | +26 | ||
24-zEW | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +26 | |||
30-oEW | Grzegorz Deptuła-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +26 | |||
28 | 47-oNS | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +24 | ||
29 | 27-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +23 | ||
15-oEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | +23 | |||
31 | 46-zEW | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +22 | ||
11-zEW | Jacek Kalinowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | +22 | |||
33 | 29-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | +21 | ||
34 | 39-oNS | Marek Czerepak-Franciszek Zarzecki | SW: KS AZS PWR II | +20 | ||
20-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +20 | |||
36 | 6-oEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +19 | ||
36-zEW | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | +19 | |||
18-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +19 | |||
39 | 7-zNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +18 | ||
35-zNS | Ryszard Pałasz-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +18 | |||
32-zEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +18 | |||
46-oNS | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | +18 | |||
43 | 10-oEW | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +17 | ||
43-zEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | +17 | |||
4-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | +17 | |||
47-zEW | Włodzimierz Maryniowski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | +17 | |||
47 | 48-zNS | Piotr Frankowski-Zdzisław Herbut | SE: INTEGRA | +16 | ||
38-oEW | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | +16 | |||
26-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +16 | |||
50 | 36-oNS | Elżbieta Twardowska-Maksymilian Chodacki | SW: DŹWIG | +15 | ||
51 | 14-zNS | Przemysław Zawada-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +14 | ||
2-oNS | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +14 | |||
13-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +14 | |||
54 | 31-zNS | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +13 | ||
2-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +13 | |||
56 | 3-zNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | +12 | ||
16-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +12 | |||
12-oEW | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +12 | |||
8-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +12 | |||
21-zNS | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +12 | |||
34-oEW | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | +12 | |||
62 | 5-zNS | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +11 | ||
26-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Demiańczuk | NE: Hetman Białystok | +11 | |||
64 | 19-oEW | Stanisław Szejko-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +10 | ||
34-zNS | Krzysztof Porczyński-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | +10 | |||
66 | 15-zNS | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | +9 | ||
24-oEW | Cezary Jarmuł-Ryszard Kłosiński | NW: SANTE | +9 | |||
29-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | +9 | |||
69 | 20-oNS | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +8 | ||
43-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: DOM KULTURY | +8 | |||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +8 | |||
37-zNS | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: MULTI | +8 | |||
11-oNS | Tadeusz Biernat-Bogdan Palczyński | S: DYKTATOR | +8 | |||
74 | 41-oNS | Leszek Garbacik-Zbigniew Kwoka | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +7 | ||
16-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +7 | |||
17-oNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | +7 | |||
25-oNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +7 | |||
12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +7 | |||
79 | 9-zEW | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | +6 | ||
21-oEW | Piotr Buczkowski-Grzegorz Wołowiec | NW: WIMPEL Gdańsk | +6 | |||
81 | 14-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | +5 | ||
28-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | +5 | |||
83 | 25-zEW | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +4 | ||
10-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +4 | |||
85 | 41-zNS | Mariusz Dyrda-Eugeniusz Pyka | SE: JORDANÓW | +3 | ||
42-zEW | Hubert Urban-Mirosław Kotowski | SE: ALERT | +3 | |||
87 | 3-oEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | +2 | ||
31-oEW | Mirosław Szaliński-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | +2 | |||
4-oEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +2 | |||
90 | 42-oNS | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | +1 | ||
45-oNS | Grzegorz Cieślak-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | +1 | |||
92 | 17-zNS | Karol Szwenkel-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | 0 | ||
17-zEW | Robert Komar-Piotr Stanikowski | NW: FIKOT TREFL Poznań | 0 | |||
38-zNS | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | 0 | |||
40-zNS | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | 0 | |||
38-zEW | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | 0 | |||
32-oEW | Marcin Franzen-Łukasz Mirecki | NE: SzCK IMPAS Sztum | 0 | |||
32-oNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | 0 | |||
40-zEW | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | 0 | |||
48-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | 0 | |||
48-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | 0 | |||
102 | 45-oEW | Wojciech Strzemecki-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | -1 | ||
42-oEW | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | -1 | |||
104 | 31-oNS | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | -2 | ||
4-oNS | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | -2 | |||
3-oNS | Stanisław Janik-Ewa Rodziewicz-Bielewicz | N: GIFT Bridge Club Pozna | -2 | |||
107 | 41-zEW | Bogusław Nidecki-Tadeusz Szemraj | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -3 | ||
42-zNS | Marcin Bojarski-Yan Shpuntou | SE: WINCOR NIXDORF | -3 | |||
109 | 10-zEW | Bartłomiej Igła-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -4 | ||
25-zNS | Grzegorz Fijałkowski-Paulina Klimentowska | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -4 | |||
111 | 28-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | -5 | ||
14-oEW | Roman Opaliński-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -5 | |||
113 | 21-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -6 | ||
9-zNS | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | -6 | |||
115 | 17-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -7 | ||
12-zNS | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | -7 | |||
16-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | -7 | |||
41-oEW | Adam Łączny-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | -7 | |||
25-oEW | Włodzimierz Janeczek-Jan Kandybowicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -7 | |||
120 | 43-oEW | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | -8 | ||
20-oEW | Janusz Kościelny-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -8 | |||
11-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -8 | |||
13-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -8 | |||
37-zEW | Andrzej Bacik-Edward Ciesielski | SW: EDGAS | -8 | |||
125 | 15-zEW | Igor Łobodziński-Mirosław Marszał | S: BINŻ | -9 | ||
24-oNS | Leszek Konieczny-Marian Siwy | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -9 | |||
29-zNS | Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -9 | |||
128 | 34-zEW | Robert Cimr-Jan Styczyński | SW: Senior I | -10 | ||
19-oNS | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -10 | |||
130 | 26-oEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: K2 Raszyn | -11 | ||
5-zEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -11 | |||
132 | 21-zEW | Alicja Kupczyk-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -12 | ||
16-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -12 | |||
34-oNS | Michał Bojanowski-Stanisław Adamczyk | SW: Senior I | -12 | |||
3-zEW | Aleksander Nowakowski-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -12 | |||
8-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -12 | |||
12-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | -12 | |||
138 | 31-zEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | -13 | ||
2-zEW | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | -13 | |||
140 | 14-zEW | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -14 | ||
2-oEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -14 | |||
13-zEW | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | -14 | |||
143 | 36-oEW | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | -15 | ||
144 | 26-zEW | Dariusz Hutnik-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | -16 | ||
48-zEW | Adam Matyasik-Stanisław Urbanowski | SE: ABCD Kraków | -16 | |||
38-oNS | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD AZS PWR IX | -16 | |||
147 | 43-zNS | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | -17 | ||
4-zEW | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | -17 | |||
47-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | -17 | |||
10-oNS | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | -17 | |||
151 | 46-oEW | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -18 | ||
32-zNS | Bartłomiej Nowak-Daniel Wesołowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | -18 | |||
7-zEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | -18 | |||
35-zEW | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | -18 | |||
155 | 6-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -19 | ||
36-zNS | Janusz Kurdej-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | -19 | |||
18-zNS | Jerzy Trescher-Michał Włoszek | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -19 | |||
158 | 39-oEW | Grzegorz Jarząbek-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | -20 | ||
20-zEW | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -20 | |||
160 | 29-oEW | Janusz Borowiński-Bogdan Lesiński | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -21 | ||
161 | 46-zNS | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -22 | ||
11-zNS | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | -22 | |||
163 | 27-oEW | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -23 | ||
15-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -23 | |||
165 | 47-oEW | Andrzej Cholewa-Andrzej Palmirski | SE: LESKOWIEC | -24 | ||
166 | 24-zNS | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | -26 | ||
30-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -26 | |||
8-oEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | -26 | |||
169 | 35-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | -27 | ||
170 | 1-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | -28 | ||
23-oNS | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | -28 | |||
172 | 18-oEW | Józef Kaźmierczak-Stefan Kaźmierczak | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -29 | ||
44-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -29 | |||
174 | 9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | -30 | ||
22-oNS | Marek Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -30 | |||
176 | 5-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | -31 | ||
7-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -31 | |||
178 | 1-oEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -34 | ||
179 | 6-zEW | Jakub Przerembski-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -35 | ||
37-oEW | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | SW: MULTI | -35 | |||
181 | 44-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | -37 | ||
182 | 39-zEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | -38 | ||
45-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | -38 | |||
184 | 27-zEW | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -39 | ||
33-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | -39 | |||
186 | 22-zNS | Bogumił Macierzyński-Dariusz Sielski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -42 | ||
187 | 30-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -43 | ||
188 | 28-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | -44 | ||
40-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | -44 | |||
190 | 19-zEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -47 | ||
191 | 33-zEW | Janusz Krawczyk-Grzegorz Parjaszewski | SW: GKS Piast I | -48 | ||
192 | 23-zEW | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | -52 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |