BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 27-oEW | Wojciech Jabłoński-Kamil Sawwa | NE: Elektrociepłownia Bia | +44 | 13 | |
2 | 3-oEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +42 | 14 | |
3 | 45-oEW | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | +41 | 15 | |
4 | 30-oEW | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: Hetman Białystok | +40 | 16 | |
5 | 17-zEW | Dariusz Borysow-Wiesław Rafalski | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +34 | 17 | |
6 | 29-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +33 | 18 | |
7 | 20-oNS | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +32 | 19 | |
10-oNS | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +32 | 20 | ||
9 | 16-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +30 | 21 | |
21-zNS | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: UZDROWISKO Połczyn | +30 | 22 | ||
11 | 13-zNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | +29 | 23 | |
12 | 28-zEW | Piotr Anastaziak-Mirosław Szaliński | NE: SDK Tczew | +25 | 24 | |
13 | 42-oEW | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | +24 | ||
12-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | +24 | |||
7-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +24 | |||
10-zNS | Bartłomiej Igła-Adam Krysa | S: PIAST - CKiS | +24 | |||
17 | 33-zEW | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +23 | ||
4-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +23 | |||
19 | 23-zEW | Bartłomiej Kamelski-Marek Kamelski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +22 | ||
20 | 9-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | +21 | ||
46-zEW | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | +21 | |||
38-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | +21 | |||
19-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +21 | |||
24 | 26-zNS | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +20 | ||
25 | 1-oNS | Tomasz Rusiecki-Ryszard Smejda | N: ZOIM Szczecin | +19 | ||
11-oNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | +19 | |||
20-zNS | Piotr Buczkowski-Grzegorz Wołowiec | NW: WIMPEL Gdańsk | +19 | |||
4-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +19 | |||
12-zEW | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | +19 | |||
30 | 31-oEW | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +18 | ||
19-oEW | Janusz Kościelny-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +18 | |||
37-zEW | Andrzej Jurkiewicz-Marek Werner | SW: MULTI | +18 | |||
39-zEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | +18 | |||
34 | 29-zEW | Grzegorz Deptuła-Marek Kuczyński | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +17 | ||
32-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +17 | |||
36 | 41-zEW | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | +15 | ||
37 | 42-zNS | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | +14 | ||
27-zEW | Michał Gutowski-Łukasz Mirecki | NE: SzCK IMPAS Sztum | +14 | |||
39 | 22-oEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | +13 | ||
48-oEW | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | SE: ABCD Kraków | +13 | |||
41 | 34-oEW | Andrzej Reclik-Aleksander Sejud | SW: Silesia II | +12 | ||
31-zEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +12 | |||
2-zEW | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | +12 | |||
6-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +12 | |||
45 | 18-oNS | Tadeusz Szwenkel-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | +11 | ||
46 | 1-zNS | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +10 | ||
25-zEW | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +10 | |||
37-oNS | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | +10 | |||
39-oEW | Andrzej Bondarewicz-Marek Czerepak | SW: KS AZS PWR II | +10 | |||
34-zEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | +10 | |||
48-zEW | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +10 | |||
52 | 2-oNS | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | +9 | ||
24-oNS | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | +9 | |||
54 | 41-oEW | Leszek Garbacik-Zbigniew Kwoka | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +8 | ||
38-zNS | Bernard Jadczak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS PWR IX | +8 | |||
3-zEW | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +8 | |||
32-oNS | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +8 | |||
43-oNS | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | +8 | |||
15-zNS | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +8 | |||
60 | 40-oNS | Ryszard Laskowski-Bogumił Wegner | SW: KS KONFEKS I | +7 | ||
6-zNS | Roman Budzik-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | +7 | |||
47-zEW | Robert Piechota-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +7 | |||
21-oNS | Mirosław Bubiłek-Kazimierz Sługocki | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +7 | |||
64 | 43-zEW | Yan Shpuntou-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | +6 | ||
13-oEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | +6 | |||
14-oNS | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | +6 | |||
67 | 7-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +5 | ||
26-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +5 | |||
36-oEW | Andrzej Bacik-Edward Ciesielski | SW: EDGAS | +5 | |||
70 | 45-zNS | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +4 | ||
46-oNS | Andrzej Cholewa-Andrzej Palmirski | SE: LESKOWIEC | +4 | |||
40-zNS | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +4 | |||
8-oEW | Dariusz Bogucki-Andrzej Fronczak | N: SBS Pale Franki Elbląg | +4 | |||
18-zNS | Witold Kaliński-Stanisław Szejko | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +4 | |||
44-zEW | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | +4 | |||
25-oEW | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | +4 | |||
77 | 36-zEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | +3 | ||
44-oEW | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +3 | |||
47-oEW | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +3 | |||
16-oNS | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +3 | |||
23-oEW | Andrzej Choniawko-Damian Ćwirko | NW: SANTE | +3 | |||
82 | 24-zNS | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +2 | ||
22-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +2 | |||
33-oNS | Tomasz Radwański-Tomasz Stasiołek | SW: A-Media | +2 | |||
35-oEW | Jerzy Miś-Jerzy Mojżesz | SW: DŹWIG | +2 | |||
28-oEW | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | +2 | |||
14-zEW | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | +2 | |||
11-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +2 | |||
5-zEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK 1 Kutno | +2 | |||
17-oEW | Tomasz Lipiński-Zbyszko Paluczek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +2 | |||
91 | 30-zNS | Piotr Demiańczuk-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | +1 | ||
8-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +1 | |||
35-zEW | Artur Wójcik-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +1 | |||
5-oEW | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | +1 | |||
9-oEW | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +1 | |||
96 | 15-oNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | 0 | ||
15-oEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | 0 | |||
98 | 35-zNS | Tomasz Kłys-Tomasz Kuś | SW: DŹWIG | -1 | ||
30-zEW | Kazimierz Kulas-Ryszard Łasowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -1 | |||
8-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -1 | |||
9-oNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -1 | |||
5-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | -1 | |||
103 | 33-oEW | Michał Bojanowski-Edwin Szenkelbach | SW: Senior I | -2 | ||
28-oNS | Sebastian Piepióra-Piotr Tomczak | NE: SDK Tczew | -2 | |||
14-zNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | -2 | |||
11-zNS | Tadeusz Biernat-Jacek Kalinowski | S: DYKTATOR | -2 | |||
22-zEW | Mariusz Krakowiak-Tomasz Kupczyk | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -2 | |||
24-zEW | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | -2 | |||
5-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -2 | |||
17-oNS | Józef Kaźmierczak-Jerzy Trescher | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -2 | |||
35-oNS | Andrzej Gołygowski-Ryszard Pałasz | SW: KTB | -2 | |||
112 | 23-oNS | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -3 | ||
36-zNS | Marek Kostur-Krzysztof Zieliński | SW: EDGAS | -3 | |||
16-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | S: BINŻ | -3 | |||
44-oNS | Joanna Kotarba-Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE | -3 | |||
47-oNS | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -3 | |||
117 | 45-zEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | -4 | ||
25-oNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -4 | |||
8-oNS | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -4 | |||
46-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | -4 | |||
40-zEW | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | -4 | |||
44-zNS | Jacek Baka-Jacek Przybyś | SE: KS CKFiS | -4 | |||
18-zEW | Cezary Bołądź-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | -4 | |||
124 | 7-zNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -5 | ||
36-oNS | Adam Klimala-Maciej Macewicz | SW: MICHALAK | -5 | |||
26-oNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -5 | |||
127 | 13-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -6 | ||
43-zNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | -6 | |||
14-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -6 | |||
130 | 40-oEW | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | -7 | ||
21-oEW | Jerzy Czeszewski-Ryszard Kirkowski | NW: UZDROWISKO Połczyn | -7 | |||
6-zEW | Mariusz Nowak-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -7 | |||
47-zNS | Mirosław Rafalski-Jacek Poletyło | SE: HOTEL SENATOR | -7 | |||
134 | 15-zEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | -8 | ||
41-oNS | Piotr Stopa-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | -8 | |||
43-oEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | -8 | |||
3-zNS | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | -8 | |||
32-oEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | -8 | |||
38-zEW | Grzegorz Jarząbek-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | -8 | |||
140 | 24-oEW | Czesław Socha-Bogusław Zieliński | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -9 | ||
2-oEW | Andrzej Jeleniewski-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | -9 | |||
142 | 25-zNS | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | -10 | ||
34-zNS | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | -10 | |||
48-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | -10 | |||
39-oNS | Tomasz Klukowski-Natalia Banaś | SW: KS AZS PWR III | -10 | |||
1-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | -10 | |||
37-oEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | -10 | |||
148 | 18-oEW | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -11 | ||
149 | 34-oNS | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | -12 | ||
6-oEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | -12 | |||
31-zNS | Paulina Klimentowska-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -12 | |||
2-zNS | Andrzej Pawlak-Ryszard Sakowicz | N: Latteria Tinis - Stein | -12 | |||
153 | 48-oNS | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | -13 | ||
22-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -13 | |||
155 | 42-zEW | Adam Łączny-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | -14 | ||
27-zNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | -14 | |||
157 | 41-zNS | Bogusław Nidecki-Tadeusz Szemraj | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -15 | ||
158 | 29-zNS | Paweł Abramski-Sławomir Dytkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -17 | ||
32-zEW | Maciej Gronowski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -17 | |||
160 | 39-zNS | Maciej Dorabiała-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | -18 | ||
37-zNS | Robert Gruszka-Paweł Korombel | SW: GKS Piast I | -18 | |||
31-oNS | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | -18 | |||
19-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | -18 | |||
164 | 1-oEW | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | -19 | ||
12-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | -19 | |||
20-zEW | Tomasz Borucki-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -19 | |||
11-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | -19 | |||
4-oNS | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -19 | |||
169 | 26-zEW | Andrzej Cieśluk-Mieczysław Maciążek | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -20 | ||
170 | 46-zNS | Piotr Frankowski-Zdzisław Herbut | SE: INTEGRA | -21 | ||
9-zNS | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | -21 | |||
38-oEW | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | -21 | |||
19-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | -21 | |||
174 | 23-zNS | Cezary Jarmuł-Tomasz Rawicz | NW: SANTE | -22 | ||
175 | 4-zNS | Grzegorz Bajek-Paweł Kowalczewski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -23 | ||
33-zNS | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I | -23 | |||
177 | 10-zEW | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | -24 | ||
7-oEW | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -24 | |||
42-oNS | Andrzej Dudzik-Andrzej Kusion | SE: JORDANÓW | -24 | |||
12-oNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | -24 | |||
181 | 28-zNS | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | -25 | ||
182 | 13-zEW | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | -29 | ||
183 | 16-zNS | Igor Łobodziński-Mirosław Marszał | S: BINŻ | -30 | ||
21-zEW | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -30 | |||
185 | 20-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | -32 | ||
10-oEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | -32 | |||
187 | 29-oNS | Marcin Bartoszewski-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -33 | ||
188 | 17-zNS | Łukasz Kaczmarek-Michał Pabich | NW: FIKOT TREFL Poznań | -34 | ||
189 | 30-oNS | Aleksander Cydejko-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -40 | ||
190 | 45-oNS | Maciej Rodzaj-Robert Różak | SE: MILO | -41 | ||
191 | 3-oNS | Anna Kowalska-Marek Tyran | N: INWIT Pabianice | -42 | ||
192 | 27-oNS | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -44 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |