BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 19-zNS | Arkadiusz Górzewski-Piotr Suchodolski | NW: WIMPEL Gdańsk | +50 | 1 | |
2 | 48-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | +39 | 2 | |
13-zNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | +39 | 3 | ||
4 | 1-oEW | Danuta Kazmucha-Justyna Żmuda | N: Connector Poznań | +38 | 4 | |
5 | 28-zEW | Paweł Abramski-Sławomir Dytkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +37 | 5 | |
6 | 43-oEW | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | +34 | 6 | |
7 | 16-zEW | Tomasz Bajorek-Adam Żarnowski | S: ELEKTROMONTAŻ | +29 | 7 | |
8 | 27-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +28 | 8 | |
42-zEW | Hubert Urban-Mirosław Kotowski | SE: ALERT | +28 | 9 | ||
10 | 26-oEW | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +27 | 10 | |
37-oEW | Longin Bartnik-Marek Skotniczny | SW: MULTI | +27 | 11 | ||
12 | 18-zEW | Stefan Kaźmierczak-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +26 | 12 | |
13 | 43-zEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | +25 | ||
28-oNS | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +25 | |||
15 | 23-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +24 | ||
16 | 19-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +23 | ||
12-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +23 | |||
18 | 24-zEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +22 | ||
14-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +22 | |||
46-zEW | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +22 | |||
21 | 40-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | +21 | ||
22 | 8-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | +20 | ||
37-zEW | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I | +20 | |||
24 | 18-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Janusz Kościelny | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +19 | ||
31-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +19 | |||
26 | 27-oNS | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | +18 | ||
40-zNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | +18 | |||
39-oNS | Andrzej Bondarewicz-Marek Czerepak | SW: KS AZS PWR II | +18 | |||
29 | 41-oNS | Leszek Garbacik-Bogusław Kruczek | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | +17 | ||
10-zEW | Adam Krysa-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +17 | |||
44-zNS | Marcin Bojarski-Yan Shpuntou | SE: WINCOR NIXDORF | +17 | |||
9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +17 | |||
48-oNS | Marek Adamczyk-Andrzej Borek | SE: ABCD Kraków | +17 | |||
34 | 4-zNS | Andrzej Pawlak-Ryszard Sakowicz | N: Latteria Tinis - Stein | +16 | ||
35 | 17-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +15 | ||
17-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +15 | |||
45-oNS | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +15 | |||
13-oEW | Dariusz Zembrzuski-Ludwik Piotrowski | S: KBS LEGIONOWIANIN | +15 | |||
39 | 36-oEW | Maciej Macewicz-Andrzej Materla | SW: MICHALAK | +14 | ||
32-zNS | Jerzy Czerwonka-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +14 | |||
32-oEW | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +14 | |||
42 | 3-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +13 | ||
35-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | +13 | |||
4-oEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +13 | |||
45 | 33-zNS | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +12 | ||
35-zNS | Ryszard Pałasz-Artur Wójcik | SW: KTB | +12 | |||
47 | 20-zNS | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: UZDROWISKO Połczyn | +11 | ||
48 | 30-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | +10 | ||
36-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | +10 | |||
2-oEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +10 | |||
51 | 7-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | +9 | ||
38-oNS | Mirosław Fechner-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS PWR IX | +9 | |||
23-zNS | Leszek Konieczny-Marian Siwy | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +9 | |||
7-zNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | +9 | |||
55 | 8-zEW | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | +8 | ||
46-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | SE: HOTEL SENATOR | +8 | |||
34-oNS | Jerzy Miś-Jerzy Mojżesz | SW: DŹWIG | +8 | |||
5-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +8 | |||
10-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | +8 | |||
11-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +8 | |||
15-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +8 | |||
62 | 1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +7 | ||
41-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO | +7 | |||
38-zEW | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS PWR IX | +7 | |||
31-zEW | Maciej Bystrzejewski-Michał Górski | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +7 | |||
34-zNS | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | +7 | |||
25-oNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +7 | |||
68 | 47-oEW | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +6 | ||
21-oEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | +6 | |||
29-oEW | Grzegorz Deptuła-Marek Kuczyński | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +6 | |||
6-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +6 | |||
44-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +6 | |||
73 | 3-zEW | Mariusz Nowak-Jarosław Szczygieł | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +5 | ||
39-zEW | Jacek Baranowski-Jacek Wojnarowicz | SW: KS AZS PWR II | +5 | |||
29-zNS | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +5 | |||
26-zEW | Paulina Klimentowska-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +5 | |||
77 | 33-oEW | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +4 | ||
42-oNS | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | +4 | |||
79 | 2-zNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | +3 | ||
21-zEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +3 | |||
22-zNS | Andrzej Choniawko-Damian Ćwirko | NW: SANTE | +3 | |||
24-oEW | Jarosław Kuźba-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | +3 | |||
16-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +3 | |||
30-oEW | Sebastian Piepióra-Piotr Tomczak | NE: SDK Tczew | +3 | |||
6-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +3 | |||
86 | 47-zNS | Robert Piechota-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +2 | ||
12-oNS | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | +2 | |||
5-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | +2 | |||
11-zNS | Cezary Komajda-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +2 | |||
15-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +2 | |||
20-oEW | Bogumił Macierzyński-Piotr Kreja | NW: UZDROWISKO Połczyn | +2 | |||
92 | 45-zNS | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | +1 | ||
22-oEW | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | +1 | |||
9-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | +1 | |||
95 | 14-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | 0 | ||
25-zEW | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | 0 | |||
14-oNS | Konrad Ciborowski-Tomasz Radko | S: SFORA CIBORA Kraków | 0 | |||
25-zNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | 0 | |||
99 | 45-zEW | Grzegorz Cieślak-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | -1 | ||
22-oNS | Dariusz Furmaniak-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -1 | |||
9-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -1 | |||
102 | 5-zEW | Mariusz Arutiunianc-Jacek Gackowski | N: Konkret Chełmno | -2 | ||
11-zEW | Tadeusz Biernat-Kazimierz Chłobowski | S: DYKTATOR | -2 | |||
12-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | -2 | |||
47-zEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA | -2 | |||
15-zEW | Bartosz Ceglarski-Grzegorz Zakrzewski | S: SPS CONSTRUCTION II | -2 | |||
20-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | -2 | |||
108 | 21-zNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | -3 | ||
16-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -3 | |||
22-zEW | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -3 | |||
2-zEW | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | -3 | |||
30-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | -3 | |||
24-oNS | Wiesław Paczkowski-Jakub Szulgit | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -3 | |||
6-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -3 | |||
115 | 33-oNS | Kazimierz Róg-Aleksander Sejud | SW: Silesia II | -4 | ||
42-oEW | Piotr Stopa-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | -4 | |||
117 | 39-zNS | Marek Michalski-Grzegorz Czapulak | SW: KS KONFEKS I | -5 | ||
3-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -5 | |||
26-zNS | Jan Staniszewski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -5 | |||
29-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | -5 | |||
121 | 29-oNS | Viktar Lipnitski-Aliaksandr Prakapenka | NE: Enigma Mińsk | -6 | ||
44-oEW | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | -6 | |||
47-oNS | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | -6 | |||
6-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | -6 | |||
21-oNS | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -6 | |||
126 | 1-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -7 | ||
41-zEW | Tadeusz Szemraj-Józef Wrona | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -7 | |||
25-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | -7 | |||
31-zNS | Stanisław Bohut-Ziemowit Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -7 | |||
34-zEW | Tomasz Kłys-Tomasz Kuś | SW: DŹWIG | -7 | |||
38-zNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | SW: MKS Nysa-Kluk | -7 | |||
132 | 15-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | -8 | ||
5-oEW | Anna Kowalska-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -8 | |||
8-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | -8 | |||
11-oNS | Jacek Kalinowski-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -8 | |||
34-oEW | Krzysztof Porczyński-Karol Ruszkiewicz | SW: INTRA | -8 | |||
46-oEW | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | -8 | |||
10-oNS | Bartłomiej Igła-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -8 | |||
139 | 7-zEW | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | -9 | ||
38-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | -9 | |||
7-oEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | -9 | |||
23-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -9 | |||
143 | 36-zNS | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | -10 | ||
30-zNS | Aleksander Kasprzak-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | -10 | |||
2-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | -10 | |||
146 | 20-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | -11 | ||
147 | 35-zEW | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | -12 | ||
33-zEW | Edmund Gabryś-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | -12 | |||
149 | 35-oNS | Edward Ciesielski-Janusz Pisarek | SW: EDGAS | -13 | ||
4-oNS | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -13 | |||
3-oEW | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -13 | |||
152 | 36-oNS | Robert Gruszka-Paweł Korombel | SW: GKS Piast I | -14 | ||
32-zEW | Władysław Dziachan-Grzegorz Zgorzelski | NE: ATUT Płock | -14 | |||
32-oNS | Kazimierz Falkowski-Aleksander Marciniak | NE: ATUT Płock | -14 | |||
155 | 17-zEW | Łukasz Kaczmarek-Michał Pabich | NW: FIKOT TREFL Poznań | -15 | ||
17-oNS | Tomasz Lipiński-Zbyszko Paluczek | NW: FIKOT TREFL Poznań | -15 | |||
45-oEW | Joanna Kotarba-Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE | -15 | |||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | -15 | |||
159 | 4-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -16 | ||
160 | 10-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -17 | ||
9-oEW | Maciej Modrzejewski-Jerzy Orzeł | S: MKS MAZOVIA | -17 | |||
48-oEW | Andrzej Palmirski-Jerzy Pasich | SE: LESKOWIEC | -17 | |||
41-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | -17 | |||
44-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -17 | |||
165 | 40-zEW | Grzegorz Jarząbek-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | -18 | ||
39-oEW | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | -18 | |||
27-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | -18 | |||
168 | 31-oEW | Marcin Franzen-Bartłomiej Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -19 | ||
18-oNS | Dariusz Borysow-Wiesław Rafalski | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -19 | |||
170 | 37-zNS | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | SW: MULTI | -20 | ||
8-oNS | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | -20 | |||
172 | 40-oEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | -21 | ||
173 | 46-zNS | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | -22 | ||
14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -22 | |||
24-zNS | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | -22 | |||
176 | 12-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | -23 | ||
19-oNS | Karol Szwenkel-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -23 | |||
178 | 23-oEW | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -24 | ||
179 | 43-zNS | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | -25 | ||
28-oEW | Jan Janiak-Kazimierz Kulas | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -25 | |||
181 | 18-zNS | Jan Grygier-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -26 | ||
182 | 26-oNS | Włodzimierz Janeczek-Jan Kandybowicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -27 | ||
37-oNS | Michał Bojanowski-Stanisław Adamczyk | SW: Senior I | -27 | |||
184 | 27-zEW | Piotr Demiańczuk-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | -28 | ||
42-zNS | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | -28 | |||
186 | 16-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -29 | ||
187 | 43-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | -34 | ||
188 | 28-zNS | Ryszard Łasowski-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -37 | ||
189 | 1-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | -38 | ||
190 | 48-zEW | Adam Matyasik-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | -39 | ||
13-zEW | Michał Haczewski-Marek Nowakowski | S: BUKS MDK MOSM | -39 | |||
192 | 19-zEW | Cezary Bołądź-Roch Rupniewski | NW: JANTAR Toruń | -50 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |