BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oNS | Maciej Bielawski-Sławomir Niajko | N: ZOIM Szczecin | +47 | 13 | |
2 | 35-oNS | Edward Ciesielski-Janusz Pisarek | SW: EDGAS | +44 | 14 | |
3 | 45-zEW | Grzegorz Cieślak-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | +39 | 15 | |
4 | 2-zNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | +38 | 16 | |
5 | 41-zNS | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO | +37 | 17 | |
6 | 31-zEW | Maciej Bystrzejewski-Michał Górski | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +35 | 18 | |
33-oEW | Tomasz Spodenkiewicz-Piotr Wulkiewicz | SW: A-Media | +35 | 19 | ||
8 | 38-zNS | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +34 | 20 | |
9 | 14-oEW | Ihar Radziukevich-Aleh Tsimakhovich | S: KATOK SL | +33 | 21 | |
10 | 31-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +32 | 22 | |
11 | 37-oNS | Michał Bojanowski-Stanisław Adamczyk | SW: Senior I | +31 | 23 | |
30-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | +31 | 24 | ||
13 | 40-zNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | +30 | ||
14 | 38-oEW | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | +29 | ||
7-oEW | Antoni Sękowski-Zbigniew Skibicki | N: ALFA Gdynia | +29 | |||
16 | 25-zEW | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | +27 | ||
17 | 41-oEW | Agata Kowal-Grzegorz Merynda | SE: MILO | +26 | ||
18 | 34-zNS | Krzysztof Porczyński-Karol Ruszkiewicz | SW: INTRA | +25 | ||
26-zEW | Paulina Klimentowska-Edward Krusiewicz | NE: K2 - Oldersi Raszyn | +25 | |||
24-zNS | Andrzej Jabłoński-Marek Wawrzyniak | NW: MKB KONTRA Mielno | +25 | |||
36-zNS | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | +25 | |||
22 | 4-zEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Marcin Woźniak | N: GIFT Bridge Club Pozna | +24 | ||
28-oNS | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +24 | |||
32-zNS | Jerzy Czerwonka-Henryk Łakomski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +24 | |||
25 | 20-oNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | +23 | ||
33-zNS | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +23 | |||
48-oNS | Józef Barczyk-Jan Skuciński | SE: ABCD Kraków | +23 | |||
28 | 23-oNS | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +21 | ||
29 | 10-zNS | Waldemar Burakowski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | +20 | ||
24-oEW | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | +20 | |||
18-oNS | Dariusz Borysow-Wiesław Rafalski | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +20 | |||
12-oEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | S: SPÓJNIA | +20 | |||
33 | 16-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +19 | ||
28-zNS | Jan Janiak-Kazimierz Kulas | NE: NARIE Morąg - Szczytn | +19 | |||
11-oEW | Mariusz Kowalski-Adam Suwik | S: SYNERGIA | +19 | |||
16-zEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | +19 | |||
47-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | SE: INTEGRA | +19 | |||
38 | 3-oNS | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +18 | ||
39 | 6-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | +17 | ||
12-zNS | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | +17 | |||
37-zNS | Marek Skotniczny-Marek Werner | SW: MULTI | +17 | |||
42 | 45-oNS | Jacek Zając-Radosław Zasada | SE: SKÓR-BUT | +16 | ||
14-zNS | Andrei Arlovich-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | +16 | |||
4-oEW | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | +16 | |||
47-zNS | Robert Piechota-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +16 | |||
46 | 6-zEW | Stanisław Owczarski-Wojciech Waszkowiak | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | +15 | ||
5-oNS | Jarosław Śmieszek-Adam Wujków | N: Konkret Chełmno | +15 | |||
48 | 29-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | +14 | ||
21-zNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +14 | |||
34-oEW | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | +14 | |||
51 | 44-zNS | Grzegorz Superson-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | +13 | ||
30-oEW | Sebastian Piepióra-Piotr Tomczak | NE: SDK Tczew | +13 | |||
21-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +13 | |||
54 | 19-zEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +12 | ||
55 | 3-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +11 | ||
10-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | +11 | |||
39-zEW | Jacek Baranowski-Jacek Wojnarowicz | SW: KS AZS PWR II | +11 | |||
7-zNS | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | +11 | |||
59 | 15-zNS | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +10 | ||
60 | 46-zEW | Stanisław Pająk-Andrzej Iwański | SE: HOTEL SENATOR | +9 | ||
23-zNS | Jerzy Sadowski-Zbigniew Sawicki | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | +9 | |||
9-oNS | Zbigniew Guła-Ryszard Matlak | S: ZTB 7TREFL | +9 | |||
63 | 22-oNS | Tomasz Jarmoliński-Edward Kulus | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +8 | ||
19-oNS | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +8 | |||
39-oEW | Aleksander Poznysz-Wojciech Sękowski | SW: KS KONFEKS I | +8 | |||
13-oNS | Krzysztof Śliwoń-Krzysztof Tomsia | S: BUKS MDK MOSM | +8 | |||
67 | 36-oNS | Robert Gruszka-Paweł Korombel | SW: GKS Piast I | +7 | ||
27-oEW | Wojciech Palmowski-Przemysław Ślesicki | NE: MKS Honesta Przasnysz | +7 | |||
29-oEW | Marcin Bartoszewski-Mirosław Makatrewicz | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | +7 | |||
70 | 35-zEW | Jacek Radomski-Andrzej Hermansdorfer | SW: EDGAS | +6 | ||
22-zNS | Andrzej Choniawko-Damian Ćwirko | NW: SANTE | +6 | |||
2-oNS | Andrzej Fronczak-Jerzy Sukow | N: SBS Pale Franki Elbląg | +6 | |||
26-oEW | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +6 | |||
11-zNS | Cezary Komajda-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | +6 | |||
48-zNS | Piotr Zięba-Maciej Mąka | SE: LESKOWIEC | +6 | |||
43-zNS | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | +6 | |||
77 | 17-oEW | Witold Kaliński-Stanisław Szejko | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +5 | ||
78 | 25-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +4 | ||
20-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | NW: KART-EL Gorzów | +4 | |||
80 | 44-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | +3 | ||
46-oNS | Piotr Kucharski-Mirosław Rafalski | SE: HOTEL SENATOR | +3 | |||
18-zEW | Józef Kaźmierczak-Jerzy Trescher | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | +3 | |||
9-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +3 | |||
5-zEW | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | +3 | |||
1-zEW | Wiesław Tabiszewski-Sławomir Zimniak | N: BKB Bolesławiec | +3 | |||
27-zEW | Piotr Demiańczuk-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | +3 | |||
42-oEW | Piotr Stopa-Aleksander Jezioro | SE: TS WISŁA | +3 | |||
88 | 40-oNS | Przemysław Piotrowski-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | +2 | ||
8-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | N: Chemik Bydgoszcz | +2 | |||
15-oEW | Zdzisław Beling-Grzegorz Lewaciak | S: CONSUS II | +2 | |||
17-zEW | Łukasz Kaczmarek-Michał Pabich | NW: FIKOT TREFL Poznań | +2 | |||
32-oEW | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | +2 | |||
13-zNS | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | +2 | |||
1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | +2 | |||
95 | 43-oEW | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | +1 | ||
42-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | +1 | |||
97 | 43-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: DOM KULTURY | -1 | ||
42-zEW | Marcin Kielan-Paweł Kowalski | SE: ALERT | -1 | |||
99 | 13-zEW | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | -2 | ||
40-oEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | -2 | |||
1-oEW | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | -2 | |||
15-oNS | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | -2 | |||
8-zEW | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | -2 | |||
32-oNS | Kazimierz Falkowski-Aleksander Marciniak | NE: ATUT Płock | -2 | |||
17-zNS | Jacek Piotrowski-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | -2 | |||
106 | 9-zEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | -3 | ||
44-oEW | Yan Shpuntou-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | -3 | |||
46-oEW | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | -3 | |||
1-zNS | Ewa Banaszkiewicz-Grażyna Brewiak | N: Connector Poznań | -3 | |||
18-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Janusz Kościelny | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -3 | |||
5-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -3 | |||
42-oNS | Robert Łataś-Jerzy Maludziński | SE: ALERT | -3 | |||
27-zNS | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | -3 | |||
114 | 25-oNS | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -4 | ||
20-zNS | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: UZDROWISKO Połczyn | -4 | |||
116 | 17-oNS | Tomasz Lipiński-Zbyszko Paluczek | NW: FIKOT TREFL Poznań | -5 | ||
117 | 11-zEW | Tadeusz Biernat-Kazimierz Chłobowski | S: DYKTATOR | -6 | ||
2-oEW | Andrzej Kozikowski-Mariusz Kraśnicki | N: KDK 1 Kutno | -6 | |||
43-zEW | Jan Lipior-Bogusław Sygulski | SE: DOM KULTURY | -6 | |||
22-zEW | Mirosław Bubiłek-Kazimierz Sługocki | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -6 | |||
48-zEW | Adam Matyasik-Tadeusz Rejdych | SE: ABCD Kraków | -6 | |||
26-oNS | Grzegorz Fijałkowski-Wiesław Niedziela | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -6 | |||
35-zNS | Ryszard Pałasz-Artur Wójcik | SW: KTB | -6 | |||
124 | 27-oNS | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | -7 | ||
36-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: MICHALAK | -7 | |||
29-oNS | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | -7 | |||
127 | 19-oEW | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | -8 | ||
22-oEW | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | -8 | |||
13-oEW | Tadeusz Luzak-Janusz Radecki | S: KBS LEGIONOWIANIN | -8 | |||
39-oNS | Andrzej Bondarewicz-Marek Czerepak | SW: KS AZS PWR II | -8 | |||
131 | 9-oEW | Krzysztof Kulka-Cezary Przasnek | S: MKS MAZOVIA | -9 | ||
46-zNS | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | -9 | |||
23-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -9 | |||
134 | 15-zEW | Zbigniew Borkowski-Aleksander Knawa | S: SPS CONSTRUCTION II | -10 | ||
135 | 7-zEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | -11 | ||
39-zNS | Marek Michalski-Grzegorz Czapulak | SW: KS KONFEKS I | -11 | |||
3-zEW | Mariusz Nowak-Maciej Wiącek | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -11 | |||
10-oNS | Bartłomiej Igła-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -11 | |||
139 | 19-zNS | Arkadiusz Górzewski-Piotr Suchodolski | NW: WIMPEL Gdańsk | -12 | ||
140 | 21-oNS | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -13 | ||
30-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | -13 | |||
44-zEW | Jacek Baka-Jacek Przybyś | SE: KS CKFiS | -13 | |||
143 | 29-zNS | Marek Klepacki-Krzysztof Pakuła | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -14 | ||
21-zEW | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -14 | |||
34-oNS | Jerzy Miś-Jerzy Mojżesz | SW: DŹWIG | -14 | |||
146 | 6-zNS | Andrzej Latanowicz-Andrzej Witkowski | N: Oaza Kórnik | -15 | ||
5-oEW | Anna Kowalska-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | -15 | |||
148 | 14-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -16 | ||
4-oNS | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | -16 | |||
47-zEW | Piotr Frankowski-Zdzisław Herbut | SE: INTEGRA | -16 | |||
45-oEW | Joanna Kotarba-Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE | -16 | |||
152 | 6-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -17 | ||
37-zEW | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I | -17 | |||
12-zEW | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | -17 | |||
155 | 3-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | -18 | ||
156 | 11-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | -19 | ||
16-zNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -19 | |||
28-zEW | Paweł Abramski-Sławomir Dytkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | -19 | |||
16-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -19 | |||
47-oEW | Kamil Nowak-Grzegorz Rewer | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | -19 | |||
161 | 24-oNS | Bartłomiej Kamelski-Wiesław Paczkowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -20 | ||
12-oNS | Ireneusz Kowalczyk-Tomasz Wiśniewski | S: KS ENERGETYK | -20 | |||
10-zEW | Adam Krysa-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | -20 | |||
18-oEW | Jan Grygier-Marek Markowski | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -20 | |||
165 | 23-oEW | Leszek Konieczny-Marian Siwy | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -21 | ||
166 | 48-oEW | Andrzej Cholewa-Andrzej Palmirski | SE: LESKOWIEC | -23 | ||
20-oEW | Bogumił Macierzyński-Piotr Kreja | NW: UZDROWISKO Połczyn | -23 | |||
33-zEW | Andrzej Reclik-Aleksander Sejud | SW: Silesia II | -23 | |||
169 | 4-zNS | Andrzej Pawlak-Marek Urbański | N: Latteria Tinis - Stein | -24 | ||
28-oEW | Aleksander Cydejko-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -24 | |||
32-zEW | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | -24 | |||
172 | 36-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | -25 | ||
34-zEW | Tomasz Kłys-Tomasz Kuś | SW: DŹWIG | -25 | |||
26-zNS | Jan Staniszewski-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -25 | |||
24-zEW | Wojciech Dolny-Jarosław Michałowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -25 | |||
176 | 41-oNS | Bogusław Kruczek-Zbigniew Kwoka | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -26 | ||
177 | 25-zNS | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | -27 | ||
178 | 38-oNS | Mirosław Fechner-Łukasz Gaweł | SW: ERBUD AZS PWR IX | -29 | ||
7-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | N: Autostrada Eksploatacj | -29 | |||
180 | 40-zEW | Grzegorz Jarząbek-Mateusz Mroczkowski | SW: RAG AZS PWR VII | -30 | ||
181 | 37-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | SW: MULTI | -31 | ||
30-zNS | Aleksander Kasprzak-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | -31 | |||
183 | 31-oEW | Michał Gutowski-Bartłomiej Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | -32 | ||
184 | 14-oNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | -33 | ||
185 | 38-zEW | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUD AZS PWR IX | -34 | ||
186 | 33-oNS | Kazimierz Róg-Zdzisław Krzemiński | SW: Silesia II | -35 | ||
31-zNS | Marcin Franzen-Łukasz Mirecki | NE: SzCK IMPAS Sztum | -35 | |||
188 | 41-zEW | Bogusław Nidecki-Tadeusz Szemraj | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -37 | ||
189 | 2-zEW | Dariusz Bogucki-Sławomir Wrzosek | N: SBS Pale Franki Elbląg | -38 | ||
190 | 45-zNS | Maciej Karpała-Piotr Kuc-Dzierżawski | SE: LAST MINUTE | -39 | ||
191 | 35-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Gołygowski | SW: KTB | -44 | ||
192 | 8-oEW | Rafał Konieczny-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |