BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 44-zNS | Stanisław Drobot-Dariusz Kulpiński | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +47 | 1 | |
2 | 39-oEW | Jacek Klimczak-Danuta Krupnik | SW: INTRA | +43 | 2 | |
33-oEW | Jerzy Miś-Jerzy Mojżesz | SW: DŹWIG | +43 | 3 | ||
4 | 40-oEW | Andrzej Gołygowski-Ryszard Pałasz | SW: KTB | +41 | 4 | |
5 | 38-zNS | Grzegorz Dziębowski-Roman Kowalik | SW: A-Media | +38 | 5 | |
6 | 39-zNS | Daniela Jędrychowska-Antoni Zdzienicki | SW: INTRA | +37 | 6 | |
26-oEW | Tomasz Bliński-Grzegorz Konopko | NE: Hetman Białystok | +37 | 7 | ||
8 | 7-oEW | Adam Błachnio-Aleksander Skop | N: Konkret Chełmno | +36 | 8 | |
9 | 13-oEW | Cezary Przasnek-Krzysztof Roguski | S: MKS MAZOVIA | +32 | 9 | |
10 | 44-oEW | Eugeniusz Osiński-Bogdan Rojkowicz | SE: HOTEL POLSKI-DROPOL | +30 | 10 | |
11 | 27-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: Elektrociepłownia Bia | +29 | 11 | |
12 | 9-oNS | Grzegorz Lewaciak-Adam Skalski | S: CONSUS II | +25 | 12 | |
24-oNS | Dariusz Chmielewski-Józef Pochroń | NW: WIMPEL Gdańsk | +25 | |||
14 | 29-zEW | Leszek Biegański-Leszek Pęcherzewski | NE: ATUT Płock | +24 | ||
31-zEW | Michał Gutowski-Daniel Wesołowski | NE: SzCK IMPAS Sztum | +24 | |||
16 | 45-zNS | Wiesław Skubisz-Krzysztof Marucha | SE: YAMIT | +23 | ||
5-oEW | Michał Klukowski-Piotr Zatorski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +23 | |||
18 | 41-zNS | Andrzej Iwański-Mirosław Rafalski | SE: HOTEL SENATOR | +22 | ||
38-oEW | Jarosław Łaszczuk-Tomasz Spodenkiewicz | SW: A-Media | +22 | |||
20 | 47-zNS | Mariusz Dyrda-Wacław Gąssowski | SE: JORDANÓW | +21 | ||
5-zNS | Karol Mykietyn-Robert Sekulski | N: COMFORTSA - AZS PWR IV | +21 | |||
33-zNS | Janusz Bachrach-Bogusław Mojżesz | SW: DŹWIG | +21 | |||
23 | 21-zNS | Cezary Bołądź-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +20 | ||
1-zEW | Andrzej Kaźmierczak-Waldemar Siuda | N: BKB Bolesławiec | +20 | |||
25 | 42-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | SE: INTEGRA | +18 | ||
14-oEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: KS ENERGETYK | +18 | |||
27 | 22-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: FESTIWAL Słupsk | +17 | ||
28 | 25-zNS | Lech Grabski-Bernard Pszczoła | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +16 | ||
19-oEW | Lech Łaniewski-Maciej Łaniewski | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | +16 | |||
48-oNS | Marek Adamczyk-Andrzej Borek | SE: ABCD Kraków | +16 | |||
31 | 11-zNS | Karol Gałązka-Piotr Kruszewski | S: SPÓJNIA | +15 | ||
17-oEW | Mariusz Krakowiak-Tomasz Kupczyk | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | +15 | |||
33 | 36-oNS | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD AZS PWR IX | +14 | ||
35-zEW | Ryszard Kluk-Jan Ślipek | SW: MKS Nysa-Kluk | +14 | |||
15-zNS | Adam Pietrzak-Zygmunt Sienicki | S: BUKS MDK MOSM | +14 | |||
18-zEW | Bartłomiej Kamelski-Leszek Kawski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | +14 | |||
37 | 25-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: GEOCONSTRUCT Olsztyn | +13 | ||
21-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | +13 | |||
17-zEW | Tomasz Lipiński-Zbyszko Paluczek | NW: FIKOT TREFL Poznań | +13 | |||
24-zNS | Jan Kuczera-Ryszard Olenderek | NW: UKB KLEKS Szamotuły | +13 | |||
20-zNS | Adam Kozłowski-Michał Lewiński | NW: KART-EL Gorzów | +13 | |||
46-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MILO | +13 | |||
43 | 41-oEW | Agnieszka Kucharska-Piotr Kucharski | SE: HOTEL SENATOR | +12 | ||
28-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Raszyn | +12 | |||
43-zEW | Grzegorz Cieślak-Dariusz Koproń | SE: SKÓR-BUT | +12 | |||
23-zNS | Jacek Piotrowski-Jakub Piotrowski | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +12 | |||
8-oEW | Stanisław Owczarek-Witold Turant | N: INWIT Pabianice | +12 | |||
10-oEW | Cezary Komajda-Grzegorz Kułak | S: SYNERGIA | +12 | |||
49 | 11-oEW | Tomasz Piątkowski-Dariusz Zarębski | S: SPÓJNIA | +11 | ||
34-zEW | Robert Gruszka-Paweł Mierniczek | SW: GKS Piast I | +11 | |||
51 | 9-zEW | Paweł Miechowicz-Piotr Ilczuk | S: CONSUS II | +10 | ||
4-zEW | Katarzyna Dufrat-Joanna Taczewska | N: Connector Poznań | +10 | |||
26-zNS | Jan Bojaryn-Dariusz Hutnik | NE: Hetman Białystok | +10 | |||
54 | 16-zEW | Jarosław Jurkiewicz-Ryszard Skotarski | S: PIAST - CKiS | +9 | ||
6-oEW | Włodzimierz Buze-Artur Rutkowski | N: Autostrada Eksploatacj | +9 | |||
27-oNS | Alexander Nekhoroshev-Sergey Zlobich | NE: Elektrociepłownia Bia | +9 | |||
57 | 36-zNS | Janusz Kurdej-Eugeniusz Seichter | SW: MICHALAK | +8 | ||
16-oEW | Maciej Chwirut-Eugeniusz Zalewski | S: ZTB 7TREFL | +8 | |||
40-zNS | Artur Wójcik-Włodzimierz Kwiatkowski | SW: KTB | +8 | |||
35-oEW | Stanisław Adamczyk-Andrzej Sładki | SW: Senior I | +8 | |||
61 | 13-zEW | Robert Kowalski-Dariusz Nowek | S: SPS CONSTRUCTION II | +7 | ||
28-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | +7 | |||
29-oEW | Julian Jurski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | +7 | |||
64 | 2-oNS | Stanisław Janik-Zdzisław Romaniszyn | N: GIFT Bridge Club Pozna | +6 | ||
30-zNS | Dariusz Biedrzycki-Łukasz Soszka | NE: MKS Honesta Przasnysz | +6 | |||
66 | 15-oNS | Kazimierz Chłobowski-Reginald Sukiennik | S: DYKTATOR | +5 | ||
22-oNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: FESTIWAL Słupsk | +5 | |||
14-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: SFORA CIBORA Kraków | +5 | |||
45-oEW | Janusz Krawczyński-Konrad Codello | SE: YAMIT | +5 | |||
3-oEW | Marek Małysa-Janusz Przybyszewski | N: ALFA Gdynia | +5 | |||
10-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | S: BINŻ | +5 | |||
34-oNS | Julian Lassota-Marek Nicieja | SW: GKS Piast I | +5 | |||
73 | 18-oEW | Edward Kulus-Andrzej Rękosiak | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | +4 | ||
32-oNS | Mirosław Szaliński-Patryk Kasprzak | NE: SDK Tczew | +4 | |||
32-zEW | Jarosław Bartosiński-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +4 | |||
43-oNS | Józef Myć-Jarosław Kaczorowski | SE: SKÓR-BUT | +4 | |||
77 | 8-zEW | Tomasz Paluchowski-Bogdan Szulejewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | +3 | ||
12-oEW | Robert Głowacki-Andrzej Kondeja | S: KBS LEGIONOWIANIN | +3 | |||
2-zNS | Marek Lichocki-Ryszard Pichla | N: SBS Pale Franki Elbląg | +3 | |||
4-oNS | Cathy Bałdysz-Anna Sarniak | N: Connector Poznań | +3 | |||
48-zNS | Jan Blajda-Mirosław Kołton | SE: WINCOR NIXDORF | +3 | |||
46-zEW | Tomasz Stryszawski-Piotr Radzikowski | SE: MILO | +3 | |||
83 | 30-oEW | Jarosław Stach-Artur Sulich | NE: MKS Honesta Przasnysz | +2 | ||
23-oEW | Andrzej Grynder-Jan Wieczorek | NW: SPÓJNIA Gdańsk | +2 | |||
31-oNS | Marcin Franzen-Bartłomiej Nowak | NE: SzCK IMPAS Sztum | +2 | |||
37-oEW | Longin Bartnik-Stanisław Dziemidowicz | SW: MULTI | +2 | |||
3-zEW | Ryszard Sakowicz-Jarosław Wachnowski | N: Latteria Tinis - Stein | +2 | |||
42-zNS | Jan Przygrodzki-Sławomir Czech | SE: INTEGRA | +2 | |||
37-zEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: KS AZS PWR II | +2 | |||
6-zNS | Jarosław Gąsiorowski-Zdzisław Kowalewski | N: Autostrada Eksploatacj | +2 | |||
91 | 19-zEW | Jan Chmielewski-Jerzy Kullass | NW: MKB KONTRA Mielno | +1 | ||
47-oEW | Andrzej Dudzik-Tadeusz Garbacik | SE: JORDANÓW | +1 | |||
93 | 1-oNS | Jarosław Molenda-Artur Winkler | N: BKB Bolesławiec | 0 | ||
12-zEW | Roman Opaliński-Przemysław Zawada | S: ELEKTROMONTAŻ | 0 | |||
20-oEW | Andrzej Chudy-Jarosław Frąckowiak | NW: KART-EL Gorzów | 0 | |||
1-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | 0 | |||
20-oNS | Marian Siwy-Czesław Socha | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | 0 | |||
7-zNS | Krzysztof Jassem-Marcin Mazurkiewicz | N: Konkret Chełmno | 0 | |||
12-zNS | Wojciech Kulesza-Tadeusz Luzak | S: KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
7-zEW | Andrzej Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM Szczecin | 0 | |||
101 | 19-zNS | Eugeniusz Kukliński-Jerzy Mojsiewicz | NW: KP CHEMIK II Bydgoszc | -1 | ||
47-oNS | Joanna Kotarba-Paweł Kotarba | SE: LAST MINUTE | -1 | |||
103 | 37-zNS | Andrzej Jurkiewicz-Marek Werner | SW: MULTI | -2 | ||
37-oNS | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | SW: KS AZS PWR II | -2 | |||
42-zEW | Jacek Przybyś-Dariusz Zieliński | SE: KS CKFiS | -2 | |||
31-oEW | Jan Janiak-Jan Stańczak | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -2 | |||
30-oNS | Dariusz Kozłowski-Andrzej Sulima | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -2 | |||
23-oNS | Piotr Kreja-Leszek Moszczyński | NW: UZDROWISKO Połczyn | -2 | |||
3-zNS | Marek Banasiński-Ireneusz Jarosz | N: ALFA Gdynia | -2 | |||
6-zEW | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK 1 Kutno | -2 | |||
111 | 2-zEW | Aleksander Nowakowski-Justyna Stachowiak | N: GIFT Bridge Club Pozna | -3 | ||
4-oEW | Maciej Sobieralski-Marek Szukała | N: Oaza Kórnik | -3 | |||
48-zEW | Józef Barczyk-Stanisław Urbanowski | SE: ABCD Kraków | -3 | |||
8-zNS | Jakub Przerembski-Robert Stoliński | N: INWIT Pabianice | -3 | |||
46-zNS | Jacek Stasica-Włodzimierz Wala | SE: TS WISŁA | -3 | |||
12-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: ELEKTROMONTAŻ | -3 | |||
117 | 32-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -4 | ||
18-oNS | Andrzej Grela-Wiesław Paczkowski | NW: PAAK HS Bydgoszcz | -4 | |||
43-oEW | Andrzej Cholewa-Piotr Kamiński | SE: LESKOWIEC | -4 | |||
32-zNS | Grzegorz Deptuła-Marek Klepacki | NE: OSiR EKPOL Lidzbark W | -4 | |||
121 | 34-oEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: EDGAS | -5 | ||
22-oEW | Paweł Krzemiński-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -5 | |||
14-zNS | Mirosław Białożyt-Leszek Niemiec | S: KS ENERGETYK | -5 | |||
10-zNS | Piotr Lutek-Michał Świdziński | S: SYNERGIA | -5 | |||
3-oNS | Waldemar Sroczyński-Piotr Tuszyński | N: Latteria Tinis - Stein | -5 | |||
15-oEW | Marek Nowakowski-Ryszard Rogala | S: BUKS MDK MOSM | -5 | |||
45-oNS | Marek Borowiec-Jerzy Pisarek | SE: ALERT | -5 | |||
128 | 2-oEW | Dariusz Bogucki-Andrzej Fronczak | N: SBS Pale Franki Elbląg | -6 | ||
30-zEW | Andrzej Cieśluk-Mieczysław Maciążek | NE: Vęgoria WCK Węgorzewo | -6 | |||
130 | 13-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | -7 | ||
29-oNS | Aleksander Marciniak-Ewa Waśkiewicz | NE: ATUT Płock | -7 | |||
28-oEW | Lena Leszczyńska-Witold Tomaszek | NE: K2 Raszyn | -7 | |||
133 | 16-oNS | Adam Krysa-Adam Lonski | S: PIAST - CKiS | -8 | ||
35-oNS | Krzysztof Dziekański-Stanisław Wawszczyk | SW: MKS Nysa-Kluk | -8 | |||
40-zEW | Jan Grzeszczak-Adam Waszkiewicz | SW: RAG AZS PWR VII | -8 | |||
36-zEW | Mirosław Fechner-Marek Woźniak | SW: ERBUD AZS PWR IX | -8 | |||
137 | 6-oNS | Wiesław Niciński-Adam Pawłowski | N: KDK 1 Kutno | -9 | ||
27-oEW | Włodzimierz Janeczek-Tomasz Ryffa | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -9 | |||
16-zNS | Piotr Matkowski-Artur Szepe | S: ZTB 7TREFL | -9 | |||
140 | 9-zNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kot | S: MBIKE ROWERY | -10 | ||
26-zEW | Illia Feranchuk-Igor Godun | NE: Enigma Mińsk | -10 | |||
4-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: Oaza Kórnik | -10 | |||
143 | 11-oNS | Andrei Arlovich-Valentin Zhuravel | S: KATOK SL | -11 | ||
34-zNS | Andrzej Bacik-Edward Ciesielski | SW: EDGAS | -11 | |||
145 | 23-zEW | Radosław Szymczak-Marcin Wiliński | NW: UZDROWISKO Połczyn | -12 | ||
43-zNS | Jerzy Pasich-Krzysztof Szymala | SE: LESKOWIEC | -12 | |||
41-oNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: DOM KULTURY | -12 | |||
8-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | N: INTERBUD Jarosław Szcz | -12 | |||
28-zEW | Kazimierz Dominiak-Eugeniusz Starzyński | NE: EKSPRES z KASZUB Kart | -12 | |||
10-oNS | Andrzej Kaźmierczak-Andrzej Majcher | S: BINŻ | -12 | |||
151 | 46-oEW | Tytus Bisping-Wojciech Strzemecki | SE: TS WISŁA | -13 | ||
20-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: LKS Pomorzanin Nowoga | -13 | |||
21-oNS | Piotr Klimacki-Władysław Tomasiak | NW: SANTE | -13 | |||
17-zNS | Maciej Jakubowski-Tomasz Lubiewski | NW: GWIAZDA Bydgoszcz | -13 | |||
25-oNS | Igor Łosiewicz-Piotr Krajewski | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -13 | |||
24-zEW | Włodzimierz Kocoń-Jacek Lew | NW: WIMPEL Gdańsk | -13 | |||
157 | 36-oEW | Adam Klimala-Jerzy Serafin | SW: MICHALAK | -14 | ||
35-zNS | Barbara Kulawik-Barbara Lesiecka | SW: Senior I | -14 | |||
15-zEW | Tadeusz Biernat-Mirosław Sady | S: DYKTATOR | -14 | |||
18-zNS | Tomasz Jarmoliński-Dariusz Kwiatkowski | NW: SBS SYRENA Zbąszynek | -14 | |||
161 | 11-zEW | Henadzi Medusheuski-Andrei Sotnikau | S: KATOK SL | -15 | ||
17-oNS | Andrzej Kędzierski-Roman Szalaty | NW: FIKOT TREFL Poznań | -15 | |||
163 | 48-oEW | Yan Shpuntou-Maciej Superson | SE: WINCOR NIXDORF | -16 | ||
25-zEW | Igor Grzejdziak-Sabina Grzejdziak | NE: Zięba - Spójnia - Koź | -16 | |||
19-oNS | Piotr Jankowski-Janusz Wierucki | NW: MKB KONTRA Mielno | -16 | |||
166 | 22-zNS | Józef Kaźmierczak-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kuj. | -17 | ||
167 | 14-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: SFORA CIBORA Kraków | -18 | ||
42-oNS | Adam Pruszkowski-Leszek Zagozdon | SE: KS CKFiS | -18 | |||
169 | 1-zNS | Mirosław Bublewicz-Wiesław Żegilewicz | N: GOMAD Gorzów Wlkp. | -20 | ||
21-zEW | Cezary Jarmuł-Tomasz Rawicz | NW: SANTE | -20 | |||
171 | 47-zEW | Piotr Ludwikowski-Małgorzata Ludwikowska | SE: LAST MINUTE | -21 | ||
33-zEW | Kazimierz Płusa-Andrzej Reclik | SW: Silesia II | -21 | |||
5-zEW | Rafał Konieczny-Grzegorz Rojewski | N: Chemik Bydgoszcz | -21 | |||
174 | 41-zEW | Marek Hocaniuk-Stanisław Pruś | SE: DOM KULTURY | -22 | ||
38-oNS | Halina Klukowska-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS PWR III | -22 | |||
176 | 5-oNS | Ryszard Rapicki-Roman Wachowiak | N: Chemik Bydgoszcz | -23 | ||
45-zEW | Hubert Urban-Mirosław Kotowski | SE: ALERT | -23 | |||
178 | 29-zNS | Maciej Gronowski-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Star | -24 | ||
31-zNS | Kazimierz Kulas-Ryszard Łasowski | NE: NARIE Morąg - Szczytn | -24 | |||
180 | 9-oEW | Marek Barylewski-Waldemar Radziak | S: MBIKE ROWERY | -25 | ||
24-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | NW: UKB KLEKS Szamotuły | -25 | |||
182 | 27-zNS | Ewa Kater-Paulina Klimentowska | NE: K2 - Oldersi Raszyn | -29 | ||
183 | 44-oNS | Bogusław Kruczek-Roman Zabłocki | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -30 | ||
184 | 13-oNS | Zbigniew Borkowski-Sławomir Klimczak | S: SPS CONSTRUCTION II | -32 | ||
185 | 7-oNS | Jerzy Razik-Piotr Wasylko | N: ZOIM Szczecin | -36 | ||
186 | 26-oNS | Vadim Basalyga-Oleg Gradovski | NE: Enigma Mińsk | -37 | ||
39-zEW | Ryszard Lachowicz-Ryszard Laskowski | SW: KS KONFEKS I | -37 | |||
188 | 38-zEW | Małgorzata Turska-Marcinowska-Adam Marcinowski | SW: KS AZS PWR III | -38 | ||
189 | 40-oNS | Piotr Łopusiewicz-Michał Wittenbeck | SW: RAG AZS PWR VII | -41 | ||
190 | 39-oNS | Aleksander Poznysz-Dariusz Wincenty | SW: KS KONFEKS I | -43 | ||
33-oNS | Kazimierz Róg-Maciej Wilkoszewski | SW: Silesia II | -43 | |||
192 | 44-zEW | Bogusław Nidecki-Jakub Zawada | SE: GEOKART-INTERNATIONAL | -47 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |